מזל מאזניים, הורוסקופ שבועי: 29-23.7
שיתוף בפייסבוק
- תחזית אסטרולוגית אישית
- קביעת שיחות אישיות עם שלי
פרופיל מזל תחזית שנתית תחזית חודשית תחזית שבועית תחזית יומית תחזית למחר

מזל מאזניים, הורוסקופ שבועי: 29-23.7

מעבר השבוע עבור בני המזל שלכם הוא מוּלוּת ונוס-שבתאי המגיעה לידי שלמות ביום שני. תחת קרני המולות אתם עלולים להרגיש שאתם מתמודדים עם סיטואציה לא הגיונית, לא רציונאלית, וכזו שיד המקרה חזקה בה מעקרון הצדק. יש ימים כאלו.

אחד המאפיינים המיוחדים של השבוע הזה הוא צמידות בין השמש למרס, צמידות שמלווה את המתרחש בכדור הארץ מתחילת השבוע ועד סופו. הצמידות מגיעה לידי שלמות ביום חמישי בו שני פלגים שונים מחייכם נפגשים (משפחה, חברים, בני זוג, ילדים, קולגות - רק צריך לבחור).

עוד בעניין הצמידות, הירח מצטרף לצמד זה ביום ראשון. מדובר על מולד ירח אנרגטי ויצרי. תחת השפעת ההיבט הרגשות שלכם הם המניע לעשייה, ומדובר על מניע חזק ואפקטיבי.

מעבר חשוב אחר הוא כניסת מרקורי למזל ממנו הוא יצא לנסיגה בעוד שבועיים וחצי, בתולה.

הכניסה לבתולה מתרחשת ביום רביעי וזה זמן בו לא כל העובדות גלויות בפניכם ומכאן שהליך קבלת ההחלטות יכול לצאת עקום. המתינו בנושאים בהם אינכם בטוחים וקחו את הזמן איפה שרק אפשר.

זוגיות - אתם מרגישים באלמנט שלכם בסוף השבוע, בעיקר בימים שישי-שבת. זה זמן אידיאלי לעשות את הדברים שאתם אוהבים כמו גם להיות (אבל באמת להיות) עם האנשים איתם חשוב לכם להיות.

הטווח הארוך - יופיטר שמבלה את השנה הנוכחית במזל שלכם, סוף-סוף סיים נסיגה. יתר על כן הוא נמצא כבר בתנופה מלאה ותנועה קדימה. מכאן אנחנו יודעים ש'נגמרו העיכובים'. התוכניות שלכם אוטוטו יוצאות לדרך וחכו עד שיגיע הסתיו, אז בכלל.

צרו קשר :
050-8663028
טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
מסעו של הירח
מסעו של הירח
הירח מטייל בשמים ומשפיע עלינו כאן למטה, הירח הוא המחסן הקוסמי הנשמתי, אחראי על הרגשות ועל ההתרחשויות הארציות בכל רגע וזמן נתון..
21.11.2010
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים