מזל גדי, תחזית חודשית, מאי 2015
שיתוף בפייסבוק
- תחזית אסטרולוגית אישית
- קביעת שיחות אישיות עם שלי
פרופיל מזל תחזית שנתית תחזית חודשית תחזית שבועית תחזית יומית תחזית למחר
מזל גדי, תחזית חודשית, מאי 2015

אתם מתחילים את החודש בחברה טובה ובמצב רוח מרומם אך עבודה חוזרת לתפוס מקום מרכזי בהדרגה, קשה לכם לוותר על הבילויים האלה ואתם מוצאים דרכים לשלב אפילו שזה בא על חשבון הבריאות.

מבחינה אסטרולוגית הכוכב שלכם שבתאי עדיין נמצא בנסיגה. למרות שהבטחתם לבלות יותר זמן עם המשפחה אתם עדיין לא מצליחים לעשות את המעבר. זה יכול לקחת זמן, עד הסתיו למשל.
נוסף לשאלה של התזמון קיים תסכול שהשינוי אותו אתם מחפשים מגיע לאט מדי, זה בעיקר מפריע משום שהייתם רוצים לשנות את מקורות ההכנסה שלכם או את חלקם. אתם מחפשים את מה שניתן לכנות אורח חיים הוליסטי, פחות נצלני ופחות אגרסיבי.
לא כולם מכירים אבל בליבכם אתם אנשים שלווים הכמהים להרמוניה.  

יכולת טכנית מרקורי עובר לבית האימונים, היכולת והדברים שאתם עושים כל יום ביום שישי ה-1 לחודש. בשבוע הראשון של מאי אתם עושים עבודת נמלים, לומדים תפקיד חדש או מבצעים איזה שינוי רדיקלי בהרגלי אכילה ובריאות. מאי מתחיל בצורה לחוצה במילים אחרות ולמרות שלא מדובר על עניין של חיים ומוות אתם מתקשים לעמוד בקצב, החזיקו חזק.  

אהבה וזוגיות חודשי הקיץ הם ההבטחה הגדולה שלכם בתחום זה אך נכון לעכשיו אפשר לסמוך על סוף השבוע של ה-8 להתפתחויות מעניינות וזמנים מרגיעים. ונוס עוברת למזל היורד האותו יום והירח נמצא במזל שלכם.

עניינים כרגיל "שבוע ההפסקה" שלכם במהלך חודש מאי הוא השבוע של ה-10 בו יחסית מעט קורה. הלחץ שוב מתחיל לעלות החל משבוע הבא אז לא כדאי לשבת בחיבוק ידיים - סגרו עניינים אישיים כגון חשבונות, סידורים וקניות.
מוּלוּת מארס שבתאי ביום שישי ה-15 מקצרת לכם את הפתיל. מכיוון שלא תרצו להתפוצץ על בני משפחה כדאי לחפש מוצא לאנרגיות או להציב גבולות ברורים כדי לשמור על המרחב האישי.

עיכובים ותקלות יכולים לקרות במהלך כל החודש אבל בעיקר בשבוע של ה-17. מעבר מרקורי לנסיגה בבית אורחות החיים, העבודה וההרגלים ביום שני ה-18 גורמים לזמן זה להרגיש כמו 'זמן פציעות'. הטריק הוא ללמוד ליהנות מן הבלתי נמנע במקום להילחץ ממנו. אם תקדישו לזה מחשבה תוכלו להבין שאותו "עיכוב" משרת אתכם בדרכים אחרות ומאפשר לכם להקדיש זמן לאנשים שבמחיצתם רציתם לבלות או לפעילויות להם רציתם להתפנות.
מולות שמש שבתאי בסופ"ש של ה-22 מבקשת מכם לעשות משהו פרוע, אבל פרוע באמת.
כל החודש התזזיתי הזה, הלחץ וחוסר הוודאות, מה שאתם באמת צריכים זו פעילות מלהיבה או מפחידה שתשכיח מכם את הדאגות.   


הירח במזל שלכם ואתם במיטבכם: 8-9 לחודש.
ימים טובים לזוגיות: 21-22 לחודש.
שעות נוספות בעבודה: 28-29 לחודש.

רוצים תחזית למייל? הרשמו..
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
צרו קשר :
050-8663028
012-4090-6720-333
שלוחה 106

טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
נסיגת מרקורי
נסיגת מרקורי
מרקורי מתחיל נסיגה ב- 21 בינואר - 11 לפברואר 2015 במזל דלי. מה זה אומר? ואיך זה ישפיע עלינו?
09.03.2012
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים