מזל סרטן, הורוסקופ חודש אפריל 2018
שיתוף בפייסבוק
- תחזית אסטרולוגית אישית
- קביעת שיחות אישיות עם שלי
פרופיל מזל תחזית שנתית תחזית חודשית תחזית שבועית תחזית יומית תחזית למחר

מזל סרטן, הורוסקופ חודש אפריל 2018

החודש מתחיל עם צמידות מרס שבתאי במזל היורד שלכם, בית מערכות היחסים. מרס מסמל את דרך הפעולה ושבתאי את המסגרת. סביר להניח שהאתגר שלכם החודש קשור למערכות יחסים. אתם פועלים בכל הכוח כדי להשיג את מה שאתם רוצים, אתם מציבים לעצמכם מטרה גבוהות כמו גם בתחום הזוגי. מה שבטוח האדם שקיים בחייכם הוא עוצמתי וחזק ולא קל לשנות אותו או להגמיש אותו. אגב אתגר במערכות יחסים יכול להיות גם מול פרטנר או שותף.

הנסיגות של פלוטו ושל שבתאי שמתחילות החודש מאפשרות לתקן קארמות, להגיע לקפיצה משמעותית והתקדמות בתהליכים. ההמלצה היא: ללמוד לשלוט בעצמכם ופחות לנסות לשלוט בבני זוג או שותפים.

ב-2.4 וסטה האסטרואידית עוברת לבית הזוגיות – אנו ממליצים על פסק זמן, אולי לנסוע לחו"ל. היא גם טובה לחיי המין שלכם.

18.4  ערב יום העצמאות שבתאי עובר לנסיגה, שליט המזל שלכם, מתחיל נסיגה ומשקף את החיבור שלכם למסגרת ולהתקדמות בהיררכיה. אז אם אתם מנסים להגיע להישגים כאלו, זה הזמן לתקן את מה שמגביל אתכם. כמו לתקן ציונים, להסדיר ענייני ניירת, לעבור שוב מבחן או להוציא אישורים.  

22.4    פלוטו עובר לנסיגה ב-21 מעלות גדי ב-18 בערב. פלוטו מסמל את תעצומות הנפש שלכם. כמה שנראה לכם שאתם חזקים אתם עוד לא מודעים לכמה כוח עוד יש לכם. פלוטו עוזר לכם בנסיגתו ללמוד על תעצומות הנפש שלכם ועל היכולות שעדין לא חשפתם.

15.4  מרקורי חוזר מנסיגה ב-12 בצהריים, בבית ה-10 שלכם , בית הקריירה. תוכלו להתייצב מול המטרות שלכם ולבטא את עצמכם כמו שלא הצלחתם בעבר. יכול להיות שבזמן הנסיגה איבדתם קצת את הפאסון ואמרתם את שעל ליבכם ללא מעצורים וללא סייגים. גם אם זה אולי נראה לכם קצת חסר אחריות, אבל היי, האמת שלכם לא נשארה כלואה.            


16.4  מולד ירח ב-26 מעלות טלה ב-5 בבוקר. המולד גם הוא בבית הקריירה שלכם, מכין אתכם למטרת העל שלכם, כל ההכנות, מגיעות לשלב הביצוע, תוכלו להוכיח את עצמכם. המולד
מסמן הצבת מטרות גבוהות בתחום של הקריירה וההישגים, הרי אתם ידועים ככאלה שמציבים גבוה ולא נשברים אלא רק נלחמים עד להשגת המטרה.


17.4 ערב יום הזיכרון,
  כירון עובר למזל טלה. כאן מצפה לכם העבודה הקשה, שהרי כירון נכנס לבית הקריירה שלכם ולא עושה את החיים קלים, אתם לא יכולים לדלג מעל הפחד הכי גדול שלכם. סביר להניח שזה ריפוי בנושא הכריזמה האישית. יכול להיות שלא הצלחתם עד היום לבטא את עצמכם עד הסוף, לחשוף את עצמכם. אתם בדרך כלל נחבאים אל הכלים ועכשיו הזמן לעבור ריפוי במקומות הכי עמוקים. 

30.4    ירח מלא בעקרב 9 מעלות  ב-4 לפנות בוקר – הירח המלא יושב בבית הכריזמה שלכם, הנה לכם הזדמנות ראשונית לבטא את עצמכם. לחשוף את נסתרות לבכם ולהתחבר לתשוקה הכי גדולה שלכם.

רוצים תחזית למייל? הרשמו..
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
צרו קשר :
050-8663028
טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
מסעו של הירח
מסעו של הירח
הירח מטייל בשמים ומשפיע עלינו כאן למטה, הירח הוא המחסן הקוסמי הנשמתי, אחראי על הרגשות ועל ההתרחשויות הארציות בכל רגע וזמן נתון..
21.11.2010
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים