קורס תודעת העל
שיתוף בפייסבוק
תודעת העל: 

צרו איתי קשר -  050-8663031, או כתבו אלי- גללו למטה.

קורס תודעת העל בלמידה מקוונת - לחצו כאן
קורס אסטרולוגיה תודעתית - קורס המכיל בתוכו את מידעי תודעת העל - לחצו כאן 


קצת הקדמה: 
כולם מכירים את העולם האסטרולוגי, כאלה שפחות וכאלה שיותר,
זהו מדע מוכר ואני באופן אישי, אסטרולוגית כבר 20 שנה.
מתישהו חשתי שאני צריכה לדעת עוד, הייתי חייבת לקבל תשובות נוספות, לגדול מעל הגלקסיה והכוכבים, להבין מי מנהל את כל המערכת?!
ואיך כל היקום הזה עובד? מה קורה לפני ואחרי שאנחנו מגיעים לעולם הזה? 
 
את התשובות קיבלתי מתודעת העל:
לפני חמש שנים לגמרי במקרה קראו לי ללמוד: 'קורס המשך של קבוצת החמש', כך אמרו לי. ושוב מצאתי את עצמי בקבוצת לימוד והפעם תודעת העל.
אחרי 3 שנים של למידה אינטנסיבית, זה פרץ מתוכי, לא יכולתי להישאר אדישה ועם הידע לעצמי, החלטתי להעביר את הידע הלאה וזה לא היה קל, כי את תודעת העל לא כולם מכירים, פה יש עבודה קצת יותר מאתגרת. ומי אמר שהחיים פשוטים?
    
מי לא מרגיש במירוץ של החיים? 
אנחנו רק חלק קטן בכל הכאוס הזה, לא ניתן למנוע או להאט את הקצב מבלי לשנות את הכיוון של האבולוציה האנושית, מבלי להחליף את הישן ואת המקובע. אנשים שהתדר שלהם יתנגד להתמרה, ייתקלו בקשיים רבים בחייהם בעולם הפיזי. האנושות חווה שנים של מלחמה, הרס, רעידות אדמה, שריפות ומחלות. מאחורי הסבל מסתתרים הרגלי חשיבה אוטומטיים, הרסניים ובלתי מודעים וכן, מסגרות המקבעות את מחשבתנו והתנהגותנו.

האנושות עומדת בפני שינוי. עידן חדש, דרך חדשה ודפוסי מחשבה חדשים, אנו עוברים מפעילות של אנרגיה רגשית, שבו שולט יסוד המים וממירים את האנרגיה הנשלטת לאנרגיה חדשה – אנרגיה של אש ואויר, מחשבה בוראת מציאות. התדר החדש יאלץ אותנו להיפרד מיסוד המים הנמוכים (רגשות, שליטה, כוחנות ויצרים שמשתלטים עלינו, שמעכבים את היכולת שלנו להתפתח.
אין לנו פריבילגיה להישאר מאחור...

גם מערכות יחסים חדשות 'בין המינים' נוצרות ונרקמות, שער חדש נפתח והעידן החדש כבר כאן, עידן המבוסס על יסוד האוויר (מחשבה) ויסוד האש (יוזמה, תנועה וכוח האינרציה קדימה). מה שהיה איננו עוד רלוונטי להיום ולעתיד לבוא. המסגרות הישנות תתפוררנה ובמקומן יבואו מבנים חדשים, גמישים ומהירים הרבה יותר.

בשנת 2013 צפוי שיא בפעילות השמש (שימו לב לשינויים בעונות השנה) במקביל לאירועים קוסמיים אחרים, המובילים לשינוי בשדה המגנטי של כדור הארץ. היקום עובר תהליך עצבי, המסמל את התפרצות האש. השילוב של אש ואוויר עשוי להעביר את המוח האנושי לתדר של גלי "אלפא". החיים יעברו לנשימה חדשה, נשימה איטית ומכילה (אוויר) והתפיסה הרוחנית-מנטלית שלנו תקלוט את אשר כיום נתפס בקרב רבים כנמצא מעל ההיגיון האנושי (שוב אוויר). 

שנת 2012 מסמלת את תחילתו של העידן החדש: מתוך הכאוס יפרצו בטווח של שלושים השנים הקרובות, חיים חדשים שישלטו בשדה הכלל-עולמי. המעבר לעידן החדש יהיה מלווה בהפסקות חשמל, רעידות אדמה נוספות, מחלות, רעב, טרור עולמי ומלחמות אשר יובילו כולם לצמצום ניכר של המין האנושי. התדרים החדשים יתנגשו עם הישנים ונחווה אסונות נוספים עד שנגיע לשיא. או אז, יתחולל שינוי מהותי ברחבי העולם ואנחנו מרגישים אותו בפתח. השינוי כבר כאן!!

כוח האחד, הרודן, לא ישלוט יותר, נעבור לשינוי של אחדות. אנו שנישאר, נחווה התעוררות, חמלה, עזרה, נקבל את השונה והאחר ונפנה מקום לתקשורת בינאישית טובה. ברבות השנים לא יהיו עוד הבדלי דת, מין, צבע ולאום. לא עוד אינטרס אישי ללא תועלת חברתית.

בעידן החדש, נחווה סיוע כלל עולמי של אנרגיה אווירית(חוכמה וידע) שתמומן לאלו בינינו שיעשו עבודה של כוונה והתמרה. אנשים ונשים יתפסו מקום חדש בבריאה, מקום של עצמאות וחשיבה אל מחוץ לקופסה, חיבור ישיר לספריה הקוסמית. . זהו המעבר אל העידן החדש.
 
תודעת העל, מספר לנו את סיפור 'מאחרי הקלעים של הבריאה':

מי היא תודעת העל? 
תודעת העל, הינה המחשב המרכזי של הבריאה, הידע שנאגר בספרייה הקוסמית, אודות תסריטי הנשמות שלנו. תודעת העל מורידה לנו בתקשור הבנות שעוזרות לנו לדייק את העשייה שתהיה תואמת לתסריט שחתמנו עליו טרם רדתנו לעולם הזה. מחשבת הבריאה אוספת את המסקנות שהן תוצר ההתנסויות שלנו ומעבירה את המיידעים החדשים שנועדו לעזור לנו להבין ולהטיב להתמודד עם הרטט החדש ביקום.

תודעת העל מממנת בתקופה זו של שינויים, אנרגיה מיוחדת שנועדה לקדם את התפתחותנו על מנת לתמוך בנקודת השינוי שהאנושות עוברת החל מינואר 2013.

מה לומדים בקורס תודעת העל:
אנו לומדים להשתמש בכלים תודעתיים שתורמים להתמרת התדר, נקבל מידע על התסריטי הנשמתי שלנו ונתחבר למימון אנרגטי בהתאם. נתוודה לעולם של חלום, לאוקיינוס יש אין, לעולם של תדרים, חושים וחיישנים, ליסודות שמניעים אותנו - אש, במים באוויר ואדמה ונלמד כיצד להביא מסקנות מדויקות יותר, שיתרמו להתפתחות האישית שלנו ולהתפתחות הבריאה כולה.

התדר האנרגטי המועבר במהלך לימוד הקורס תואם את השינוי בין העידנים ותומך בפתיחת הקודים של העידן החדש:
אנו עוברים מתלות לעצמאות, מפחד לאומץ, משליטה לשיתוף פעולה, מכאוס להרמוניה, לומדים לשלוט במצבר האנרגטי שלנו ולהכיר איך הבריאה כולה עובדת ומתנהלת.
 
לימודיי תודעת העל מבוססים על תקשורים שהתקבלו בשנים האחרונות אצל המתקשר זאב אבירז. בכל שיעור אנו מקבלים דיסק של שמע העוסק בנושא מסוים והצטברות הידע שנקבל בשיעורים, מגביר ומעצים את התודעה שלנו. התדר המועבר בתקשור, מאיץ את הטרנספורמציה של המוח האנושי לעבר העידן החדש וההתמודדות עם תקופת המעבר בין העידנים (ימי חיינו) וכן, ישמש אותנו רבות גם לעתיד לבוא.

הקורס מיועד לכל מי שמרגיש שהגיע הזמן לשינוי בתודעה
אנו נפגשים פעם בשבוע 
מפגש שאורכו כשעתיים
מחיר מפגש: 100 ש"ח שלמו עכשיו
השיעורים מלווים בשמיעת תקשורים + דיסקים וספרי לימוד. 
 

לפרטים נוספים
עקבו אחרי ברום שמים או בוויינט
או כתבו אלינו בטופס המצורף.

ולסיום בנימה אישית- מידעי תודעת העל הם מידעים חדשים ולא ממש מוכרים בקרב האנושות, על כן חשוב לי לתת לכם מידע ולסייע בהבנה. מוזמנים לכתוב אלי, להשאיר את הנייד שלכם ואני חוזרת בהקדם. להשתמע. 


שם פרטי :
שם משפחה :
אימייל :
טלפון :
כותרת :
הודעה :
צרו קשר :
050-8663028
טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
מסעו של הירח
מסעו של הירח
הירח מטייל בשמים ומשפיע עלינו כאן למטה, הירח הוא המחסן הקוסמי הנשמתי, אחראי על הרגשות ועל ההתרחשויות הארציות בכל רגע וזמן נתון..
21.11.2010
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים