מזל מאזניים, תחזית שנתית 2018
שיתוף בפייסבוק
- תחזית אסטרולוגית אישית
- קביעת שיחות אישיות עם שלי
פרופיל מזל תחזית שנתית תחזית חודשית תחזית שבועית תחזית יומית תחזית למחר

מזל מאזניים, תחזית שנתית 2018 

מאזניים יקרים,

השנה הקרובה מתרכזת סביב מאפיינים של התבססות כלכלית, הגברת מקורות ההכנסה, וחיפוש אחר קורת גג מוצלחת מזאת שנמצאת מעל ראשכם.

מבחינה אסטרולוגית זה מתבטא בכך שהמיטיב הגדול יופיטר מבלה את מרבית השנה בבית הכספים שלכם, ושבתאי המייצג אתגרים מבלה את השנתיים וחצי הקרובות בבית השורשים ומקום המגורים.

הפלנטה האישית, ונוס, זורחת אחרי השמש ושוקעת אחריה במרבית השנה. חשוב לכם לקחת דוגמא מאנשים אותם אתם מעריצים ורק בשלב מאוחר יותר לעשות בדוגמתם.

שלב זה מגיע יחד עם נסיגת ונוס שמתחילה ב-5.10 השנה. הנסיגה מתרחשת בבית הביטחון העצמי והערכים כאשר במהלך הנסיגה ונוס תחזור למזל שלכם בנובמבר. נראה שבחודשים האחרונים של השנה אתם נאלצים להיכנס לנעליים גדולות, לגדול מהר, לקחת אחריות, והסיכונים מגיעים יחד עם הטריטוריה.

זוגיות פרשנות אלטרנטיבית לנסיגת ונוס היא שאתם נכנסים למערכת יחסים המאפשרת לכם לגלות את עצמכם מחדש. ככל הנראה מדובר במערכת יחסים רומנטית אך באותה מידה אתם יכולים לפגוש אדם ניטרלי שיאתגר אתכם לצמיחה אישית.

כוכב אחר שנמצא בנסיגה השנה הוא מרס. מועד הנסיגה הרשמי הוא ה-27.6, והנסיגה מתרחשת בדלי שהוא בית הילדים, המשחקים, היצירתיות, והכיף במפות שלכם. בסך הכל הנסיגה תימשך חודשיים, ובמהלך חודשיים אלו תצטרכו להשקיע כמות לא נורמלית של אנרגיות בילדים שנמצאים בחופש גדול (יותר מבדרך כלל).

* אם אתם ללא ילדים אז כנראה שאתם מבלים את חודשי הקיץ ב'סטטוס הוללות', מי כמוכם יודע שצריך לשים גבולות, ועדיין...

בחלק האחרון של 2018 אתם מושפעים מכמה תנועות אסטרולוגיות שמגיעות אחת אחרי השנייה, כמו מטר מטאורים. החל מחודש נובמבר יופיטר משנה כתובת, הוא עובר לקשת ולבית המהירות, הנסיעות הקצרות והתקשורת. בו זמנית נקודת הצפון של הירח עוברת לסרטן ולבית הקריירה במפות שלכם. בחלק זה של השנה אתם נדרשים להשקיע הרבה יותר במקום העבודה שלכם, זה דורש מכם להיות זמינים בנייד ולהשתמש באוטו יותר משהייתם רוצים.

בחודשים הראשונים של 2018 כוכבי הלכת מתאפיינים במיעוט של תנועות אסטרולוגיות הרות משמעות. הדברים הגדולים שקורים הם ליקויים של השמש והירח בבתים של השתלבות חברתית ומסגרות חברתיות במפות שלכם. ליקוי הלבנה ב-31.1 מציב אתכם בעמדת הנהגה באל כורחכם (לכו על זה), וליקוי החמה ב-15.2 מסמל רגעי חניכה אל תוך מסגרת חדשה או קבוצה סגורה.

בריאות חודש אפריל זה לא הזמן "להתעמר" בבני הזוג, אלו מתמודדים עם בעיות משלהם במהלך חודש זה.  


רוצים ללמוד אסטרולוגיה? יש לי הצעה בשבילכם - לחצו כאן

 

צפו בתחזית השנתית ב-YouTube – לחצו כאן 

צרו קשר :
050-8663028
טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
מסעו של הירח
מסעו של הירח
הירח מטייל בשמים ומשפיע עלינו כאן למטה, הירח הוא המחסן הקוסמי הנשמתי, אחראי על הרגשות ועל ההתרחשויות הארציות בכל רגע וזמן נתון..
21.11.2010
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים