מזל גדי, תחזית חודשית, מאי 2016
שיתוף בפייסבוק
- תחזית אסטרולוגית אישית
- קביעת שיחות אישיות עם שלי
פרופיל מזל תחזית שנתית תחזית חודשית תחזית שבועית תחזית יומית תחזית למחר
מזל גדי, תחזית חודשית, מאי 2016

אתם מתחילים את החודש בחברה טובה ובמצב רוח מרומם אך עבודה חוזרת לתפוס מקום מרכזי בהדרגה, קשה לכם לוותר על ההתמכרות הנצחית שלכם לעבודה אפילו שזה בא על חשבון הבריאות.

מבחינה אסטרולוגית הכוכב שלכם שבתאי בנסיגה עד ה-23 באוגוסט. אתם עוברם תהליך של הגדרות מחדש ובמיוחד אם אתם כאלה שלא מתנהלים על פי הספר או עם אחריות קפדנית– סביר להניח שהחוק או האב שלכם (לורד אוף דה קארמה) יגרמו לכם בדרך הקשה להתיישר ולדקדק בחוקים ובפרטים.
קריירה בתוך המרתון שלכם, מתעוררות שאלות כמו: האם אתם רוצים לשנות את מקורות ההכנסה שלכם? האם השכר מספק אתכם?. אתם מחפשים את מה שניתן לכנות אורח חיים בריא ופחות אגרסיבי. גם כאן כדאי שתשליטו סדר וגבולות.

טרנספורמציה אישית מרקורי בנסיגה עד ה-22 לחודש, אתם עושים עבודת נמלים, לומדים תפקיד חדש או מבצעים איזה שינוי רדיקלי בהרגלים שלכם. חשוב מאוד למרות הלחץ והרצון שלכם לכבוש ולהגיע ליעדים לשמור גם על הגוף הפיזי שלכם ועל נהיגה באחריות.   

אהבה וזוגיות חודשי הקיץ הם ההבטחה הגדולה בתחום זה אך נכון לעכשיו אפשר לסמוך על סוף השבוע של ה-9 להתפתחויות מעניינות וזמנים מרגיעים. וגם ונוס במזל היורד מבשרת הזדמנויות בתחום האהבה. אבל גם חילוקי דעות ואפילו מסמכים משפטיים שיש ליישב על ידי גורם מוסמך. אל תקלו ראש בעניין.

עיכובים ותקלות יכולים לקרות במהלך כל החודש אבל בעיקר בשבוע של ה-13. מרקורי בנסיגה מוביל ל'זמן פציעות'. הטריק הוא להיות פחות אגרסיביים וללמוד ליהנות מהבלתי נמנע במקום להילחץ ממנו. אם תקדישו לזה מחשבה תוכלו להבין שאותו "עיכוב" משרת אתכם בדרכים אחרות ומאפשר לכם להקדיש זמן לאנשים שבמחיצתם רציתם לבלות או לפעילויות להם רציתם להתפנות.

חופשה וזמן לנפש כל החודש המלחיץ הזה, מעורר בכם רצון לצאת לחופש, או לקחת פסק זמן ולא לחשוב, אז אל תדחו מה שאפשר לעשות ורצוי עבורכם לנשמה.     


הירח במזל שלכם ואתם במיטבכם: 25-26   לחודש.
ימים טובים לזוגיות: 7-8  לחודש.
הישגיות בעבודה: 13-14  לחודש.

רוצים תחזית למייל? הרשמו..
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
צרו קשר :
050-8663028
072-245-4600
שלוחה 106

טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
סדנת תקשור עם מטוטלת
סדנת תקשור עם מטוטלת
סדנת תקשור עם מטוטלת: בקריית אונו בתאריך ה- 6.4, ביום רביעי, בשעה: 20:00
לשנה הרוחנית החדשה.
10.11.2013
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים