שור, הורוסקופ חודש יולי 2018
שיתוף בפייסבוק
- תחזית אסטרולוגית אישית
- קביעת שיחות אישיות עם שלי
פרופיל מזל תחזית שנתית תחזית חודשית תחזית שבועית תחזית יומית תחזית למחר

שור, הורוסקופ חודש יולי 2018

אם אתם מרגישים כי פוטנציאל הצמיחה שלכם במערכת היחסים – נעצר?! אז עכשיו הוא חוזר. היקום עומד להאיץ את החלק הזה של חייכם שוב. יופיטר, הכוכב של התרחבות ושפע, יחזור להילוך ישיר בגזרת השותפות ומערכות יחסים. זה יקרה ב -10 ביולי וזה לאחר נסיגה ארוכה ממרץ (9). על כן, כשיופיטר יחזור להילוך קדימה (עד נובמבר),  תרגישו שאתם שוב יכולים להתחבר זוגית וגם שותפית. למרות שהרגשתם סוג של ייאוש ונדמה היה לכם שעשיתם הכל כדי להגיע להרמוניה המיוחלת, תחושת התקיעות לא הרפתה. ויש לכך סיבה, היקום מכריח אתכם לצאת מאזור הנוחות ולהגמיש מחשבות.  כדי לזכות בפרס הגדול של חייכם אתם צריכים להרחיב את היריעה שלכם, להפסיק להיות עקשנים ובררנים. כן, אולי תרימו גבה כשתקראו שורות אלו אבל כדי לקבל הזדמנות אמיתית מהצד השני תצטרכו לשפוט פחות ולהגדיר פחות.

חיי האהבה שלכם פותחים בפניכם דלת חדשה ומלאת הזדמנויות. ונוס, השליטה שלכם, תיכנס לבית 5 שלכם של רומנטיקה והעונג ב -9 ליולי ותישאר שם עד 6 באוגוסט. באמת יש לכם כמות מקסימלית של תמיכה מוונוס וגם יופיטר לאורך תקופה זו. שימו לב - ל -22 ביולי כאשר ונוס ויופיטר מתאימים זה לזה באופן מושלם. החץ של קופידון מקבל את מלוא האפקט ביום הזה ותוכלו להרגיש בול פגיעה.

ב-27 ליקוי ירח מלא ברום המפה שלכם (ט"ו באב העברי) אנו ממליצים ל'צאת מהארון', לתת הזדמנות לרומן סוער גם אם הוא לא עומד תחת הקריטריונים שלכם. זכרו שלאהבה אין כללים, זה אתם השמרניים.

קריירה - בעוד הסיכויים הרומנטיים שלכם בשיאם, הקריירה שלכם החודש יכולה לחוות סוג של בלימה, זה יכול לקרות בעקבות מקרה מצער של וירוס שישפיע על כולם או שאולי דווקא מישהו שקשור לעבודה שלכם יחליט לסיים את חייו (סליחה על הדרמטיות). ומדוע? כי לא רק שמרס נמצא בנסיגה בבית הקריירה שלכם, גם ליקוי ירח מתוח ב -27 ביולי ישפיע על רום המפה שלכם. עבור חלק מכם, זה עשוי להצביע על הצלחה תקועה או מתסכלת שאתם מנסים לדחוף קדימה ושוב האוטומט שלכם צריך לצאת מתוך הסיסטמתיות המוכרת ולהתבונן על החיים בדרכים אחרות. אז נסו לחשוב על דרכים חלופיות שוורים. והערה חשובה, מוות מסמל סוף שאיננו חייב להיות סוף חיים, אלא נקודת מפנה משמעותית בקריירה שלכם, אז הסכימו להיות יצירתיים, להעז לשנות ולהמשיך הלאה.

משפחה - מרקורי מתחיל נסיגה (באריה) ב -26 ביולי בגזרת המשפחה שלכם. ראשית נסו להימנע מחתימת חוזים או קבלת החלטות חשובות עם קרובי משפחה. עניין נדל"ן עלולים להיכנס לסוג של מלכוד עד ה-19 באוגוסט. כשמדובר על הקשר שלך עם קרובי משפחה במהלך תקופה זו, הדרך הטובה ביותר היא להניח לדברים להתבהר ולא ללחוץ. גם התקשורת שלכם עם אחים יכולה לעלות על שרטון בהשפעת מרקורי. ומצד שני בתקופת הנסיגה זוהי הזדמנות להגיע לפתרונות או ליישב סכסוכים. היקום מכריח אתכם להיות בקשר עם האחים שלכם ועם המשפחה שלכם ולנסות להתחבר אליהם ולא לשפוט אותם. שוב אנו מזכירים לכם שאתם לרוב שיפוטיים ואולי כדאי שתנסו לעזור, לטפל, לתמוך ולהתבונן על הקרובים שלכם בדרך של קבלה והכלה שאיננה אופיינית לכם בטבעי.

שימו לב: ב- 20.7 צמידות מרס לנקודת הדרום של הירח בדלי. זהו יום עם אש מוגברת באזור רום המפה שלכם, תוכלו להשתמש באש בחוכמה (אקשן) ולהתחבר לאנשים בדרך יצירתית, אולי מכירתית, אולי תעוזתית. ואילו האש הגבוהה יכולה להיות מאוד מסוכנת גם לבריאות שלכם וגם לעצבים שלכם, אז היו מודעים והשתמשו בה בחכמה.

רוצים תחזית למייל? הרשמו..
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
צרו קשר :
050-8663028
טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
מסעו של הירח
מסעו של הירח
הירח מטייל בשמים ומשפיע עלינו כאן למטה, הירח הוא המחסן הקוסמי הנשמתי, אחראי על הרגשות ועל ההתרחשויות הארציות בכל רגע וזמן נתון..
21.11.2010
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים