מזל שור, תחזית שבועית17-23.6
שיתוף בפייסבוק
- תחזית אסטרולוגית אישית
- קביעת שיחות אישיות עם שלי
פרופיל מזל תחזית שנתית תחזית חודשית תחזית שבועית תחזית יומית תחזית למחר
מזל שור, תחזית שבועית17-23.6 

שוורים יקרים,

השמש מבלה שבוע אחרון בבית הכספים במפות שלכם זה ומראה שאתם מתחילים לסמוך על היקום כדי שיעניק וייתן (או על העבודה הקשה שנתתם). לא משנה כמה בולשיט נאלצתם לאכול בשבועות האחרונים, חשוב להבין שמעכשיו זה נמצא מאחור ואת המחשבה להפנות לכיוונים יותר חיוביים.

זוגיות יופיטר שנמצא במזל היורד שלכם נמצא כעת בנסיגה, נסיגה שתסתיים עוד כמה שבועות. בסיום הנסיגה אתם ובני הזוג תרצו להתקדם למטרה המשותפת הבאה, אך קודם כל תצטרכו למצוא אותה - אולי בכלל החיפוש זה החלק המעניין.

הכוכבת האישית, ונוס, מבלה שבועות אלו במזל אריה ובבית המשפחה במפות שלכם. השבוע היא יוצרת שני היבטים, וההיבט הראשון מתרחש ביום שלישי. מדובר על צמידות שונוס יוצרת לנקודת הצפון של הירח, ומעבר זה יוצר נסיבות אשר במסגרתן תצטרכו למלא תפקיד שאינכם מורגלים בו בסביבה הביתית. זכרו שנוסף על כך שזה מעצבן, מדובר גם על חוויה ממנה אפשר ללמוד...

ביום חמישי ונוס תשלים מוּלוּת למרס, המסמל את העיקרון ההפוך לה. זו הזדמנות לעמוד על שלכם בעקשנות בזמן ויכוח או אולי להראות בעדינות שיש דרכים טובות יותר להתמודד עם סיטואציה. זה תלוי בכם בהרבה מובנים אך בהחלט יש כאן אנרגיה של היפוך וניגוד, משם זו כבר שאלה של לאן לוקחים את זה.
 

בתחילת השבוע אנו רוצים להפנות תשומת לב לירח הנמצא בנאדיר המפה שלכם (בחלק הכי נמוך). נסו לשים את היד על 'מה אתם רוצים' בזמן זה, ונסו לא לסטות יותר מדי מהקו הזה ברגע שהבנתם.

נוסף למעברים עליהם כבר דיברנו, באמצע השבוע אפשר להתייחס גם לירח הנמצא ברבע ראשון המסמל אקטיביות. יום רביעי זה לא הזמן לנוח, ההפך - זה הזמן להיות פעילים ומעורבים.

סוף שבוע ונוס מתמקמת במערך היבטים דיסהרמוני המערב כוכבים "חמים" אחרים, כיוון שהירח נמצא בבית הבריאות במפות שלכם זה יכול להראות שאתם לא מרגישים בטוב בזמן זה, או אולי מטפלים בחולי של אדם קרוב שהוא לא אתם (כאב ראש, חום, נפיחות, דלקת, כוויה קלה - אולי אחד מאלו) .

צרו קשר :
050-8663028
טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
מסעו של הירח
מסעו של הירח
הירח מטייל בשמים ומשפיע עלינו כאן למטה, הירח הוא המחסן הקוסמי הנשמתי, אחראי על הרגשות ועל ההתרחשויות הארציות בכל רגע וזמן נתון..
21.11.2010
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים