מזל עקרב, הורוסקופ חודש יוני 2018
שיתוף בפייסבוק
- תחזית אסטרולוגית אישית
- קביעת שיחות אישיות עם שלי
פרופיל מזל תחזית שנתית תחזית חודשית תחזית שבועית תחזית יומית תחזית למחר

מזל עקרב, הורוסקופ חודש יוני 2018

מרס, שליט המזל שלכם, מתחיל נסיגה שניתן להרגיש את השפעתה מתחילת החודש. הנסיגה הרשמית תתחיל ב-26.6 ותסתיים ב-27.8. השפעתו של מרס היא מעט אגרסיבית אך הפעם היא מנותבת לתחום המשפחתי או לחיזוק הביטחון העצמי שלכם. מה זה אומר?

מיקומו של מרס בתקופת הנסיגה משמעותי עבורכם, אנחנו קוראים לזה הבטן הרכה שלכם, מיקום הקשור לטראומות ישנות או לנוסטלגיה או זיכרונות שמעוררים את העבר שלכם.

מרס במיקומו קשור לסיפורים קרמתיים שמעוררים את האמוציות או את הרגש האימהי או האבהי. לכן, חשוב שתנסו להתבונן מהצד על חייכם, בדרך שכלתנית ככל שניתן ופחות פגיעה.

זכרו שכל מה שקורה בחיים על פני האדמה - יש לו סיבה גבוהה, אנחנו נמצאים בבית ספר של החיים שיש לו התחלה, אמצע וסוף, אז קחו את הדברים בפרופורציות. דווקא מרס במיקומו מנסה להרים אתכם מעל הרגש, ללמד אתכם לתעל את האנרגיה לחיוב. אם לדוגמה איבדתם בן משפחה אהוב, נסו לחשוב על דרכים להנציחו, או להמשיך את דרכו.

ב-8 בחודש ישנו זמן מאוד אקוטי בו ראש הדרקון נצמד למרס. בשבוע זה סביר שתרגישו שכל הקושי מתנקז ואין לכם מושג מהי הסיבה. זוהי לא דרך להכאיב לכם, זוהי דרך לגרום לכם לשחרר את הכאוס הפנימי כדי לנקות את המערכת הפנימית (ממש כמו שמנקים בית) ולהמשיך הלאה.

בריאות הגוף והנפש: ב-19 נפטון משנה כיוון וגורם לכם להיות מרוכזים בעצמכם. כן, זה הזמן בו תוכלו לתת תשומת לב לגוף הפיזי שלכם, בקטע יצירתי, להשקיע במראה החיצוני ובכרטיס הביקור שלכם. זה יכול להשפיע גם על הבריאות שלכם, כך שאנחנו ממליצים לא לקחת תרופות בלי להיות בקיאים במרשמם. החוכמה היא לחשוב על חלופות, לקחת תחליפים בריאים ומזינים לגוף הפיזי.

כספים ואיכות חיים: ב-13 מולד ירח בתאומים, זוהי קריאה אנרגטית פנימית, להתחבר להגיון בראי ולפתוח בחשיבה מושכלת לגבי כספים וניהולם. אל תוותרו על להבטיח את עתידכם.

משפחה: ב-28 ירח מלא בגדי, זו השעה לקצור פירות בכל הקשור לתוצאות בתחום המשפחתי. זה יכול להיות בדרך של שמחה, אך יכול להיות שתזדמן לכם רווח שקשור לנכס משפחתי. אל תהססו לקחת הזדמנות ולבצע שינוי וזה כמובן לאחר שאתם בודקים שאתם במוכנות לכך.

רוצים ללמוד אסטרולוגיה? עם שלי רוםכל המידע כאן - כנסו

רוצים תחזית למייל? הרשמו..
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
צרו קשר :
050-8663028
טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
מסעו של הירח
מסעו של הירח
הירח מטייל בשמים ומשפיע עלינו כאן למטה, הירח הוא המחסן הקוסמי הנשמתי, אחראי על הרגשות ועל ההתרחשויות הארציות בכל רגע וזמן נתון..
21.11.2010
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים