מזל גדי, תחזית חודשית מרץ 2015
שיתוף בפייסבוק
- תחזית אסטרולוגית אישית
- קביעת שיחות אישיות עם שלי
פרופיל מזל תחזית שנתית תחזית חודשית תחזית שבועית תחזית יומית תחזית למחר
מזל גדי, תחזית חודשית מרץ 2015

חודש שעושה לכם בית ספר, או אולי - אתם עושים לעצמכם בית ספר! אין ספק שאתם טיפוסים קפדנים, אולם החודש כדאי שתיקחו בחשבון ש'החיים הם משחק' ותשתדלו להרפות קצת מהנוקשות שלעתים מוגזמת. טיפ: תקפידו לתת לעצמכם קרדיט על ההצלחות שלכם.

הפן האישי: שמש במזל דגים ובבית התקשורת, הקריאה והלימודים פותחת בפניכם אופקים חדשים במחצית הראשונה של החודש. במחצית השנייה של החודש אתם עוברים מתיאוריה לפרקטיקה וזורקים את עצמכם לעבודה, עשייה או הדבר האחר שדרש את ההתכוננות הזאת.
ירח מלא ביום חמישי ה-5 לחודש בבית המורים, ההבנות והידע הגבוהה הופך אתכם אטומים להשפעתם של אחרים. אתם כל כך שקועים בלימודים, אימונים או בתחביבים חדשים עד כדי כך שלאחרים זה הופך לקשה להגיע אליכם. הטו אוזן לאחרים הקרובים שלכם על מנת לאזן את ההשפעה.     

פורים: חג המסכות בשבוע הראשון של החודש הוא מתכון לפורענות ובלגן בסביבת המשפחה והבית הפיזי. צמידות ונוס אוראנוס בנאדיר של המפה שלכם (בחלק הכי נמוך) מבקשת מכם לקבל בזרועות פתוחות את הכאוס ולחכות בסבלנות עם הסידורים עד יום שבת ה-7 לחודש.

קריירה: בשבוע השני של החודש יש לכם מספיק על הראש גם ללא מטרות ארוך טווח שהצבתם לעצמכם בתחילת השנה. מעבר הכוכב שלכם שבתאי לנסיגה ביום שבת ה-14 חושף תהליך פנימי שהתרחש אצלכם בשבועות האחרונים. אתם מחליטים להמתין עם הפרישה ממסלול הקריירה המלחיץ שאתם הולכים בו, אתם זקוקים לכסף וחוץ מזה יותר מדי אנשים קרובים תלויים בדבר.

זוגיות: יום הבחירות פחות מעניין אתכם ברמת הפוליטיקה ויותר מעניין אתכם ברמת יום החופש. אם אתם ממש רוצים תגיעו מוקדם להצביע לפני הקהל הרחב אבל את שארית היום נצלו עם הדארלינגז שלכם. מעבר ונוס לבית המשחקים, המיניות והכיף נותנת טוויסט של הרפתקה רומנטית ליום שלישי ה-17 לחודש.        

בריאות: בשבועיים של לאחר הבחירות מעט מאוד קורה מבחינת פעילות אסטרולוגית אבל כן ישנם שני מעברים שתופסים את העין. ליקוי חמה שנראה מישראל בצהרי יום שישי ה-20 שולח אתכם לעשות חושבים בקשר לסדר עדיפויות בחייכם כאשר המגמות הם יותר זמן עם המשפחה ויותר השקעה בעצמכם. מעבר השמש לנאדיר של המפה שלכם יום לאחר מכן ב-21 אומר כנראה שאת השבועיים הקרובים אתם מנצלים במטרה לאזן את מקורות החולי בחייכם.   


הירח במזל שלכם ואתם
במיטבכם: 14-15 לחודש.
עדיף להישאר בבית: 20-21 לחודש.
ימים טובים לזוגיות: 27-28 לחודש.

רוצים תחזית למייל? הרשמו..
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
צרו קשר :
050-8663028
012-4090-6720-333
שלוחה 106

טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
נסיגת מרקורי
נסיגת מרקורי
מרקורי מתחיל נסיגה ב- 21 בינואר - 11 לפברואר 2015 במזל דלי. מה זה אומר? ואיך זה ישפיע עלינו?
09.03.2012
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים