מזל מאזניים, תחזית אסטרולוגית שנתית 2016
שיתוף בפייסבוק
- תחזית אסטרולוגית אישית
- קביעת שיחות אישיות עם שלי
פרופיל מזל תחזית שנתית תחזית חודשית תחזית שבועית תחזית יומית תחזית למחר
מזל מאזניים, תחזית אסטרולוגית שנתית 2016

ללא ספק, הדבר החשוב שקורה השנה הוא מעבר יופיטר למזל שלכם בתחילת ספטמבר, מדובר על תקופת פריחה ברמה האישית וסוף טוב לאותו חיפוש מתמשך אחר האושר.
עד ספטמבר לעומת זאת, אתם די נמצאים בפריפריה של מעגל החיים ללא גישה למשאבים הכי טובים, לעמדות יוקרתיות בקריירה ולזוגיות יציבה (למי שמחפש).

יעוד: חשוב לנו שתתאמו ציפיות ושתדעו לא להיות מתוסכלים אלא מרוצים מחלקכם. נוסף לכך נמליץ לרשום ביומנים את ינואר-פברואר ואת יוני-יולי כחודשים מועדפים בהם ניתן לעשות כסף והרבה ממנו. מארס שמייצג את עקרון העשייה מבלה זמן זה בבית הרכוש והמשאבים כאשר הפרשנות היא מובנת מאליה.
שארית נסיגת מארס מתרחשת בבית הסביבה הקרובה והאנשים שאתם מכירים, אל תהססו להפעיל קשרים ולבדוק את השטח על מנת לרומם את הקריירות שלכם בקיץ.

כמו שאמרנו, כניסת יופיטר למזל שלכם בסתיו היא סימן חיובי המתבטא יותר מכל באנרגיות גבוהות שתרגישו סמוך ליומולדת. יתר על כך, קיים סיכוי שתידבקו בחיידק חברתי ותמצאו את עצמכם יוצאים למיני מחאות והפגנות. לבעלי האספירציות הגבוהות באמת ניתן יהיה להוסיף לשגרת יומכם עשייה חברתית נוסח התנדבות או משלח יד ערכי.

נושא חשוב אחר בו אתם מתעסקים החל ממרץ הוא הנושא הבריאותי. ליקוי חמה מלא באזור הרלוונטי במפה מזמן לכם פגישות עם רופאים ובירורים בנושאי התנהלות ודרך חיים. ליקוי לבנה המתרחש באותו אזור במפה בספטמבר סותם את הגולל על דאגות מסוג זה. 
  
תחום הזוגיות מעט מדשדש השנה. בחורף הראש שלכם לא שם ובאביב אתם זקוקים לפריצת דרך, זאתי מגיעה רק בקיץ אבל זה כבר הרגע בו הדברים מתחילים ליפול למקום. את 2015 אתם מסיימים עם תחושת התקדמות בקשר שזה הדבר לו ייחלתם עוד מתחילת השנה.    

האמרה העתיקה נכונה עבור המזל שלכם תמיד אבל השנה היא נכונה מתמיד, "לכל דבר זמן ומקום תחת כיפת השמיים". לא מדברים על זה לעיתים קרובות אבל חוסר סבלנות היא מאפיין בולט של כפות המאזניים. 
   
זמן טוב לנצל את סביבת הבית שלכם: חודש ינואר וסוף דצמבר
אהבה באוויר: סוף מרץ וחודש אפריל
זמנים טובים לעמוד ביעדים: סוף יוני וחודש יולי
זמן טוב לנצל את הפוטנציאל שלכם: סוף ספטמבר וחודש אוקטובר

צרו קשר :
050-8663028
072-245-4600
שלוחה 106

טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
סדנת תקשור עם מטוטלת
סדנת תקשור עם מטוטלת
סדנת תקשור עם מטוטלת: בקריית אונו בתאריך ה- 6.4, ביום רביעי, בשעה: 20:00
לשנה הרוחנית החדשה.
10.11.2013
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים