מזל שור, הורוסקופ חודש ינואר 2018
שיתוף בפייסבוק
- תחזית אסטרולוגית אישית
- קביעת שיחות אישיות עם שלי
פרופיל מזל תחזית שנתית תחזית חודשית תחזית שבועית תחזית יומית תחזית למחר

מזל שור, הורוסקופ חודש ינואר 2018

שנת 2018 נפתחת עם מקבץ כוכבים ברום המפה שלכם. שאלת השאלות, פנינו לאן? השנה יש לכם הזדמנות לוותר על הנוחות ולדרוש מעצמכם לשנות ולהשתנות – לא פחות.

ב-6 בחודש ונוס מתחילה מחזור חדש בבית ההתפתחות האישית והלמידה שלכם, מומלץ להשקיע בעצמכם וללמוד, או ללמד, או לחפש מקור השראה אחר.

בית ומשפחה וגם אהבה: הירח המלא של ליל חורפי ב-2 לחודש, הוא זמן שאתם הופכים דרשניים ורגשיים. עולם הרגש מופעל ואתם נכנסים פנימה לבית הכי אינטימי שלכם. התעוררות רגשית בחייכם יכולה לגרום לכם גם 'להתאהב' או להרגיש עוצמות כמו שלא הרגשתם הרבה זמן, אתם רק צריכים להעז.

כספים ופיננסים: 9.1 ונוס שליטת המפה שלכם בצמידות לפלוטו והשמש בגדי, זהו יום אינטנסיבי ומסיבי בכל הקשור לכספים, תוכלו להשיג או לקבל כסף וגם זהו יום טוב להגשים אהבה.

אהבה: ונוס שליטת המזל שלכם בלב השמש ב-6, ההמלצה היא ליהנות מיצירת קשרים, חוויות והתחלות חדשות הקשורות באהבה (היא יכולה להצביע גם על עצלות, אז התגברו עליה). ונוס נכנסת לדלי ב-18, נצלו ימים אלו לצאת לבלות, לפגוש חברים.

להרכיב מחדש את הפאזל: מולד ירח ב-18 לחודש בגדי, מדליק מחדש את בית העבודה שלכם ומאפשר לכם שיתופי פעולה או התחלת עבודה חדשה.

הירח במזל שלכם ואתם במיטבכם: 25-26 לחודש.

ימים טובים לזוגיות: 10-11 לחודש. 

רוצים תחזית למייל? הרשמו..
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
צרו קשר :
050-8663028
טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
מסעו של הירח
מסעו של הירח
הירח מטייל בשמים ומשפיע עלינו כאן למטה, הירח הוא המחסן הקוסמי הנשמתי, אחראי על הרגשות ועל ההתרחשויות הארציות בכל רגע וזמן נתון..
21.11.2010
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים