מזל סרטן – תחזית חודשית ינואר 2017
שיתוף בפייסבוק
- תחזית אסטרולוגית אישית
- קביעת שיחות אישיות עם שלי
פרופיל מזל תחזית שנתית תחזית חודשית תחזית שבועית תחזית יומית תחזית למחר

מזל סרטן – תחזית חודשית ינואר 2017

ירח מלא ב-12 לחודש מתרחש במזל שלכם ומאיר לכם את עולמכם הפנימי. ידוע שאתם אוהבי משפחתיות וקרבה, זוהי תקופה שתרגישו טוב לחבק את הקרובים לכם ולהיות מאושרים מהדברים הפשוטים. חו"ל או לימודים עולים על הפרק החודש, הירח המלא יוצר קשר הדוק עם הבית ה-9 בית ההישגים וגם האמונה. זכרו שהכל מתחיל ונגמר באמונה בעצמכם ובאופטימיות שלכם.

אהבה וזוגיות: אתם מחפשים נחמה בתא הזוגי ואם הוא קיים חבקו אותו חזק. הכוכבים מצביעים שהמתח גובר בעיקר בתחילת ינואר, כשמרקורי בנסיגה והירח המלא משפיע (ב-12). קשה לכם למצוא את השקט יחד עם האנשים אותם אתם אוהבים וזה קשור לא מעט לחוסר ביטחון הנובע מנסיבות חיים. 

מרקורי במהלך הנסיגה עד ה-8 משפיע על המזל היורד שלכם (זוגיות ומערכות יחסים) והבריאות שלכם. זכרו שזוגיות ושותפות צריכה להיות מלווה בגמישות גם מצדכם, עקשנות איננה תורמת. עימותים ואולי אפילו מלחמות יכולים להשפיע לא טוב על שגרת החיים, כדאי שתמצאו את הדרך לגשר ולרכך.

אורחות החיים: החודש אתם מעבירים בנסיעות תכופות, אתם עובדים באופן קדחתני ולמרות מצב הרוח הנרגן אתם לא מרימים ידיים. על הדרך יש לכם הזדמנות מצוינת לשנות חלק מההרגלים הפחות טובים או לחלופין לדאוג לבריאות שלכם ולא להיכנע לשינויים דחופים במצבי רוח (כמו אכילה רגשית).
שבתאי בבית הבריאות ואורחות החיים – הקפידו על סדר היום שלכם, תזונה יותר בריאה, לשמור על הבריאות ובעיקר לדאוג למסגרות התמיכה שלכם בקרב חברים, עבודה ובית.

סוף החודש ומולד ירח בדלי: הירח מתחיל מחזור חדש בבית הפיננסים, פותח לכם חלון לעשות מהלך נבון כלכלית ועסקים.
קריירה: החל מהשבוע האחרון של החודש, תוכלו לצפות להתפתחויות חיוביות, שימו לב שאתם סבלניים ולא נשברים מתקלות ועיכובים (בעקבות נסיגת מרקורי) מולד הירח ב-27 יכול בהחלט לפתוח לכם הזדמנויות שקשורות לאנשים טובים וקשרים, נצלו אותם. 


ימים טובים לזוגיות: 25-26
הירח במזל שלכם ואתם במיטבכם:  11-12  לחודש (ירח מלא)

רוצים תחזית למייל? הרשמו..
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
צרו קשר :
050-8663028
טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
מסעו של הירח
מסעו של הירח
הירח מטייל בשמים ומשפיע עלינו כאן למטה, הירח הוא המחסן הקוסמי הנשמתי, אחראי על הרגשות ועל ההתרחשויות הארציות בכל רגע וזמן נתון..
21.11.2010
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים