מזל קשת, הורוסקופ חודש אפריל 2018
שיתוף בפייסבוק
- תחזית אסטרולוגית אישית
- קביעת שיחות אישיות עם שלי
פרופיל מזל תחזית שנתית תחזית חודשית תחזית שבועית תחזית יומית תחזית למחר

מזל קשת, הורוסקופ חודש אפריל 2018

יופיטר כוכב המזל שלכם, ממשיך את נסיגתו בבית 12, זוהי שנה מאתגרת בכל הקשור לכספים וצמיחה נפשית. יופיטר יעבור בנובמבר למזל שלכם, בו הוא חזק וממזל אתכם ואת הגלגל כולו, אבל עד אז, כשהוא במזל עקרב יש לכם דרך לעשות כדי לבשל, לתפור, ללמוד את השטח עד שבנובמבר תוכלו ליהנות מתוצרים גדולים ומניבים.

בחודש הבא אורנוס עובר למזל שור, איך זה קשור אליכם? זו בעצם זירת העבודה שלכם, אתם משקיעים בשנה זו בסגנון החדש של העצמאות שלכם או העבודה שלכם, זה יכול לחבר אתכם גם לתחום הנדל"ן או מקצועות העיצוב.

15.4 מרקורי חוזר מנסיגה בבית המימוש העצמי שלכם, אז תגידו קשתים, כבר הספקתם להמציא את עצמכם מחדש? בחרתם בלוק חדש? אתם עוסקים בספורט? כל הנקודות האלו שהדגשנו כאן, הם חלק מהשינויים שאתם עוברים בעקבות הנסיגה ובעקבות כניסתו של כירון לבית החמישי שלכם. מרקורי מאפשר לכם לקלף עוד קליפה ולחשוף את עצמכם לעולם ואולי בדרך קצת שונה.             


16.4 מולד ירח ב-26 מעלות טלה ב-5 בבוקר. ה
מולד בצמידות לאוראנוס מסמן לכם את היציאה מתוך עצמכם, אולי לצאת עם פרסום או לקבל ציון לשבח. מולד זה יכול לזמן לכם גם הפתעות להם לא ציפיתם הקשורים במגורים, נדל"ן וכספים. בית 5 זה בית הרומנים אז לרווקים בינכם זוהי הזדמנות להכיר, לפגוש או להתאהב.

17.4  ערב יום הזיכרון,
כירון עובר למזל טלה, כירון בבית ה-5 הוא טיפול בחזות שלכם, זה יכול לגרום לכם לעבור הליך אסתטי, לשנות את המראה שלכם, לעסוק בספורט וגם לעבוד על הפרסום ויחסי ציבור סביב השם שלכם.  חשוב לציין שכירון הוא המרפא הפצוע, הוא קשור איכשהו למזל שלכם כי הוא דמות קנטאורית, על כן זוהי הזדמנות לעבור טרנספורמציה של הגדרה אישית מחדש, כזו שתדגיש את החוזקות שלכם ותגרום לכם להיות גאים בעצמכם ובילדים שלכם (כי זה בית 5).

22.4   פלוטו עובר לנסיגה ב-21 מעלות גדי, הבית השני שלכם, שם יושבים גם פלוטו וגם שבתאי ומאתגרים את המקום הכלכלי שלכם, יש קשתים רבים שעברו בשנים האחרונות להתעסק בהשקעות או בבורסה או בנדל"ן. אנו פה מזכירים לכם להיות זהירים וסולידיים.

30.4  ירח מלא בעקרב 9 מעלות ב-4 לפנות בוקר –בצמידות ליופיטר – מאפשר לכם להתמסר דווקא לצד הרומנטי, ליהנות מיחסים ואהבה.

רוצים תחזית למייל? הרשמו..
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
צרו קשר :
050-8663028
טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
מסעו של הירח
מסעו של הירח
הירח מטייל בשמים ומשפיע עלינו כאן למטה, הירח הוא המחסן הקוסמי הנשמתי, אחראי על הרגשות ועל ההתרחשויות הארציות בכל רגע וזמן נתון..
21.11.2010
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים