מזל שור, תחזית / הורוסקופ שנת 2017
שיתוף בפייסבוק
- תחזית אסטרולוגית אישית
- קביעת שיחות אישיות עם שלי
פרופיל מזל תחזית שנתית תחזית חודשית תחזית שבועית תחזית יומית תחזית למחר

מזל שור, תחזית / הורוסקופ שנת 2017

השנה, ונוס אלת המזל שלכם, תעבור לנסיגה ותשפיע עליכם ועל היציבות הכלכלית שכל כך חשובה לכם. הנסיגה תתרחש בין 15.4-4.3 זוהי תקופה שאנו ממליצים לכם בעיקר לא לוותר לעצמכם ולנסות קצת יותר, גם להישמר מבזבזנות שקורצת לכם תמיד. וגם המשקל הוא עניין שיודגש בתקופה זו.
מיקום הנסיגה במזל ה-12 שלכם, ישפיע בעיקר בכך שתתכנסו בתוך עולמכם הפנימי ואולי גם תכירו מישהו או מישהי שהסטטוס שלו או שלה יהיה קצת פחות פנוי עבורכם.
קריירה: הקריירה שלכם מושפעת מבית 10 וליקויי המאורות של אוגוסט נופל במיקום זה, מה שאומר שהשנה אתם לא בוחלים באמצעים כדי להצליח, גם אם זה לא תואם את הציפיות של האנשים בחייכם, כמו משפחה או חברים. אתם עדין מתמקדים במטרה כשהיא זורחת לנגד עינכם.

סביר להניח שאם יתעוררו בעיות זה יהיה סביב מלחמות אגו.

זוגיות: ליקוי החמה ב 26.2 במזל דגים, יכול לגרום לכם דווקא להתאהב, במיוחד לאלו מכם שסובלים מביקורתיות יתר, זה זמן להימנע משימוש בתכונה זו ולפתוח את הלב. מצד שני זוהי תקופה בה חשוב שתקפידו לשמור על שיפוט נכון ולא לשגות מהתאהבות יתר. רצוי לשלב בין הלב לבין השכל, אל תשאירו אף אחד מהם מאחור.

ונוס בנסיגה – בין 15.4-4.3 זוהי תקופה בה תרגישו קצת פחות במיטבכם, פחות תאהבו את עצמכם כשתביטו במראה או שתרגישו שעליתם במשקל. כדאי לקחת זמן זה ולעשות מהלימון לימונדה ואולי לשנות ולהתחדש. מה שכן, בתקופה זו לא מומלץ לחתום על חוזים או לקנות נכסים.

באוקטובר יופיטר יעבור לבית הזוגיות שלכם לשנה. אז כדאי שתמתינו בסבלנות שוורים, כי אהבתכם הגדולה של שינה בכפיות עומדת להתגשם ובגדול.

קריירה, יופיטר בבית 6 שלכם, משפיעה על הבריאות ועל הרצון לעשות ספורט ולשמור על כושר. אולם, אופס על דיאטה לא בטוח שתצליחו לשמור השנה הזו, כי נוכחות יופיטר מגבירה את גירויי הטעמים.

בית 6 מדבר גם על עבודה או בחירת המקצוע, אז כוכב זה ישפיע עליכם בעיקר בעבודה עם קהל, באם אתם סוכנים או משווקים, זו השנה שלכם.
בריאות:  יופיטר בבית 6 מדבר על אש גבוהה באזור האגן או הכליות, שימו לב שאתם שותים הרבה מים ומקפידים על ספורט ותזונה מאוזנת (השנה יש לכם נטייה יותר מתמיד לאכול מתוק).  שימו לב על הדגש הבריאות במיוחד בזמן נסיגת יופיטר בין 6.2-9.6.
שבתאי בקשת הוא שיעור חשוב בניהול רגשות, אחריות משפחתית ותכנון פיננסי. אחרי שנים שאתם פזרנים יותר ופועלים עם הלב בפיננסים, שבתאי מאזן אתכם ואפילו גורם לכם לחסוך.

נסיגת שבתאי בין אפריל לאוגוסט, יכולה לאפשר לכם לעשות עוד עבודה על התחום הפיננסי ואולי להתכווץ קצת למען מטרות טובות כמו מעבר דירה או להגיע להישגים, תתכן גם אפשרות שיפתחו לכם קופות או עיזבונות וכדאי שתחשבו טוב מה אתם עושים עם זה.   

התעסקות עם הצד המשפחתי – מאוגוסט ועד סוף השנה.

זמן טוב לזוגיות עם מעברו של יופיטר לעקרב באוקטובר 2017.

צרו קשר :
050-8663028
טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
מסעו של הירח
מסעו של הירח
הירח מטייל בשמים ומשפיע עלינו כאן למטה, הירח הוא המחסן הקוסמי הנשמתי, אחראי על הרגשות ועל ההתרחשויות הארציות בכל רגע וזמן נתון..
21.11.2010
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים