מזל עקרב, הורוסקופ שבועי: 21-15.4
שיתוף בפייסבוק
- תחזית אסטרולוגית אישית
- קביעת שיחות אישיות עם שלי
פרופיל מזל תחזית שנתית תחזית חודשית תחזית שבועית תחזית יומית תחזית למחר

מזל עקרב, הורוסקופ שבועי: 21-15.4

שליט המזל שלכם, מרס, משלים צמידות לכוכב אחר המקושר לבני המזל שלכם - פלוטו. זה קורה בסוף השבוע הבא ומדובר על סגירת מחזור והשלמת מעגל במישור הסימבולי.

לגבי השבוע הקרוב, צריך להתייחס למערך היבטים הרמוני שמרס נכנס אליו באזור יום חמישי. מרס מצטרף לכוכבים המיטיבים נפטון ויופיטר, מה שיוצר עבורכם סיטואציה מיטיבה מבחינה חברתית באזור חגיגות עצמאות.

זוגיות - ונוס מתרחקת מהיבט עם מרס בשבועות אלו ובני הזוג שלכם מתפקדים כגב הרגשי שלכם עכשיו (או יתכן שהם מתפקדים כגב כלכלי).

קריירה - אם אתם מחפשים השלמת הכנסה, שיקלו להעביר שיעורים פרטיים. אולי אפשר גם למכור את היכולת המקצועית שלכם למרבה במחיר. חוץ מזה, נשאר לספור שעות במקום העבודה.

תחילת שבוע - מרקורי מסיים נסיגה בבית ענייני הבריאות במפות שלכם ואתם מקבלים אור ירוק לעשות משהו כמו לעבור קופת חולים, לבחור מסגרת לניתוח הסרת משקפיים, או להתחיל סדרת טיפולים ברפואה אלטרנטיבית.

אמצע שבוע - אירועי זיכרון ועצמאות מגיעים יחד עם שבתאי שעובר לנסיגה בבית הנסיעות, הלימודים והתקשורת במפות שלכם. זה יכול להתקשר לענייני קניית או מעבר דירה, תנודות בסביבתכם החברתית או החלטות בדבר קורסים ומסגרות לימודים.

סוף שבוע - השמש יוצאת מטלה ונכנסת למזל היורד שלכם, שור. מיקום זה מעיר מתרדמת ענייני אהבה וזוגיות בחייכם שחוזרים והופכים לרלוונטיים.
צרו קשר :
050-8663028
טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
מסעו של הירח
מסעו של הירח
הירח מטייל בשמים ומשפיע עלינו כאן למטה, הירח הוא המחסן הקוסמי הנשמתי, אחראי על הרגשות ועל ההתרחשויות הארציות בכל רגע וזמן נתון..
21.11.2010
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים