מזל קשת, תחזית חודש מרץ 2017
שיתוף בפייסבוק
- תחזית אסטרולוגית אישית
- קביעת שיחות אישיות עם שלי
פרופיל מזל תחזית שנתית תחזית חודשית תחזית שבועית תחזית יומית תחזית למחר

מזל קשת, תחזית חודש מרץ 2017

החודש שליט המזל שלכם ממשיך את נסיגתו ומאפשר לכם לרדת לרזולוציות הקטנות של תהליכים, אתם אמנם אנשי התמונה הגדולה והחזון. אבל כשיש חזון, מישהו צריך להוציא אותו לפועל ואם זה מתרחש בחייכם – אז זה הזמן להוציא לפועל ולדקדק בפרטים הקטנים. יופיטר משפיע גם על תהליכים חברתיים, של ארגון שלם או התאגדות, אל תהססו ללכת עד הסוף עם צדק חברתי שכזה.

התמונה הגדולה - יופיטר בנסיגה שנתית בין ה- 6.2-9.6 במזל מאזניים, בדק בית בתחום העבודה ובשותפויות עסקיות. זמן שמאפשר לכם לצאת לנקוט צעדים ולתקן את מה שלא עובד בתחום זה.

להמציא את עצמכם מחדש - הנסיגה השנייה שמשפיעה עליכם היא נסיגת ונוס בין 4.3-15.4 במזל טלה וחזרה לדגים. השפעה מסוג בוחן כליות ולב. הנסיגה מתקשרת לכל הסיבות שאתם לא מרוצים או לא מסופקים, מהמסגרות שבה אתם עושים צעדים ראשונים או מהמעברים החדשים. תצטרכו לחשוב על שינויים שניתן לבצע ולהתכוונן אליהם מחדש.

הנסיגה היא תהליך ארוך, נצלו את הזמן הזה "לגזור ולערוך". ההמלצה שלנו – בדקו מה הצורך האמתי שלכם וסננו רצונות שאין אתם יכולים לעמוד בהם.

חיי חברה - האירוע של החודש הוא פורים בסופ"ש שלפני ה-12 במרס עם ירח מלא, בבית היוזמה והחברים שמכניס אתכם לאווירה של חג, עם מפגשים ותחפושות שתזכיר לכם את גיל הטיפש עשרה.

זוגיות - מרקורי ייצמד לוונוס ב-18 ויאפשר לכם זמן איכות זוגי. אבל לא רק, זוהי הזדמנות גם בצד השותפות והסכמים ומשא ומתן – זמן מצוין.

הדגשים - ב-28 מולד ירח במזל טלה, אנרגיות חזקות של התחלה חדשה היכולה להתקשר לדברים כגון מעבר דירה, חוזה חשוב שאתם חותמים עליו, או צעד גדול עבורכם.

הירח במזל שלכם ואתם במיטבכם: 18-20 לחודש

רוצים תחזית למייל? הרשמו..
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
צרו קשר :
050-8663028
טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
מסעו של הירח
מסעו של הירח
הירח מטייל בשמים ומשפיע עלינו כאן למטה, הירח הוא המחסן הקוסמי הנשמתי, אחראי על הרגשות ועל ההתרחשויות הארציות בכל רגע וזמן נתון..
21.11.2010
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים