מזל שור, הורוסקופ חודש נובמבר 2017
שיתוף בפייסבוק
- תחזית אסטרולוגית אישית
- קביעת שיחות אישיות עם שלי
פרופיל מזל תחזית שנתית תחזית חודשית תחזית שבועית תחזית יומית תחזית למחר

מזל שור, הורוסקופ חודש נובמבר 2017

זה החודש שלכם שוורים, יופיטר שעבר לעקרב באוקטובר, מאיץ התפתחות במערכות יחסים וזוגיות. זה יכול להיות בשורה טובה לשותפות או חברתיות בכלל. נסו לחשוב יצירתית בכל הנוגע לשיתופי פעולה וככל שתפרגנו יותר לאנשים שונים מכם, כך תוכלו לקדם גם את עצמכם. אז אם זוגיות עוד לא קיימת בחייכם, זהו חודש עם המון הזדמנות כוכבית עבורכם.

ב-4 - ירח מלא בשור (4) – ירח מלא שיאיר את המזל שלכם ובקרבת יופיטר שבמזל היורד, בשורות טובות בכל הקשור לזוגיות כבר אמרנו? רק שימו לב שאתם לא נכנעים למפולות רגשיות, למדו למנן את הרגש שאתם משתמשים בו.

ב-7 - ונוס עוברת לעקרב וגם היא מוסיפה חן לתחום הזוגי. תוכלו גם להיראות טוב מהרגיל, אולי תרצו להצטלם לתמונה חדשה לפרופיל שלכם.

11 בנובמבר - סטורן בקשת 120 לאוראנוס בטלה – זהו היבט שלא יחזור על עצמו עד 2047. זהו היבט שהראשון מסוגו היה ב-24 דצמבר 2016, השני ב-19 במאי, 2017. סדרת ההיבטים האלו תורמים לכם ליציבות הכספית והמינית. כספים יכולים להשתחרר מחסכונות שלא ידעתם עליהם וגם תוכלו לקבל כסף מאדם מבוגר.

ב-18 - מולד ירח בעקרב (26), התחלה חדשה, מומלץ לצאת לבלות ואפילו לבקר באתר היכרויות. וב-13 בנובמבר - ונוס בעקרב בצמידות ליופיטר – היבט ממוזל, המפרה את אנרגיית האהבה והכסף. אם אתם רוצים לדייק הצלחה בתחומים האלה, כוונו ליום זה.

פעילות חברתית: חזרת נפטון מנסיגה ביום רביעי ה-22 היא זמן של התעוררות חברתית, אל תהססו לצאת ולבלות ואולי זוהי הזדמנות להחזיר חברים ישנים לחייכם.

בריאות: כוכב מרס נמצא בבית הבריאות שלכם, אתם יכולים להיתקל בבעיה חוזרת ונשנית של דלקת או חום. ב-26 לנובמבר - ונוס בעקרב 120 לכירון בדגים – ההמלצה היא לנסות טיפול חדש או רופא אלטרנטיבי. לחקור את הסיבה הפנימית או הנפשית.

עבודה: לאורך כל החודש ישנו משולש של אש היוצא מבית העבודה שלכם, זו הזדמנות לתמרץ אתכם לפרויקטים חדשים. אך שימו לב שאתם נחמדים ולא כוחניים או שתלטנים מידי.

רוצים תחזית למייל? הרשמו..
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
צרו קשר :
050-8663028
טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
מסעו של הירח
מסעו של הירח
הירח מטייל בשמים ומשפיע עלינו כאן למטה, הירח הוא המחסן הקוסמי הנשמתי, אחראי על הרגשות ועל ההתרחשויות הארציות בכל רגע וזמן נתון..
21.11.2010
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים