מזל שור, הורוסקופ שבועי: 30.9-24.9
שיתוף בפייסבוק
- תחזית אסטרולוגית אישית
- קביעת שיחות אישיות עם שלי
פרופיל מזל תחזית שנתית תחזית חודשית תחזית שבועית תחזית יומית תחזית למחר

מזל שור, הורוסקופ שבועי: 30.9-24.9

אתם מתחילים את השבוע עם מצב רוח טוב וממשיכים עם אותו מצב רוח ממש עד כיפור. ריבוי כוכבים במזל בתולה ובבית היצירתיות, הביטוי עצמי, והאגו מאפשרים לכם להיות קצת אנוכיים בתקופה זו, ובלי רגשות אשם.

כוכבי הלכת לאט לאט זולגים אל תוך מזל מאזניים ובית הבריאות שלכם. יש פה הזהרה מהסכנות הצפויות בתקופת החגים - רביצה בבית, אוכל משמין, חוסר דינאמיות. זה בעיקר רלוונטי לשבוע הבא אבל כבר עכשיו כדאי להקדיש מחשבה על מנת למנוע. 

ברמת התמונה הגדולה השנתיים האחרונות התאפיינו ביכולת שלכם להחזיק משרה יוקרתית (או מכניסה) ויש פה ניגוד לשנתיים הקרובות (החל מסוף 2017) בהן הפוקוס נסב להגשמת אישית ואף איזשהו רצון לחיות את חייכם בתנועה, פחות להיות תקועים באותם מקומות.   

יום ראשון - ילדים זה שמחה, חוץ מכשזה לא (לא בהכרח מדובר על הילדים שלכם).

שלישי-רביעי - אתם טובים בלעשות דבר אחד ולעשות אותו טוב. זו לא הדרישה מכם כעת.

יום חמישי - פלוטו חוזר מנסיגה בבית הטיולים, הלימודים הגבוהים והחיפוש הרוחני במפות שלכם. כמו שהמסך נסגר על שאיפות אישיות חצי שנה קודם לכן, עכשיו הוא נפתח רק בהילוך איטי (אתם צריכים להבשיל לזה).

יום שבת - זה יום כיפור וזמן בו הפלנטה שלכם ונוס יוצרת מוּלוּת לנפטון של חוסר הגבולות. דווקא בגלל השפעה זו היינו מייעצים לא להתעקש על לצום או לא לשתות מים או על משהו אחר שלא יעשה טוב. מידות טובות נמצאות כאן לעזרתכם, ואל תפחדו שאנשים אחרים לא יבינו.

צרו קשר :
050-8663028
טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
מסעו של הירח
מסעו של הירח
הירח מטייל בשמים ומשפיע עלינו כאן למטה, הירח הוא המחסן הקוסמי הנשמתי, אחראי על הרגשות ועל ההתרחשויות הארציות בכל רגע וזמן נתון..
21.11.2010
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים