מזל גדי, תחזית אסטרולוגית דצמבר 2014
שיתוף בפייסבוק
- תחזית אסטרולוגית אישית
- קביעת שיחות אישיות עם שלי
פרופיל מזל תחזית שנתית תחזית חודשית תחזית שבועית תחזית יומית תחזית למחר

מזל גדי, תחזית אסטרולוגית דצמבר 2014

כיאה לזמן שלקראת סוף השנה, אתם מנצלים את חודש דצמבר לסגור קצוות, לטפל בעניינים סידוריים ולשים נייר עטיפה על המוצר המוגמר שלכם (באופן מטאפורי).

המצפן החודשי חודש דצמבר אינו נחשב מהממוזלים עבורכם במחזור השנה, לפחות לא השבועות הראשונים שלו. השמש נמצאת בבית עולמכם הפנימי וההרגשה היא שאינכם מוצאים השראה ליצור ולא כוח לעשות.
הצד החיובי של כל זה הוא שקיימת זליגה הדרגתית של כוכבים מבית עולמכם הפנימי אל תוך המזל שלכם במהלך החודש. המסה הקריטית מתרחשת בשבוע של ה-21 בו השמש עוברת למזל שלכם ומולד הירח קורה שם גם כן.

כספים ופיננסי הופכים לנושא התעסקות החל מיום חמישי ה-4 לחודש בו כוכב מארס עובר לבית הכספים והמשאבים שלכם. דצמבר זה הזמן שלכם בשנה להתרווח וליהנות אז אולי הגיע הזמן לבזבז חלק מהכסף שהרווחתם. קופות חסכון בצד, תוכלו לעשות רשימה של דברים שאתם רוצים ולהמשיך משם.

גוף ונפש הירח המלא של יום שבת ה-6 לחודש הוא זמן של עצירה. תדאגו למלא את הסופ"ש הזה במשהו כמה שפחות סואן וכמה שיותר משמעותי עבורכם.
כניסת מארס לבית הכספים שלכם שהוא גם בית הגוף מראה על הצורך לחזור מעולם המחשבות והתכנונים לעולם הכאן והעכשיו. עיסוק בספורט, במדיטציה, בהליכה או בריצה יכולים להועיל עכשיו. בעיקר אתם זקוקים לדרך לקרקע את הגוף הפיזי ולהוריד מרמת המורכבות של חייכם.
* מבחינת תזמון שלושת השבועות הראשונים של החודש הם זמן בו תוכלו להקדיש לעצמכם לפחות משבצת אחת בלו"ז אם לא יותר.

התעוררות את ההתעוררות תרגישו לקראת סוף החודש ובטח בתאריכים של ה-21 עד ה-23 לחודש. מספר דברים קורים בזמן זה, החל ממולד הירח במזל שלכם ועד מעבר הכוכב שלכם שבתאי למזל קשת.
אז ככה, יכול להיות שתקבלו חדשות טובות בחזית המשפחתית. משהו חדש ומלהיב אולי או משהו לא צפוי ומוזר שיתגלה מאוחר יותר כדבר טוב.
מולד הירח וכניסת השמש לגדי שניהם מביאים את הבשורה בכל הנוגע לרמות אנרגטיות שעולות וימי הולדת שמתקרבים, חוץ מזה 2015 כבר תכף איתנו.
המתנה הקוסמית שלכם לשנה האזרחית החדשה היא מעבר הכוכב האישי, שבתאי - סאטורן, לבית החיפוש הרוחני, האומנות והיצירה. המעבר שמתחיל ביום שלישי ה-23 לחודש נועד לחבר אתכם עם הצדדים היותר רכים באופייכם ונועד לגרום לכם בסופו של דבר לראות את התמונה הגדולה ולהבין איפה הקווים מתחברים בחייכם.

 
עדיף להישאר בבית: 1-2 לחודש.
ימים טובים לזוגיות: 8-9 לחודש.
הירח במזל שלכם ואתם במיטבכם: 22-23 לחודש.

רוצים תחזית למייל? הרשמו..
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
צרו קשר :
050-8663028
012-4090-6720-333
שלוחה 106

טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
נסיגת מרקורי
נסיגת מרקורי
מרקורי מתחיל נסיגה ב- 21 בינואר - 11 לפברואר 2015 במזל דלי. מה זה אומר? ואיך זה ישפיע עלינו?
09.03.2012
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים