מזל גדי, תחזית אסטרולוגית חודש יולי, 2015
שיתוף בפייסבוק
- תחזית אסטרולוגית אישית
- קביעת שיחות אישיות עם שלי
פרופיל מזל תחזית שנתית תחזית חודשית תחזית שבועית תחזית יומית תחזית למחר
מזל גדי, תחזית אסטרולוגית חודש יולי, 2015

יולי הוא חודש טוב בשבילכם, גדיים.
הכוכב האישי שבתאי כבר עבר לבית העסקנות החברתית, הפעילות הציבורית וההשתתפות בקנה מידה רחב. אפילו שאתם עייפים מתפקיד מקבלי ההחלטות אתם חוששים מהוואקום שיכול להיווצר בהיעדרכם.   
אתם צריכים להבין שהאחריות הכי כבדה היא למצוא יורש מתאים להעביר לו את השרביט בחודשיים הקרובים.

במחצית הראשונה של החודש אתם נמצאים באינטראקציה עם עובדים, אנשי מקצוע, בני משפחה וחברים. הסביבה שלכם שוקקת פעילות ואתם בעיקר צריכים לדאוג שלא לבזבז את הזמן של עצמכם ושל אחרים.

במחצית השנייה של החודש אתם מחפשים לשבור שגרה ואולי גם חבילת נופש מתאימה. אתם זקוקים ליותר מבטן-גב, כדאי לנצל את ההזדמנות כדי לפתוח את הראש למשהו קצת שונה.

ספונטאנית: החודש מתחיל עם ירח מלא במזל שלכם ביום חמישי ה-2 לחודש. אתם במצב רוח לאהבה ונדיבות בסוף אותו שבוע ובכלל לא קיימת סיבה לחנוק את זה, לכו עם הלב לשם שינוי והראו לאנשים שלכם עד כמה אתם אוהבים באמת.

בחדרי חדרים: הרבה מתרחש מאחורי הקלעים בשבוע של ה-5 לחודש. זה כנראה כולל פגישות סודיות, דיונים בענייני כספים, פוליטיקות של עבודה ומשפחה, ועניינים אחרים שלא כולם צריכים לדעת. מעבר הירח לחצי החשוך שלו ביום רביעי ה-8 נותנים לכם לפחות שבוע לסדר עניינים בשושו.

אהבה וזוגיות: ככל שעניינים מתבהרים בחייכם האישיים יש לכם יותר זמן להשקיע באנשים שהופכים את החיים למלאי משמעות. ריכוז כוכבים בבית הזוגיות בשבוע של ה-12 מסמן התחלות חדשות מבשרות טובה לפרויקטים עתידיים משותפים. חשבו על הדבר שתמיד רציתם לעשות יחד ואף פעם לא היה זמן, תכננו עכשיו וכנסו לזה עד סוף החודש.      

מבט ציפור: ונוס עוברת לבית החזון וראיית העולם ביום ראשון ה-19, והיקום מאותת להרחיב את החזון, לתכנן את הפרטים ולדמיין איפה אתם נמצאים חצי שנה מהיום. זה מסוג הדברים שכדאי לפתוח לכל השואל ולשמוע כמה שיותר דעות בעניין.
עצירת ונוס ותחילת נסיגתה בסוף אותו שבוע ב-25 מחזירה אתכם למציאות (בינתיים), תשמרו את התכניות במגירה כי לא יעבור הרבה זמן עד שתנקו אותם מהאבק. 

כלכלה ופיננסים: זה נושא שמלווה אותו חוסר ביטחון בתחילת השבוע של ה-26, שינוי נסיבות פתאומי ואי דיוקים לגבי עובדות מקשים עליכם לבצע החלטה. השמיים מתבהרים החל מחמישי ה-30 לחודש ואתם באזור הבטוח לעשות החלטה החל מתאריך ה-1 של החודש הבא.

הירח במזל שלכם ואתם במיטבכם: 1-3 לחודש.
עדיף להישאר בבית: 8-9 לחודש.
ימים טובים לזוגיות: 14-16 לחודש.


רוצים תחזית למייל? הרשמו..
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
צרו קשר :
050-8663028
012-4090-6720-333
שלוחה 106

טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
מסעו של הירח
מסעו של הירח
הירח מטייל בשמים ומשפיע עלינו כאן למטה, הירח הוא המחסן הקוסמי הנשמתי, אחראי על הרגשות ועל ההתרחשויות הארציות בכל רגע וזמן נתון..
21.11.2010
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים