מזל מאזניים, תחזית / הורוסקופ שנת 2017
שיתוף בפייסבוק
- תחזית אסטרולוגית אישית
- קביעת שיחות אישיות עם שלי
פרופיל מזל תחזית שנתית תחזית חודשית תחזית שבועית תחזית יומית תחזית למחר

מזל מאזניים, תחזית / הורוסקופ שנת 2017

יופיטר, המטיב הגדול, נכנס למזל שלכם בתחילת השנה העברית ואתם עומדים ליהנות מהשפעתו עד לאוקטובר, מדובר על תקופת פריחה ברמה האישית, השפעה טובה על הזוגיות שלכם, אם כי חשוב שתעדכנו את התודעה שלכם כלפי זוגיות, הרי מזל מאזניים אוהב להיות צמיד צמוד צמוד וזוגיות של העידן החדש מכוונת אותנו להיות יותר חבריים, מפרגנים, להתנהל במערך זוגי מאפשר ופחות תלותי. בפברואר ובאוקטובר, תהיה לכם הזדמנויות טובות לפרוץ ולכבוש יעדים ואם אתם לא עצמאים אז תינתן לכם הזדמנות כזו.
קריירה: יופיטר פותח לכם דלתות להצלחה, אך הוא תובע מכם להיות מדויקים ולא לזלוג לצדדים. אם היעוד שלכם מדויק תרגישו את תמיכתו האנרגטית ואם דברים לא יעבדו לכם, תדעו שאתם לא במסלול הנכון ואל תבזבזו זמן מיותר, הרי יופיטר יהיה במזל שלכם רק עד אוקטובר.

ועוד על יופיטר: הוא סימן חיובי המבטא יותר מכל אנרגיות גבוהות (אש גבוהה) שיכולה לתדלק אתכם לעשיה, דברים יקרו מהר, תצטרכו לשכלל את המיינד שלכם לקצב אחר ותהיה לכם אפשרות לבטא את הצד החברי וגם העסקי.

מה אנחנו ממליצים לכם: ללמוד, או ללמד, להכין מצגות, לפרסם, לצאת לחו"ל, ליצור קשרים עם חו"ל, לחשוב על מיזוג חברתי ולקשור קשרים בדרך דיפלומטית.

נסיגתו השנתית של יופיטר : 6.2-9.6 מאפשר לכם לדייק את הרזולוציות הקטנות, אתם אמנם טובים ביוזמות, בלהוציא דברים לפועל ולהשפיע גם על אחרים, אבל יש זמנים שצריך להיות יותר קפדנים כדי לסיים פרויקט, אז זה הזמן לרדת לפרטים הקטנים ולעמול כדי להשלים את התוצאה.

דבר נוסף, יופיטר בהשפעתו יכול לגרום לכם לאהוב את החיים, לאכול (מתוק) לשתות ולרצות לבלות יותר מהרגיל, זכרו רק לשמור על איזון.

זוגיות: כמו שאמרנו זוהי שנה טובה עבורכם לממש את הזוגיות המיוחלת, אורנוס בבית הזוגיות שלכם לא תורם להרמוניה, אבל אם אתם חושבים מחוץ לקופסה, מאותגרים ולא חושבים כמו פעם, תוכלו ליהנות מזוגיות אחרת.  נסיגת וונוס – 4.3-15.4 במזל טלה, בתקופה שגם מרס נמצא שם וגם אורנוס, זוהי תקופה שאולי תרגישו באנרגיה נמוכה יותר, אולי תצטרכו פינה חמה וכתף תומכת. זה זמן להוריד את השריון וללמוד לקבל ולא רק לתת.

נסיגת מרקורי ב-9.4-3.5 יכולה אף היא להשפיע על הזוגיות שלכם, או מערכת יחסים נוספת בחייכם, שימו לב שאתם מגלים שקיפות ולא מעבירים מידע פוגעני.

הנושא הבריאותי. ב- 26.2 ליקוי חמה טבעתי (מולד ירח) במזל דגים. ישפיע על הנושא הבריאותי שלכם ואולי הגיע הזמן לטפל במשהו שמטריד אתכם רבות, אולי זו אלרגיה או מצב רגשי שמשפיע עליכם, אולי אתם צריכים כמה שיחות או אולי חשוב שתפעילו את הצד היצירתי שלכם.

בנוסף, חולשה בגב היא משהו שיכול ללוות אתכם בשנה זו, אנו ממליצים לחזק את הגב בספורט או גמישות.

ב- 7.8 ליקוי ירח חלקי (ירח מלא) במזל דלי. שישפיע על ההופעה שלכם מול קהל, התדמית שלכם משתדרגת ואתם מוכנים לממש את הפוטנציאל החבוי שלכם.

ב- 21.8 ליקוי חמה מלא (מולד ירח) במזל אריה, זה הזמן להשפיע, לעמוד על במה, ליהנות משיתוף פעולה חובק עולם. רק שימו לב, מכיוון שאלו הם ליקויים, סביר להניח שתסבלו מאנרגיה עצבית, לחוצה ולא מאוזנת. אנו ממליצים לכם לעשות יוגה או אפילו לקחת צמחי מרפא להרגעה.   

צרו קשר :
050-8663028
טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
מסעו של הירח
מסעו של הירח
הירח מטייל בשמים ומשפיע עלינו כאן למטה, הירח הוא המחסן הקוסמי הנשמתי, אחראי על הרגשות ועל ההתרחשויות הארציות בכל רגע וזמן נתון..
21.11.2010
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים