מזל סרטן, הורוסקופ שבועי: 18-12.8
שיתוף בפייסבוק
- תחזית אסטרולוגית אישית
- קביעת שיחות אישיות עם שלי
פרופיל מזל תחזית שנתית תחזית חודשית תחזית שבועית תחזית יומית תחזית למחר

מזל סרטן, הורוסקופ שבועי: 18-12.8

מעבר השבוע הוא ללא ספק חזרת מרס למזל גדי, הוא המזל היורד שלכם, במהלך נסיגה. חזרת מרס לגדי, המתרחשת ביום שני, מגיעה עם פגז מהעבר. אנשים שליוו והיו אתכם בחודשי האביב השנה (אמצע מרץ - אמצע מאי) חוזרים לחייכם בדרך זו או אחרת.

פרשנות אפשרית אחרת היא גיהות גבוהה בזוגיות בה אתם נמצאים כעת, זה בעיקר סביר ויתכן אם קיימת בקשר שלכם נטייה לטאטא את הלכלוך מתחת לשטיח. כבר אין שם מקום, הדברים יצטרכו לצאת החוצה בשלב מסוים ועכשיו זה זמן לא פחות טוב מכל זמן אחר.

בחדשות אחרות, התחום הפיננסי עושה כותרות במפות שלכם. מרקורי נמצא בשבוע אחרון של נסיגה בבית הכספים שלכם ואי וודאויות כלכליות מתקרבות לידי פתרון. מתישהו בשבוע הבא זה קורה.

ונוס נכנסה בשבוע שעבר לבית מקום המגורים והמשפחה במפות שלכם. הפוקוס בשלושת השבועות הקרובים הוא מקסום של נוחות, ואתם לא חוסכים באמצעים.

יום ראשון - מדובר על שבוע שמתחיל לאט.

יום שלישי - שמרו על כוחות בינתיים.

רביעי-חמישי - מערך היבטים דיסהרמוני המתאסף בשמי הלילה הוא האות שלכם להתפקס, להפוך רציניים ולתת בראש בעבודה ועניינים סידוריים.

יום שישי - מערך היבטים הרמוני וירח בבית הבילויים הם מהמעברים האסטרולוגים שלא זקוקים לפירוש או הסבר מיוחד.

יום שבת - גרם השמיים שלכם, הירח, נמצא ברבע ראשון ואקטיבי. אור הירח גובר על החושך ואתם יכולים להיערך לשבוע של פעילות מוגברת החל משבוע הבא. בהקשר למה שקורה ביום זה פְּרוֹפֶּר, היבט ונוס-מרקורי מכניס לחייכם מנה גדושה של משחק, יצירה, פטפטת ואווירה קלילה.

צרו קשר :
050-8663028
טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
מסעו של הירח
מסעו של הירח
הירח מטייל בשמים ומשפיע עלינו כאן למטה, הירח הוא המחסן הקוסמי הנשמתי, אחראי על הרגשות ועל ההתרחשויות הארציות בכל רגע וזמן נתון..
21.11.2010
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים