מזל שור, הורוסקופ, תחזית חודש ספטמבר,2017
שיתוף בפייסבוק
- תחזית אסטרולוגית אישית
- קביעת שיחות אישיות עם שלי
פרופיל מזל תחזית שנתית תחזית חודשית תחזית שבועית תחזית יומית תחזית למחר

מזל שור, הורוסקופ, תחזית חודש ספטמבר,2017

שוורים יקרים,

המעברים של החודש הקרוב מראים שהפוקוס נסב מריפוי פנימי אישי ומשפחתי לכיוון רומנטיקה ואו מימוש עצמי. על הכוונת העיקרית - לעשות דברים בצורה מדויקת יותר ולשמור על היוקרה הייחודית שלכם.

הפלנטה האישית ונוס נמצאת עד ה-20 באריה ובבית הגאווה האישית. ממש עד לשבוע האחרון של ספטמבר ונוס מבלה באזור זה ואתם מקבלים פידבק מהיקום שבכל זאת אוהבים אתכם, זה לא סותר את העובדה שאתם צריכים להמציא את עצמכם מחדש ולהסכים להתקדם ולשחרר את העבר.

ב-6 ירח המלא, עם צמידות לנפטון (אל הים). החיבור ללב משחרר את כל העקרונות, אבל בכל זאת צריך לעמוד על שלכם. מרקורי מסיים את הנסיגה שלו ביום זה, מרס עובר לבתולה ומאפשר לכם לגשר פערים עם חברים.

רומנטיקה: ב-10 לספטמבר מרקורי עובר לבתולה ומתקרב למרס, מפגשי פסגה יכולים לעורר את צו לבכם אך גם את האגו. זה יכול להעיד על התחלות חדשות וגם חזרה של יחסים מפעם.

ב-13 (יום רביעי) מרובע בשמים, טי סקוור עם הירח בתאומים ומולו שבתאי, השמש בבתולה וכירון בדגים שמושך קדימה. בדרך לגשר אנו עוברים בדיונים, דיבורים והמון בלה בלה. אל תסחפו לבזבזנות של אנרגיה שלא תוביל אתכם לעיקר. שחררו את כל הטפל.

ב-14 ונוס בצמידות לראש דרקון, יכולה בהחלט לתרום למערכת יחסים. כאלו שיכולים לעזור לכם להגשים את היעוד או את השותפות שלכם. אז אם חלק נכבד מהיעוד שלכם הוא הגשמת זוגיות, צפו לתמורה.

ביום רביעי ה-20, ונוס עוברת לבתולה. מעבר למראה החיצוני שלכם, יש גם את הבריאות, חברו בין הגוף לבין הנפש.

עוד ב-20 מולד ירח בבתולה, מולד עם היבט 180 לכירון בדגים. אתם בטח תשקיעו בחג הזה במתנות או בהכנות של פרודוקטים יצירתיים. החג הזה תובע מכם שלמות. אל תהיו יותר מידי נוקשים עם עצמכם.

ב-21 ראש חודש תשרי וערב חג ראש השנה. (יום חמישי). שליטת המזל שלכם נמצאת עם כל הכוכבים, אבל בבדידות מסוימת. סביר להניח שתהיו עם כולם אבל תהיה לכם את הבועה של עצמכם.

התפתחות אישית: ב-23 כניסת השמש למאזניים, יום חמישי, היחסים בעבודה הם החלק הארי שלכם לקידום.

זוגיות: רגע לפני שיופיטר עובר למזל עקרב ב-10.10 ומשפיע על הצד הזוגי שלכם. כדאי שתוותרו על אגו ותסכימו לראות את האור גם בצד השני. 

זהירות יחסים מתוחים:  ב-30, (יום כיפור) המתח באוויר מגיע לשיא בין אורנוס לבין יופיטר. זהו אתגר למערכת יחסים ואם זאת הגדרת טריטוריה היא הפתרון.

רוצים תחזית למייל? הרשמו..
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
צרו קשר :
050-8663028
טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
מסעו של הירח
מסעו של הירח
הירח מטייל בשמים ומשפיע עלינו כאן למטה, הירח הוא המחסן הקוסמי הנשמתי, אחראי על הרגשות ועל ההתרחשויות הארציות בכל רגע וזמן נתון..
21.11.2010
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים