מזל קשת, הורוסקופ שבועי: 28-22.1
שיתוף בפייסבוק
- תחזית אסטרולוגית אישית
- קביעת שיחות אישיות עם שלי
פרופיל מזל תחזית שנתית תחזית חודשית תחזית שבועית תחזית יומית תחזית למחר

מזל קשת, הורוסקופ שבועי: 28-22.1

אתם דוחפים את יכולות המולטיטסקינג עד לקצה, דאגות כלכליות זה דבר שהוא חיי וקיים, ובעיקר את מחפשים הזדמנות להתרחק מחיי העיר בשביל קצת שקט (גם אם זמני).

שליט המזל שלכם יופיטר מאט מהירות, נעצר, ומתחיל נסיגה בעוד שבועיים מהיום. כיוון שיופיטר ממקם את עצמו מול אוראנוס המרדן, כנראה תעברו תקופה מחודשת של הגדרה עצמית וחיפוש זהות. זה יכול לקרות כתוצאה ממשבר מוטיבציה או בהתייחס למשהו אחר בחיים ש'לא עובד'.

מרקורי, המסמל דמויות חשובות בחייכם (החל מהבוס ועד בני הזוג) חוזר השבוע על פני מעלות הנסיגה לפני הפריצה שלו לתוך קרקע חדשה. לשם שינוי תוכלו לשמוע חדשות טובות במסגרת שיתופי פעולה ועם חברים וקרובים. גם בהקשרי 'יציאה מהבוץ' החלק הדביק נמצא מאחוריהם ואצלכם זה תורם על ידי השתתפות בשמחת האחר.

תחילת שבוע - ירח במזל שלכם בימים שני-שלישי ממצב את הפוקוס סביב התפתחות מקצועית ואישית והשאלות הרלוונטיות הן 'כמה זה יעלה' ו'כמה זמן זה יקח'? זה הזמן לברר, קשתים.

אמצע שבוע - תצטרכו להיערך בחיפזון כי יכול להיות שמישהו במשפחה לא מרגיש טוב, תפס וירוס או מרותק זמנית למיטה מסיבה אחרת. בכל מקרה, נסו להיערך מבעוד מועד שלא יהיו הפתעות בימים רביעי-חמישי.

סוף שבוע - מולד ירח בבית האחים והאחיות שהוא גם בית הלימודים, הכתיבה וההבעה במפות שלכם מראה שאלו מקומות עליהם רלוונטי לבזבז אנרגיות וזמן.

כניסת מרס לטלה ולבית הכיף הלא מחייב בשעות הערב של יום שבת מראה שבעזרתם מעשים יומיומיים, דיבורים פשוטים, וגם בעזרת משחק ניתן לעשות הרבה ולהשפיע לחיוב.

צרו קשר :
050-8663028
טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
מסעו של הירח
מסעו של הירח
הירח מטייל בשמים ומשפיע עלינו כאן למטה, הירח הוא המחסן הקוסמי הנשמתי, אחראי על הרגשות ועל ההתרחשויות הארציות בכל רגע וזמן נתון..
21.11.2010
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים