מזל גדי, הורוסקופ חודש אוקטובר 2016
שיתוף בפייסבוק
- תחזית אסטרולוגית אישית
- קביעת שיחות אישיות עם שלי
פרופיל מזל תחזית שנתית תחזית חודשית תחזית שבועית תחזית יומית תחזית למחר

מזל גדי, הורוסקופ חודש אוקטובר 2016

כמה וכמה השפעות חוברות החודש כדי לקדם את הקריירה שלכם, אך בעיקר כוכב מרס במזל שלכם, שמניע אתכם, אחרי חודשים רבים של מקלות בגלגלים. הגיע הזמן לנחת והערכה על מה שהשקעתם. אם תהיו קשובים ותשוחחו עם אנשים הקשורים לעשייה שלכם – יסתבר לכם שמעריכים את פועלכם ולא רק את הפוטנציאל שלכם.

אל תמהרו להסיק מסקנות במיוחד סביב ה-20 לחודש – היו שקולים כהרגלכם ותבררו לעומק פרטים. קידום קרירה הוא תהליך ארוך ומתמשך, בבנייה מתמדת. חלק מהעניין, עדיין, הוא לשחרר מטענים מיותרים כדי להפוך קלילים ויעילים יותר.

קריירה: מולד ירח ב-1 - בראשית החודש, מאפשר לכם פריצת דרך בתחום הקרייריסטי, רק שימו לב שאתם באים בטוב לעמיתים שלכם. ב-16 אתם מגיעים לשיא ואולי אפילו מרימים כוסית. אנחנו מזכירים לכם פה ששותפות יכולה לתרום כאשר כל אחד מתנהל בתחום חזקתו.

משפחה ובית: יכול להיות שהרבה יותר נעים להשקיע שעות רבות במקום העבודה, בעוד שבבית קיים מתח. התנגשות הרצונות נראית בלתי נמנעת. אבל הצורך האמיתי אינו חופש מהבית ומהמשפחה, אלא חופש בתוך הבית, עם המשפחה - זה כמובן אתגר לא קטן או פשוט, עבורכם שמבלים עם כוכב פלוטו באותו בית.

זוגיות ואינטימיות: מרס בגזרתכם מחמם את האווירה, אתם חוששים מהתשוקות והיצרים שלכם עצמכם, זוהי השליטה שלכם שאם תשחררו אותה, רק תיהנו. בסופו של דבר, אינטימיות היא שם המשחק ולא שקט תעשייתי.

ימים טובים לזוגיות: 21-22 לחודש.

הירח במזל שלכם ואתם במיטבכם: 9-10 לחודש.

רוצים תחזית למייל? הרשמו..
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
צרו קשר :
050-8663028
טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
מסעו של הירח
מסעו של הירח
הירח מטייל בשמים ומשפיע עלינו כאן למטה, הירח הוא המחסן הקוסמי הנשמתי, אחראי על הרגשות ועל ההתרחשויות הארציות בכל רגע וזמן נתון..
21.11.2010
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים