מזל שור, הורוסקופ שבועי: 29-23.7
שיתוף בפייסבוק
- תחזית אסטרולוגית אישית
- קביעת שיחות אישיות עם שלי
פרופיל מזל תחזית שנתית תחזית חודשית תחזית שבועית תחזית יומית תחזית למחר

מזל שור, הורוסקופ שבועי: 29-23.7

הפלנטה שלכם, ונוס, מדלגת השבוע בין תחנות וגם אתם עוברים מפאזה לפאזה.

יום שני - ונוס משלימה מוּלוּת מאתגרת לשבתאי המייצג אחריות. מדובר על יום אינטנסיבי במקום העבודה ויתכנו תקלות הקשורות בפיננסים.

יום שבת - ונוס מתקרבת להשלים היבט הרמוני עם אוראנוס המייצג חדשנות ואינדיבידואליות. סוף השבוע זה הזמן לשחרר את הרגל מהבלם, אנחנו לא בעד מתירנות מוחלטת אבל להרשות לעצמכם ולבני משפחה קצת יותר מדי פעם זה מומלץ וחשוב.

בשאר חדשות, אנחנו נמצאים בשבוע של ירח חדש ו"זמן ההשקה הרשמי" הוא יום ראשון. תחת שמי הירח החדש, המופיע במזל אריה בפעם זו, היינו ממליצים לציין בצורה חגיגית ציוני דרך והישגים. תדאגו ששעות הערב יהיו פנויות ואל תהססו להזמין אנשים.

* יתכן ומדובר על משהו כמו חנוכת בית

יום רביעי - מגיע ארוז יחד עם מעבר השבוע בצורת מרקורי שנכנס למזל בתולה ולבית הביטוי העצמי, היצירתיות, ושמחת החיים אצלכם במפה. כיוון שצפויה למרקורי נסיגה בעוד קצת יותר משבועיים אנו צופים פרויקטים יצירתיים, תחביבים המשתלטים על החיים, אולי רומן בחזית הרומנטית, והרבה יציאות ובילויים.

יום חמישי - צמידות שמש-מרס בבית המשפחה במפות שלכם יכול להראות שמישהו במסגרת המעגל הקרוב מנסה להפעיל עליכם השפעה. אולי הם באים בדרישות, אולי בהפצרות לעשות כך או אחרת - מנסים הם בסך הכל לעזור אבל זו לא רק שאלה של 'מה' אלא גם עניין של 'איך'.

צרו קשר :
050-8663028
טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
מסעו של הירח
מסעו של הירח
הירח מטייל בשמים ומשפיע עלינו כאן למטה, הירח הוא המחסן הקוסמי הנשמתי, אחראי על הרגשות ועל ההתרחשויות הארציות בכל רגע וזמן נתון..
21.11.2010
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים