מזל תאומים, הורוסקופ שבועי: 28-22.1
שיתוף בפייסבוק
- תחזית אסטרולוגית אישית
- קביעת שיחות אישיות עם שלי
פרופיל מזל תחזית שנתית תחזית חודשית תחזית שבועית תחזית יומית תחזית למחר

מזל תאומים, הורוסקופ שבועי: 28-22.1

הכוכב שלכם, מרקורי, מסיים לעבור השבוע על אזורי הנסיגה שלו, תוך תנועה קדימה. החל משבוע הבא חוזרת אליכם היכולת לברוא מציאות כשמרקורי יכנס ל'טריטוריה חדשה' - לא שוב אותם אנשים, אותם בעיות ואותם מוטיבים.

ע"פ כל הממצאים ניתן לומר שמחכה לכם שבוע של ביצועים ממוצעים והבטחות נדיבות לעתיד, עבודה עדיין תופסת את החלק הארי של זמנכם אם כי אתם לומדים ליהנות מהלחץ. הירח מצוי בשלבי סיום של המחזור החודשי וגם אתם משתדלים לחיות בהווה, אך מתקשים לא לחשוב על העתיד.

ברמת התמונה הגדולה יופיטר מתחיל נסיגה בעוד שבועיים, מה שמזיז בחייכם כלי משחק בצורה שמעצבת את המהלך שלכם בתורו.

* החלטות של בני זוג וקולגות משכנעות אתכם לעשות בחירות בצורה זו או אחרת

ראשון-שני - היבט מרקורי-נפטון שולח רמז דק, פחות לדבר ויותר להקשיב. ביטוי עצמי ושימוש בשפה באים לכם בקלות, אבל רק בשתיקה ניתן להגיע להיבטים יותר עדינים של אינטראקציה אנושית.

שלישי-רביעי - אתם עושים בהקשרי קריירה, אך צריכים לחזור על צעדכם ולעשות שוב. אם אפשרי הדבר, הקדישו מחשבה בתחילת העבודה כדי שתוכלו לעשות בפעם אחת וזהו.

חמישי-שישי - אם נכנסתם לוויכוח או להתערבות עמדו בצד שלכם של העסקה או הגנו על עמדתכם בכבוד, המוניטין שלכם והשם הטוב מונחים על כפות המאזניים.

יום שבת - מולד ירח בבית תפיסת העולם והאמונות האישיות מעודד אתכם לקחת עמדה פוליטית, אינטלקטואלית, דתית-רוחנית או 'לקחת צד' בהקשר אידיאולוגי אחר וכזה שלא משתמע לשתי פנים.

צרו קשר :
050-8663028
טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
מסעו של הירח
מסעו של הירח
הירח מטייל בשמים ומשפיע עלינו כאן למטה, הירח הוא המחסן הקוסמי הנשמתי, אחראי על הרגשות ועל ההתרחשויות הארציות בכל רגע וזמן נתון..
21.11.2010
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים