מזל גדי, תחזית חודשית – ספטמבר 2015
שיתוף בפייסבוק
- תחזית אסטרולוגית אישית
- קביעת שיחות אישיות עם שלי
פרופיל מזל תחזית שנתית תחזית חודשית תחזית שבועית תחזית יומית תחזית למחר
מזל גדי, תחזית חודשית – ספטמבר 2015

גדיים יקרים,

הסתיו מתגלה כתקופה מלאה וחסרת מנוחה עבורכם. אתם משקיעים המון במטרות אישיות ובמערכות יחסים אך עדיין קיימת הרגשה שהגרף נמצא במגמת עלייה.

ממבט ציפור אתם נמצאים בתקופת מעבר בחיים. שני הכוכבים הדוֹריים שבתאי ויופיטר בדיוק עוברים מזל ואצלכם זה נופל על קבוצת המזלות המשתנים. מעברים בקבוצה זו אחראים על תקופות הסתגלות, התאמה ושינויים שאנחנו בוחרים לעשות בחיינו. נסו לנקוט בגישה אקטיבית ולחפש פתרונות לחריקות ונפילות שקורות, הכוכבים ממש דורשים את זה אז היענו לקריאה.

מוקדי עניין נוספים הם נסיגות של כוכבי לכת. ונוס מסיימת נסיגה ביום ראשון ה-6 ומרקורי מתחיל נסיגה ביום חמישי ה-17.
נסיגת ונוס יכולה להיות אחראית לתקופת אי שקט שאתם חווים בזוגיות, ונוס בחרה לסגת בבית הסודות, הקנאה, והשיתוף הכלכלי מה שלא בהכרח משפיע לחיוב על הקשרים שלכם. החדשות הטובות הם שעם סיום הנסיגה השמיים מתבהרים ואתם יכולים להגיע להסכמות חדשות על בסיס שוויון.
נסיגת מרקורי לעומת זאת אחראית על בחינת אפשרויות בתחום הקריירה. חלק מכם מעוניינים בשיפור תנאים, חלק מעוניין במעבר לעבודה מסוג שונה במקצת, וחלק אחרון לא מפחד לשנות תחום ולהתחיל מאפס. לא משנה לאיזה חלק אתם משתייכים, מיקום מרקורי במזל הנסיגה עד נובמבר מריץ אתכם ממקום למקום עד שאתם מחליטים על כיוון אחד ברור.

ראויים לציון
צמידות ונוס-מארס ביום שלישי ה-1 לחודש יכולה לסמל את נקודת השפל בקשר זוגי או ביחסי תלות פיננסים עם גורם אחר (כמו שאמרנו, זה משתפר מהר החל מסיום נסיגת ונוס ב-6).

האלה האסטרואידים קֶרֵס-דֶמֵטֵר מפגינה נוכחות במזל שלכם ביום שני ה-14, ראש השנה. אתם יכולים לצפות למנה כפולה של אחריות הורית - שמירה על ילדים, בישולים, ניקיונות והשבת הכבוד המשפחתי האבוד שלכם :) 

יומיים אחרי כיפור, יום שישי ה-25, פלוטו חוזר מנסיגה במזל שלכם. פלוטו מחזק את תחושת המטרה ואת הדחף הפנימי להוכיח את עצמכם. זה סימן מצוין, גדיים, ואולי זה קשור להתבוננות הפנימית שאתם עושים במהלך יום כיפור.

את סוכות, קרוב לוודאי, אתם מבלים קרוב לבית. ליקוי ירח בנאדיר המפה (בחלק הכי נמוך) מצמיד אתכם לסביבה מקומית ומוכרת. בהערה אחרת, אחריות הורית עוד פעם משחקת תפקיד.

ימים טובים לזוגיות: 7-8 לחודש.
הירח במזל שלכם ואתם במיטבכם: 21-22 לחודש.
עדיף להישאר בבית: 28-29 לחודש.

רוצים תחזית למייל? הרשמו..
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
צרו קשר :
050-8663028
012-4090-6720-333
שלוחה 106

טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
מסעו של הירח
מסעו של הירח
הירח מטייל בשמים ומשפיע עלינו כאן למטה, הירח הוא המחסן הקוסמי הנשמתי, אחראי על הרגשות ועל ההתרחשויות הארציות בכל רגע וזמן נתון..
21.11.2010
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים