מזל שור, הורוסקופ חודש אפריל 2018
שיתוף בפייסבוק
- תחזית אסטרולוגית אישית
- קביעת שיחות אישיות עם שלי
פרופיל מזל תחזית שנתית תחזית חודשית תחזית שבועית תחזית יומית תחזית למחר

מזל שור, הורוסקופ חודש אפריל 2018

וונוס מקבלת את פני אפריל במזל שלכם וכשוונוס נמצאת במזל שלכם אתם במיטבכם. יופיטר ממשיך את נסיגתו במזל היורד (בית הזוגיות), השמש תעבור למזל שלכם בתאריך ה-20.4 בשעה 6 בבוקר. היא תאיר אתכם באור נוצץ עם עזרתו של יופיטר במזל שממול. כאן יש לכם הזדמנות להחזיר אהבה שאולי לא הצליחה להוכיח את עצמה, הזדמנות לחזור ללימודים, לנסוע לחו"ל, לפתוח קבוצת לימוד ולהשלים משימות שמאוד רציתם ולא הצלחתם בחודשים האחרונים.

בחודש הבא אורנוס עובר למזל שלכם, אין ספק שזהו מעבר שהתכוננתם לו כבר בערך שנה, זוהי טרנספורמציה משמעותית לאישיות שלכם שאמורה לבחור בצו ליבה. למרות שהמזל שלכם ידוע שהוא אוהב את החיים הטובים, את השגרה ואת הביטחון. אורנוס מגיע כדי לייחד אתכם, כדי להפוך אתכם למקצועיים וכדי להתפנות לשליחות שלכם. אז אם קיימת בחייכם זוגיות שמונעת מכם את העצמאות הזו- אתם עשויים לחוות פרידה או אף להתקשות למגנט זוגיות לחייכם. אך הבשורה הטובה היא - אם אתם יודעים למנף את התא הזוגי למערכת חכמה, שמשפרת את חייכם, שמשרתת את האינטרס שלכם, שתורמת להצלחה שלכם, תוכלו דווקא למצוא את האהבה המיוחדת שלכם.

15.4 מרקורי חוזר מנסיגה ב-12 בצהריים, מרקורי בבית ה-12 שלכם מאפשר לכם להיכנס פנימה ולברר עם עצמכם מה אתם באמת רוצים. זו יכולה להיות גם שיחה עם פסיכולוג או חבר נפש שתמיד מקשיב לכם. וזוהי הזדמנות לקלף עוד קליפה ולחשוף את עצמכם.            

16.4 מולד ירח ב-26 מעלות טלה ב-5 בבוקר. מולד הירח בצמידות לאוראנוס מסמן לכם את היציאה מתוך עצמכם, לשנות הרגלים, לקחת יוזמה או להיות חזקים מתמיד עבור מטרת העל שלכם. מולד זה יכול לזמן לכם גם הפתעות להן לא ציפיתם הקשורות במגורים, נדל"ן וכספים.

17.4  ערב יום הזיכרון,
כירון עובר ב-10 בבוקר למזל טלה, כירון בבית ה-12 שלכם הוא קריאה לרדת למרתפי הנפש, לאפשר לטראומות מן העבר לצאת החוצה. ואולי להפוך למטפלים, רופאים או לעסוק במקצועות הריפוי.

22.4   פלוטו עובר לנסיגה ב-21 מעלות גדי, זוהי הזדמנות לחזור ללימודים, להשלים חומר, לגשת למבחן בשנית. למשל אם לא עברתם טסט או אם אתם רוצים להשלים את התהליך כדי לרכוש את התעודה או ההשכלה, זה הזמן לנסות שוב.   

30.4    ירח מלא בעקרב 9 מעלות ב-4 לפנות בוקר – זוגיות - הירח המלא בעקרב הוא הזדמנות נוספת בכל הקשור לזוגיות, אנו ממליצים לכם להתחבר לצד הרומנטי שלכם. להגיד כן ולא להיות עקשנים כי אתם יכולים להיות מופתעים לטובה. יופיטר בנסיגה בקרבת הירח המלא בהחלט ממזל אתכם.

רוצים תחזית למייל? הרשמו..
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
צרו קשר :
050-8663028
טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
מסעו של הירח
מסעו של הירח
הירח מטייל בשמים ומשפיע עלינו כאן למטה, הירח הוא המחסן הקוסמי הנשמתי, אחראי על הרגשות ועל ההתרחשויות הארציות בכל רגע וזמן נתון..
21.11.2010
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים