מזל קשת, תחזית שבועית21-27.1
שיתוף בפייסבוק
- תחזית אסטרולוגית אישית
- קביעת שיחות אישיות עם שלי
פרופיל מזל תחזית שנתית תחזית חודשית תחזית שבועית תחזית יומית תחזית למחר

מזל קשת, תחזית שבועית21-27.1   

קשתים יקרים,

ההתפתחות העיקרית של השבוע היא כניסת מרס למזל שלכם ביום שישי הקרוב. נוסף לכניסת מרס השמש וונוס יצאו בסופ"ש האחרון מבית הפיננסים וניהול המשאבים ונכנסו לבית המהירות, הסידורים, והנסיעות. סך הכל, עושה רושם שהכוכבים מעבירים אתכם לעמדה יותר דינמית, ויותר נוחה בסופו של דבר.

כניסת מרס למזל שלכם ביום שישי היא התחלה של תקופה שתימשך חודש וחצי. בחודש וחצי הקרובים אתם שמים דגש (איפה שאתם רק יכולים) על עשיה יצירתית, חיפוש פתרונות מהירים, משחק וכיף. אם אתם צעירים אתם מחפשים ליישם את זה על עצמכם, ואם יש לכם ילדים אז על הילדים שלכם.
* בין השאר מרס מסמל ויכוחים וחוסר הרמוניה כך שבניגוד לעצמי הרגיל שלכם, שלא מתעקש, יתכן ותמצאו את עצמכם אומרים 'לא' יותר מפעם אחת בתקופה האמורה

ברמת התמונה הגדולה הכוכב שלכם יופיטר כמעט הגיע למרחק המקסימלי שהוא אמור לעבור לפני תחילת נסיגתו בעוד חודש וחצי. אתם מתחילים להתעייף ממסע החיפוש אליו יצאתם בחודשים האחרונים של שנת 2017, הייתם שמחים לו היה לכם תמיכה רגשית רבה יותר אבל לעת עתה זה עדיין לא המצב. תראו מה ניתן יהיה לעשות בחודש וחצי הקרובים, ואת מי תוכלו לפגוש.


היבטי ירח הופכים את תחילת השבוע הקרוב לזמן פושר מהרבה בחינות. ביום ראשון להתאמץ לא יביא אתכם מהר יותר ליעד, שני שלישי הימים עוברים עליכם בכיף, גם ששום דבר דרמטי לא מתרחש.

אמצע שבוע יום רביעי צמידות מרקורי-פלוטו מתמקמת בבית הכספים במפות שלכם, ונשאלות שאלות בדבר כספים שיצאו מהחשבון או כאלו שעתידים לצאת. או שמדובר בעניין של מזעור הפסדים, אולי התעסקות במיסים, אולי החזר הלוואות או משהו אחר מסוג זה.
יום חמישי היבט הרמוני בין מרקורי ליופיטר וירח בבית האינטנסיביות בזוגיות מבטיח שתדברו על כל הנושאים שהכי רלוונטיים לחיי האהבה שלכם. זה יכול להיות עם הפסיכולוג, במהלך דייט, עם חבר קרוב או בסיטואציה אחרת.

צרו קשר :
050-8663028
טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
מסעו של הירח
מסעו של הירח
הירח מטייל בשמים ומשפיע עלינו כאן למטה, הירח הוא המחסן הקוסמי הנשמתי, אחראי על הרגשות ועל ההתרחשויות הארציות בכל רגע וזמן נתון..
21.11.2010
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים