מזל קשת, הורוסקופ חודש יוני 2018
שיתוף בפייסבוק
- תחזית אסטרולוגית אישית
- קביעת שיחות אישיות עם שלי
פרופיל מזל תחזית שנתית תחזית חודשית תחזית שבועית תחזית יומית תחזית למחר

מזל קשת, הורוסקופ חודש יוני 2018

החודש אתם מקבלים הזדמנויות למהירי החלטה – על כן, אם תחשבו מהר, תפעלו מהר ותחשבו מסלול בזריזות, תוכלו להרוויח ובגדול. אז מה עוד צפוי לכם החודש הזה?

איך לנצל הזדמנות? כוכב מרס שאחראי על האש והסטרטר שלכם, מתחיל נסיגה שניתן להרגיש את השפעתה מתחילת החודש. הנסיגה הרשמית תתחיל ב-26.6 ותסתיים ב-27.8.

השפעתו של מרס היא מעט טריקית ולמה? כי הוא יכול להניע אתכם לפעולה אם אתם מהירים, אך יכול גם להפוך אתכם עצבניים או אפילו עלול להיות גורם לתאונות או דלקות. זה אולי נשמע לכם מופרך, אך מרס חייב להביע עצמו בפעולה ואם אין פעולה יש תגובה של אש בתוך הגוף. מכיוון שמרס נמצא בבית ה-3 שלכם, ההזדמנות היא בעיקר של מסחר ומשא ומתן. זה יכול להיות גם הזדמנויות שקשורות לנסיעות, לחוזים וגם למשפטים.

הנאות החיים: כוכב מרס הוא כוכב שיכול להיות זרז מעולה עבורכם כמזל שהוא בעצמו אש. אז אנחנו ממליצים לכם לנצל אותו, אך יחד עם זאת כמזל של אש, לפני הכל, אתם אוהבים ליהנות מהחיים, לבטא את האש בדרך של שמחה, חברתיות, מפגשים חובקי עולם. אתם הראשונים לחשוב שחיים פעם אחת ובכל הזדמנות ממהרים ליהנות מהחיים – זה כמובן שיקול שלכם איך תנצלו את אותו המרס.

מפגשים זוגיים וחבריים: ב-13 מולד ירח במזל היורד שלכם, אז אם דיברנו על הנאות החיים, זוהי הזדמנות עבורכם לחוות יחד עם בן הזוג, או עם הפרטנר שאתם אוהבים (וכן יש מצב שתבחרו בהרבה חברים).

משפחה: נפטון פונה לנסיגה ב-19 לחודש (עד נובמבר) באזור המשפחתי שלכם, זה יכול להוביל לאחווה משפחתית ורצון ליהנות יחד (חופשה וזה), אך זה יכול להוביל לרגשנות מוגזמת כזו שמובילה לדאגה אולי אפילו לא מוצדקת.

זוגיות: עוד באותו היום ב-19 ונוס נצמדת לראש דרקון, תוכלו ליהנות מתקופה רומנטית (זו כמובן בחירה) לקחת פסק זמן מהחיים ולנצל הזדמנות זוגיות או אפילו להציע הצעות עתידיות. זוהי הזדמנות גם לרווקים שביניכם.

כספים: ב-28 ירח מלא בגדי, כמו גם האסטרואידית קרס שתעבור לבית הכספים שלכם, זוהי הזדמנות מעולה לנצל חודש של השמנה כספית. מסתבר שלא חייבים להשמין רק מאוכל, אפשר בהחלט להשמין מנחת או להשמין מכסף שטופח (בהצלחה).

רוצים ללמוד אסטרולוגיה? עם שלי רוםכל המידע כאן - כנסו

רוצים תחזית למייל? הרשמו..
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
צרו קשר :
050-8663028
טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
מסעו של הירח
מסעו של הירח
הירח מטייל בשמים ומשפיע עלינו כאן למטה, הירח הוא המחסן הקוסמי הנשמתי, אחראי על הרגשות ועל ההתרחשויות הארציות בכל רגע וזמן נתון..
21.11.2010
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים