מזל גדי, הורוסקופ חודש דצמבר 2016
שיתוף בפייסבוק
- תחזית אסטרולוגית אישית
- קביעת שיחות אישיות עם שלי
פרופיל מזל תחזית שנתית תחזית חודשית תחזית שבועית תחזית יומית תחזית למחר

מזל גדי, הורוסקופ חודש דצמבר 2016

כיאה לזמן שלקראת סוף השנה, אתם מנצלים את חודש דצמבר לסגור קצוות, לטפל בעניינים סידוריים ולדקדק בפרטים שהרי אתם אוהבים בסופו של דבר לשים נייר עטיפה על המוצר המוגמר שלכם (באופן מטאפורי). ירח מלא ב-14 בחודש בצמידות לכוכב שלכם, מבקש מכם לשמור על אופטימיות ולתת עוד פוש של עבודה, היצירה שלכם עוד לא הושלמה, אבל אתם בדרך הנכונה.

המצפן החודשי - חודש דצמבר אינו נחשב מהממוזלים עבורכם במחזור השנה, לפחות לא השבועות הראשונים שלו. השמש נמצאת בבית עולמכם הפנימי וההרגשה הפנימית היא שאינכם מוצאים השראה ליצור ולא כוח לעשות. יתרה מכך, מרקורי עומד להיכנס לנסיגה במזל שלכם ב-18 בחודש ולדרוש מכם להתעמת עם קולגות, לדרוש גם מהם מצוינות ולרדת לפרטים הקטנים כדי להשיג את המטרה.

הגוף מראה על הצורך למנוחה, כדאי שתקשיבו לו, תאכלו נכון וקחו וויטמינים. עיסוק בספורט, במדיטציה, בהליכה או בריצה יכולים להועיל עכשיו וגם כאן אם הגוף דורש מנוחה הקשיבו לו.

בסוף החודש - הצד החיובי של כל זה הוא שקיימת זליגה הדרגתית של כוכבים מבית עולמכם הפנימי אל תוך המזל שלכם במהלך החודש. יום ההיפוך החורפי בשבוע של ה-22 הוא זמן בו השמש עוברת למזל שלכם וקרני השמש פוגעים בחוג הגדי, מה שאמור להעיר אתכם ולהניע את גלגלי השיניים והתודעה אל כיוונכם, אין בררה גם אם אתם לא מוכנים אליו, הספוט וזרקור מאיר לכיוונכם.

כספים ופיננסים - ונוס עוברת לבית הכספים ב-8, דוחפת אתכם לפעול ולשתף פעולה בתחום העבודה, מה שאתם נוהגים לעשות לבד בדרך כלל מקבל הארה מחודשת עם אנשים שאתם אוהבים וחזון מחודש.

סוף דצמבר זה הזמן שלכם בשנה להתרווח וליהנות ואולי הגיע הזמן לבזבז חלק מהכסף שהרווחתם. קופות חסכון נפתחת וכדאי שתתכננו את האסטרטגיה הכספית כדי שלא תילחצו שהמזומנים מתבזבזים.

ירח מלא של ה-14 בחודש הוא תנופה עבורכם והתעוררות, כמה ימים לפני שב-22 כניסת השמש לגדי מביאה את הבשורה בכל הנוגע לרמות אנרגטיות שעולות וימי הולדת שמתקרבים, חוץ מזה 2017 כבר תכף איתנו והחודש הראשון בשנה, בהחלט מדבר בשפה שלכם.

שימו לב לזמן סביב ה-18 בחודש, בו פלוטו כמעט נצמד למרקורי במזל שלכם, זהו זמן רגיש, שיהיה עליכם לשמור על איפוק ולמרות שאתם אוהבים להיות בשליטה הקפידו לא לנסות לשלוט על אחרים בצורה מוגזמת, הביעו את דעתכם ונסו להתגמש.

ההמלצה שלנו עד סוף החודש להיזהר בכביש וגם בלשונכם והשתמשו בדרך חכמה עם האנרגיה והחשמל.

הירח במזל שלכם ואתם במיטבכם: 1-3 בחודש.

רוצים תחזית למייל? הרשמו..
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
צרו קשר :
050-8663028
טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
מסעו של הירח
מסעו של הירח
הירח מטייל בשמים ומשפיע עלינו כאן למטה, הירח הוא המחסן הקוסמי הנשמתי, אחראי על הרגשות ועל ההתרחשויות הארציות בכל רגע וזמן נתון..
21.11.2010
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים