מזל מאזניים, הורוסקופ שבועי: 18-12.8
שיתוף בפייסבוק
- תחזית אסטרולוגית אישית
- קביעת שיחות אישיות עם שלי
פרופיל מזל תחזית שנתית תחזית חודשית תחזית שבועית תחזית יומית תחזית למחר

מזל מאזניים, הורוסקופ שבועי: 18-12.8

אתם מתחילים את השבוע עם הפלנטה האישית, ונוס, במזל שלכם. זה טוב למצב הרוח וגם לחוש האסתטי, יש לכם תכנית ואתם יודעים איך אתם רוצים שכל דבר יראה או יסתדר.

מרס אומנם מתחיל את השבוע בשכנכם למזלות האוויר, דלי, אך מהר מאוד הוא עובר למזל גדי ולבית מקום המגורים במפות שלכם. אחרי תקופה של חודשיים וחצי בה יצאתם ועשיתם חיים, חייכם מעט נסגרים, אבל תחושת המטרה אצלכם מתעצמת. בעיקר זה קשור לעניינים משפחתיים ורצון להיות שם בשביל הקרובים והאהובים.

מבחינת תזמון - מרס עובר למזל גדי במהלך נסיגה ביום שני בשעות הבוקר המוקדמות.

כספים - יופיטר, שחזר מנסיגה לפני חודש, מבלה את השנה הנוכחית בבית הכספים במפות שלכם. בימים אלו מהירותו קרובה לממוצעת ומכאן אנו למדים שתזרים המזומנים הוא סביר, אולי אף סביר פלוס בהשוואה לימי תחילת הקיץ.

יום ראשון - מערך היבטים הרמוני במזלות האדמה מראה שעניינים זזים לאט ביום זה, תצטרכו להתאזר בסבלנות ולדעת שמה שהיה אמור לקחת שעה יכול לקחת גם שעתיים - ראו הוזהרתם.

שלישי-רביעי - ירח במזל שלכם ומחסור גורף במעברים והיבטים מראים שאין משהו דחוף על האג'נדה, אצל חלק מכם זה גם יכול להיתרגם לשעמום (כמו גם שעמום במקום העבודה).

יום חמישי - מערך היבטים דיסהרמוני גדול מגיע יחד עם חוויות שבודקות עד כמה אתם נאמנים למילה שלכם, עד כמה אתם מספקים תמיכה או תחזוקה בדיעבד.

יום שישי - מערך היבטים הרמוני במזלות המים מגיע יחד עם שלל פינוקים, ולכם לא כדאי לומר לא (עבודה שיש לכם, זאת תוכל לחכות).

יום שבת - מרקורי בנסיגה משלים היבט הרמוני לכוכבת שלכם, ונוס, ואתם מקבלים שיחת טלפון לה ציפיתם, מייל שהיה אמור להגיע, או ביקור שהגיע באיחור אך טוב שהגיע.

צרו קשר :
050-8663028
טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
מסעו של הירח
מסעו של הירח
הירח מטייל בשמים ומשפיע עלינו כאן למטה, הירח הוא המחסן הקוסמי הנשמתי, אחראי על הרגשות ועל ההתרחשויות הארציות בכל רגע וזמן נתון..
21.11.2010
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים