מזל שור, תחזית חודש מרץ 2017
שיתוף בפייסבוק
- תחזית אסטרולוגית אישית
- קביעת שיחות אישיות עם שלי
פרופיל מזל תחזית שנתית תחזית חודשית תחזית שבועית תחזית יומית תחזית למחר

מזל שור, תחזית חודש מרץ 2017

החודש שלכם מתחלק לשני חלקים וקו הגבול עובר ב-10 לחודש, בו מרס עובר למזל שור ומחבר אתכם לתכל'ס. אתם ידועים כאנשים ביצועיסטים וסביר להניח שאתם חווים תסכול רב מול ביורוקרטיה, היו סבלנים שוורים.

החודש ונוס נכנסת לנסיגה שמשפיעה ישירות עליכם, על התחום הזוגי ועל התחום הכספי: נסיגת ונוס בין – 4.3-15.4 תתחיל במזל טלה ותחזור לדגים.

4.3 ונוס נכנסת לרטרו - בדקו עם עצמכם מהי המטרה האמיתית שלכם, הסירו את המיותר ואת הרצונות שאתם מכוונים אליהם מתוך רעב ועקשנות. היו כנים עם עצמכם, מה הצורך האמיתי שלכם? ככל שתהיו מדויקים, כך תגיעו לתוצאות מספקות. זמן הנסיגה מאפשר לכם להתכוונן מחדש. בהתחלה תרגישו כאילו מישהו בולם אתכם, כדי שתעשו סדר ותדייקו.

25.3 ונוס מתחילה שנה חדשה (נולדת מחדש) – אתם מקבלים תוספת אנרגיה אדירה. זה הזמן לזמן לחייכם את הצורך או החיבור האמתי (כמו הגשמת משאלות). למגנט את האנשים הנכונים במודל הנכון לכם ולתקן מערכות יחסים ולהקפיד על גישה חדשה.

18.5 ונוס מסיימת את הצל פוסט רטרו - כדאי שתסמנו ביומן ותבדקו מה השגתם והאם שיניתם את הגישה? תהליך עמוק בזמן זה הכרחי.

6.6 ונוס יוצאת מאזור הטלה ומגיעה למזל הבית שלה - מזל שור. אם תעכבו אחר תהליך נסיגת ונוס, תוכלו להשיג את המטרות הנכספות שלכם.

כספים - כדאי שתהדקו את ההתנהלות שלכם סביב הפיננסים. גם אם אתם חולים, מטפלים בבן משפחה או נמצאים בחופש, תשתדלו להיות מחושבים ולא לפעול מתוך רגש בתחום הכספי.

הירח במזל שלכם ואתם במיטבכם: 3-4 לחודש.

רוצים תחזית למייל? הרשמו..
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
צרו קשר :
050-8663028
טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
מסעו של הירח
מסעו של הירח
הירח מטייל בשמים ומשפיע עלינו כאן למטה, הירח הוא המחסן הקוסמי הנשמתי, אחראי על הרגשות ועל ההתרחשויות הארציות בכל רגע וזמן נתון..
21.11.2010
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים