מזל קשת, תחזית שבועית17-23.6
שיתוף בפייסבוק
- תחזית אסטרולוגית אישית
- קביעת שיחות אישיות עם שלי
פרופיל מזל תחזית שנתית תחזית חודשית תחזית שבועית תחזית יומית תחזית למחר

מזל קשת, תחזית שבועית17-23.6 

קשתים יקרים,

הכוכב שלכם, יופיטר, נמצא במהלך השבוע הקרוב במערך היבטים הרמוני עם הכוכבים מרקורי ונפטון. שני הכוכבים הנ"ל מתקשרים לתקשורת, קליטה, הבנה והבעה וגם אתם נמצאים השבוע בסדרה של חילופים - חילופי דברים ורעיונות. יתר על כן, כנראה שאתם מתעסקים ב'רעיונות הגדולים'- מהות החיים, ענייני אמונה, וחיפוש משמעות.  

זוגיות זהו שבוע אחרון בו השמש מבלה במזל היורד שלכם, תאומים. הקשרים שלכם לא יהיו אותו דבר בסוף השבוע הקרוב, אבל זה יכול להיות לטובה אם אתם מרגישים שהצד השני דביק מדי.
השמש תעבור ביום חמישי הקרוב לסרטן ביום הארוך בשנה, ואתם נכנסים בזאת לנסיעת מבחן של שיתוף בקשרים חדשים, ולסיבוב נוסף של אחריות בקשרים ארוכי טווח.

ההיבט היחיד שיופיטר נמצא בו השבוע הוא היבט הרמוני עם המשלים שלו, מרקורי, ביום שלישי בערב. היבט זה בא להראות שאתם מסוגלים למצוא נושאים עליהם אפשר יהיה להסכים עם אנשים שאיתם אינכם מסכימים בד"כ, זה הכל תלוי בכמה אתם רוצים ומוכנים להתאמץ.

כפי שכבר אולי שמתם לב, אמצע השבוע זה זמן חשוב עבורכם, ואכן גם ביום רביעי מחכה לכם מעבר עקרוני. ירח ברבע ראשון במזלות המשתנים (שאיתם גם אתם נמנים) מפעיל אתכם בכמה חזיתות בו זמנית בשעות הצהריים, אז זה מרגיש כאילו כולם רוצים משהו וחושבים שלכם אין משהו יותר טוב לעשות.


בשאר השבוע נבקש להתייחס למספר דברים. בתחילת השבוע אתם מפגינים דינאמיות וחשוב לכם להיות בכמה מקומות (באופן אידיאלי הייתם שמחים להיות בכמה מקומות בו זמנית).

בסוף השבוע הירח מתמקם בבית עולמכם הפנימי, והאידיאל הופך להיות סופ"ש שקט עם מינימום הפרעות ומינימום דרישות מצד אנשים שבד"כ קל לאהוב.  
צרו קשר :
050-8663028
טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
מסעו של הירח
מסעו של הירח
הירח מטייל בשמים ומשפיע עלינו כאן למטה, הירח הוא המחסן הקוסמי הנשמתי, אחראי על הרגשות ועל ההתרחשויות הארציות בכל רגע וזמן נתון..
21.11.2010
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים