תחזית שנתית, 2015 - מזל תאומים
שיתוף בפייסבוק
- תחזית אסטרולוגית אישית
- קביעת שיחות אישיות עם שלי
פרופיל מזל תחזית שנתית תחזית חודשית תחזית שבועית תחזית יומית תחזית למחר

תחזית שנתית, 2015 - מזל תאומים

תאומים יקרים,

לא משנה עד כמה חשוב לכם החופש, עניין הגמישות או האפשרויות הפתוחות, השנה אתם מוכנים לעשות ויתורים ולסגור מעגל בכל הנוגע לזוגיות ומשפחה. עבדתם קשה להגיע להיכן שאתם נמצאים היום, גם שהדברים לא תמיד באו בקלות, וכמה מטרים לפני קו הסיום אומרים לכם שזה נופל על סעיף טכני? לא בא בחשבון, תעשו עוד קצת כדי לזכות בזהב.

במבט כללי ניתן לחלק את השנה שלכם לשני חלקים בלתי שווים. עד אוגוסט אתם אחראים על אלף ואחת דברים קטנים בעוד הפוקוס נח על חברים, בני משפחה וקולגות, החל מאוגוסט המבט של כל אותם אנשים עובר בהדרגה אליכם, לציוני דרך משמעותיים בחייכם האישיים. 

ברמת הנפש או הנשמה, המעברים האסטרולוגיים המתרחשים בחודשים אוגוסט-ספטמבר הם מעברים לזוויות המפה שלכם, נקודות המציינות ציוני דרך ו"בסיסים" בחייכם. הבסיסים הרלוונטיים השנה הם בית השותפויות או הזוגיות ובית מקום המגורים או המשפחה.
בהקשר לראשון אתם מתנדנדים ומבקשים למצוא את הביטחון. לאחר כניסה ונסיגה ארוכה שבתאי עובר באופן סופי לבית הזוגיות ב-17.9 ואתם מוצאים את המשאבים הכלכליים, או את הנסיבות המתאימות להעביר את הזוגיות שלכם לשלב הבא.
קיים סיכוי שמסע זה מושפע לא מעט מחיפוש אחר שלכם, החיפוש אחר הבית או הדירה שבה תרצו לחיות. כניסת יופיטר לבית השורשים והיסודות חודש לפני זה ב-11.8 היא כנראה החתיכה האחרונה בפאזל של חיי הבית והכוך הרגשי שלכם.
דברים אמורים להתחבר כדבק ב-12.11 בו נקודת הצפון או צמתי הירח עוברים לבית המשפחה ונותנים טוויסט של 'גורל' להחלטות שלכם בחודשים האחרונים.
שיהיה הרבה בהצלחה ואל תפחדו לעשות את הצעד הנחוץ: להציע, לחפש, לבקש, לבדוק או כל דבר אחר שאולי נראה לכם בלתי אפשרי בשלב זה.  

המחצית הראשונה של השנה לעומת זאת היא המסגרת שלכם לעשות עבודת הכנה, לברר את הפרטים הקטנים והרבה להשוות ולבדוק.
הכוכב שלכם מרקורי שנסוג כשלוש פעמים בשנה נסוג השנה במזלות האוויר המשתייכים ליסוד שלכם.
הנסיגה הראשונה מתרחשת בין ה-21.1 לתאריך ה-11.2 וזה קורה בבית הנסיעות שלכם. בין השאר זהו זמן טוב לטיול לחו"ל או משהו כמו הרחבת אופקים בעזרת למידה אונליין.
הנסיגה השנייה והמשמעותית של מרקורי השנה עבורכם היא הנסיגה שבין ה-18.5 לתאריך ה-11.6. נסיגה זאת חופפת באופן חלקי את יום ההולדת שלכם והיא מתרחשת (איך לא?) במזל שלכם. תוכלו לצפות לעיכובים בתוכניות, שינויים בלו"ז, לטעויות ואיחורים בהתנהלות השוטפת שלכם.
* בני תאומים שנולדו בשליש השני של המזל יושפעו יותר מכל.
הנסיגה האחרונה של מרקורי ואחת כזאת שמשתלבת יפה עם שאר ההתרחשויות של סוף השנה היא הנסיגה שבין ה-17.9 לתאריך ה-9.10. הנסיגה מתרחשת בבית החגיגות, השמחה והמשחקים שלכם ואולי תופתעו לגלות שאירועים יתגלגלו בצורה מהירה ומעניינת מספיק עד שיהיה לכם סיבה להזמין אולם או לציין איזה אירוע או שניים.      
צרו קשר :
050-8663028
072-245-4600
שלוחה 106

טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
נסיגת מרקורי 2015 עד 2016
נסיגת מרקורי 2015 עד 2016
במירוץ החיים מאוד קל לנו לסטות לתקשורת שאיננה מהימנה. לאן מכוון אותנו מרקורי כוכב התקשורת ומתי הנסיגות השנתיות ומה כל זה אומר עבורנו?
20.09.2015
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים