מזל סרטן, הורוסקופ שבועי: 28-22.1
שיתוף בפייסבוק
- תחזית אסטרולוגית אישית
- קביעת שיחות אישיות עם שלי
פרופיל מזל תחזית שנתית תחזית חודשית תחזית שבועית תחזית יומית תחזית למחר

מזל סרטן, הורוסקופ שבועי: 28-22.1

הגם שלא חסרות שאיפות אישיות, חייכם סובבים סביב אחרים חשובים בתקופה זו - בני זוג, ילדים, והורים. בואו נראה מה יש לשבוע הקרוב להציע לבני המזל שלכם.

הגרם השמימי שלכם (הירח) נמצא בשבוע בו אורו מתרוקן, מה שלא תורם לתחושת הרעננות, אולי לתחושת הדחיפות לסגור פינות ולפנות משימות מהלו"ז.

הימים הלחוצים של השבוע הם שלישי וחמישי בהם הירח מסתבך במעברים, בימים שני ושבת לעומת זאת קיים פוטנציאל לדברים טובים שיקרו.

ברמת התמונה הגדולה נסיגת יופיטר המתחילה עוד שבועיים מהיום עתידה להתרחש באזור המשפחה והבית הפיזי במפות שלכם. בעוד בחצי השנה האחרונה הייתם עדים לשינויים ותנודות מבחינת מקום מושבכם או בהקשר לחוסר וודאות בנוגע לגג מעל הראש, בחצי השנה הקרובה קצב השינויים פוחת ורמת הוודאות עולה בהתקשר לנושאים אלו.

תחילת שבוע - עבודה, עבודה, ו... אתם ניחשתם - עוד עבודה. כיוון שאתם במילא נמצאים במצב רוח של 'להספיק דברים' אל תפחדו להשקיע עוד קצת ולסיים כמה מטלות אקסטרה.

אמצע שבוע - ירח במזל היורד לוחץ על כל הכפתורים עליהם ניתן ללחוץ בזוגיות שלכם. יכול להיות שעל בני הזוג פשוט עבר יום רע אז 'בלי פאניקה'.

סוף שבוע - מולד ירח שלא יוצר היבטים לחבריו כוכבי הלכת יכול להיות אחראי על תחושת משבר שסוגרת עליכם. אתם חוששים שמא עבודתכם כבר לא רלוונטית או שהפכתם למבודדים מבחינה חברתית. חשוב להבין שכל פעולה שאתם עושים באה ביחד עם השפעות חיוביות ועם מחיר מסוים בו צריך לשאת. חפשו לאזן את ה'אני החברתי' שלכם ובקשו עצה כדי לקבל רעיונות בנוגע לאיך ניתן להישאר רלוונטיים.

צרו קשר :
050-8663028
טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
מסעו של הירח
מסעו של הירח
הירח מטייל בשמים ומשפיע עלינו כאן למטה, הירח הוא המחסן הקוסמי הנשמתי, אחראי על הרגשות ועל ההתרחשויות הארציות בכל רגע וזמן נתון..
21.11.2010
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים