שלי רום
שיתוף בפייסבוק
נעים לי להכיר...

 
ברוכים הבאים למסע בין כוכבים, שמי שלי רום ואני אסטרולוגית מאז שנולד בני הבכור בשנת 1998.

רגע הגילוי האסטרולוגי, היה רגע מכונן בחיי, גיליתי עולם שלם של דיוק אסטרולוגי שיכול להאיר ולתת תקווה לאנשים. בשנת 1996 במפגש עם אסטרולוגית שפתחה לי מפת לידה, הבנתי שהעולם השלם מורכב מסך חלקיו ושאנחנו רק חלק תודעתי קטן ואינסופי. המסע שלנו התחיל לפני גלגולים רבים ולא יגמר בסוף החיים הנוכחיים. אסטרולוגיה והתפתחות הנשמה מלמדים אותנו את הכוח של מפת הלידה, על העבר הקדום והרזומה האישי, שטמון במפת לידתנו והוא רק תמצית קטנטנה שיכולה לשפוך אור על מידע אינסופי שמוסתר מעיננו.

אני שבויה בקסם הכוכבים, חוקרת את מסען של הנשמות והכי חשוב נהנית ממה שאני עושה בכל יום מחדש. אינני חוזה עתידות או יודעת את התשובות מראש, כל מפגש שלי עם לקוח מתחיל בלמידה ומאפשר לי חלון לעולמו הפרטי. כדי לדייק את העשייה, להכווין את הדרך, להבין את עולם הסיבות הגבוה, אנחנו מקבלים מפה שגם היא כוח גלום שצריך לפענח. על כן אני לא עושה את זה לבד, אני זקוקה לשיתוף פעולה, כדי להדליק את הזרקור של הדרך ואם תרצו את מרכז הבמה של חייכם. 
עבורי למצוא את המפתח לחזק ולהקנות ביטחון, להקשיב ולדעת גם מתי הגיע הזמן לשחרר. וגם לגעת בנקודות הכאב ולשחרר אותם, להבין מה שורש הבעיה שלעתים מקשה עלינו לזרום ולשעוט קדימה. 

בשנת 2010 גיליתי עולם נוסף וחדש: 'תודעת העל'  מבט אל מ'אחרי הקלעים' של הבריאה, נפתחה בפני ספריה ענקית של ידע קוסמי שמשלים את הידע האסטרולוגי וכיום אני מלמדת ומנחה על פי מידעים אלו. הידע התודעתי, מאפשר לי להכניס נקודות אור מפרספקטיבה גבוהה יותר ולהטמיע תהליכים נכונים וניתוב אנרגטי יעיל.
אני רואה את עצמי 'שליחה', שמעבירה ידע לאנושות בזמן משמעותי בתפר בין העידנים ובמעבר הכל כך מורכב לעידן החדש, שאיננו דומה כלל וכלל לעידן שאנו נפרדים ממנו כיום. 
 
יש האומרים שיש בי תכונות אימהיות.. אשמח להיות עבורכם 'אמא רוחנית' וללוות אתכם בתהליך של התפתחות והכי חשוב עבורי הוא לדייק את תסריט חייכם, באישורכם ובעזרתכם. 

השנה אני חוגגת יום הולדת 45, נשואה לבעלי דניאל ואמא לשני בני, עומר בן ה-18 ואילי בן ה-16. אני גרה בגדרה ומנהלת קליניקה באווירה ביתית כפרית ונעימה. אולי אני רחוקה מכם, אבל מבטיחה לכם שהנסיעה שווה את החוויה והלמידה. 

אני מזמינה אתכם לעבור תהליך אישי, לכוון את המצפן מחדש אל הנקודה הגבוהה -אל שיא פסגת השאיפות של הנשמה הגבוהה שלכם. אני מאמינה שהחיים הם אינסוף, מסע שהתחלנו לפני עידן ועידנים ואנו נמצאים בתהליך שאיננו נגמר לעולם. 

זוגיות ואהבה...

במשך שנותיי כיועצת חקרתי את נושא הזוגיות ומערכות יחסים.
מערכות יחסים מהוות את תמצית חיינו, אנו למדים מתוך מראה אנושית, 
בעוד שהמכשול הגדול לאושרנו כבני אדם, הינו חוסר סיפוק במערכות יחסים.
היכולת שלנו להיות מאושרים מסתתרת בלמידה והתפתחות יומיומית שאנו למדים מתוך האנשים שאנו בחרנו טרם ירידתנו לחיים האלה. בתהליך נכון של מפגשים אישיים איתי, ניתן להתחבר לתודעה גבוהה וללמוד 
לחיות בתוך זוגיות בריאה. 


קצת על ההסטוריה שלי:
 
במקצועי הנוסף, אני מעצבת המוצר, סיימתי לימודי עיצוב ובשיא הקריירה הקמתי וניהלתי עסק מצליח, לשיווק ועיצוב מוצרי נייר ופופ: כרטיסי ברכה ומוצרי פופ ייחודיים, שניתן למצוא עד היום בחנויות הפנינג וחנויות שמחזיקות את המותג 'סיפור אהבה' ו 'שלי רום'.
 
כשהאתר החדש החדש x-net מבית ידיעות אחרונות הוקם, הקמתי את ערוץ האסטרולגיה. 
 
הופעתי בתוכנית זמן מיסטיקה, בערוץ 10 במשך כשלוש שנים, ממש בראשית כשהתכנית עלתה לאוויר.

השתתפתי בתכנית אדרנלין בערוץ 2 ובתכנית שורדות בבית בערוץ 10.

גם ברדיו - הייתי אסטרולוגית הבית בתכנית של יוני רועה בגלי צה"ל.
 
ועוד- שיטת 'שלי רום' למציאת אהבה, בערוץ 'לוב מי' ובחברת גרטלר דבידוב.
 
גדלתי, צמחתי והתפתחתי, והיום אני:

אסטרולוגית הבית של YNET .  ידיעות אחרונות

מנהלת ומייסדת את הפורטל 'רום שמים' 
 
אני מנחה קורסים: אסטרולוגיה, תודעת העל, מעבירה הרצאות ברחבי הארץ. 

אני מודה לכם שבחרתם לבקר באתרים שלי, נתתם בי אמון  - בחרתם לקרוא את הכתבות והתחזיות שאני כותבת בכל יום ואני מקווה שהכתיבה שלי והמידע שאני מעבירה תורם לכם ומעשיר אתכם ואני מבטיחה להמשיך ולשפר ולחדש את הידע הקיים בכל יום.

ברכות לימים מאושרים

שלכם, שלי. 
צרו קשר :
050-8663028
טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
מסעו של הירח
מסעו של הירח
הירח מטייל בשמים ומשפיע עלינו כאן למטה, הירח הוא המחסן הקוסמי הנשמתי, אחראי על הרגשות ועל ההתרחשויות הארציות בכל רגע וזמן נתון..
21.11.2010
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים