מזל שור, הורוסקופ שבועי: 21-15.4
שיתוף בפייסבוק
- תחזית אסטרולוגית אישית
- קביעת שיחות אישיות עם שלי
פרופיל מזל תחזית שנתית תחזית חודשית תחזית שבועית תחזית יומית תחזית למחר

מזל שור, הורוסקופ שבועי: 21-15.4

מצבה הכוכבי של הפלנטה שלכם ונוס מצוין, היא ממוקמת במזל שלכם בו היא נחשבת לחזקה והחל מהסופ"ש הקרוב מצטרפים אליה תומכים - השמש שגם נכנסת לשור. כן צריך לקחת בחשבון שהחל מאמצע שבוע הבא ונוס תעבור למזל תאומים.

ברמה הארצית - השפעת המעבר באה לידי ביטוי בכך ששבועות החזרה מחופשת פסח התבררו כלא פחות לחוצים מתקופת האביב שקדמה להן. זה קצת עומד להשתנות החל משבוע הבא, אך נכון לעת עתה אין צורך לשנס מותניים.

* באיזשהו מקום זה גם קשור לכך ששבוע 'לא מלא' ניצב בפנינו, אירועי זיכרון ועצמאות פוגעים ברצף, במומנטום אך גם בעומס

כניסת השמש למזל שלכם ביום שישי הקרוב מראה שברמה הרעיונית או האידיאולוגית מצטרפים אליכם תומכים. עמדות שונות הקרובות לליבכם יוכלו להפוך מובנות ביתר קלות לאחרים החל מזמן זה.

כמו שכבר ציינו, ונוס תיכנס למזל תאומים באמצע שבוע הבא וזה בעיקר מראה שנגמר הזמן לשבת על הגדר בלי שצריך יהיה להתחייב לנתיב פעולה ברור. תחום ההשפעה הוא חייכם האישיים, ומאזן עבודה-הנאה חדש שתהיו מוכנים לקחת על עצמכם.

תחילת שבוע - יום ראשון - מרקורי מסיים נסיגה בבית עולמכם הפנימי וגם אתם הופכים מפוקחים מפנטזיות שפיתחתם בתקופת החגים.

יום שני - מולד ירח מפתיע ובעל אימפקט יוצר בכם מוטיבציה לנסות בפעם האחרונה משהו ששברתם עליו את הראש ללא הצלחה במשך כמה זמן כבר.

אמצע שבוע - אירועי זיכרון ביום שלישי יכולים להוריד אצלכם מצב הרוח, גם בהקשר לאירועי היום וגם בהקשר למשהו בחייכם האישיים.

יום רביעי - שבתאי עובר לנסיגה בבית החופשות, הנופש, הלימודים, הסדנאות, והנסיעות לחו"ל. מה מתוך אלו היה הרעל שלכם בחודשים האחרונים? עם זה כנראה אתם מפסיקים, לפחות עד הקיץ אם לא עד הסתיו.

סוף שבוע - יום חמישי - אם בני המזל שלכם לא יצאו לטבע היום, אז מי כן? חוגגים עצמאות.

יום שבת - אירועי ירח הרמוניים ודיסהרמוניים תורמים לשלל דברים שקורים ביום הזה. אנחנו לא פוסלים אפשרות שתכניות שתעשו בשעות הבוקר, יושלמו רק בשעות הערב.

 

צרו קשר :
050-8663028
טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
מסעו של הירח
מסעו של הירח
הירח מטייל בשמים ומשפיע עלינו כאן למטה, הירח הוא המחסן הקוסמי הנשמתי, אחראי על הרגשות ועל ההתרחשויות הארציות בכל רגע וזמן נתון..
21.11.2010
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים