מזל קשת, תחזית שנתית 2018
שיתוף בפייסבוק
- תחזית אסטרולוגית אישית
- קביעת שיחות אישיות עם שלי
פרופיל מזל תחזית שנתית תחזית חודשית תחזית שבועית תחזית יומית תחזית למחר

מזל קשת, תחזית שנתית 2018 

קשתים יקרים,

התנועה האסטרולוגית שצריכה לעניין אתכם ב-2018 היא תנועת הכוכב האישי, יופיטר. יופיטר מתחיל את השנה במזל עקרב ובבית עולמכם הפנימי, עובדה זו מקנה תחושת חיפוש בחלק גדול מהשנה. אתם לא מסתפקים בלהיראות מצליחים, מבינים שכסף זה לא הכל, ומתנהלים למנגינה משל עצמכם.

בו זמנית שיופיטר נמצא בעקרב, שבתאי נמצא בגדי ובבית הערכים והביטחון העצמי שלכם. אתם שואפים לעבוד קשה השנה על מנת שתוכלו לנהל חיים ערכיים, גם אם פשוטים. אתם שואפים להישאר עמידים בפני לחץ חברתי והשפעות חיצוניות, מתוך ידיעה שהאמת נמצאת בפנים.

שתי נסיגות תורמות לאיך שהשנה שלכם תיראה. אנחנו מדברים על נסיגת מרס בחודשים יולי אוגוסט ונסיגת ונוס בחודש אוקטובר ומחצית מנובמבר.

הנסיגה הראשונה מתרחשת באזורי מפה המתקשרים לכספים ולתנועה של מידע. האתגר הוא לבצע החלטות נכונות בתקופה בה המידע שאתם מקבלים הוא בעל סתירות. זה יכול להיות קשור לענייני השקעות, עסקים, מעבר בין מקומות עבודה, והחלטות יומיומיות שיכולות להפוך את החיים ליותר קלים או קשים.

הנסיגה השנייה מתרחשת בבתים המסמלים את המרחק והקרבה לשאר העולם. נראה שברבע הרביעי של השנה אתם תשמחו להתרחק מהכל, רק כדי להבין (זמן לא רב לאחר מכן) שאתם בכלל רוצים לחזור.

לפי סדר כרונולוגי

עונת הליקויים מתחילה מוקדם השנה, והחודשים ינואר פברואר יכולים בקלות להיות מוקדשים אצלכם לענייני לימודים, השכלה, קורסים, והכשרות מסוגים שונים. ליקוי חמה ולבנה המתרחשים בסוף ינואר ואמצע פברואר שולחים אתכם בחזרה לספסל הלימודים.

אולי המעבר החשוב השנה הוא מעבר הכוכב אוראנוס למזל שור בתאריך ה-15.5. מעבר זה משפיע על אזורי מפה המתקשרים לסדר, משמעת עצמית ושיטתיות במקרה שלכם. אף חשוב מכך, מדובר על מעבר שידרשו שבעה שנים להשלמתו.

פרשנות הגיונית אחת היא תחילת עבודה במקום חדש, מקום בו תאלצו ללמוד לעבוד בצורה מסודרת, בין אם תרצו בכך ובין אם לא.

ליקוי המאורות החשוב השנה מתרחשת בתאריך ה-27.7. תחת קרני ליקוי לבנה זה כמות המחויבויות והלחץ בחייכם יכולה להפוך לבלתי אפשרית. סוף חודש יולי ותחילת אוגוסט זה הזמן להשתמש בזכות הוֶטוֹ הניתנת לכם או בדגל הלבן אותו תוכלו להכין מסדין.

תחילת נובמבר זה העיתוי למעברים חשובים נוספים המתרחשים בשמי הלילה. הגדול ביניהם הוא יופיטר שעובר למזל שלכם ומכניס אג'נדה למעשיכם. אם ב-2018 אתם עוברים מדבר לדבר מבלי משים, בסוף שנה זו וב-2019 הכוונות שלכם הופכות ברורות כשמש והחיים ליותר פשוטים.

נסיגת מרקורי במחצית השנייה של נובמבר מתרחשת במזל שלכם. נסיגה זו סוגרת עבורכם שנה בתחושה חמוצה מתוקה, אבל יהיה עליכם לקבל את כל מה שקרה באהבה. השמיים מתבהרים עם חזרת מרקורי מנסיגה בשבוע הראשון של דצמבר.  


רוצים ללמוד אסטרולוגיה? יש לי הצעה בשבילכם - לחצו כאן

 

צפו בתחזית השנתית ב-YouTube – לחצו כאן 

צרו קשר :
050-8663028
טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
מסעו של הירח
מסעו של הירח
הירח מטייל בשמים ומשפיע עלינו כאן למטה, הירח הוא המחסן הקוסמי הנשמתי, אחראי על הרגשות ועל ההתרחשויות הארציות בכל רגע וזמן נתון..
21.11.2010
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים