מזל גדי, תחזית אסטרולוגית דצמבר 2015
שיתוף בפייסבוק
- תחזית אסטרולוגית אישית
- קביעת שיחות אישיות עם שלי
פרופיל מזל תחזית שנתית תחזית חודשית תחזית שבועית תחזית יומית תחזית למחר

מזל גדי, תחזית אסטרולוגית דצמבר 2015

כיאה לזמן שלקראת סוף השנה, אתם מנצלים את חודש דצמבר לסגור קצוות, לטפל בעניינים סידוריים ולשים נייר עטיפה על המוצר המוגמר שלכם (באופן מטאפורי). ירח מלא ב-25 לחודש מאיר את ציר המזל שלכם ומוביל אתכם לתחושת סיפוק אדירה אחרי שנה לא פשוטה שעברה על כוחותיכם.

המצפן החודשי חודש דצמבר אינו נחשב מהממוזלים עבורכם במחזור השנה, לפחות לא השבועות הראשונים שלו. השמש נמצאת בבית עולמכם הפנימי וההרגשה היא שאינכם מוצאים השראה ליצור ולא כוח לעשות, אולם כל זה הולך להשתנות בסוף החודש. הגוף מראה על הצורך לחזור מעולם המחשבות והתכנונים לעולם הכאן והעכשיו. עיסוק בספורט, במדיטציה, בהליכה או בריצה יכולים להועיל עכשיו.

בסוף החודש: הצד החיובי של כל זה הוא שקיימת זליגה הדרגתית של כוכבים מבית עולמכם הפנימי אל תוך המזל שלכם במהלך החודש. יום ההיפוך החורפי בשבוע של ה-21 בו השמש עוברת למזל שלכם וקרני השמש פוגעים בחוג הגדי, מה שאמור להעיר אתכם ולהניע את גלגלי השיניים והתודעה, לעשיה ולברכה.

כספים ופיננסי כוכב מארס בבית הקריירה, דוחף אתכם לפעול ולשתף פעולה בתחום העבודה, מה שאתם נוהגים לעשות לבד בדרך כלל מקבל הארה מחודשת עם אנשים שאתם אוהבים וחזון מחודש. סוף דצמבר זה הזמן שלכם בשנה להתרווח וליהנות ואולי הגיע הזמן לבזבז חלק מהכסף שהרווחתם. קופות חסכון בצד, תוכלו לעשות רשימה של דברים שאתם רוצים ולהמשיך משם.

ירח מלא של ה-25 לחודש הוא תנופה עבורכם והתעוררות כמה ימים לפני ב-21 כניסת השמש לגדי מביא את הבשורה בכל הנוגע לרמות אנרגטיות שעולות וימי הולדת שמתקרבים, חוץ מזה 2016 כבר תכף איתנו והחודש הראשון בשנה, בהחלט מדבר בשפה שלכם.
שימו לב לזמן סביב ה-19 לחודש, בו פלוטו נצמד למרקורי במזל שלכם והיבט של 90 לאורנוס, זהו זמן מודלק, שיהיה עליכם לשמור על איפוק, השתמשו בדרך חכמה עם החשמל ואם אין לכם עדין חשבון בפייס או שאתם לא פעילים ברשת החברתית, אולי זה הזמן להתנגד פחות לקדמה ולקדם את עצמכם בלי חשש.

הירח במזל שלכם ואתם במיטבכם: 12-13 לחודש.

רוצים תחזית למייל? הרשמו..
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
צרו קשר :
050-8663028
072-245-4600
שלוחה 106

טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
נסיגת מרקורי 2015 עד 2016
נסיגת מרקורי 2015 עד 2016
במירוץ החיים מאוד קל לנו לסטות לתקשורת שאיננה מהימנה. לאן מכוון אותנו מרקורי כוכב התקשורת ומתי הנסיגות השנתיות ומה כל זה אומר עבורנו?
20.09.2015
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים