מזל סרטן, תחזית שבועית 17-23.6
שיתוף בפייסבוק
- תחזית אסטרולוגית אישית
- קביעת שיחות אישיות עם שלי
פרופיל מזל תחזית שנתית תחזית חודשית תחזית שבועית תחזית יומית תחזית למחר
מזל סרטן, תחזית שבועית 17-23.6    

סרטנים יקרים,

ירח חדש בצבץ בשמי הלילה בשבוע שעבר, והשבוע ביום רביעי הירח ימצא ברבע ראשון המסמל מאבק של פריצות דרך. האג'נדה שלכם השבוע צריכה להיות לא-מתפשרת ומלאת ביטחון. עשו כמיטב יכולתכם, היקום לא יכול לבקש יותר מכך.

הירח של יום רביעי מתמקם במעלות האחרונות של המזלות המשתנים תאומים ובתולה, מה שוודאי מקשר את מרכז השבוע שלכם לסידורים, דאגות ותחושת חיפושים.
רביעי הוא גם היום בו מרקורי נמצא במערך היבטים מדויק לכוכבים המיטיבים יופיטר ונפטון. מרקורי נמצא במזל שלכם וזה רמז לכך שתצטרכו לקחת תפקיד של מתקשרים, מתרגמים, כותבים או מספרי סיפורים ביום זה. תוכלו לשאוב מניסיון החיים והדמיון הפורה שלכם. הכי חשוב, מישהו שמח להקשיב לשם שינוי :)

מערך היבטים נוסף שאנו רוצים להתייחס אליו הוא הוא מערך היבטים הרמוני במזלות האדמה, וכזה שמגיע לידי דיוק ביום שני. הכוכב שלכם, הירח, שותף במערך זה יחד עם כוכבי המדע, הארגון והמחשבה שבתאי ואוראנוס. ממש כמו שזה נשמע, מוטב שתקדישו את שני כדי לעבוד על שיפור עצמי, לימוד, וארגון מחדש של פרויקטים ומיזמים.

היבטי ירח מעניינים נוספים הם היבט דיסהרמוני ליופיטר ביום ראשון, וכזה שפותח לכם את הראש ליותר מדי אפשרויות וכתוצאה מכך לבלבול.
היבט נוסף הוא מוּלוּת הירח לנפטון ביום שלישי, שזה היום בו נפטון עובר לנסיגה. אצלכם זה מתקשר לתחושת מיאוס קלה מהמציאות וחיי היומיום. הייתם רוצים לחמוק מהמחויבויות הרגילות ויש לכם הזדמנות לתכנן משהו מיוחד לקיץ הקרוב.

ביום חמישי
השמש יוצאת ממזל תאומים ונכנסת למזל שלכם ביום הארוך בשנה. תחילה נאחל ימי הולדת מעולים לסרטנים ילידי חודש יוני! שנית, זכרו שבשבועות הקרובים המודעות העצמית היא האויב מספר אחת, וחברים-משפחה הם הדרך לצאת מאותה מודעות מפריעה. אל תתביישו לעשות גם עבור אחרים, והרבה.  

שישי שבת הירח מתקרב ונכנס למזל עקרב בו הוא נחשב לחלש, ומרקורי משלים היבט לא פשוט לשבתאי. בואו נאמר כך, המזל לא נמצא בצד שלכם ביום שבת בעוד רצף ההתרחשויות של יום שישי עדיין משחק לידיכם.   

צרו קשר :
050-8663028
טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
מסעו של הירח
מסעו של הירח
הירח מטייל בשמים ומשפיע עלינו כאן למטה, הירח הוא המחסן הקוסמי הנשמתי, אחראי על הרגשות ועל ההתרחשויות הארציות בכל רגע וזמן נתון..
21.11.2010
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים