מזל קשת, הורוסקופ שבועי: 18-12.8
שיתוף בפייסבוק
- תחזית אסטרולוגית אישית
- קביעת שיחות אישיות עם שלי
פרופיל מזל תחזית שנתית תחזית חודשית תחזית שבועית תחזית יומית תחזית למחר

מזל קשת, הורוסקופ שבועי: 18-12.8

אתם מתחילים את השבוע כאשר הכוכב שלכם, יופיטר, נמצא בהיבט דיסהרמוני לכוכב המשלים שלו, מרקורי (שנמצא בנסיגה). בהמשך השבוע שני כוכבים אלו נפרדים וכל אחד ממשיך בדרכו שלו.

נראה שהמסר פה הוא כזה של להכיר את עצמכם ולעשות את הדברים בתנאים שלכם. לא משנה עם אילו תובנות או מסקנות אתם מגיעים מהסופ"ש האחרון, אתם לא יכולים להפסיק את החיים או לעכבם בעקבות זאת.

ברמת התמונה הגדולה - יופיטר סיים את נסיגתו כבר לפני חודש. בימים אלו מהירותו חוזרת לרמת הנורמה ואתם ממשיכים עם הדברים הרבים שידיכם נמצאת בהם - אלו המתסכלים יותר ואלו שפחות, אלו בהם ההצלחה מגיעה מהר ואלו בהם היא מגיעה לאט. המסר הוא מסר של 'חזרה לשגרה', כמו גם מאמץ מדוד ומדורג.

בשבוע הבא - יופיטר ישלים היבט הרמוני לנפטון המתקשרים למרדפים רוחניים, אסתטיים או רומנטיים. הסכנה עם נפטון היא ביטחון בכך שאתם רואים טוב בעוד מה שאתם רואים זה 'שטח מת', כמו גם איבוד שיווי משקל. היתרון בנפטון נמצא בכך שהוא מאפשר להגיע למצבי אחדות, רוגע, שלווה, הבנה ואופוריה.

תצטרכו בקיצור לנסות להבין אם אתם נמצאים בכיסא הנהג או כיסא הנוסע.

יום ראשון - מערך היבטים הרמוני במזלות האדמה מאפשר לכם להספיק המון במקום העבודה, כמו גם לדעת מתי ללחוץ על הברקס ולזוז בכיוון הבית.

יום שני - מרס שנמצא בנסיגה עובר למזל גדי ולבית הכספים במפות שלכם. הימצאות מרס בבית הכספים במהלך השבועות הקרובים באה יחד עם תקופה של הוצאות מוגברות, או מנופחות בחלק מהמקרים. עד כמה אתם צריכים את הדברים שאתם קונים?

שלישי-רביעי - מחסור בתנועות אסטרולוגיות וירח בבית החברים מראה שאיזון ההנאה-עבודה נוטה באופן ברור לטובת הראשון.

יום חמישי - מערך היבטים דיסהרמוני גדול, שם אתכם בתפקיד של לומדים ומחפשי ידע. הקושי מסתכם בלהבין עניינים מסובכים או להגיע לידע רלוונטי.

יום שישי - הירח יוצר צמידות ליופיטר ביום בו אתם בעיקר רוצים לנוח, פחות לצאת, ופחות לעשות חיים.

יום שבת - היבט מרקורי-ונוס הרמוני מגיע לפצות על הדברים שלא עשיתם אתמול, מדובר על יום בו אתם מאוד אקטיביים. בני הזוג או הדייטים משחקים שם תפקיד חשוב.

צרו קשר :
050-8663028
טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
מסעו של הירח
מסעו של הירח
הירח מטייל בשמים ומשפיע עלינו כאן למטה, הירח הוא המחסן הקוסמי הנשמתי, אחראי על הרגשות ועל ההתרחשויות הארציות בכל רגע וזמן נתון..
21.11.2010
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים