מזל תאומים, הורוסקופ חודש אוגוסט 2018
שיתוף בפייסבוק
- תחזית אסטרולוגית אישית
- קביעת שיחות אישיות עם שלי
פרופיל מזל תחזית שנתית תחזית חודשית תחזית שבועית תחזית יומית תחזית למחר

מזל תאומים, הורוסקופ חודש אוגוסט 2018

החודש מרקורי ממשיך את הנסיגה שלו במזל אריה (שאחראי על התקשורת והנסיעות שלכם). ראשית אנו ממליצים לכם להיזהר מתמרורי אזהרה, לנהוג בזהירות. וגם לחשוב על למידת שפה נוספת, או להשלים למידה שנטשתם באמצע או נכשלתם. 
7.8  ונוס שנכנסת למאזניים, טובה לתחום הרומנטי. להתאהבות והתחממות גזרת האהבה.

7.8  אוראנוס פונה לנסיגה במזל שור בית עולמכם האישי –זוהי תקופה של בדק בית, כניסה פנימה לעולמכם הפנימי. אורנוס יתחיל את נסיגתו ב-8.8  ועד ה:6.1.2019 מה זה אומר? שהגיע הזמן לברר עם עצמכם, מה אתם רוצים להיות שתהיו 'גדולים' – לתאומים יש נטייה לחיות את הרגע ואורנוס שאחראי על התודעה הגבוהה, רוצה שתפיקו מעצמכם יותר ותכוונו גבוה יותר.

9.8  צמידות השמש למרקורי במזל אריה, גורמת לכם להגיע להצלחות קטנות, אולי תעבירו הרצאה, או תוציאו ציון טוב במבחן. הישג קטן שייתן לכם טעם של עוד.

11.8 מרקורי באריה 90 ליופיטר בעקרב, ביום זה כדאי שלא תילחמו עם הראש בקיר. יש רגעים שעדיף להרפות.
8.8  ונוס במאזניים 120 למרס בדלי. אלו ימים טובים לנהל משא ומתן שותפי, לפתוח את ההסכמים ולשנות תנאים, מכיוון שמרקורי נמצא בנסיגה עד ה-19, כדאי לחכות עם חתימה.
11.8 ליקוי חמה חלקי (שלא יראה מישראל) ב-18 מעלות אריה, ליקוי שגורם לכם להתחבר מחדש לשחקן שאתם, לעלות לבימת חייכם ולהשיג את המטרה הכי מבוקשת. ואילו הליקוי יכול להעיר את החיה הפצועה שבכם. תצטרכו כוחות נפש כדי להאמין בעצמכם ולא לוותר על השאיפות הכי גבוהות.

נוסף לכך הליקוי שמתרחש בבית 5 – בית הרומנטיקה שלכם, יכול לגרום לכם להתאהב.
13.8 מרס עובר למזל גדי במהלך נסיגה, נסיגת מרס עדיין בעיצומה,
(היא התחילה במזל דלי ב-27.6 ותסתיים במזל גדי ב-27.8) מרס יעבור לבית 8 ב-13.8 – ויעורר את הרצון שלכם לעשות יותר כסף, לחשוב על דרכים לשכלל את תזרימי המזומנים לכיסכם.

נסיגה נוספת, היא נסיגת מרקורי במזל אריה בין התאריכים 26.7-19.8 היא גורלית, כיוון שהיא נצמדת לראש הדרקון (נקודת הייעוד) מרקורי בנסיגה יכול לגרום למלחמת אגו, אך הרצון להשיג את המקום שלכם, חזק! הילחמו על מקומכם, אך שימו לב שאתם לא פוגעים באחרים בדרך. אפשרות נוספת היא התמודדות עם מערכת יחסים מול האחים שלכם, הגיע הזמן ליישר את ההדורים.
19.8 יופיטר בעקרב 120 לנפטון בדגים, תקופה זו של נסיגת נפטון בדגים
מה-16 ביוני ועד ה-22 לנובמבר. תקופה שמעוררת חוסר אמון (דוגמת חשיפתו של טרמפ שניסה להסתיר רומן עם דוגמנית) כשנפטון נמצא בנסיגה האמת יוצאת לאור ואתם כמזל תאומים לא פעם מספרים סיפורים כדי להיחלץ ממשמעת נוקשה של העבודה. המפגש של יופיטר ונפטון יכול לגרום לכם להתעמת עם קולגה בעבודה, וזה בעקבות הפער בין הרצון שלכם לחופש לבין המציאות שטופחת בפניכם.

23.8 השמש נכנסת לבתולה, ב-7 בבוקר, זמן לעסות סדר בניירת ואולי לבדיקות תקופתיות.
26.8 ירח מלא ב-3 מעלות דגים, (זמן מדויק בשלוש בצהריים) – הירח המלא בקרבת נפטון, יכול לעורר את עולם הרגש. הדרך שלכם להשלים עם מקום העבודה היא לנסות להתאהב, או להשתמש בהשראה, דמיון, או יצירה. אחרת, אתם עלולים לפתח אלרגיה או וירוס במקום העבודה.

רוצים תחזית למייל? הרשמו..
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
צרו קשר :
050-8663028
טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
מסעו של הירח
מסעו של הירח
הירח מטייל בשמים ומשפיע עלינו כאן למטה, הירח הוא המחסן הקוסמי הנשמתי, אחראי על הרגשות ועל ההתרחשויות הארציות בכל רגע וזמן נתון..
21.11.2010
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים