מזל תאומים, תחזית שנתית 2018
שיתוף בפייסבוק
- תחזית אסטרולוגית אישית
- קביעת שיחות אישיות עם שלי
פרופיל מזל תחזית שנתית תחזית חודשית תחזית שבועית תחזית יומית תחזית למחר

מזל תאומים, תחזית שנתית 2018 

תאומים יקרים,

את ההורוסקופ השנתי שלכם אנו מחלקים לארבעה חלקים או ארבעה רבעי שנה, אך לפני זה כמה מילים כלליות על הלך הרוח ב-2018.

אתם מתחילים את השנה הקרובה עם יופיטר בבית אורחות החיים שלכם, הסדר והניקיון. שבתאי נמצא בבית הנתינה, השותפות והתלות.

המיקום הראשון הופך את שנת 2018 לזמן בו אתם נהנים לארגן את חייכם ואולי גם את חייהם של המשפחה שלכם, שימו לעצמכם גבולות אם אתם רואים שזה מתחיל לגבול בשתלטנות.

המיקום השני הופך את 2018 וגם את 2019 לשנים בהן השעורים היותר גדולים שלכם הן שעורים רגשיים. בעוד הגישה הבלתי מתחייבת וההתייחסות הקלילה משרתת אתכם היטב בדרך כלל, החיים מבקשים שתתייחסו למערכות יחסים ברצינות וכבוד מתאימים.    

עוד ברמת התמונה הגדולה, יחסית מעט כוכבים מבקרים במזלות המשתנים עמם אתם נמנים. המזלות היוזמים והיציבים מכילים את רוב האקשן וזה משרת אתכם אם אתם מעוניינים להימנע מאור הזרקורים ולא משרת אם אתם מחפשים להתבלט ולהתפרסם.

עוד באותו הקשר, מרקורי המסמל אתכם מבין גרמי השמיים, עושה את הנסיגות שלו השנה במזלות האש ובבתים החברתיים במפות שלכם. זה מחזק בדעתנו את ההבנה שבשנה הקרובה מירב תשומת הלב תוקדש לאסופת האנשים המקיפה אתכם ביומיום - ממשפחה לעבודה, מחברים ועד בני זוג.

נסיגת מרקורי ראשונה במזל טלה בתאריכים 23.3-15.4

נסיגה שנייה של מרקורי במזל אריה בתאריכים 26.7-19.8

נסיגה אחרונה של מרקורי במזל קשת בתאריכים 17.11-6.12

ועכשיו לתחזית השנתית עצמה

ברבע הראשון של 2018 יחסית מעט קורה ברמה האסטרולוגית ואתם סוחבים אתכם מומנטום מסוף שנת 2017. ליקויים המתקיימים בסוף ינואר וגם באמצע פברואר שמים את המשקל על תחומים של השכלה, נסיעות, וחופש אישי. אל תתפשרו בזמן זה ואל תתנו לאחרים להכתיב לכם תנאים.

ברבע השני של 2018 האירוע האסטרולוגי המשמעותי הוא כניסת אוראנוס לבית עולמכם הפנימי בתאריך ה-15.5. מעבר זה יכול לסמל את תחילתו של שינוי בכם - אתם עוברים מהחילוני לדתי, מהשטחי לרוחני, מהשכלי לרגשי. זה יכול להתקיים בווריאציות שונות ובעוצמות גדולות וקטנות.

ברבע השלישי של השנה יתכן ותתגוררו בחו"ל איפשהו בין התאריכים יוני עד אוקטובר, באופן רציף או עם חזרות מפעם לפעם, לבד או במסגרת יותר גדולה. ליקוי חמה מלא המתקיים בתאריך ה-27.7 מתמקם בבית הנסיעות הארוכות, הארצות הרחוקות, והתרבויות הזרות.

* נוסף לכל, מרס נמצא בנסיגה באותו אזור במפה שלכם בחודשים אותם ציינו למעלה

ברבע האחרון של השנה הרבה מעברים והיבטים נדחסים בפרק זמן קצר, נובמבר בעיקר הוא מוקד של פעילות אסטרולוגית. הדברים הגדולים שקורים הם נסיגת ונוס באזורים של הנאה וגמילה במפות שלכם. מעבר יופיטר לבית הזוגיות כאשר מדובר על חדשות מעולות לרווקים ושאיפות ליותר עצמאות במסגרת קשר קיימים למחויבים. צריך גם לציין את מעבר נקודת הצפון של הירח לבית הכספים במפות שלכם, העבודה מתחילה לשאת פירות לעצמאים ושכירים מבקשים שמשהו דרמטי יקרה במקום העבודה. 


רוצים ללמוד אסטרולוגיה? יש לי הצעה בשבילכם - לחצו כאן

 

צפו בתחזית השנתית ב-YouTube – לחצו כאן 

צרו קשר :
050-8663028
טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
מסעו של הירח
מסעו של הירח
הירח מטייל בשמים ומשפיע עלינו כאן למטה, הירח הוא המחסן הקוסמי הנשמתי, אחראי על הרגשות ועל ההתרחשויות הארציות בכל רגע וזמן נתון..
21.11.2010
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים