מזל סרטן, תחזית שנתית 2018
שיתוף בפייסבוק
- תחזית אסטרולוגית אישית
- קביעת שיחות אישיות עם שלי
פרופיל מזל תחזית שנתית תחזית חודשית תחזית שבועית תחזית יומית תחזית למחר

מזל סרטן, תחזית שנתית 2018 

סרטנים יקרים,

אתם מתחילים את שנת 2018 עם הכוכבים הדוֹריים יופיטר ושבתאי באזורי מפה המסמלים הנאות מיחסים וקשרים. יתכן ומדובר בקשר שלכם עם בן זוג, בקשר שלכם עם ילד, אולי גם עם חבר או הורה, אולי אפילו נכד. זה המרכז שלכם בשנה הקרובה, וזה נעשה ממקום של אהבה ורצון לתת.

הבחנה כללית נוספת על שנת 18 היא ליקויים מרובים בבתי פיננסים במפות שלכם, שהם גם אזורים של קבלה ונתינה, של ערכים וביטחון עצמי. הליקויים מתרחשים בחודשים ינואר-פברואר, כמו גם יולי-אוגוסט והדינמיקה היא כזאת של 'לקבל בשביל לתת' ו-'לתת בשביל לקבל'. המרווחים בין ליקוי למשנהו הם לא גדולים ומכאן שלא כדאי להיצמד לחפצים, רכוש, נכסים ואחזקות אחרות בעלות ערך.

ועכשיו לשנתית בחלוקה לשלושה חלקים

ינואר עד אפריל השליש הראשון של 2018 מתחיל עם היבט בין הכוכבים יופיטר לפלוטו ונגמר באותו ההיבט. השפעת ההיבט שולחת בכיוונכם מסר חשוב, מצאו את השילובים האפשריים בין אנשים שונים בחייכם, כולל כאלו שפחות מסתדרים אחד עם השני אך חשובים לכם כל אחד בדרכו. אמצע מרץ זה החודש בו מרס יכנס למזל גדי, הוא המזל היורד שלכם. התשוקה מתדפקת על דלתכם באותו זמן ותאריך התפוגה הוא חודשיים (עם גיחה אחת נוספת באוגוסט).

מאי עד אוגוסט מספר תנועות אסטרולוגיות עתידות לעצב לכם את רוח הזמן.

אוראנוס עוזב את טלה ובית הקריירה, הוא נכנס לשור ולבית החברים והקבוצות במקום. מדובר על מעבר של שבע שנים (!) ואתם נמצאים בתחילתה של מעורבות עמוקה עם קבוצת לימוד, חוג שכונתי, מפלגה או סיעה, ארגון אידיאולוגי או רוחני כלשהו. תאריך המעבר מתוארך ל-15.5.  

יהיה לכם מעניין לשמוע שבתאריך ה-13.7 מתקיים ליקוי חמה במזל שלכם, זה הזמן להכין רשימת החלטות לשנה הבאה בחייכם. מדובר על זמן טעון רגשית וקוסמית, כזה ששווה לנצלו.

אם בשליש הראשון של השנה ההיבט הדומיננטי היה היבט של יופיטר-פלוטו, ההיבט הדומיננטי בשליש השני של השנה הוא היבט יופיטר-נפטון המפציע בחודשים מאי ואוגוסט. ההיבט מגיע בדיוק בזמן בו רמת המחויבות בחייכם יורדת, וכמות הזמן ההולכת על נופש והתפתחות אישית גדלה, אין לנו ספק שתיהנו מכל רגע.

ספטמבר עד דצמבר המעברים הדומיננטיים הם מעבר ונוס לנסיגה ב-5.10 ומעבר נקודת הצפון של הירח למזל שלכם ב-6.11.

לגבי המעבר הראשון, נסיגת ונוס תתרחש בבתי משפחה וילדים במפות שלכם, ואין בכלל ספק שאם יש לכם ילדים שנת הלימודים הבאה תרגיש חשובה לאין שיעור והמעורבות שלכם תהייה נחוצה בתחום הלימודי או אולי בחברתי.

המעבר השני, מראה על שינוי אווירה המתרחשת בסמוך למעבר אל 2019. נקודת הצפון מסמלת את הצד השאפתני באדם, כמו גם את הרצון להתגבר על פחדים, ובצד השלילי חמדנות. עושה רושם שלמרות ששנת 2018 הייתה עבורכם מהנה לאין ערוך היא תשאיר בכם תחושה קצת ריקה, כי הרבה מטרות לא יצליחו להיות מקודמות, וכאן ייסגר המסך על עוד פרק בחייכם. בפרק הבא, הישגיות וחתירה אחר מטרות.   

צרו קשר :
050-8663028
טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
מסעו של הירח
מסעו של הירח
הירח מטייל בשמים ומשפיע עלינו כאן למטה, הירח הוא המחסן הקוסמי הנשמתי, אחראי על הרגשות ועל ההתרחשויות הארציות בכל רגע וזמן נתון..
21.11.2010
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים