מזל סרטן, הורוסקופ שבועי: 21-15.4
שיתוף בפייסבוק
- תחזית אסטרולוגית אישית
- קביעת שיחות אישיות עם שלי
פרופיל מזל תחזית שנתית תחזית חודשית תחזית שבועית תחזית יומית תחזית למחר

מזל סרטן, הורוסקופ שבועי: 21-15.4

האירוע הגדול של השבוע עבור בני המזל שלכם הוא מולד ירח חשוב המתרחש ביום שני. אולי תרצו לדעת שהירח, המזוהה עם בני המזל שלכם, מבלה במזלות האהובים עליו בתחילתו ובסופו של השבוע. לסיום, חשוב לציין את הימים ראשון ושבת כימים לא פשוטים מצד אחד, ואת הימים שלישי-רביעי כימים בהם האנרגיה זורמת, מהעבר השני.

תנועות ארוכות טווח המתרחשות כרגע הם מרקורי וכירון הפעילים בבית הקריירה במפות שלכם. לשני גרמי שמיים אלו קישורים להיבט הטכני והמעשי של החיים (או לזה של חייכם המקצועיים), והמסקנה המתבקשת היא שאתם נמצאים במהלך תקופה שבה נדרש מכם ללמוד כישורים חדשים, לשכלל ישנים, או להתייחס בצורה טכנית לתחום שאתם מרגישים שהוא הרבה מעבר לכך.

הימצאות של שלושה כוכבים בבית הזוגיות שלכם היא נוכחות נוספת שכדאי להזכירה. מדובר על מרס, שבתאי ופלוטו כאשר שלישיה זו אחראית להתייחסות הרצינית והמחודשת לתחום היחסים בחייכם. אתם מפסיקים 'לישון על' דפוסים שליליים שרווחים במערכת היחסים שאתם נמצאים בה, אתם נחושים לשנות משהו או להתיש את עצמכם לגמרי במהלך הניסיון. סרטנים שנמצאים מחוץ לזוגיות, נושא זה חוזר להפריע ולהרגיש בלתי טבעי.

תחילת שבוע - מולד ירח עוצמתי ביום שני בבוקר ממקם את עצמו בצמידות לאוראנוס והיבט לפלוטו. מדובר על אנרגיות המשדרות נחישות לשנות ואתם משליכים את המטען הזה על רעות-חולות שבמקום העבודה.

אמצע שבוע - אירועי זיכרון-עצמאות השנה עוברים עליכם תוך כדי כך שאתם נמצאים בשוויון נפש, זה לא נכון בכל שנה אבל השנה שום דבר לא מצליח להוציא אתכם מהכלים.

יום חמישי - בעיקר מבטיח להיות מספק עבור בני המזל שלכם.

סוף שבוע - הירח יוצא מטלה ומבית הקריירה במפות שלכם כך שבשבוע הבא העומס בסביבת המשרד קצת משתחרר. מרבית המטלות שהייתם צריכים לסיים עם החזרה מפסח כבר נמצאות מאחור וזה סימן מצוין.

צרו קשר :
050-8663028
טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
מסעו של הירח
מסעו של הירח
הירח מטייל בשמים ומשפיע עלינו כאן למטה, הירח הוא המחסן הקוסמי הנשמתי, אחראי על הרגשות ועל ההתרחשויות הארציות בכל רגע וזמן נתון..
21.11.2010
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים