מזל תאומים, הורוסקופ חודש אפריל 2018
שיתוף בפייסבוק
- תחזית אסטרולוגית אישית
- קביעת שיחות אישיות עם שלי
פרופיל מזל תחזית שנתית תחזית חודשית תחזית שבועית תחזית יומית תחזית למחר

מזל תאומים, הורוסקופ חודש אפריל 2018

החודש מתחיל עם נסיגת מרקורי בבית החברים והארגונים, זוהי הזדמנות עבורכם לתקן או לעבוד על מערכות יחסים בתוך ארגון גדול, חברה גדולה, או קבוצה שאתם משתייכים אליה. נסו לראות את התמונה הגדולה ואת טובתכם העליונה ואל תפעלו מתוך אגו אלא מתוך מטרה גדולה. אנחנו יודעים שקשה לכם ולא רק לכם לשמור על איפוק, אבל עשו השתדלות. ב-15.4 מרקורי חוזר מנסיגה והרוחות יירגעו.           


16.4  מולד ירח במזל טלה,
בצמידות לאוראנוס מסמן לכם את חמש עשרה הימים הקרובים כימים של מהפכות, שינויים בארגונים גדולים, אנו יכולים לרמוז לכם שיש הפתעות. אנו ממליצים לקחת יוזמה ולהשתמש בכלים טכנולוגיים, מחשבים ואם יש לכם יכולות כאלה, זה הזמן להפתיע.

17.4    ערב יום הזיכרון,
כירון עובר למזל טלה, זהו שינוי מאוד משמעותי עבורכם שהרי כירון היה בבית הקריירה שלכם כ-7 שנים, שלא הצלחתם לגמרי להתגבר על קושי מהותי בעבודה. זה יכול להיות מהמון סיבות- כמו מסמכים, אישורים, או כל סוג של בירוקרטיה שעמדה לכם בדרך להצלחה. כשכירון יעזוב את בית העבודה זוהי תהיה הקלה עצומה ופריצת דרך עבורכם להצלחה אישית. זה הזמן לעבוד על התיקון או להסדיר את מה שמנע מכם להגיע לאותה הצלחה.

22.4     פלוטו עובר לנסיגה ב-21 מעלות גדי, אם בבירוקרטיה עסקינן אז יש לכם פה לטפל בנושא אישורים, טאבו, כספים אבודים או כל דבר אחר שנוגע באישורים או כספים.   

28.4   מרקורי 120 נקודת צפון, זהו יום שתוכלו להגיע להישגים מרשימים בתחום התקשורתי. אולי חתימה על חוזה או קידום.

30.4    ירח מלא בעקרב–בבית ה-6 שלכם שהוא בית הבריאות והשירות. הירח זורח ומאפשר לכם להתגבר על אלרגיה או כל סוג של מחלה כרונית. כמו כן אם אתם עובדים עם קהל, תוכלו להפגין ביצועים ויכולות מרשימות.

רוצים תחזית למייל? הרשמו..
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
צרו קשר :
050-8663028
טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
מסעו של הירח
מסעו של הירח
הירח מטייל בשמים ומשפיע עלינו כאן למטה, הירח הוא המחסן הקוסמי הנשמתי, אחראי על הרגשות ועל ההתרחשויות הארציות בכל רגע וזמן נתון..
21.11.2010
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים