מזל שור, תחזית שנתית 2018
שיתוף בפייסבוק
- תחזית אסטרולוגית אישית
- קביעת שיחות אישיות עם שלי
פרופיל מזל תחזית שנתית תחזית חודשית תחזית שבועית תחזית יומית תחזית למחר

מזל שור, תחזית שנתית 2018 

שוורים יקרים,

אזורי המפה המופעלים אצלכם בשנה הקרובה קשורים כולם לאישיות והתפתחות אישית, פחות למשפחה וקריירה. יופיטר ושבתאי התבססו בבתים של יחסים ולימודים כמה חודשים לפני תחילתה של 2018 ואוראנוס עומד להיכנס למזל שלכם החל ממאי השנה. 

שבתאי ימצא בבית הלימודים שלכם בשנתיים הקרובות, בשנתיים אלו אולי תבקשו לרכוש לעצמכם השכלה נוספת או אולי תלמדו למען ההעשרה עצמית.

יופיטר מבקר בבית מערכות היחסים הראשי במפות שלכם לאחר ששבתאי שהה בבתי היחסים במשך חמש השנים האחרונות. באופן מטאפורי, גמרתם לאכול את הברוקולי באהבה וזוגיות - מחכים לכם כמה חודשים של מתוק (עד נובמבר).  

כניסת אוראנוס למזל האישי ב-15.5 מתחילה תקופה של שבע שניים בחייכם השפעת הכוכב מזוהה עם מהפכים, קפיצות קוואנטיות, ושינויים דרסטיים במישור המחשבתי. על פי היגיון זה החל מחודשי האביב אתם מתחילים לעלות בדעתכם מגוון נושאים בהם הנכם פחות מרוצים. והפתרונות? אלו יתחילו להופיע בטווח של שנה מכניסתו המקורית של אוראנוס לשור.   

הפלנטה שלכם ונוס עולה מבעד לאופק לאחר החמה, במהלך הרוב הגדול של השנה הקרובה, ושוקעת אחריה. רק החל מחודש נובמבר זה משתנה. זה מראה שעד לסתיו 2018, באיזה שהוא מקום, יותר נוח לכם לעקוב מאשר להוביל. או שאינכם מספיק בטוחים בעצמכם או שאתם שמים את מבטחכם באדם או קבוצה, ומונעים בכך התלבטויות מתסכלות. 

עוד בנושא ונוס, צריך להדגיש את העובדה שהיא מבלה בשני מזלות בלבד במחצית השנייה של 2018. החל מתחילת חודש אוגוסט היא נכנסת למזל מאזניים ולאזור הנתינה והשירות במפות שלכם, בספטמבר היא ממשיכה לעקרב, הוא המזל היורד שלכם המתקשר למערכות יחסים. בטוטאל ונוס מבלה את שארית השנה במיקומים אלו ואתם מתמודדים עם מחויבויות מתנגשות למקום העבודה ולקשר הזוגי, שניהם דורשות מזמנכם. יתכן ותמצאו את עצמכם מעורבים בפרויקט קהילתי כלשהו או במחויבות משפחתית שתיקח מזמנכם, תצטרכו לפרוס את הנאמנויות שלכם לחלקים ולהשקיע כמה שיותר בכל אחת בתורה.

* ברמה הטכנית זה קורה בגלל נסיגה שונוס יוצאת אליה ב-5.10, בהיותה במזל עקרב

קריירה מרס הוא כוכב נוסף שימצא בנסיגה השנה. נסיגתו בבית חייכם המקצועיים בחודשים יוני-יולי וחזרתו לאותו המיקום בחודשים ספטמבר-אוקטובר, מציגה את האפשרות שבחודשים אלו המשרד יהפוך לביתכם החדש (סוג של).

השבוע הראשון של נובמבר הוא זמן מכריע בהשפעות כוכביות על בני המזל שלכם. בשבוע זה יופיטר יעבור לבית ההשקעות הכספיות בעוד אתם תמצאו את עצמכם מוציאים במטרה להכניס סכום גדול יותר בהמשך, או אולי עֶרֵך אותו יהיה קשה למדוד בצורה מוניטרית.

* שבוע זה הוא גם הזמן בו נקודת הצפון של הירח יוצאת מבית המשפחה במפות שלכם, מה שפותח את הקרמה להזדמנויות טריות בתחומים של מגורים, ילדים ועתיד טוב יותר לאנשים הכי קרובים 


צרו קשר :
050-8663028
טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
מסעו של הירח
מסעו של הירח
הירח מטייל בשמים ומשפיע עלינו כאן למטה, הירח הוא המחסן הקוסמי הנשמתי, אחראי על הרגשות ועל ההתרחשויות הארציות בכל רגע וזמן נתון..
21.11.2010
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים