מזל שור, הורוסקופ חודש מאי 2018
שיתוף בפייסבוק
- תחזית אסטרולוגית אישית
- קביעת שיחות אישיות עם שלי
פרופיל מזל תחזית שנתית תחזית חודשית תחזית שבועית תחזית יומית תחזית למחר

מזל שור, הורוסקופ חודש מאי 2018

שוורים, היכונו למעבר אורנוס למזל שלכם. הנה החדשות הטובות: כל דבר בחיים שלכם עומד להשתנות, מה שהיה אתמול, לא יהיה מחר. החיים שלכם הופכים למונופול, שינוי שחקנים, שינוי עסקים, שינוי תודעתי שחייב להניע אתכם לפעולה ותוצאה.

ובעצם אתם המזל שהכי לא אוהב שינויים, אתם הולכים לחוות את השינוי עד לשד עצמותיכם. אזור הנוחות שלכם לא יכול להיות יותר שמור ומכונס. היקום והכוכבים הגיעו עד אליכם כדי להחליט שהחיים שלכם לא יכולים להישאר סטטיים או בקביעות. אתם שנחשבים מזל אדמה, הולכים לקבל שיעור בטיסה.. כי לעולם לא תדעו כמה רחוק תוכלו להגיע עד שלא תעזו להמריא.

וכן, זה הולך להיות תהליך ארוך, שוורים, אז לא לחשוב שזה קורה רק עכשיו. מה שכן החודש, לעומת זאת, תקבלו טעימה של מה שהולך לבוא. ב -15 במאי ועד 6 בנובמבר 2018, אורנוס, כוכב הלכת, כוכב השחרור והשינוי, יעבור דרך המזל שלכם לתקופה שכנראה תיזכרו עוד שנים ארוכות, כי אורנוס מגיע כדי להטביע את חותמו במזלכם. אורנוס יעבור במלואו לתוך מזל שור בשנת 2019 ויישאר שם עד 2026.

אלו הן שנים שאתם יכולים רק לדמיין כרגע, משהו פנימי יפעיל אתכם לשינויים גדולים. כוח רדיקלי שאיננו סובל דחיינות. אז אם אתם שומעים אותנו כאן, אנו ממליצים לכם להחליף, לשנות, לנסות, ליזום ולא לחכות.

בחודש זה, תרגישו התעוררות לאחר תנומה ארוכה. אנו מקווים שאתם לא ישנים על ההגה אלא רק במיטה המדושנת שלכם, כי אורנוס לא מסכים שתחלמו חלומות ורודים אלא דורש שתתחילו לפעול.

זוגיות ומערכות יחסים: ב -15 במאי הירח החדש, גם הוא במזל שלכם!. על כן, ברור שמשהו גדול יתרחש בחייכם וכל זה קשור באופן ישיר גם לגישה האישית שלכם לחיים ולמערכות היחסים שלכם עם אחרים. היום הזה הוא טומן בחובו כוח עצום.

האנרגיה הרדיקלית של אורנוס, מטעינה אתכם במגנטיות - מצד אחד האנשים נדהמים מכם, אך יחד עם זאת אתם חווים סוג של הדף, אין לכם את אותה סבלנות, משהו בוקע מתוככם, זה יכול להוביל גם להתפרצויות גדולות, או חוסר יכולת לסבול את הצד השני, תיזהרו לא לירות עליו טילים. אך זה יכול להיות גם הצבת מטרות והישגים גדולים גם בתחום מערכות היחסים כל עוד אתם חושבים אחרת- פחות שליטה על הצד השני ויותר שחרור. על כן – שימו לב: כל האנרגיה האורנית מובילה לעצמאות אישית ולניתוק מהתלות או שליטה של האחר בכם או ההיפך.

דחיפה גדולה בקריירה. ב 16 במאי מאדים יעבור למזל דלי, בחלק העליון של המפה – רום השמים. מאדים מתחיל מסלול ארוך שהוא יבלה באזור זה כולל נסיגה במהלך הקיץ, זוהי תקופה שאתם יכולים לפעול ולדחוף את הקריירות שלכם. זוהי דחיפה מדהימה לכל המטרות בחיים שלכם. תוכלו להתחיל התחלות חדשות וכאילו שהאנרגיה תלווה אתכם עד אחרי הקיץ ותאפשר לכם את כל הכוח האנרגטי לכם.  מאדים יישאר באזור – עד 15 בנובמבר 2018.

שאלו את עצמכם שאלות והיו ממוקדים: מה אתה באמת אתם רוצים להשיג? האם זה לוקח אתכם מחוץ לאזור הנוחות שלכם? שרטטו לעצמכם מפה של השגת מטרות שאותן תשיגו עד נובמבר – בהצלחה!

מבצע משתלם -קורס אסטרולוגיה בלימוד עצמי עם שלי רום- 2 מודולים במחיר מבצע - כנסו

רוצים תחזית למייל? הרשמו..
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
צרו קשר :
050-8663028
טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
מסעו של הירח
מסעו של הירח
הירח מטייל בשמים ומשפיע עלינו כאן למטה, הירח הוא המחסן הקוסמי הנשמתי, אחראי על הרגשות ועל ההתרחשויות הארציות בכל רגע וזמן נתון..
21.11.2010
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים