מזל מאזניים, הורוסקופ שבועי: 21-15.4
שיתוף בפייסבוק
- תחזית אסטרולוגית אישית
- קביעת שיחות אישיות עם שלי
פרופיל מזל תחזית שנתית תחזית חודשית תחזית שבועית תחזית יומית תחזית למחר

מזל מאזניים, הורוסקופ שבועי: 21-15.4

השמש יוצאת בסוף השבוע הקרוב מהמזל היורד שלכם, טלה. לאחר אביב מטלטל אתם עוברים לתודעה של 'עסקים כרגיל' בקשרים ובעסקים. מערכות היחסים שלכם מתיישרות ונושאי המחלוקת מפסיקים לעלות לשיחה.

ונוס זורחת אחרונה בשעות הבוקר ושוקעת אחרונה בשעות הערב ואתם מכלכלים את צעדיכם בחוכמה, לא מתחייבים לדבר, ומבקשים לראות את תוואי פני השטח לפני שאתם בוחרים איפה לעשות מאחז. השתמשו ביכולת שלכם לדבר ו'לא לומר כלום' אם ברצונכם לשמור על עמדת כוח או פוזיציה ניטראלית.

ונוס עצמה ממוקמת במזל שור השבוע, אך היא עוברת למזל אוויר שכן בשבוע הבא (לתאומים). למרות שוונוס נחשבת לחזקה בשור, ניתן לטעון שהמיקום בתאומים מיטיב אתכם יותר. זה מתבטא בכך שאתם עובדים (והרבה) בשבוע וחצי הקרובים, קצת חופש מחכה לכם עם מעבר ונוס לתאומים באמצע שבוע הבא.

זוגיות - ונוס מתרחקת ממרס השבוע וענייני אהבה וזוגיות עוברים מקדמת הבמה לאחורי הקלעים. זה מטפטף לו שם, אבל לא עושה 'ספלאש'.

תחילת שבוע - מרקורי מסיים נסיגה באזור היחסים במפות שלכם, שזה גם הזמן 'לנקות את האוויר' בפעם האחרונה סביב נושא שמטריד אתכם (או כזה שנראה כאילו הוא מטריד את בני הזוג שלכם), אבל אחרי זה לא לומר בקשר לזה דבר.

אמצע שבוע - כירון עובר מזל ושבתאי משנה כיוון ועובר לנסיגה באירועי זיכרון-עצמאות שנופלים על שלישי עד חמישי השבוע. ברמה האישית, אתם מתעצבנים או נבוכים מהתנהגות של קרוב משפחה או מקורב אחר באירועי היום.

סוף שבוע - השמש עוברת למזל שור המסמל התעסקות בצד הכספי והפיננסי. בשבוע הבא ישנם מספר תהליכים שהייתם שמחים לקדם מול מס הכנסה, פקיד הבנק או רשויות החוק. חלק מכם אף יבחרו לארגן את כל הקשור לנושא כבר ביום שבת.

צרו קשר :
050-8663028
טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
מסעו של הירח
מסעו של הירח
הירח מטייל בשמים ומשפיע עלינו כאן למטה, הירח הוא המחסן הקוסמי הנשמתי, אחראי על הרגשות ועל ההתרחשויות הארציות בכל רגע וזמן נתון..
21.11.2010
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים