מזל מאזניים, הורוסקופ שבועי: 28-22.1
שיתוף בפייסבוק
- תחזית אסטרולוגית אישית
- קביעת שיחות אישיות עם שלי
פרופיל מזל תחזית שנתית תחזית חודשית תחזית שבועית תחזית יומית תחזית למחר

מזל מאזניים, הורוסקופ שבועי: 28-22.1

השמש נכנסה בשבוע שעבר לבית המשחקים, הבילויים והכיף במפות שלכם והיא מעבירה שבועיים ללא היבטים לכוכבים אחרים במיקום זה. מדובר על חדשות טובות עבור בני המזל שלכם - יצא לכם קצת לנוח.

פרשנות קצת שונה שמה דגש על מרכזיותם של בני הדור הבא בחייהם של חלק מכם. בעלי ילדים מבלים זמן רב מהרגיל בחברת ילדיהם בשבועיים אלו.

הפלנטה האישית, ונוס, מבלה שבוע וחצי אחרון במזל דגים בו היא נחשבת לחזקה. מיקום הפלנטה שלכם בדגים אחראי על המשמעת העצמית הרבה שבה התברכתם בחודש האחרון. אתם עושים הרבה ומספיקים אפילו יותר אם כי בימים רביעי-חמישי מחלחלת לה תחושה שנמאס לעשות הכל 'כמו שעון'.

* מעבר ונוס למזל היורד שלכם בסוף השבוע הבא היא פוטנציאל לשיתופי פעולה שנועדו לפתור בעיות ולתקן את המקולקל

ברמת התמונה הגדולה עצירת יופיטר ומעברו לנסיגה במזל שלכם בעוד שבועיים יכולה להאט את המומנטום שצברתם בהקשרים של התפתחות אישית, ספורט או שמחת החיים שאתם שואפים לטפח. זכרו שבכל עקומה וגרף מתקיימים ירידות, והכי חשוב, נסו לרדת לעומק העניין ולהבין למה זה קורה.

תחילת שבוע - ירח באזור הכי ישנוני במפות שלכם מתחיל לכם את השבוע בפיהוק במקום בתרועה רמה. חפשו להישאר פעילים ומועילים למרות תחושת עייפות החומר.

סוף שבוע - יום שישי היבט דיסהרמוני בין ונוס לשבתאי מאלץ אתכם לעבוד ביום זה או להתעסק הרבה מעל המצופה בענייני כספים, ביורוקרטיה או עניינים טכנים.

יום שבת אתם מתלוננים שכל השבוע לא היה לכם רגע אחד לנוח? אל תחששו לשלב מספר דברים היום ואל תרחמו על תכולת הארנק. אסטרולוגית, היום מתקיים מולד ירח בבית הכיף ושמחת החיים שלכם שזו סיבה טובה להצדיק את כל העבודה הקשה שאתם נותנים בשארית הזמן.

צרו קשר :
050-8663028
טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
מסעו של הירח
מסעו של הירח
הירח מטייל בשמים ומשפיע עלינו כאן למטה, הירח הוא המחסן הקוסמי הנשמתי, אחראי על הרגשות ועל ההתרחשויות הארציות בכל רגע וזמן נתון..
21.11.2010
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים