מזל שור, הורוסקופ שבועי: 18-12.8
שיתוף בפייסבוק
- תחזית אסטרולוגית אישית
- קביעת שיחות אישיות עם שלי
פרופיל מזל תחזית שנתית תחזית חודשית תחזית שבועית תחזית יומית תחזית למחר

מזל שור, הורוסקופ שבועי: 18-12.8

הפלנטה שלכם, ונוס, עברה בשבוע שעבר למזל מאזניים המתקשר לכל המקומות בחיים בהם אנו זקוקים לתיקון או כיול מחדש. במקרה שלכם, מזל מאזניים יושב לכם על בית הבריאות והסדר הפיזי והרוחני בחיים. מסיבה זו, המשימה שלכם בשלושת השבועות הקרובים היא להתכוונן מחדש על מקומות בהם אתם עושים יותר או פחות מדי. בעיקר בהיבט הפיזי-גופני אבל לא רק. יכולים להיות לזה הקשרים בריאותיים בחלק מן המקרים, אגב.

הדירה או מקום המגורים הוא מוקד התעסקות לא קטן עבורכם בימים אלו. השמש, ובעיקר מרקורי שנמצא בנסיגה, נמצאים שם ביחד. המשמעות בפועל היא שאתם עושים החלטה וחוזרים בכם, חושבים שמוטב כך וכמה דקות לאחר מכן בטוחים שמוטב אחרת. חשוב להבין שיש פה עניין של להתרגל, בטח אם אתם נמצאים במהלך מעבר או שינוי מהותי המתבצע במקום מגוריכם.

ונוס נמצאת בימים אלו בין ההיבטים לכוכבים שבתאי, אותו היא כבר עברה, ופלוטו. זה מסתמן כלא פשוט, ומסיבה זו היינו ממליצים לקבל לחיקכם את האתגר והקושי, כך תוכלו להעביר זאת יותר מהר ובהצלחה עד לזמן של בעוד שבועיים אז אנרגיות קלות יותר מגיעות לחייכם.

יום ראשון - מערך היבטים הרמוני במזלות האדמה, אליהם אתם משתייכים, זו דרך נפלאה להתחיל את השבוע.

יום שני - מרס חוזר למזל גדי במהלך נסיגה. מעבר זה, שהוא גם מעבר השבוע, הוא חלון ההזדמנויות שלכם להגיע למיני-פעילות הזאת שאתם חולמים עליה. סופ"ש רחוק מהבית, קורס קצר, פסטיבל מוזיקה או כל אירוע יוצא דופן אחר. החודש הקרוב, אשר במהלכו מרס נמצא במזל גדי, הוא תזמון מושלם.

שלישי-רביעי - ענייני בריאות, תזונה וכושר תופסים אצלכם את רוב הזמן. ואם לא את רוב הזמן אז מרבית המחשבות מוקדשות להם, זה בטוח.

יום חמישי - מערך היבטים דיסהרמוני גדול, וירח שעובר לבית הזוגיות במפות שלכם זה זמן לדייטים עבור שוורים רווקים (אלו לא בהכרח עוברים חלק). שוורים שנמצאים בזוגיות, היכונו לבעיות הרגילות - פלסו את דרככם בחוכמה ובעיקר בסבלנות.

יום שישי - רגוע, וללא דרישות מיוחדות מעצמכם או מאחרים.

יום שבת - מרקורי משלים היבט הרמוני לונוס, המייצגת אתכם. היבט זה מגיע לידי שלמות בשעות הערב, בתזמון לשינוי כיוון ומעבר לעשייה של משהו שונה לגמרי ובלתי צפוי.

צרו קשר :
050-8663028
טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
מסעו של הירח
מסעו של הירח
הירח מטייל בשמים ומשפיע עלינו כאן למטה, הירח הוא המחסן הקוסמי הנשמתי, אחראי על הרגשות ועל ההתרחשויות הארציות בכל רגע וזמן נתון..
21.11.2010
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים