מזל גדי, תחזית אסטרולוגית חודשית, אפריל 2015
שיתוף בפייסבוק
- תחזית אסטרולוגית אישית
- קביעת שיחות אישיות עם שלי
פרופיל מזל תחזית שנתית תחזית חודשית תחזית שבועית תחזית יומית תחזית למחר

מזל גדי, תחזית אסטרולוגית חודשית, אפריל 2015

יסוד המים (רגש), מופעל במפות שלכם החודש וסף הרגישות עולה בהתאמה, חדות התפיסה עולה גם, אבל זה לא אומר שאתם לא יכולים ללחוץ על כפתור הכיבוי אם לא מתאים. תמיד תוכלו לומר שלא זכור לכם שחתמתם על עסקת החבילה המבולגנת הזאת.  

התמונה הגדולה: הכוכב האישי שבתאי עבר לנסיגה לפני שבועיים אבל רק עכשיו הוא תופס מהירות במהלך הנסיגה. כל זה משפיע על התחום התת סיפי, המעגלים שמאחורי הפאנלים, על משהו עמוק ופנימי תכלס.
תוכלו להתעלם, למצוא תירוצים או להצדיק אבל האמת היא שישנם דברים שאתם לא מרוצים מהם בחייכם. שבתאי חוזר בבית עולמכם הפנימי כדי שתוכלו לעשות חושבים אבל טרם הגיע הזמן לפעול. עד הקיץ יבשיל שם משהו נוסף, בקופסא השחורה שלכם.

ערב חג: על פני השטח עניינים מתנהלים כשורה בארוחת החג, יום שישי ה-3. יותר מזה, ירח מלא עוצמתי בבית ההישגים והמוניטין ביום שלמחרת הופכים אתכם לדארלינגז של המשפחה. אבל כמו שאמרנו ערככם האמיתי נמדד רק ברמה של 'אתם בפני עצמכם' ואתם יודעים את זה.

ימי חופש: השבוע של ה-5 יחסית עקר מבחינה אסטרולוגית ואתם מנצלים זאת כדי לא לעשות תוכניות ולהיות פנויים עבור משפחה וחברים. דבר אחד שכן קורה באותו שבוע הוא חזרת יופיטר מנסיגה ביום רביעי ה-8. חזרת הכוכב בבית התלות, השינויים והעומק במפה שלכם נותנת את הכוח להתמודד עם הנושאים שמפריעים לכם, אלה שידועים לציבור ואלה שרק אתם יודעים מהם - משקעים אישיים וסוגיות פסיכולוגיות.  

משפחה: זה דבר ראשון עבורכם החודש ולמרות תהליכים אישיים שאתם עוברים זה ברור שאתם אבן הפינה בבית. בשבוע של ה-12 קיים גורם לא מבוטל של לחץ אבל אתם מסוגלים להתמודד עם זה, הכניסו גמישות וחוש הומור למשוואה בשביל לתת את הגימור לכל העניין.
פלוטו עובר לנסיגה ביום חמישי ה-16 במזל שלכם, מעבר ששולח מסר אחד פשוט - אתם צריכים להתפרק קצת, אפילו אם זה רק לשפוך את הלב בפני חבר. נצלו את הסופ"ש של ה-17 להוציא עצבים על שק אגרוף, לרקוד בסלון או לבשל לשבוע שלם.

סוף חודש: "חוסר האיזון ההורמונאלי" כבר מאחוריכם ואתם מרגישים כמו חדשים בהרבה רמות.
בשבוע של ה-19 השמש עוברת לבית הבילויים, האגו וההבעה העצמית - אולי המסקנה היא שאתם צריכים לקבל מהחיים כמה שאתם נותנים (אם לא יותר). שבוע וחצי לפני סוף החודש ונוס בבית השגרה וחיי היומיום נותנת את הטון, אל תהססו לקחת דברים באיזי וליהנות מההנאות הקטנות של החיים.  

 

הירח במזל שלכם ואתם במיטבכם: 11-12 לחודש.
עדיף להישאר בבית: 17-18 לחודש.
ימים טובים לזוגיות: 23-24 לחודש.

רוצים תחזית למייל? הרשמו..
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
צרו קשר :
050-8663028
012-4090-6720-333
שלוחה 106

טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
נסיגת מרקורי
נסיגת מרקורי
מרקורי מתחיל נסיגה ב- 21 בינואר - 11 לפברואר 2015 במזל דלי. מה זה אומר? ואיך זה ישפיע עלינו?
09.03.2012
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים