מזל קשת, הורוסקופ חודש אוגוסט 2018
שיתוף בפייסבוק
- תחזית אסטרולוגית אישית
- קביעת שיחות אישיות עם שלי
פרופיל מזל תחזית שנתית תחזית חודשית תחזית שבועית תחזית יומית תחזית למחר

מזל קשת, הורוסקופ חודש אוגוסט 2018

החודש מתאפיין אצלכם במשפחתיות, ב-19.8 יופיטר בעקרב 120 לנפטון בדגים, תקופה זו של נסיגת נפטון בדגים מה-16 ביוני ועד ה-22 לנובמבר. תקופה שמעוררת את הלב אך גם את הבלבול, על כן עדיף בזמן זה שתשהו בחופשה או שתקדישו זמן למחשבות עם עצמכם. מרקורי נמצא עדין במהלך נסיגתו שבודק אתכם שוב מה כדאי ללמוד? לאיזו השתלמות לצאת?

7.8  ונוס שנכנסת למאזניים, טובה למפגשי חברים. אך גם לבילויים רומנטיים.

7.8  אוראנוס פונה לנסיגה במזל שור בית הבריאות שלכם, כאן כדאי שתבצעו בדיקות, תטפלו בבעיית הגב או בעיה אחרת אקוטית שלא מתכוונת לעבור מעצמה. –אורנוס יתחיל את נסיגתו ב-8.8  ועד ה:6.1.2019 מה זה אומר? שהגיע הזמן לברר עם עצמכם, האם אתם אוהבים לעבוד עם קהל? האם אתם אוהבים להשמיע את קולכם? זוהי סוגיה שסביר תעלה בחודשים הקרובים.

9.8  צמידות השמש למרקורי במזל אריה, אולי תעבירו הרצאה, או תוציאו ציון טוב במבחן. הישג קטן שייתן לכם טעם של עוד. מה שבטוח ההשקעה משתלמת.

11.8 מרקורי באריה 90 ליופיטר בעקרב, ביום זה כדאי שלא תילחמו עם הראש בקיר, או תגידו את כל מה שאתם חושבים. יש רגעים שעדיף להרפות.
8.8  ונוס במאזניים 120 למרס בדלי. אלו ימים טובים לנהל משא ומתן שותפי, לפתוח את ההסכמים ולשנות תנאים, מכיוון שמרקורי נמצא בנסיגה עד ה-19, כדאי לחכות עם חתימה.
11.8 ליקוי חמה חלקי (שלא יראה מישראל) ב-18 מעלות אריה, הליקוי פותח לכם שוב את ציר חו"ל ישראל. או שאתם כבר על קו התעופה, או שמזדמן לכם כזה. בכל מקרה מדובר על התחלות חדשות של מעבר לים או של לימודים והתפתחות. וכדאי שתעשו את סדר העדיפויות.
13.8 מרס עובר למזל גדי במהלך נסיגה, נסיגת מרס עדיין בעיצומה,
המדובר על תפנית במגורים שלכם. במשאבים שלכם. כדאי שתתקנו את כל מה שחורק או משמיע קולות לא רצויים. (הנסיגה התחילה במזל דלי ב-27.6 ותסתיים במזל גדי ב-27.8).

נסיגה נוספת, היא נסיגת מרקורי במזל אריה בין התאריכים 26.7-19.8 היא סוג של קארמתית, כיוון שהיא נצמדת לראש הדרקון (נקודת הייעוד) מרקורי בנסיגה יכול לגרום בלבול בכל הקשור לעתידכם המקצועי או ההתפתחותי.

23.8 השמש נכנסת לבתולה, ב-7 בבוקר, זמן לעסות סדר בניירת ואולי בדיקות תקופתיות.
26.8 ירח מלא ב-3 מעלות דגים, (זמן מדויק בשלוש בצהריים) – הירח המלא בקרבת נפטון, מחבר אתכם יותר מתמיד לבית ולמשפחה. אולי תצטרכו לטפל באדם מבוגר.

רוצים תחזית למייל? הרשמו..
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
צרו קשר :
050-8663028
טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
מסעו של הירח
מסעו של הירח
הירח מטייל בשמים ומשפיע עלינו כאן למטה, הירח הוא המחסן הקוסמי הנשמתי, אחראי על הרגשות ועל ההתרחשויות הארציות בכל רגע וזמן נתון..
21.11.2010
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים