מזל עקרב, תחזית שבועית 17-23.6
שיתוף בפייסבוק
- תחזית אסטרולוגית אישית
- קביעת שיחות אישיות עם שלי
פרופיל מזל תחזית שנתית תחזית חודשית תחזית שבועית תחזית יומית תחזית למחר

מזל עקרב, תחזית שבועית  17-23.6    

עקרבים יקרים,

כוכבי הלכת מתקרבים לחלקים העליונים של המפות שלכם והעשייה המקצועית מתקרבת למה שתמיד רציתם שהיא תהייה. השמש תיכנס השבוע ביום חמישי למזל סרטן ולבית החוויה והלימוד שלכם, מכאן חשוב שתשמרו על מסוגלות ליהנות מהדברים שאתם עושים, רגע האמת בו צריך לדאוג רק לתפוקה מגיע מאוחר יותר.

באופן כללי, הכוכב שלכם מרס מבלה שבוע אחרון לפני המעבר שלו לנסיגה במזל דלי. אצלכם כל זה נופל על נאדיר המפה ובית המשפחה, שם המאמצים שלכם לקדם עניין מסוים או לשנות משהו נתקלים בהתנגדות גוברת והולכת. היינו ממליצים לעזוב את העניין למשך כמה שבועות עד שתהליכים שונים יבשילו לנקודה בה ההתערבות שלכם שוב תהפוך לרצויה.

ההיבט היחיד שמרס יוצר השבוע הוא מוּלוּת מתוחה למקבילה הפלנטרית שלו, ונוס. זה קורה ביום חמישי אך את ההשפעה ניתן כבר יהיה להרגיש מרביעי, יום בו תעדיפו לשמור את הקלפים קרוב לחזה בעוד לאנשים שנמצאים ממול (בני זוג או פרטנרים עסקיים או אחרים) יהיה יותר נוח לפעול באפיקים ציבוריים ופומביים (משהו כמו ל.

ברמת התמונה הגדולה צריך לציין שהחל מיום שישי ועד תחילת אוגוסט מרס הוא הכוכב היחיד במזלות האוויר מבין גרמי השמיים. זה יכול להראות שבעבודה אתם עוברים מלעבוד מול מחשבים ללעבוד מול אנשים, שבשעות של אחר העבודה אתם מבלים זמן הולך וגובר בלימוד עצמי ושכלול כישורים, שפחות יש לכם זמן לעצמכם, ושאתם מוצאים את עצמכם בתפקידים לא אופייניים פשוט כי זה הוא צורך השעה.


במחצית הראשונה של השבוע אנו רוצים להתייחס לרגעים טובים בזוגיות בימים שני שלישי. זמן בו ונוס משלימה צמידות לנקודת הצפון של הירח, בו זמנית נפטון פונה לנסיגה וזה יכול קצת לסבך עניינים. אם אתם נמצאים בקשר חדש, נסו להסתכל על האנשים שאתם איתם כפי שהם באמת ולא כפי שאת רוצים לראותם. בקשר ישן, אין מניעה להעלים עין מהחסרונות של בן הזוג - זה אפילו מומלץ
(;

צרו קשר :
050-8663028
טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
מסעו של הירח
מסעו של הירח
הירח מטייל בשמים ומשפיע עלינו כאן למטה, הירח הוא המחסן הקוסמי הנשמתי, אחראי על הרגשות ועל ההתרחשויות הארציות בכל רגע וזמן נתון..
21.11.2010
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים