מזל תאומים, תחזית שבועית 17-23.6
שיתוף בפייסבוק
- תחזית אסטרולוגית אישית
- קביעת שיחות אישיות עם שלי
פרופיל מזל תחזית שנתית תחזית חודשית תחזית שבועית תחזית יומית תחזית למחר

מזל תאומים, תחזית שבועית17-23.6 

תאומים יקרים,

השמש עוזבת את המזל שלכם השבוע, היא תיכנס למזל סרטן ולבית הביטחון והתכלס ביום חמישי. עד אז אתם מרגישים באמת, חיים באמת, מצליחים להיות מעורבים - קצת יותר מדי. החל מיום חמישי תדרשו להחלטות, אלו כוללות ויתורים על תרחישים אחדים לטובת אחרים. החלטות של צמצום, אבל כאלו שמאפשרות לכם להתקדם ולהמשיך הלאה.

מרקורי הוא הכוכב המייצג אתכם מבין גרמי השמיים, ומרקורי פעיל מתמיד בתקופה זו. הוא יוצר שלושה היבטים השבוע בעוד בשבוע הבא הוא עובר מזל ויוצר היבט אחד נוסף.
לגבי מעללי מרקורי השבוע, זה הכל מתחיל ביום שלישי בו מרקורי משלים היבט הרמוני לאחד הכוכבים היותר חיוביים, יופיטר. היבט זה המגיע לידי דיוק בשעות ערב מייצג את עקרון ההרמוניה, אתם מחפשים אנשים שחושבים כמוכם שילוו אתכם למקומות שאתם הכי רוצים להיות בהם (ולא רוצים להיות בהם לבד). אל תהססו להרים טלפונים של הרגע האחרון לבדוק אם יש מישהו פנוי.

היבט נוסף שמרקורי משלים השבוע הוא היבט הרמוני לנפטון, המגיע לידי דיוק ביום רביעי בשעות הערב. מדובר על זמן מעולה לצלול לתוך עולמות לא מוכרים - בקולנוע, ספרים, משחק עם הילדים שלכם או לרקע תפאורה אחרת.

ההיבט האחרון שמרקורי משלים השבוע הוא מוּלוּת מתוחה לפלוטו המייצג את הסודי והנסתר. ברמה האינטלקטואלית זה הזמן להיפתח לתחומי ידע שפחדתם להיפתח בפניהם בעבר, ברמה המעשית זה הזמן לנקות את המרתף או עליית הגג או לחפש את התכשיט האהוב שנאבד ואמור להיות איפשהו בבית.
מבחינת תזמון ההיבט מגיע לידי דיוק ביום שבת.

בימים ראשון שני מיעוט של פעילות אסטרולוגית וירח בבית הקבוצות והארגונים מראים שאתם מעורבים בהחלטות בהן הקול שלכם הוא רק קול אחד מתוך קולות רבים. שעות הערב זה הזמן לפעילויות קבוצתיות, מפגשים וחוגים.   

צרו קשר :
050-8663028
טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
מסעו של הירח
מסעו של הירח
הירח מטייל בשמים ומשפיע עלינו כאן למטה, הירח הוא המחסן הקוסמי הנשמתי, אחראי על הרגשות ועל ההתרחשויות הארציות בכל רגע וזמן נתון..
21.11.2010
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים