מזל שור, הורוסקופ שבועי: 1.7-25.6
שיתוף בפייסבוק
- תחזית אסטרולוגית אישית
- קביעת שיחות אישיות עם שלי
פרופיל מזל תחזית שנתית תחזית חודשית תחזית שבועית תחזית יומית תחזית למחר

מזל שור, הורוסקופ שבועי: 1.7-25.6

שליטת המזל שלכם, ונוס, נמצאת במזל שלכם כעת. למען האמת, מדובר על הפלנטה היחידה הנמצאת במזלות היציבים ומכאן ניתן להסיק על 'תפקידכם בכוח' שהוא תפקיד מרכזי.

באופן כללי - אתם מרגישים שאתם עושים דברים חשובים בימים אלו. יחד עם זאת הייתם שמחים לקבל עזרה או אפילו תמיכה רגשית.

ברמת התמונה הגדולה - אי אפשר להתעלם מהפיל שבחדר. הדילמות שלכם, החששות והמחשבות קשורות כולן לנושא הזוגיות בדרך זו או אחרת. גם שאתם לא מתייחסים לזה כך, שתי קפיצות מכל סוגיה והתעסקות מחכה לכם עניין ההתאמה הזוגית. 

בפן האישי - ונוס מסיימת השבוע מעבר במזל שלכם, מה שאומר שאתם נמצאים לקראת שינוי כלשהו בחיים. באמצע השבוע הבא ונוס תעבור לתאומים והדגש יעבור מעניינים של נוכחות והוגנות לעניינים של פוליטיקות ודילים.

תחילת שבוע - מישהו מהמקורבים לכם עושה משהו טיפשי, ויכול להיות שגם אתכם זה מוציא באור רע. בין הימים ראשון לשני אתם עוברים מהוקעה לקבלה ואף לסליחה.

אמצע שבוע - האל האסטרואידית פאלס-אתנה נכנסת למזל שלכם ביום שלישי. מדובר על מעבר שגורם לכם להיות מודעים (אולי אפילו מעורבים) בסוגיות חברתיות ופוליטיות. בחודש-חודשיים הקרובים הסיסמא שלכם היא 'צדק תרדוף'.

רביעי-חמישי - אתם מוצאים את עצמכם מגישים תלונות, מפנים דברי ביקורת, מוציאים טלפונים זועמים, ומנסים להתחיל את השינוי בדרג של 'בחזקת הפרט'.

סוף שבוע - אתם מרגישים את הצורך להפעיל את הגוף, ואת הראש אתם שמחים לנתק לכמה שיותר שעות. זה טוב כי יש מספר לא מבוטל של מטלות בית שהייתם רוצים להספיק.

צרו קשר :
050-8663028
טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
מסעו של הירח
מסעו של הירח
הירח מטייל בשמים ומשפיע עלינו כאן למטה, הירח הוא המחסן הקוסמי הנשמתי, אחראי על הרגשות ועל ההתרחשויות הארציות בכל רגע וזמן נתון..
21.11.2010
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים