מזל תאומים, הורוסקופ חודש יוני 2018
שיתוף בפייסבוק
- תחזית אסטרולוגית אישית
- קביעת שיחות אישיות עם שלי
פרופיל מזל תחזית שנתית תחזית חודשית תחזית שבועית תחזית יומית תחזית למחר

מזל תאומים, הורוסקופ חודש יוני 2018

החודש נפתח עם השמש במזל שלכם ומרקורי שרודף אחריה כדי לא לפספס כלום. אנחנו מאחלים מזל טוב לאלו מכם שחוגגים יום הולדת. השנה ימי ההולדת מצפים מכם להיות תקשורתיים, חבריים, לצאת לבלות בקבוצות גדולות. השפעת מולד הירח במזל שלכם ב-13 ידליק לכם התחלות חדשות, הזדמנויות הקשורות למסחר או שיתופי פעולה כאלה שאתם אוהבים. מרקורי שנע מהר החודש מכניס אתכם לקצב מסחרר ומפגיש אתכם עם סיטואציות חברתיות.

ב-2 לחודש האש עולה וכדאי שתבחרו באיזה צד אתם, או במי אתם בוחרים, זה לא הזמן לשבת על הגדר.

ב-12 מרקורי יעבור לסרטן והתקשורת תהפוך רגשית, אך גם אסרטיבית בכל הקשור להישגיות חומרית. ב-21 מרקורי יצור 120 מעלות לנפטון היצירתי, כדאי שתשימו לב שאתם בקיאים בפרטים ולא מתבלבלים.

נסיגת מרס, שהשפעתה מורגשת כבר בהתחלת החודש, תגיע לשיא בין 26.6-27.8 זוהי הזדמנות עבורכם להדליק את זרקור ההתפתחות, לקחת יוזמות הקשורות ללימודים, לקורסים חדשים, לראות עולם וליצור קשרים חדשים, ולא רק להישאר באזור המוכר והידוע שלכם.

האש של מרס שנמצאת בבית ה-9 שלכם היא הזדמנות אדירה להתפתחות עבורכם. וכשמרס מאט את הקצב הוא צועד במקום ומכריח אתכם לפעול. אז קדימה. הגלובליזציה החברתית מאפשרת לכם יותר מתמיד לקשור קשרים חובקי עולם, ללמד וללמוד ולא לבזבז זמן יקר בלי לנוע קדימה.

בריאות: נסיגת מרס משפיעה על הספורט והאימונים שלכם, חשוב שתשימו לב לא להפעיל שרירים או את הגוף הפיזי באופן אגרסיבי. כדי להצליח באימונים חשוב להתחבר לתהליך נכון ולא ללחוץ.

מימוש עצמי: ב-13 מולד ירח במזל שלכם יכול לקדם אתכם בכל הקשור לרעיונות חדשים הקשורים לקדמה, להתפתחות ולשיתופי פעולה. זהו יום מעולה להתחיל התחלות חדשות הקשורות ביעוד שלכם.

עוד בריאות: יופיטר שנמצא בבית הבריאות שלכם ויוצר משולש הרמוני בשמים, רומז לכם להתגבר על בעיות בריאותיות אקוטיות שהפריעו לכם בדרך של טיפול יסודי.

שינויים: אותו משולש יופיטרי בשמים שמלווה אתכם בכל החודש יכול בהחלט לעזור לכם לשנות את מקום העבודה ולהפוך אותו יותר נעים או מזמין. השקיעו בעיצוב, בדקורציה והפכו את האזור שאתם שוהים בו לחמים.

לפעול כדי להשיג את הייעוד: ב-13 בחודש האסטרואידית וסטה חוזרת למזל שלכם במהלך נסיגה. היא מכוונת אתכם כלפי היעוד ודורשת מכם להפעיל את החיישנים לכיוון המטרה ולא לוותר. נסו לחדד ולדייק את הרצון שלכם כלפי המטרות – סביר שאתם סובבים סחור סחור ולא לגמרי מכוונים או מכוילים – וסטה תעזור לכם לדייק ולהינעל על מטרה שהיא משמעותית עבורכם.

פסגת השאיפות: ב- 28 ירח מלא במזל גדי והאסטרואידית קרס שעוברת לבתולה יובילו אתכם לתוצאות. אלו יכולות להיות תוצאות בתחום העבודה, אך גם בתחום הבריאות.

רוצים ללמוד אסטרולוגיה? עם שלי רוםכל המידע כאן - כנסו

רוצים תחזית למייל? הרשמו..
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
צרו קשר :
050-8663028
טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
מסעו של הירח
מסעו של הירח
הירח מטייל בשמים ומשפיע עלינו כאן למטה, הירח הוא המחסן הקוסמי הנשמתי, אחראי על הרגשות ועל ההתרחשויות הארציות בכל רגע וזמן נתון..
21.11.2010
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים