מזל סרטן, הורוסקופ חודש יוני 2018
שיתוף בפייסבוק
- תחזית אסטרולוגית אישית
- קביעת שיחות אישיות עם שלי
פרופיל מזל תחזית שנתית תחזית חודשית תחזית שבועית תחזית יומית תחזית למחר

מזל סרטן, הורוסקופ חודש יוני 2018

סרטנים יקרים, בחודש הבא צפוי ליקוי חמה במזל שלכם ב-13.7 ומדוע אנחנו בוחרים להתחיל עם ליקוי שהוא עתידי? כיוון שזהו סימן מאוד משמעותי לשינוי עבורכם. השמים עוזרים לכם לדחוף את גלגלי השיניים לכיוון המטרות שלכם וסביר שאתם מייחלים לכך. הליקוי במזל שלכם פותח לכם צוהר חדש של הזדמנויות של פעם בחיים ומצד שני סביר שאתם תתמודדו עם אתגרים.

מה צפוי לכם החודש? ונוס נמצאת במזל שלכם עד ה-14 ומחממת את גזרת הרומנטיקה. ב-6 ונוס משלימה היבט של 180 מעלות לפלוטו, זהו היבט שיכול להוביל למאבקי כוח אך מצד שני תוכלו להגיע להישגים זוגיים אם לא תפעילו יותר מידי כוח. ב-15 ונוס תיצור היבט דיסהרמוני של 90 לאוראנוס, מה שיכול לגרום לתפנית בתחום הקריירה שלכם, גם קצרים בתקשורת יכולים לצוץ. אם אתם עובדים במחשבים אנו ממליצים לגבות ולשמור קבצים.

מאבקי כוחות: ב-21 ונוס תיצור 180 מעלות למרס כשמרס נימצא באזור של תחילת נסיגה – מה שיוצר עימות משמעותי בין הכוחות, הזכרי והנקבי. סביר שקיים כאן סיפור נסתר מאחורי הקלעים – סיפור של מאבק, אך השאלה היא איך מגיעים לפתרון. המאבק גורר אחריו את נסיגת מרס (בין התאריכים 27.6-27.8) ומאוחר יותר גם נסיגת ונוס שעשויים להסתיים רק בנובמבר. אנו מציעים לכם מראש להחליט האם שווה לכם להילחם? ואם החלטתם שכן, כדאי לדעת על מה אתם נלחמים ולבחור בטקטיקה חכמה.

הפלנטות ממשיכות להגיע למזל שלכם: ב-12 לחודש מרקורי יעבור לסרטן והאנרגיה השמימית תתחיל לפעול לכיוון שלכם. מרקורי בסרטן דוחף לשינוי הקשור במשפחה או אפילו תקשורת שקשורה לאיחוד. ב-21 השמש תעבור למזל סרטן וחגיגות ימי ההולדת שלכם יחלו. סביר שהשנה תחגגו בחיק המשפחה.

ב-23 בחודש השמש תיצור היבט חיובי לאורנוס שנמצא בשור, אלו יכולות להיות הפתעות לטובה בתחום הקריירה וההתפתחות שלכם. יחד עם זאת ובהמשך למצב הכוכבים בשמים, אנחנו מזכירים לכם שאין תוצאה ללא דרך חתחתים. אז אם יש לכם אמונה – סביר שתגיעו להצלחה.

ירח מלא במזל גדי (בית הזוגיות שלכם) ב-28 – זהו יום שהירח זורח עבורכם ומוביל אתכם לתוצאות. סביר שיש קשר לזוגיות או למערכות יחסים באותה הישגיות שלכם.

מרס בנסיגה: אנחנו רוצים להוסיף כמה אנקדוטות חשובות לגבי הנסיגה של מרס שהשפעתו תורגש כבר בתחילת החודש (כשהזמן המדויק של הנסיגה יחל ב-26 לחודש ויסתיים ב-27.6) - מרס הוא כוכב האש, הוא מגביר פעילות ואקשן, הוא חוזר בנסיגתו למזל היורד שלכם ב-13.8 – על כן הנסיגה מאוד משמעותית עבורכם.

אזור הזוגיות שלכם הופך להיות מאתגר וחם וכדאי להמיר את האנרגיות הבוערות בחוויה ולא לחכות שהאש תיצור פעילות מוגברת שתוביל לתוצאות, כמו מריבות או תאונות, דלקות או חום. אנרגיית האש מאוד אופיינית למזל שלכם, לכן כדאי שתתעלו את האנרגיה ליצירה, לפעילות ספורטיבית, לחוויות משותפות עם הפרטנרים או בני זוג. זוהי תקופה שכדאי שתפעילו את האקשן בגזרת האהבה.

לרווקים שביניכם, או לפרודים, זוהי הזדמנות להתפייס או לבוא במגע שוב ולנסות לתקן את שלא צלח בעבר. חשוב מאוד שתנסו לגשת בדרך שונה ולא תחזרו על אותם דפוסים שנהגתם בהם בעבר.

רוצים ללמוד אסטרולוגיה? עם שלי רוםכל המידע כאן - כנסו

 

רוצים תחזית למייל? הרשמו..
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :




צרו קשר :
050-8663028
טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
מסעו של הירח
מסעו של הירח
הירח מטייל בשמים ומשפיע עלינו כאן למטה, הירח הוא המחסן הקוסמי הנשמתי, אחראי על הרגשות ועל ההתרחשויות הארציות בכל רגע וזמן נתון..
21.11.2010
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים