מזל תאומים – הורוסקופ חודש ינואר 2017
שיתוף בפייסבוק
- תחזית אסטרולוגית אישית
- קביעת שיחות אישיות עם שלי
פרופיל מזל תחזית שנתית תחזית חודשית תחזית שבועית תחזית יומית תחזית למחר

מזל תאומים – הורוסקופ חודש ינואר 2017

הכוכב שלכם מרקורי נמצא בנסיגה עד ה-8 ואתם מבלים את זמנכם בעבודה ובכיבוי שרפות ותקלות. באופן כללי אתם בונים את עצמכם מבחינה מקצועית, ועושים את הקישורים הנכונים לקריירה בסוף החודש.

מערכות יחסים: שבתאי מבלה במזל היורד שלכם ובבית המערכות היחסים. בתחילת החודש מרקורי מתקרב אליו בנסיגתו ויוצר לכם הזדמנויות לתקן יחסים. שבתאי עוזר לכם לקחת אחריות ולא לזלזל או לדלג על סיטואציות מביכות.

ירח מלא ב-12 לחודש מחמם לכם את גזרת הזוגיות ומרכך לכם את הלב. זוהי הזדמנות גם לרווקים שביינכם ויתכן כי בני זוג או חברים מן העבר יופיעו שוב בחייכם.

מרקורי בנסיגה: נסיגת מרקורי עוברת למזל היורד שלכם  ב- 6 לינואר, היא תסתיים ב-8 ותשפיע עוד כשבועיים קדימה. אתם בהחלט יכולים לשנות אסטרטגי ולקחת החלטות מחודשות בתחום השותפות או שיתופי פעולה. חשיבה היא הצד החזק שלכם אז אל תישארו מקובעים. כשלוקחים את כל הגורמים בחשבון, הנסיגה יכולה לגרום לכם למקצה שיפורים ותיקון של מצבים שלא צלחו בעבר.

עבודה וקריירה: מרס וגם ונוס בבית הקריירה שלכם והכי חשוב שתלמדו להשתמש באינטליגנציה הרגשית שלכם, במיוחד החודש. אל תנסו להיות צדקנים, זכרו שככל שתפתחו את יכולות התקשורת והקשרים כך ייטיב עמכם.

טפלו בביורוקרטיה ואל תזניחו. האם קיימים חלקים בעסק שלכם שזקוקים לאישורים? תעודות? עד היום סמכתם על המזל בכל הקשור לביורוקרטיה, ואילו בימים אלו כדאי שתטפלו בכל הדברים האלה. אל תדחו ואל תתנו לשאננות להשתלט עליכם.

מולד ירח ב-27 יזכיר לכם את העולם החברי, את הזיקה לבילויים ולאהבת החיים. אולי חו"ל או חופשה יכולה לעשות עבודה טובה עבורכם.

ימים טובים לזוגיות: 22-24 לחודש.
הירח במזל שלכם ואתם במיטבכם: 9-10  לחודש.

רוצים תחזית למייל? הרשמו..
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
צרו קשר :
050-8663028
טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
מסעו של הירח
מסעו של הירח
הירח מטייל בשמים ומשפיע עלינו כאן למטה, הירח הוא המחסן הקוסמי הנשמתי, אחראי על הרגשות ועל ההתרחשויות הארציות בכל רגע וזמן נתון..
21.11.2010
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים