מזל סרטן, תחזית שבועית 21-27.1
שיתוף בפייסבוק
- תחזית אסטרולוגית אישית
- קביעת שיחות אישיות עם שלי
פרופיל מזל תחזית שנתית תחזית חודשית תחזית שבועית תחזית יומית תחזית למחר
מזל סרטן, תחזית שבועית 21-27.1  

סרטנים יקרים,

מרבית הפעילות האסטרולוגית מרוכזת במחצית השנייה של השבוע שם מתרחשות תנועות של כוכבי לכת. לעומת זאת, פעילות הירח המזוהה עם בני המזל שלכם, מתרחשת לאורך כל השבוע הקרוב (כמו בכל שבוע). בואו ניגש לתחזית השבועית.

מבט על השבוע בכללותו מגלה שהירח מצטיין בהיבטים הרמוניים בתחילת השבוע, ראשון שני.
אם אתם מחפשים את הזמנים הפחות עצלים של השבוע, או תרים אחר אנרגיה שתוכל להניע אתכם לפעולה, אל תחפשו רחוק יותר מהימים חמישי שישי.

מבין הימים שהוזכרו כרגע, יום חמישי הוא כנראה החשוב ביותר. ירח ברבע ראשון בוחן את היכולת שלכם לנתינה בזמנים שלא מתאפיינים ברגיעה.

ברמת התמונה הגדולה סרטנים בני שכבת הגיל הצעירה שמחים לתת לחייהם האישיים להתפתח, בעיקר בענייני אהבה וזוגיות. סרטנים שראו כבר שלושה עשורים (או יותר) יכולים להתרפק על רוטינה שעושה טוב בספרה המשפחתית.


יום ראשון אתם אמורים לעבוד, אבל זה מתברר כיפה בתיאוריה ובעיקר כבלתי ישים.

שני שלישי
ירח בנקודה הכי גבוהה של המפה מראה שאתם מצליחים לעשות היום את מה שלא הצלחתם לעשות אתמול שלשום - התפוקה במשרד או מחדר העבודה בבית היא מרשימה.

יום רביעי צמידות מרקורי-פלוטו מתמקמת בבית הזוגיות במפות שלכם. כיוון שההיבט מגיע לידי שלמות בשעות הלילה המוקדמות נראה שמישהו מחכה לכם בבית עם כמה מילים נוקבות, או שאולי אצלכם מתאספת ביקורת עד לנקודה של אין חזור.

שישי שבת המעבר המתאר את המתרחש בסופ"ש הוא יציאת מרס מעקרב וכניסתו למזל קשת, בשעות הצהריים של יום שישי. אצלכם זה משפיע על מוקדים של תזונה, בריאות וכושר. אפשר לומר שהמעבר משמש אתכם כקריאת השקמה לכל הדברים שאינכם עושים ואתם יודעים שאתם צריכים לעשות. מעבר מרס בקשת ימשך לא יותר מחודש וחצי, וזו התקופה להתחיל לדאוג לעצמכם ולשים את תהליכים על מומנטום. 
צרו קשר :
050-8663028
טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
מסעו של הירח
מסעו של הירח
הירח מטייל בשמים ומשפיע עלינו כאן למטה, הירח הוא המחסן הקוסמי הנשמתי, אחראי על הרגשות ועל ההתרחשויות הארציות בכל רגע וזמן נתון..
21.11.2010
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים