שיתוף בפייסבוק


לקריאת המכתבים - גללו את הדף למטה
הוספת מכתב
 
שם הכותב:
כותרת המכתב:
תוכן המכתב:
לשלי

האתר מדהים, כתוב בשפה פשוטה
ומובנת ממש תענוג.

עלי והצליחי .
מירי


קסומה ומדהימה
שלי תודה על השיתוף שלך ממש מקסים ברור ממוקד וחודר ישר להבנה מאוד אוהבת ומתחברת לקישורים שלך שהם לפי מה שלמדתי בלימודי הקבל אז בכלל מרגישה בבית . האתר קסום נותן הרגשה של שמים ומיסתורין. וידע שהוא בעצם מאיר את הדרך ונותן כלים לבחור את הנתיב הנכון. מברכת אותך שתזכי תמיד להאיר ולחלק וו ולקבל את כל השפע ותמיד להיות מעל המזל (:
אירית


שאפו
הופתעתי לטובה מהרמה הגבוהה והמדוייקת של הדברים,אופו הכתיבה והטיפים,כמי שמבינה בתחום אז לגמרי שאפו בענק...
נראה לי שאם הייתה אופציה זמינה לגלות את מזל האופק זה בכלל היה שלמות.בכל אופן תודה על התענוג הצרוף
ויולט אייזיק


וזכית (ל שלי)

וזכית
להחזיק בסוד הבריאה
לדעת לקלף,ללטף ,לכשף
לפרוש את אורה

וזכית
לנשום את רז הכוכבים
לדעת לטפל ,למולל ולערסל
מזור לחולים ,דרך לתועים

ועל כן תבורכי בברכת שמיים
שמיים
לכבודך
ירקדו

ישר אל
ישראל כסיף


אתר מדהים כל הכבוד. הכל ברור ומפורט עלי והצליחי.
אורלי


רק רציתי לומר שהאתר שלך מאד נעים והכתיבה שלך חודרת ועמוקה. את מזכירה לי להתחבר אל האני מאמין האמיתי שלי, משהו שמרוב עצבות ותסכול, כבר הספקתי לשכוח. תודה גדולה לך, שלי היקרה. מאחלת לך את כל הטוב שיש, כפי שאת נותנת - שבעתיים.
אנג'לה
אנג'לה


שלי שלום רב, מאז ההרצאה שלך בוובינר, אני מדי פעם נכנסת לאתר וקוראת או מתעדכנת להנאתי בתחזית השורית שלי... ובמאמרים, ונהנית מאוד!!! שנים. רציתי להודות לך על האתר שהוא מאוד מסודר ברור ומעוצב בחן ובהתאמה, ועל הכתיבה הרצינית ויחד עם זה קלילה..העניינית הברורה, יש ארומה חזקה ועדינה, חסד, המון ידע, ורצון לנתינה, ועם זה חוסר פשרנות בצמיחה. אז יופי שאת משתפת מרפאה עושה ויוזמת, המון תודה!!! ויישר כוח להמשך הדרך.
לילך


וידוי
אני חייב לציין בחיים לא האמנתי לכל האסטרולוגיה או כל דבר שהוא , חבר שמאמין אמר לי תכנס ותקרא אין לך מה להפסיד והכל אצלך כל כך אמיתי שהיום אני לא יכול לפתוח את הבוקר בלי לקרוא על המזל שלי באתר שלך.
דני


נהנית מאוד לקרוא את התכנים שלך ,והדרך האופטימית שהמסר מועבר .
תודה !
איריס בר


המלצה
שלי, האתר מקסים ומעניין.. כאחת שקצת פחות התחברה לצד ה"אסטרולוגי" שבה,הופתעתי לגלות שכל בוקר עם הקפה אני נכנסת לאתר שלך..
מעניין מרתק וכיף לעיין בו..
תודה :)
בושמת


טעות בתאריך העברי :)
היי שלי,
היום בדקתי לעומק את התאריכים הלועזיים עם העבריים שיש לך בחלון המקסים הקטן הזה שמראה על כל יום איזה ירח יש, או ימים מיוחדים לאהבה...וגיליתי שיש עיכוב של יום בין התאריך העברי הרשום לבין התאריך הלועזי...בדקתי גם ביומן שיש לי בבית וגם בנט "לוח שנה עברי". כדאי שתבדקי...
תודה על אתר כל כך מקסים ומלבב נפש. אני אוהבת את הרשומות שלך והתאורים שלך לגבי הימים והחודשים ובכלל את כל התחזיות.
המשכי, עלי והצליחי, שנה טובה ומתוקה, בריאות ואורך ימים.
תודה על היותך.
שפרה :)
שפרה


החזרת אהבה
שלי היקרה!
רציתי להגיד לך תודה, תודה על שסייעת לי להבין ולקבל את הדברים בחיי כמו שהם, בנקודת זמן כל כך קריטית. להבין מה עושים ואיך, להרים את הראש ולהיות חיובית ומעשית. לקחת אותי למקום אחר, עשיתי בחיי 180 מעלות של שינוי, אני מודה לך על כך בכל רגע!!! כשהגעתי אלייך, הייתי מאוד מבולבלת, שקועה במצב רוח רע וכמעט על סף היאוש. חשבתי שלא אתאהב יותר לעולם. הפרידה מבן זוגי אז, הייתה עבורי משבר שלא חוויתי בחיי, לא ידעתי מה לעשות, איך לצאת מזה, או מה צופן לי העתיד. האם בכלל יש סיכוי, כשעל פניו, הדברים בינינו נראו די בסדר, ואז הגיע הפיצוץ הגדול, משום מקום, והפך את הדברים לגמרי. נגמר לי האוויר, ראיתי את האתר שלך, קרצה לי החזרת אהבה, לא ידעתי אם יש כזה דבר. אבל אחרי הפגישה שלנו וההכוונה שלך, קבילתי מושג וחצי בחיים. הבנתי המון דברים בזכותך, לקחתי כל מה שאמרת ועשיתי, הרגשתי שמשהו קורה ולא ידעתי להסביר איך וכמה. היום אחרי כל השתלשלות הדברים, אני הכי מידה לך בעולם, הקושי הזה היה חוויה גדולה בשבילי, אפילו לטובה, אם מסתכלים על כל התקופה ובעיקר על התוצאה. אז רק שתדעי, אז רק שתדעי, אין מאושרת ממני, אנחנו חיים בצורה אחרת, מובנת, ברורה, נעימה והכי חשוב אוהבת. בע"ה נעלה שלב בזמן הקרוב. איידע אותך על כך כשיקרה כמובן. תודה על הכל, את אישה מדהימה, יחידה במינה. שיתפתי פה על קצה המזלג בסיפור שלי, כי אני מכירה לא מעט אנשים שחווים פרידה ואכזבה באהבה, נשארים עם חור בלב וחוסר תשובות ולא יודעים מה לעשות. אם יפגשו אותך, כמוני, זכות גדולה, יוכלו ללמוד משהו על זוגיות, אהבה, מודעות וכיצד להחזירה. תבורכי אישה יקרה.
מיכל


לשלי היקרה
אני רוצה להודות לך על דרך ארוכה...
דרך ארוכה שאת עושה איתי ומובילה אותי למהפכים למסע של גילוי עצמי!
הלוואי שהיתי יכולה להגיע לאחד ואחד ולהסביר לכם מה האישה המדהימה הזאת עשתה בשבילי ומה היא יכולה לעשות בשביל כל אחד ואחד מכם...
כשהגעתי אלייך היתי במשבר הגדול האישי שלי היום בזכותך אני יכולה להגיד שרק צמחתי והדרך עוד לפני.. היום אני יודעת שקיים דבר כזה אושר ושהוא קיים בכל אחד מאיתנו! 26.07.11
אליה


שלי יקרה מאוד!!!
אמנם אני בעיצומו של תהליך,שתוצאותיו עדיין לא ידועות..
אך כחלק מהפנמת המהפך צריך להבין שהדרך חשובה לא פחות מהמטרה,אם לא יותר...
ואם רוצים...השמיים הם הגבול!!

ואם גם אתם רוצים, להגיע לשמיים ללא גבולות-הכי כדאי ללכת על טיסה עם הדיילת הכי שווה באיזור-שלי שלנו.כי אם כבר,אז למה לא להרגיש בעננים?:-)

ועכשיו ברצינות-אני מאמינה שחלק נכבד מהנכונות לתהליך,שלחה לי אותך.ועל כך אני אסירת תודה לבורא עולם...אין ספק שזה הרבה יותר נעים וקל,כשאת באיזור.אני זכיתי,מאחלת גם לכם!!!
תודה רבה רבה,על הכל-
ועל שעוד יהיה:-)
מאחלת לך שיהיו בך ולך את הכוחות לתת להעניק ולכוון,למי שזקוק.זו שליחות,ללא ספק!!ואת עושה אתה בצורה מושלמת.
שיהיו לכולנו רק בשורות טובות ומשמחות
אוהבת המון,
שלך
דנה
דנה


לשלי שנשלחה כשליחה...
שלי היקרה,
ברצוני להודות על החיזוקים שקיבלתי ממך..
בשיחה כה קצרה מצליחה את לגעת בכל כך הרבה דברים..להסביר..להרגיע..ולאזן...
כיף לי ששלחו לי אותך לעזר ולהכוונה...מבחינתי את שליחה של בורא עולם!
מאחלת לך שתעזרי ותפיצי את האור שלך לעוד המון אנשים שזקוקים לכך..
ממני באהבה והערכה גדולה!
ענבל מנתניה
Pages :  1  2  3  4 
צרו קשר :
050-8663028
טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
מסעו של הירח
מסעו של הירח
הירח מטייל בשמים ומשפיע עלינו כאן למטה, הירח הוא המחסן הקוסמי הנשמתי, אחראי על הרגשות ועל ההתרחשויות הארציות בכל רגע וזמן נתון..
21.11.2010
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים