מזל קשת, הורוסקופ שבועי: 21-15.4
שיתוף בפייסבוק
- תחזית אסטרולוגית אישית
- קביעת שיחות אישיות עם שלי
פרופיל מזל תחזית שנתית תחזית חודשית תחזית שבועית תחזית יומית תחזית למחר

מזל קשת, הורוסקופ שבועי: 21-15.4

מספר מעברים משמעותיים מתרחשים השבוע, רובם באזורים של כספים ומשפחה במפות שלכם, אלו הם גם תחומי החיים בהם הכי הרבה קורה.

ברמת התמונה הגדולה - הכוכב שלכם, יופיטר, נמצא בנסיגה בימים אלו. נסיגתו בבית עולמכם הפנימי מאפשרת לכם לקחת הפסקה מהבידוד שכפיתם על עצמכם (ואנחנו לא אומרים שזה לא נעשה מסיבה טובה). בארבעת החודשים הקרובים אתם חוזרים לראות חברים, לנסוע לסידורים וקניות, ובאופן כללי להתערבב בקהל כמו שרק אתם יודעים.

כספים - מרס נמצא בדרכו ליצור צמידות עם פלוטו בימים אלו, מה שמתרחש באזור הפיננסים במפות שלכם. נראה שאתם שוקלים להשקיע סכום כסף גדול בשירות או בטכנולוגיה שנועדו לנקות, לטהר או לשנות בצורה יסודית את סביבתכם או את עצמכם. רק תבדקו שזה בא עם תעודות לפני שאתם עושים את ההחלטה הסופית.

מבחינת תזמון - היבט זה מגיע לידי שלמות בשבוע הבא, עד אז יש לכם זמן לשקול את הבעד-ונגד.

מרקורי מסיים נסיגה בתחילת השבוע, יום ראשון, בתזמון שמאפשר לכם להסתכל בצורה הומוריסטית על משהו שהיה נראה 'ביג דיל' עד לפני מספר ימים.

יום שלישי - ונוס משלימה מולות מתוחה לכוכב שלכם במעבר שגורם לכם להיות שאננים, ולא זהירים בהתקשר לדפוסי תקשורת והתנהגות. האיזון המתבקש הוא לזכור שאתם לא לבד (אלא אם כן אתם בבית, ואז אין מקום לתלונות - אולי מוזיקה בווליום גבוה).

בריאות - ונוס נמצאת באזור הרפואי של המפות שלכם בימים אלו, זה יכול להראות שתקופת החגים לא עשתה טוב לתחושה שלכם מול עצמכם. בין אם זה כך בגלל הרגלי תזונה שהתקלקלו או לו"ז שסטה מהדרך, השבוע אתם מנסים לתקן את המצב. שימו לב ליום חמישי בו חוגגים עצמאות, שלא יחזור על עצמו.

יום שישי - השמש יוצאת מבית היצירתיות והאגו ונכנסת לבית המטלות בסופ"ש בו הדברים נוטים להסתדר בצורה פחות נוחה ודורשים מכם יכולת הסתגלות, סבלנות וגמישות.

 

צרו קשר :
050-8663028
טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
מסעו של הירח
מסעו של הירח
הירח מטייל בשמים ומשפיע עלינו כאן למטה, הירח הוא המחסן הקוסמי הנשמתי, אחראי על הרגשות ועל ההתרחשויות הארציות בכל רגע וזמן נתון..
21.11.2010
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים