מזל עקרב, הורוסקופ שבועי: 18-12.8
שיתוף בפייסבוק
- תחזית אסטרולוגית אישית
- קביעת שיחות אישיות עם שלי
פרופיל מזל תחזית שנתית תחזית חודשית תחזית שבועית תחזית יומית תחזית למחר

מזל עקרב, הורוסקופ שבועי: 18-12.8

השינוי הגדול שמתרחש השבוע הוא מעבר הכוכב שלכם, מרס, בחזרה למזל גדי במהלך נסיגה. מעניין לציין שזהו השלב הסופי של נסיגת מרס, בו הוא נכנס למזל שממנו הוא כבר יצא. יתר על כך, מרס יחזור מנסיגה בעוד שבועיים וייצא מגדי בעוד שבועיים נוספים. מה כל זה אומר?

ובכן, יכולות להיות לכך מספר פרשנויות ואחת הפרשנויות היותר סבירות היא שאתם חוזרים בכם מהחלטה חשובה שכמעט גמרתם בלבכם ועשיתם, אתם חוזרים לחפש ולבדוק עד שתוכלו להרגיש מאה אחוז בטוחים שאתם עושים את הבחירה הנכונה.

יתכן כמובן, שתחפשו עוד ועוד ותבינו שמה שכבר מצאתם זה הכי טוב.

לאיזה תחומי חיים זה יכול להתקשר? הכי סביר שזה מתקשר לענייני מגורים, דירות ונדל"ן אך גם ייתכן שזה מתקשר לענייני כספים והשקעות באופן יותר כללי, או אפילו לעניין כלשהו שבעיקר נוגע למשפחה ופחות לעצמכם.

מבחינת תזמון - מרס עובר לגדי ביום שני בשעות הבוקר.

זוגיות - מעבר אוראנוס לנסיגה בשבוע שעבר במזל היורד הופך אתכם לפחות ערניים ופחות מודעים בנוגע לדברים שמתרחשים אצל האחרים החשובים שלכם. ימים שלישי-רביעי בעיקר הם ימים בהם זה קל לאבד את הצפון.

קריירה - מערך היבטים דיסהרמוני גדול, המגיע לידי דיוק ביום חמישי, אחראי לעבודה נוספת שנופלת עליכם במחצית השנייה של היום. ביום הכי פחות נוח, בזמן הכי לא נוח.

בריאות - אתם נמצאים בבריאות טובה ומצב רוח באזור שישי-שבת. עצה משמיים היא לא לפחד להפעיל את הגוף, ואפשר גם "להפעיל" אנשים אהובים שמקיפים אתכם - שיהיה מעניין.

* יום שבת זה גם זמן הירח שנמצא ברבע ראשון, המעורר לפעולה, את זה תוכלו להרגיש במהלך שבוע הבא שמבטיח להיות עמוס למדי





צרו קשר :
050-8663028
טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
מסעו של הירח
מסעו של הירח
הירח מטייל בשמים ומשפיע עלינו כאן למטה, הירח הוא המחסן הקוסמי הנשמתי, אחראי על הרגשות ועל ההתרחשויות הארציות בכל רגע וזמן נתון..
21.11.2010
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים