מזל מאזניים, תחזית שבועית 17-23.6
שיתוף בפייסבוק
- תחזית אסטרולוגית אישית
- קביעת שיחות אישיות עם שלי
פרופיל מזל תחזית שנתית תחזית חודשית תחזית שבועית תחזית יומית תחזית למחר

מזל מאזניים, תחזית שבועית 17-23.6  

מאזניים יקרים,

הכוכבת שלכם, ונוס, פעילה בימים שלישי וחמישי במעברים, שימו לב לדברים המתרחשים בימים אלו.

אתם מתחילים את השבוע עם ונוס במזל אריה, מזל שהיא נכנסה אליו בסוף השבוע האחרון. הימצאות ונוס באריה היא סימן להפוגה מתבקשת וחשובה שמגיעה אליכם סוף סוף (ומגיעה לכם). זה בעיקר מתייחס להפוגה מעבודה אך באותה מידה זה יכול להתייחס לכל פרויקט או מטרה שהתחייבתם אליה באופן מלא לאחרונה.

במסגרת מזל אריה ונוס תיצור צמידות לנקודת הצפון של הירח המייצגת שאפתנות, התרחבות, גדילה והגברת העומס. נראה שהיקום מחכה שתאתגרו את עצמכם אך הפעם חשוב שזה יהיה בממד החברתי, קבוצתי או האידיאולוגי והומניטרי. איפה עשיתם עד עכשיו למען ביתכם ותוכלו מעכשיו לעשות למען משהו יותר גדול?
מבחינת תזמון ונוס תשלים את הצמידות ביום שלישי, זה הוא זמן האמת.

קשר נוסף שונוס תיצור בעודה נמצאת במזל אריה הוא מוּלוּת עם המקביל השמימי שלה, מרס. זה קורה ביום חמישי וזה מייצג מפגשים פוריים, גם אם מתוחים וקולניים, עם אנשים שאתם זקוקים להם באהבה או בעסקים.  

בשבוע הבא ונוס תיצור היבט דיסהרמוני עם יופיטר במעבר שמגדיל לכם את התודעה, אולי מוציא אתכם לחופש, אולי מצליח לרגש ולשמח בדרך אחרת.


בשאר השבוע הקרוב צריך לשים לב למערך ההיבטים ההרמוני המגיע לידי דיוק באמצע השבוע, אז מחכה לכם סט אחרון של מטלות מציקות במקום העבודה.

בסוף השבוע הקרוב מרקורי מככב במעברים אבל בקרבה לא אידיאלית לשבתאי. מדובר על מעבר המעיד על שיבושים ועל חוסר מסופקות בנושאים שונים אך זה עובר באותה מהירות שזה מתחיל ביום שבת.  


צרו קשר :
050-8663028
טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
מסעו של הירח
מסעו של הירח
הירח מטייל בשמים ומשפיע עלינו כאן למטה, הירח הוא המחסן הקוסמי הנשמתי, אחראי על הרגשות ועל ההתרחשויות הארציות בכל רגע וזמן נתון..
21.11.2010
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים