מזל תאומים, תחזית שבועית 21-27.1
שיתוף בפייסבוק
- תחזית אסטרולוגית אישית
- קביעת שיחות אישיות עם שלי
פרופיל מזל תחזית שנתית תחזית חודשית תחזית שבועית תחזית יומית תחזית למחר

מזל תאומים, תחזית שבועית 21-27.1  

תאומים יקרים,

הכוכב שלכם, מרקורי, מבלה שבוע אחרון במזל גדי. בשבוע הבא הוא יכנס למזל דלי בו הוא מרגיש בבית, ועד אז קבלו את התחזית לשבוע הקרוב.

לגבי השבוע הקרוב, מרקורי יוצר צמידות לפלוטו ברביעי והיבט הרמוני ליופיטר בחמישי. האקשן מגיע במחצית השנייה של השבוע קצת לפני הסופ"ש.

צמידות מרקורי-פלוטו ביום רביעי אחראית למפגשים מוזרים שמתרחשים אתכם ביום זה, אתם מקבלים הצצה לסוגי חיים שלא יצא לכם להכיר, כישורי המשא ומתן שלכם יתבררו כשימושים דרך אגב.
פרשנות מעט שונה להיבט יכולה להימצא במישור הרפואי. משהו כמו תור לרופא שיניים או בדיקה בריאותית יכולים להיות רשומים אצלכם ביומן ביום זה.

היבט מרקורי-יופיטר הרמוני ביום חמישי אחראי על הבנות אליהם אתם מגיעים יחד עם הפרטנרים שלכם באהבה או עסקים. ירח בשור משרה מצב רוח נוח על כולם והזמנים הם נכונים לטמון ריבים ישנים באדמה (אולי יריבויות ישנות).


תחילת שבוע מעברים והיבטים אינם בנמצא בזמן זה, רק הירח הגַדֵל, מאיר את אורו על פני הארץ.
יום ראשון הירח יוצר היבטים הרמוניים לכוכבים המתקשרים לכספים ופיננסים. אצלכם, עולה השאלה איך לנהל את כספי המשפחה (גם אם זה עולה בקטן).

שני שלישי ירח בטלה ושלל היבטים הופכים אתכם למעורבים יותר בקהילה, בחברה, בפוליטיקה או במקום העבודה שלכם.

סוף שבוע יום שישי מרס עוזב את אזור חיי היומיום במפות שלכם ונכנס למזל היורד, קשת. הימצאות מרס באזור הזוגיות במפות שלכם (למשך החודש וחצי הקרובים) מעלה אצלכם מוטיבציות שעולות כתוצאות ישירה מהמתרחש אצלכם ביחסים. מה הדבר שהכי מפריע לכם? ומה אתם הכי רוצים? אולי הכי חשוב לשאול, מה אתם יכולים לעשות בנוגע לכך, והאם כדאי?   

  

צרו קשר :
050-8663028
טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
מסעו של הירח
מסעו של הירח
הירח מטייל בשמים ומשפיע עלינו כאן למטה, הירח הוא המחסן הקוסמי הנשמתי, אחראי על הרגשות ועל ההתרחשויות הארציות בכל רגע וזמן נתון..
21.11.2010
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים