מזל שור, הורוסקופ חודש אוגוסט 2018
שיתוף בפייסבוק
- תחזית אסטרולוגית אישית
- קביעת שיחות אישיות עם שלי
פרופיל מזל תחזית שנתית תחזית חודשית תחזית שבועית תחזית יומית תחזית למחר

מזל שור, הורוסקופ חודש אוגוסט 2018

החודש מתחיל ב-7.8 כאשר וונוס נכנסת למזל מאזניים. ונוס שליטת המזל שלכם ובעזרתו ה'אדיבה' של נסיגת מרס, הגזרה הזוגית מתחילה להתחמם, זוהי תקופה טובה להלהיט את התשוקה. רק אנו מזהירים אתכם שלא לתדלק כעסים או עימותים. תמיד עדיף לדבר על זה בחסות מרקורי שנמצא בנסיגה עד ה-19.

2.8  מרס בדלי 90 לאוראנוס בשור – זהו יום מלחמתי שכדאי שתנשמו לפני. אם חשבתם להילחם על מקומכם בעבודה, זה הזמן, מרס מסוגל לנפץ חומות ולהזיז הרים. וכדאי שתתכננו מהלכים ותיזהרו מהתפרצויות זעם.
7.8  ונוס נכנסת למאזניים, (עד ה-10 לספטמבר) אם חיפשתם זמן טוב לגשר על פערים או לדון על הסכמים.  
7.8  אוראנוס פונה לנסיגה במזל שלכם – זוהי תקופה שמרגיש לכם כאילו יצאתם מתוך סרט החיים שלכם ואתם צופים בהם מהצד. החוכמה היא לתכנן מהלכים מחדש, לחשוב איך להפיק את המקסימום מהערך שלכם. הנסיגה קשורה באופן ישיר למימוש שלכם. זה הזמן להשמיע את עצמכם בדרך שונה, חכמה ומושכלת.

אורנוס יתחיל את נסיגתו ב-8.8  ועד ה:6.1.2019 במהלך הנסיגה הוא יחזור למזל טלה ב-7.11 ויישאר שם עד ה-14.2, ואז שוב יחזור למזל שלכם. מה זה אומר? שזוהי תקופה מאוד מהפכנית בחייכם, אין לכם פריבילגיה להתנהל באותה דרך והכי חשוב אתם חשובים לעצמכם יותר מכל אדם אחר.
8.8  ונוס במאזניים 120 למרס בדלי.  שימו לב לימים טובים לנהל משא ומתן שותפי, לפתוח את ההסכמים ולשנות תנאים, מכיוון שמרקורי נמצא בנסיגה עד ה-19, כדאי לחכות עם חתימה.

10.8 ונוס במאזניים 90 לשבתאי בגדי, ב-3 – כאן אנחנו מזהירים! במיוחד מול רשויות וחוק.
11.8 ליקוי חמה חלקי (שלא יראה מישראל) ב-18 מעלות אריה, ליקוי שמגיע כדי לחזק את הביטחון שלכם מול המשפחה. הליקוי יכול לעורר בכם טראומות מן העבר כאלו שכדאי שתטפלו בהם. אולי תעברו סוג של טיפול או מדיטציה לשחרר כאב.
13.8 מרס עובר למזל גדי במהלך נסיגה, נסיגת מרס עדיין בעיצומה,
(היא התחילה במזל דלי ב-27.6 ותסתיים במזל גדי ב-27.8) זוהי תקופה שתעורר את התלמיד שבכם, אולי כדאי ללמוד או להתפתח, להשלים מבחן, או אפילו לעבור טסט.
נסיגה נוספת החודש היא של מרקורי
במזל אריה בין התאריכים 26.7-19.8 זוהי נסיגה קארמתית, כיוון שהיא נצמדת לראש הדרקון (נקודת הייעוד) 19.8 ומרקורי שיושב בבית המשפחה שלכם, יכול להוביל לבעיות תקשורת עם אחד ההורים. אנו ממליצים לכם להתרחק בתקופה זו.

יופיטר בעקרב 120 לנפטון בדגים, תקופה זו של נסיגת נפטון בדגים מה-16 ביוני ועד ה-22 לנובמבר. יכולה הפוך על הפוך לגרום לכם להתאהב. בכל מקרה אנחנו ממליצים ליהנות מחוויות רומנטיות.

26.8 ירח מלא ב-3 מעלות דגים, ב-15 – הירח המלא בקרבת נפטון, מעורר אתכם לבילויים וריגושים. אולי תזמינו לאיזו ארוחת גורמה.

26.8 ונוס במאזניים 90 לפלוטו בגדי – זהירות לא לצאת למלחמות אבודות מראש.

28.8 ונוס במאזניים 90 ליופיטר בעקרב – אנו ממליצים להימנע מהשקעות לא בטוחות.


רוצים תחזית למייל? הרשמו..
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
צרו קשר :
050-8663028
טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
מסעו של הירח
מסעו של הירח
הירח מטייל בשמים ומשפיע עלינו כאן למטה, הירח הוא המחסן הקוסמי הנשמתי, אחראי על הרגשות ועל ההתרחשויות הארציות בכל רגע וזמן נתון..
21.11.2010
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים