מזל תאומים, תחזית / הורוסקופ שנת 2017
שיתוף בפייסבוק
- תחזית אסטרולוגית אישית
- קביעת שיחות אישיות עם שלי
פרופיל מזל תחזית שנתית תחזית חודשית תחזית שבועית תחזית יומית תחזית למחר

מזל תאומים, תחזית / הורוסקופ שנת 2017

מי ששולט במזל שלכם הוא מרקורי, כוכב התקשורת שמנהל את הלך הרוח של חייכם. השנה אתם צריכים לעשות עבודה של פוש ודחיפה קדימה, לקחת יוזמות ולא להיות שאננים, כי ככל שתהיו אסרטיביים כך תוכלו לכבוש את היעדים שלכם. מערכות יחסים גם הם מקור הגדילה שלכם השנה. שבתאי ויופיטר, המורים הגדולים, גם עוזרים לכם השנה להיות רציניים ולקחת אחריות ופחות לעוף אל מחוזות של חופש כהרגלכם.

אם תשקיעו השנה את המשאבים הנכונים תוכלו להיות מרוצים בהישגים שלכם ובכיבוש המטרות, זוהי שנה מלאה באש המתאימה להביא אתכם אל הבמה הקדמית של חייכם.

נסיגות שנתיות של מרקורי

9.4-3.5 נסיגה שתתרחש במזלות שור וטלה, שתשפיע על הקטע החברתי שלכם ותתבע מכם לקחת יוזמות ולא להיות בררניים מידי, שהרי ההתקדמות שלכם בחיים מתחילה מקשרים.

13.8-5.9 נסיגה שתתרחש במזלות בתולה ואריה, נסיגה שתשפיע על ערוץ התקשורת שלכם שם תצטרכו שוב להקפיד על אמינות המידע שאתם מעבירים ולהיות פחות פוגעניים.

3.12-23.12 נסיגה שתתרחש בקשת, בית הזוגיות שלכם, שם אתם ממש צריכים להקפיד ולהיות בדיאטת חוסר טקט ולהקפיד שלא לפגוע באנשים למרות שאתם לא מתכוונים.

השפעת הנסיגות היא שבועיים לפני ואחרי הנסיגה, כאשר השנה הנסיגות עוברות בעיקר על הקטע החברתי שלכם, מה שכאמור כדאי לזכור שההישגיות שלכם השנה קשורה גם לטיב התקשורת שלכם.

ליקוי חמה טבעתי בדגים ישפיע על הקריירה שלכם, זוהי תקופה שכדאי שתקדישו אותה ליצירתיות אבל יחד עם זאת כדאי שתפקחו את העיניים ולא תלכו שולל אחרי עסקאות או הצעות שנועדו לפתות אתכם ואין בהם אלא אכזבה.  יכול להיות שבשנה האחרונה נתקלתם בבעיות רבות שקשורות בטפסים, הנפקת תעודות ובירוקרטיה שלא עבדה לטובתכם, אולם כדאי שתדעו שההשקעה שהשקעתם לא מיותרת והשנה היא שנת ההישגיות שלכם.

מבחינת תזמון ב-7.8 ליקוי ירח בדלי, חזק מאוד בהשפעתו עליכם, זוהי תקופה שלכם לצאת ללימודים, להתפתח ולהגיע להישגים מרשימים עם מבחנים או תוצאות מרשימות.

עוד ליקוי שיתרחש ב-21.8  ידחוף אתכם לפרסום, יחסי ציבור וקשרים חדשים שיוסיפו ויתרמו לכם. כדאי שתיזהרו משערוריות, הקפידו להיות נאמנים למידע המקורי. 

זוגיות: כוכב שבתאי שמבלה במזל היורד גם ב- 2017, מסמל את מערכות היחסים החשובות ושבתאי מייצג מחויבות או התמסדות. זוהי תקופה שאתם ממסדים בה  את הקשרים שלכם. הנסיגה בין: 6.4-25.8 יכולה להוביל אתכם לקחת החלטות להתמסד או להתנתק כי כל הסיפור הזה כבד עליכם.

ברמה הכלכלית זוהי שנה שתהליכים בירוקרטיים דורשים מכם אחריות. מיסים, נושים, רגולציה וחשבונות הם לא הצד החזק אבל השנה תצטרכו לנקות שולחן ולהתמודד. 

פופולריות: יופיטר במאזניים  עד אוקטובר, מעמיד אתכם במרכז הבמה, אתם פופולריים מתמיד וכדאי שתנצלו את הקשרים והכריזמה שלכם. 

צרו קשר :
050-8663028
טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
מסעו של הירח
מסעו של הירח
הירח מטייל בשמים ומשפיע עלינו כאן למטה, הירח הוא המחסן הקוסמי הנשמתי, אחראי על הרגשות ועל ההתרחשויות הארציות בכל רגע וזמן נתון..
21.11.2010
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים