מזל עקרב, תחזית שנתית 2018
שיתוף בפייסבוק
- תחזית אסטרולוגית אישית
- קביעת שיחות אישיות עם שלי
פרופיל מזל תחזית שנתית תחזית חודשית תחזית שבועית תחזית יומית תחזית למחר

מזל עקרב, תחזית שנתית 2018 

עקרבים יקרים,

הכוכב שלכם מרס מתחיל את השנה במזל שלכם, נעצר לנסיגה בנאדיר המפה (בחלק הכי נמוך), ומסיים את השנה במזל דגים ובחלק התחתון של הורוסקופ הלידה.

על נסיגת מרס נרחיב בשורות הבאות, אבל עצם העובדה שמרס מבלה את כל השנה בחלקים הנמוכים של המפה מדגימה את חשיבותם של חיי משפחה אצל בני המזל שלכם ב-2018.

מרס מבלה את חודש ינואר בגבולות המזל שלכם ואתם מתחילים את השנה עם כוחות עודפים. את רוב האנרגיות אתם משקיעים בקריירה, כפי שאפשר לראות מליקוי הלבנה המתרחש ברום המפה שלכם ב-31.1.

לגבי נסיגת מרס, בעקבות הנסיגה מרס מעביר שמונה מתוך שנים עשר החודשים של 2018 בשני מזלות בלבד. מרס נכנס למזל גדי ולבית ענייני היומיום ב-17.3, מתחיל נסיגה בבית המשפחה ב-27.6, מסיים את אותה נסיגה ב-27.8 ויוצא באופן סופי מדלי (המזל השני) ב-16.11. שהות ממושכת זו בשני מזלות בלבד הופכת את השנה למלאה בעיסוקים, רשימות, נסיעות, טלפונים, סידורים ושאר דברים קטנים אך נחוצים שצריך לדאוג להם. בד בבד, הדאגה מספר אחת שלכם והשחקים הראשים בסיפור הם בני ביתכם. את כל המאמצים הללו אתם עושים עבור בני המשפחה, אלו זוכים להיות קרובים של אנשים דואגים ומסורים - קרובים שלכם.

עקרבים שלא נמצאים בשלב המשפחתי כעת עלולים להרגיש בתקופה זו שחייהם אינם ניחנים בקביעות, אולי אתם נדרשים לנסיעות מטעם מקום העבודה, אולי אין לכם כתובת קבועה, ובכל מקרה אתם מונעים על ידי התשוקות שלכם ולא מוכנים להתפשר אפילו לא במעט.

זוגיות לפני שנעבור לתחזית עצמה, אנו רוצים להגיד כמה מילים על ונוס שיוצאת לנסיגה במזל שלכם ב-5.10. ונוס תימצא במזל שלכם במהלך החודשים ספטמבר, אוקטובר ודצמבר. מדובר על חודשים בהם אתם שואלים שאלות לגבי עוצמת הרגש בקשר קיים. מדובר על זמן טוב לצאת מדפוסי שגרה שהשתרשו במערכת היחסים, חפשו איך לגרום לדינמיקה הבינאישית להרגיש פחות סטאטית.

ינואר עד אפריל יופיטר ימצא במזל שלכם עד נובמבר ואתם מרגישים בכך יותר מכל בחודשים הראשונים של השנה. הימצאות יופיטר במזל שלכם עושה טוב למצב הרוח, לרמת שביעות הרצון הכללית אך פחות עושה טוב לפִיגוּרַה. אין מה לעשות, כשאתם מרגישים טוב עם עצמכם אתם מוצאים פחות סיבות להתאמץ. לסיכום, אזנו את עצמכם במקומות בהם אתם מתפתים ומתעצלים.

מאי עד אוגוסט המעבר הדרמטי הוא כניסת אוראנוס לבית האחרים החשובים במפות שלכם ב-15.5. אוראנוס יבלה שבע שנים במזל זה ומדובר על מעבר שישפיע באורח הדרגתי אך חשוב. המסר שאוראנוס מביא עמו הוא מסר של 'לעשות בנפרד'. תדעו לתת לבני הזוג שלכם ספייס, פחות לנסות להיות בשליטה בנוגע למתרחש איתם, ויותר לסמוך ולאפשר עצמאות בינאישית כדי ששניכם תוכלו לפרוח.

* שימו לב גם לליקוי הלבנה של ה-27.7, הליקוי השמש כירח מלא עוצמתי והוא מביא עמו חוויות של קבלה והשלמה עם סיטואציה לא אידיאלית - זה בעיקר קשור לחיי משפחה במקרה של בני המזל שלכם

ספטמבר עד דצמבר האזורים שמופעלים במפות שלכם הם אזורים של פיננסים ושל חוויות מיוחדות (חוויות של פעם בחיים אם תרצו). תצטרכו לארגן לפרטי פרטים ולבנות תקציב מסודר אבל אם תעשו זאת היטב מחכה לכם (ולאדם נוסף) חוויה חיובית ויוצאת דופן.


רוצים ללמוד אסטרולוגיה? יש לי הצעה בשבילכם - לחצו כאן

 

צפו בתחזית השנתית ב-YouTube – לחצו כאן 

צרו קשר :
050-8663028
טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
מסעו של הירח
מסעו של הירח
הירח מטייל בשמים ומשפיע עלינו כאן למטה, הירח הוא המחסן הקוסמי הנשמתי, אחראי על הרגשות ועל ההתרחשויות הארציות בכל רגע וזמן נתון..
21.11.2010
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים