מזל עקרב, הורוסקופ חודש אפריל 2018
שיתוף בפייסבוק
- תחזית אסטרולוגית אישית
- קביעת שיחות אישיות עם שלי
פרופיל מזל תחזית שנתית תחזית חודשית תחזית שבועית תחזית יומית תחזית למחר

מזל עקרב, הורוסקופ חודש אפריל 2018

ונוס מקבלת את פני אפריל במזל שור היורד שלכם וכשונוס נמצאת שם אתם ממגנטים את הצד השני. כוכב יופיטר שנמצא במזל שלכם, ממשיך את נסיגתו, השמש תעבור למזל היורד שלכם בתאריך ה-20.4 וכל זה ישפיע על העולם האישי והזוגי שלכם.

יופיטר במזל שלכם מזרים לכם המון הזדמנויות אך הקושי הוא לבחור ולטפל בהזדמנויות ולא לפספס. בזמן נסיגת יופיטר -הזמן מתרווח ואתם יכולים להיות יותר ערניים, עמוקים ולפנות מקום לייחס אישי, גם לצד הזוגי או החברי שאולי זנחתם.

בחודש הבא אורנוס עובר למזל היורד שלכם, אין ספק שזהו מעבר שאי אפשר להתכונן אליו, זוהי טרנספורמציה משמעותית לנשמה שלכם שאמורה לבחור בצו ליבה ולעתים היא עושה זו בדרך מסתורית.

15.4 מרקורי חוזר מנסיגה בבית ה-6 שלכם מאפשר לכם להיכנס פנימה ולברר עם עצמכם איך תיראה סביבת העבודה שלכם. זה יכול להתבטא גם כטיפול אסטטי או הליך רפואי. רק שימו לב שאתם מקפידים על הפרטים הקטנים.

16.4 מולד ירח ב-26 מעלות טלה ב-5 בבוקר. מולד הירח בצמידות לאוראנוס מגדיר מחדש את מסגרת העבודה שלכם. גם אם אתם עצמאים צריך שתהיה לכם מסגרת וסדר יום מאורגן. הקפידו על הגדרות ביומן וסימון גבולות וטריטוריה.

17.4  ערב יום הזיכרון,
כירון עובר למזל טלה, זוהי קריאה להיות קשובים לגוף הפיזי, גם אם אתם ספורטאים אתם צריכים לתחזק את הגוף. אם זה באמצעות תזונה נכונה, או טיפול בפציעה או בבעיה שזקוקה לשימת לבכם באופן שוטף.

22.4   פלוטו עובר לנסיגה ב-21 מעלות גדי, זוהי הזדמנות להגיע להישג שלא צלח לכם בסיבוב הראשון. אתם כאלה טוטאליים ולפעמים רצים אל המטרה בלי לרחם על עצמכם. אז פלוטו, שהוא גם שליט המזל שלכם (בנוסף למרס) שאין לו גבולות לכוח ולתעצומות הנפש, מאפשר לכם להיות תהליכיים ולהגיע לתוצאה הרצויה בנחת או בפעם השנייה או השלישית.

30.4    ירח מלא בעקרב– ציר הזוגיות - הירח המלא במזל שלכם הוא הזדמנות נוספת בכל הקשור למימוש עצמי או זוגיות, אנו ממליצים לכם להתחבר לצד הרומנטי שלכם. להגיד כן ולא להיות עקשנים כי אתם יכולים להיות מופתעים לטובה. יופיטר בנסיגה בקרבת הירח המלא יכול בהחלט להביא לכם תוצאות וגם תעודות הוקרה.

רוצים תחזית למייל? הרשמו..
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
צרו קשר :
050-8663028
טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
מסעו של הירח
מסעו של הירח
הירח מטייל בשמים ומשפיע עלינו כאן למטה, הירח הוא המחסן הקוסמי הנשמתי, אחראי על הרגשות ועל ההתרחשויות הארציות בכל רגע וזמן נתון..
21.11.2010
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים