מזל תאומים, תחזית אסטרולוגית שנתית 2016
שיתוף בפייסבוק
- תחזית אסטרולוגית אישית
- קביעת שיחות אישיות עם שלי
פרופיל מזל תחזית שנתית תחזית חודשית תחזית שבועית תחזית יומית תחזית למחר

מזל תאומים, תחזית אסטרולוגית שנתית 2016 

מבט על המפות שלכם מלמד על דבר עיקרי אחד ואנחנו לא בטוחים שתשמחו לשמוע אתם צריכים לעשות עבודה רגשית השנה. מערכות יחסים הם מקור הגדילה שלכם כמו גם מקור התסכול. הדבר מיוצג בשני הכוכבים הדוֹריים שבתאי ויופיטר שעוברים בבתי הזוגיות והמשפחה בהתאמה.

מלבד מה שנאמר הרגע אי אפשר שלא לציין את הכוכב האישי מרקורי שנסוג השנה במזלות אדמה, הם בתי המים במפות שלכם. בפועל מרקורי יבלה קרוב לחצי שנה במיקומים אלו המסמלים את עולם הרגשות, הדמיון, האמונה והנהנתנות. זה יכול להתגלגל במגוון דרכים אך סביר שתחושו ייסורי מצפון על דברים שנעשו ושתתבצע התמרה למחויבויות רגשיות בהמשך הדרך.
* עוד אולי תרצו לדעת שיסוד האדמה מסמל לעשות כסף ויסוד המים לבזבז אותו וההשלכות הם בהתאם

קריירה: בכל הנוגע לקריירות שלכם, חשוב להבין את תמונת המצב כשורה. מרביתה של 2015 התבזבזה על העסק שלכם, על הכשרה או על היבטים אחרים הקשורים לעבודה. עכשיו שהשנה החדשה כבר כאן עליכם לעשות את המעבר מתפיסה עובדתית של קריירה והשקעת שעות על גב שעות להתייחסות נקודתית, חיפוש נישה אישית ועבודה מתוך תשוקה ולב.
להיגיון מגבלותיו שלו, תאומים.
תזמון השקות מוצרים, הקמות עסק, חיפושי עבודה ואבני דרך אחרות בקריירה יתעטפו באנרגיות עוצמתיות אם יתוזמנו במהלך חודש מרץ.  

זוגיות ומערכות יחסים: שבתאי מבלה במזל היורד שלכם כבר כמה חודשים וב-2016 הוא ממשיך עם מעבר זה. המזל היורד מסמל את מערכות היחסים החשובות ושבתאי מחויבות או התמסדות. בצורה הכי פשטנית ניתן לומר שאתם ממסדים את הקשרים שלכם. זה נעשה בעזרת טקסים, בעלות על רכוש משותף, הוצאת הקשר מהארון וכן הלאה.      
ברמה הכלכלית הדרך המועדפת לשרוד את המיסים, הנושים, הרגולציה והחשבונות היא באמצעות עזרה מקצועית חיצונית. רואי חשבון, עורכי דין, יועצי השקעות וחברים מבינים עניין הם גלגלי העזר של אופני הכסף שלכם לשנה הקרובה.
 
אי אפשר לדבר על 2016 בלי להזכיר את מעבר השנה. יופיטר עובר למאזניים ולבית ההנאות, המשחקים וההבעה היצירתית שלכם החל מספטמבר. מצד אחד מדובר במעבר של שחרור ממגבלות ופריקת עול (מוצדקת) ומצד שני תצטרכו לעדן את עצמכם בתור מזל שיודע לחגוג.

זמנים טובים לעמוד ביעדים: סוף פברואר וחודש מרץ
זמנים טובים לנצל את הפונטנציאל שלכם: סוף מאי וחודש יוני
זמן טוב לנצל את סביבת הבית שלכם: סוף אוגוסט וחודש ספטמבר
זמנים טובים לאהבה וזוגיות: סוף נובמבר וחודש דצמבר
 

צרו קשר :
050-8663028
טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
מסעו של הירח
מסעו של הירח
הירח מטייל בשמים ומשפיע עלינו כאן למטה, הירח הוא המחסן הקוסמי הנשמתי, אחראי על הרגשות ועל ההתרחשויות הארציות בכל רגע וזמן נתון..
21.11.2010
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים