מזל שור, תחזית שבועית 21-27.1
שיתוף בפייסבוק
- תחזית אסטרולוגית אישית
- קביעת שיחות אישיות עם שלי
פרופיל מזל תחזית שנתית תחזית חודשית תחזית שבועית תחזית יומית תחזית למחר

מזל שור, תחזית שבועית  21-27.1  
שוורים יקרים,

הכוכבת שלכם, ונוס, מבלה את השבועות הקרובים במזל דלי וברום המפה שלכם. זה הוא אזור של קריירה ובדומה לשנים קודמות כנראה גם השנה אתם מעבירים שעות רבות במקום העבודה כעת.

לאט לאט, ונוס מתרחקת מהצמידות שלה לשמש ואצלכם זה מתבטא בכך שמחויבויות שונות בסביבה הביתית עוברות לידי אנשים אחרים (בין אם לצוות מקצועי או לבני משפחה אחרים).  


ברמת התמונה הגדולה מיקומי כוכבים ב-2018 מיטיבים עם תחומים של זוגיות (שם אתם חווים פריחה או שחרור מנסיבות מגבילות) ושל אקספלורציה והתפתחות אישית (שם אתם מרשים לעצמכם לנוע, לעשות, ולהפסיק לחפש תירוצים). יתכן למשל שתיסעו עם בני הזוג לטיול ארוך לחו"ל.
מבחינת תזמון יש לכם עד סוף הקיץ להוציא את התכניות הללו לפועל.


תחילת שבוע השבוע מתחיל בצורה רגועה, מיעוט במעברים ובהיבטים הופכים את יום ראשון לרגוע. ירח בבית עולמכם הפנימי בימים שני שלישי יכול להראות שאתם מתקשים להתעלות מעל העייפות שמייצרים ימים אלו.

אמצע שבוע יום רביעי ההיבט המרכזי הוא צמידות מרקורי-פלוטו בבית התרבות והאמונה במפות שלכם. מדובר על יום טוב לצפות בו בדוקו אסונות, לתת צ'אנס לסרט אימה, או לצחוק על תרחישים מפחידים. המזל ההפוך לכם הוא מזל עקרב שמתח מאפיין את סיפור חייו - תמיד יהיה בכם משהו ממזל זה, אפילו אם בקטנה, ובטח תחת השפעת ההיבט הנ"ל.

סוף שבוע המעבר המרכזי הוא יציאת מרס מהמזל היורד שלכם המתקשר לזוגיות וכניסתו לקשת ולבית השינויים, משברים וטרנספורמציה אבל יותר משזה משפיע עליכם זה משפיע על אדם קרוב כלשהו. ומה אתכם? אתם בתפקיד הסלע היציב עליו ניתן להישען. מקווים שזה לא מפריע לכם כי זו אחת התכונות הכי טובות של בני המזל שלכם ואחת הסיבות לכך שמעריכים ואוהבים אתכם.   

צרו קשר :
050-8663028
טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
מסעו של הירח
מסעו של הירח
הירח מטייל בשמים ומשפיע עלינו כאן למטה, הירח הוא המחסן הקוסמי הנשמתי, אחראי על הרגשות ועל ההתרחשויות הארציות בכל רגע וזמן נתון..
21.11.2010
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים