תחזית שנתית, 2015 - מזל מאזניים
שיתוף בפייסבוק
- תחזית אסטרולוגית אישית
- קביעת שיחות אישיות עם שלי
פרופיל מזל תחזית שנתית תחזית חודשית תחזית שבועית תחזית יומית תחזית למחר

תחזית שנתית, 2015 - מזל מאזניים

מאזניים יקרים,

שנה שבמחצית הראשונה שלה אתם נותנים דחיפה לילד שכבר יתחיל ללכת ובמחצית השנייה אתם כבר יכולים לעזוב, להסתכל מהצד ולחייך.

באופן כללי השנה מתחילה יחסית לאט כאשר הכדור נמצא בידי האחרים חשובים בחייכם.
חודשים ינואר עד מאי הם לא הזמן להתפתחויות דרמטיות (אולי למעט חודש אפריל) אבל כן הזמן לבנייה וחיזוק של פרויקטים שאתם כבר מעורבים בהם.
באותה הערה תעשו בחוכמה אם תזמינו שבוע נופש או נסיעה לחו"ל במחצית הראשונה של השנה.  

עניינים מתחילים להתבהר במחצית השנייה של בה דברים בחייכם "נופלים למקומם". זה כבר לא עניין של עבודה קשה אלא של דברים שבאים באופן טבעי. ריבוי של מעברים אסטרולוגים בעלי משמעות אישית בחודשים יולי עד אוקטובר הופכים את הקיץ הקרוב לחגיגה מצד אחד ולמעייף משני.


בית ומשפחה: חודשים ינואר-פברואר אתם בעיקר רוצים להעביר במיטה עם שוקו חם. מדובר פה על תקופה בה חוסר הביטחון בחייכם גדול מהוודאות ואתם זקוקים גם לזה כדי לעכל את הדברים או כדי לשים דברים בצד לכמה זמן.

אורך חיים ובריאות: ליקוי חמה של ה-20.3 בבית התזונה, הגוף והבריאות יכול להראות שאתם מנסים לפתור איזה בעיה בריאותית או טרדה אחרת שבשגרה. מעבר שבתאי לנסיגה שבוע לפני זה בבית הנסיעות והתקשורת מצביע על עייפות, ריצות, נסיעות וזמינות למקורות רבים מדי של אינפורמציה כמקור אפשרי לבעיה.
* אם הייתם מחשב אז הייתם נחשבים למערכת פרוצה, התקינו אנטי וירוס וסננו חוויות.  

כספים וקריירה: זה אולי הנושא החם של השנה וזה מגיע לאחר חמש שנים של טיפוס לפסגה. השנה אתם ממש קרובים אבל עדיין צריכים להיאבק, לשאת ולתת במחצית הראשונה של השנה.
* זה יכול להיראות לכם מקרי אבל הצלחה יכולה לבוא באופן מפתיע או מכיוון לא מצופה.
ליקוי לבנה במזל שלכם ב-4.4 דוחף את המוניטין שלכם קדימה וזה נעשה לא מעט בזכות בני ברית ושותפים. זו היא הטעימה הראשונה שלכם מפירות העמל שנתתם וזה מגיע קצת לפני שאתם מוותרים ושוקלים לעבור תחום, למכור או להמשיך הלאה. האם היקום מבקש לבחון אתכם?
הטעימה השנייה מפירות ההצלחה מגיעה עם נסיגת הפלנטה האישית ונוס ב-25.7 ונוס כמעט נכנסת לבית עולמכם הפנימי והצורך להתרחק אבל אז היא עוצרת לפתע ופונה לאחור. ונוס ממשיכה לנסיגה במסלול כולל של ארבעה חודשים באזור הכי ממוזל במפה שלכם. בבית החברים, הקבוצות, הפרסים וההכרה.
חודשים יוני עד ספטמבר הם המקום שלכם באור הזרקורים או הזמן שבו אתם מרגישים שהמסר הגיע ליעדו והגמול הפיננסי הוא רק אחד מהיתרונות.

אהבה וזוגיות: השמיים מתבהרים אחרי ספטמבר ואתם יכולים לנשום לרווחה בסמוך ליומולדת שלכם. תחושת ההגשמה האישית תורמת למצב הרוח הרומנטי והחגים הם המפלט המושלם לכם ולבני הזוג. זה ירח הדבש של ההצלחה שלכם, מאזניים.   
צרו קשר :
050-8663028
072-245-4600
שלוחה 106

טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
נסיגת מרקורי 2015 עד 2016
נסיגת מרקורי 2015 עד 2016
במירוץ החיים מאוד קל לנו לסטות לתקשורת שאיננה מהימנה. לאן מכוון אותנו מרקורי כוכב התקשורת ומתי הנסיגות השנתיות ומה כל זה אומר עבורנו?
20.09.2015
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים