מזל שור, תחזית חודשית יולי 2017
שיתוף בפייסבוק
- תחזית אסטרולוגית אישית
- קביעת שיחות אישיות עם שלי
פרופיל מזל תחזית שנתית תחזית חודשית תחזית שבועית תחזית יומית תחזית למחר

מזל שור, תחזית חודשית יולי 2017

כוכבית ונוס, שליטת המזל שלכם, שוכנת ברוב החודש במזל תאומים (מה-5). אפשר לומר שמיקום זה הוא הבונוס של החודש, שמקליל את האווירה וגורם לכם לשחרר את הלחץ, החום והיזע. כי שאר הכוכבים יכולים לגרום לכם תחושה מוזרה עד הזויה.

זוגיות: נסיגתו של נפטון, הוא שאחראי על התחושות המוזרות, הוא זה שיכול להביא החודש גילויים או מפגשים גורליים. מה שבטוח תוכלו לראות את האדם שנמצא מולכם באור ברור יותר (ההמלצה היא לא להאדיר אף אחד, כולנו אנושיים).

ירח מלא בגדי ב-9 שיוצר סביבה רגישה ונפיצה באזור המשפחתי שלכם, אתם שואלים את עצמכם את שאלות שמפעילות את העולם הרגשי וזקוקים לחיזוקים. החוכמה היא להקליל את מיקומכם בתקשורת הבן אישית.

מולד ירח ב-23 באריה, זה הזמן להשאיר מאחור את המתח הרגשי וליהנות מיצירה והנאה ואולי לצאת לחופש משפחתי.

יעוד והישגיות: זנב הדרקון בבית הקריירה מבקש מכם מצד אחד לשחרר את מה שלא עובד יותר ומצד שני להמשיך ולנסות את הכישרון שלכם בדרך יצירתית ולא סיסטמתית.

מולד הירח של ה-23 הוא גרעין המשאלה והחזון, עליכם למסגר את הרעיונות שאתם מייחלים לעצמכם ולבדוק את האפשרויות ברמה המעשית אחר כך. האם יש לכם רישיון? איך אתם באנגלית? כל סוג של התפתחות שאתם דוחים הצידה, הגיע הזמן להתחיל תהליך שישפר לכם את הביצועים.

ריכוז כוכבים במחצית השנייה של החודש בבית המימוש העצמי, מבקש מכם לחשוב כמו יוצרים, יזמים או אנשי שיווק. מולד ירח במזל סרטן ב-4 מאפשר לכם

להעביר את המסר הנכון לקהל היעד, להרצות, ללמד, להעביר מסרים, אבל בלי להתפשר על האמת הפנימית.

רוצים תחזית למייל? הרשמו..
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
צרו קשר :
050-8663028
טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
מסעו של הירח
מסעו של הירח
הירח מטייל בשמים ומשפיע עלינו כאן למטה, הירח הוא המחסן הקוסמי הנשמתי, אחראי על הרגשות ועל ההתרחשויות הארציות בכל רגע וזמן נתון..
21.11.2010
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים