מזל גדי , תחזית אסטרולוגית, אוגוסט 2015
שיתוף בפייסבוק
- תחזית אסטרולוגית אישית
- קביעת שיחות אישיות עם שלי
פרופיל מזל תחזית שנתית תחזית חודשית תחזית שבועית תחזית יומית תחזית למחר

מזל גדי , תחזית אסטרולוגית, אוגוסט 2015


שליט המזל שלכם סאטורן-שבתאי חוזר בחודש הבא למזל קשת במעבר שמכה גלים. הוא נכנס לבית השקט, המונחה והפרישה מחיי היומיום ולכם כדאי להתכונן להאטה בקצב, שינוי פאזה או התפתחות לא שגרתית אחרת. מעטי מעט זוכים בפרסום ותהילה בעקבות המעבר אך עדיין מדובר על פרשנות אפשרית. השאלה היא 'האם אתם כבר בכיוון?' כי תהילה לא באה סתם ככה. 
אמירה נוספת שצריכה להיאמר היא שאתם חייבים להסיט את מרכז הכובד מפרויקטים של קריירה לפרויקטים אישיים, או נכון לעכשיו, נסו לשלב.

במחצית הראשונה של החודש ניתן למצוא לא מעט אנרגיה לוחמנית במפות שלכם. גם אם אתם לא שרויים במאבק משפטי, פרידה כואבת או התנהלות מול ביורוקרטיה מסורבלת אתם מוציאים לא מעט כוחות בניסיון להגיע מנקודה א' לנקודה ב' בשבועיים הראשונים של החודש.

במחצית השנייה של החודש צוואר הבקבוק משתחרר ואתם נפתחים למגוון האפשרויות שעומדות בפניכם (ברבעון הקרוב ובשנה הקרובה). עם מספר לא מבוטל של כוכבים בבית החזון והשאפתנות עכשיו זה הזמן לתכנן מה תעשו ואיפה תהיו בעתיד הלא רחוק. ויותר חשוב, אם עברתם את המכשולים של השנה האחרונה שום דבר לא יכול עליכם.

צרות של עשירים השבוע הכי לחוץ של החודש הוא גם השבוע ה-1 של אוגוסט המכיל ארבעה מעברים דיסהרמונים לכוכב שלכם שבתאי. שבתאי שממוקם כרגע בבית ההצלחה, התמורה מקריירה והחיים הטובים מסיים את פעילותו בבית זה וגם לכם קצת נמאס. בעיקר אתם מחפשים אתגרים חדשים ופסגות חדשות לכבוש אבל חברים, משפחה וסתם אנשים לא מבינים את הצורך הזה - האישי בעיקרו. אתם לא צריכים לבזבז אנרגיות על כל אחד אבל עבור האנשים החשובים באמת שווה לצאת בקמפיין הסברה, קמפיין שכנוע אפילו.     

אהבה וזוגיות זה עוד תחום שנאבק תחת עול השינויים של השנה האחרונה. מעבר מארס לבית האינטנסיביות בזוגיות ביום ראשון ה-9 הופך מילים למעשים ובוחן איפה ממוקמת מערכת היחסים בסדר העדיפויות שלכם. אם כי כניסת הירח לבית הזוגיות ומעבר מארס לבית החופש והתושייה יומיים אחרי זה גונבים את ההצגה ומצילים את המצב. עדיין, חכו לירח החדש של יום שישי ה-14 אם אתם רוצים "להתחל" את הזוגיות שלכם.  

החופש לתכנן אז כמו שאמרנו יופיטר נכנס לבית החזון, התושייה והחופש לפני כמה ימים ב-11 לחודש. השבוע ה-3 של אוגוסט הוא קנבס חלק לצייר עליו את העתיד. עודף בזמן חופשי וריבוי ברעיונות והצעות  דורש מכם רק דבר אחד, שתעשו הרבה חושבים ושתסגרו עניינים עם אנשים שאתם אוהבים.
מדובר על מעבר שנמשך שנה (!) אז אל תגבילו את החזון. אנחנו חשבנו על לימודים, טיול ארוך, פעילות חברתית-פוליטית או כל מרדף אחר אמת אישית או דרך אמונה.

מסגרות תומכות בין אם הגעתם להחלטה ובין אם לא השבוע ה-4 של אוגוסט הוא זמן של התלבטויות נוספות, של חיפוש אחר וודאות ושל בדיקת בולשיט שאתם עושים לעצמכם (גם במישור הפיננסי). חכו לרגע הוודאות בזמן הירח המלא של יום שבת ה-29, ואל תתחייבו להסדרים שהם יותר מהסדר נוח בהקשרי עבודה סביב יום חמישי ה-27, מרקורי נכנס לבית הקריירה בו הוא יצא לנסיגה בתאריך זה.    

עדיף להישאר בבית: 4-5 לחודש.
ימים טובים לזוגיות: 11-12 לחודש.
מים עמוקים: 18-19 לחודש.

רוצים תחזית למייל? הרשמו..
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
צרו קשר :
050-8663028
012-4090-6720-333
שלוחה 106

טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
מסעו של הירח
מסעו של הירח
הירח מטייל בשמים ומשפיע עלינו כאן למטה, הירח הוא המחסן הקוסמי הנשמתי, אחראי על הרגשות ועל ההתרחשויות הארציות בכל רגע וזמן נתון..
21.11.2010
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים