מזל תאומים, תחזית שבועית 5-11.8
שיתוף בפייסבוק
- תחזית אסטרולוגית אישית
- קביעת שיחות אישיות עם שלי
פרופיל מזל תחזית שנתית תחזית חודשית תחזית שבועית תחזית יומית תחזית למחר

מזל תאומיםתחזית שבועית5-11.8  


תאומים יקרים, 

הכוכב שלכם, מרקורי, נמצא בנסיגה בימים אלו ונסיגה זו מתרחשת באזור התקשורת, התעבורה והסידורים במפה האישית. את האפקט ניתן לתאר כהשפעת מרקורי בנסיגה קלאסית, עדיין לא יודעים מה זה אומר? תריצו חיפוש...

אתם מתחילים את השבוע עם מרס בבית המסעות והנסיעות, כשהכי מגרד זה לטוס לחו"ל, ואם כבר אז השבוע כי בשבוע הבא מרס נכנס לאזור אחר במפה האישית.
ונוס מתחילה את השבוע בבית המשפחה אך היא יוצאת ממנו ביום שלישי. אולי זה אומר שאת הימים ראשון שניאתם מבלים בצורה סטאטית, במקומות מוכרים ורוטיניים, או ממש מהבית (והסיבות לכך יכולות להיות מגוונות). 

יום שלישי ונוס עוברת למזל מאזניים ולבית ההנאות במפות שלכם. זה פחות האירוע שמתקיים היום ויותר הסימן ששארית הקיץ תעבור עליכם בנעימים, ופחות בצורה לחוצה ובליווי עבודה.
* יתכן שגם מחכה שם אירוע נחמד במהלך היום בנוסף

יום רביעי היבט ונוס-מרס הרמוני במזלות האוויר, אליהם אתם משתייכים, מייצר חוויה נעימה במישור הבינאישי. ישנה סבירות גבוהה שזה קשור לאהבה וזוגיות.

יום חמישי צמידות השמש לכוכב האישי, מרקורי, שמה את האנרגיות של הכוכב שלכם בצל. בפועל אתם נאלצים להסתפק באמצעים צנועים ופשוטים במהלך יום זה, או משהו כמו להגיע במקום יותר נמוך מראשון בתחרות או חידון.

יום שישי היבט ונוס-שבתאי דיסהרמוני פוגע לכם במוג'ו במישור החברתי, שם אתם נאלצים להתמודד עם בלגן שאחרים יצרו, לאכול דייסה שאחרים בישלו, או לתפקד תחת נסיבות מגבילות וחשאיות. 

יום שבת מולד ירח שהוא גם ליקוי חמה (אך כזה שלא יראה מהארץ) מאפשר לכם לסגור תכניות ולהתכוונן באופן סופי ומוחלט לגבי מה שקורה בשארית חודש אוגוסט.  

צרו קשר :
050-8663028
טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
מסעו של הירח
מסעו של הירח
הירח מטייל בשמים ומשפיע עלינו כאן למטה, הירח הוא המחסן הקוסמי הנשמתי, אחראי על הרגשות ועל ההתרחשויות הארציות בכל רגע וזמן נתון..
21.11.2010
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים