מזל מאזניים, תחזית שבועית21-27.1
שיתוף בפייסבוק
- תחזית אסטרולוגית אישית
- קביעת שיחות אישיות עם שלי
פרופיל מזל תחזית שנתית תחזית חודשית תחזית שבועית תחזית יומית תחזית למחר

מזל מאזניים, תחזית שבועית21-27.1  

מאזניים יקרים,

ונוס נכנסה בשבוע שעבר למזל דלי, ולבית היצירתיות וההגשמה העצמית שלכם. מאזניים בעלי ילדים - הילדים הם מספר אחד עכשיו, מאזניים שמחפשים אהבה מעלים הילוך בהקשר זה, ומאזניים שיש להם חלום יכולים להרשות לעצמם לרדוף אחריו.

כל זה טוב אך האם תוכלו להתמיד בפעילויות אלו של פנאי, טיפוח והגשמה עצמית? אז באמת מדובר על מעבר קצר יחסית, ונוס (וחברתה השמש) מסיימות מעבר במזל דלי בעוד חודש בערך. החדשות הטובות הן שמרקורי, ויותר מאוחר מרס, עתידים להחליף אותן.

לסיכום, יש לכם עד אמצע פברואר בסיבוב הנוכחי להשקיע בעיסוקים הנ"ל (איזה עיסוק בדיוק? תלוי איפה אתם נמצאים בחיים).

תנועת כוכבים אחרת שרלוונטית לבני המזל שלכם היא התרחקות הפלנטה האישית, ונוס, מהשמש במהלך שבועות אלו. את הצמידות שני אלו השלימו לפני שבועיים, ומאז הנציגה שלכם מבין כוכבי הלכת נמצאת צעד אחד לפני חברתה הגדולה יותר. התרחקות ונוס מהשמש מאפשרת לכם מרווח נשימה מחברים שאתם אוהבים, אבל כאלו שיכולים להיות 'יותר מדי'. חשוב שהמהלכים שלכם יראו טבעיים, ולכן אין צורך לדבר על הנושא, אם אתם רוצים לעשות משהו בנפרד פשוט לכו ועשו זאת.

הבחנה אחרונה בנוגע לפלנטה האישית היא שונוס לא יוצרת היבטים השבוע, בכמה מתחומי חייכם אתם נאלצים לעשות את הדברים לבד, ללא הדרכה מספקת, אולי תוך כדי שאתם בודקים את הדברים או מסתכלים מאחורי גבכם.
ונוס היא הראשונה מבין הכוכבים הפנימיים שמתקדמת במישור גלגל המזלות, וזה ההסבר לדבר.

תחילת שבוע מיעוט מעברים וירח באזור המזל היורד שם את הפוקוס על אחרים חשובים בחייכם.

אמצע שבוע צמידות מרקורי-פלוטו יכולה להיות מקרה קלאסי של מישהו שאומר את הדבר הלא נכון בזמן הלא נכון. אין באפשרותנו לדעת אם אתם האחראים לדבר או מישהו בסביבתכם.

סוף שבוע מרס מסיים מעבר בעקרב ובבית הכספים במפות שלכם. אחרי תקופה לא קצרה בה שאלתם 'אם אתם חזקים מספיק, פיננסית ונפשית, לעשות את הדברים שאתם כבר עושים?' תוכלו להרגיש בתחושת הקלה כבר החל מיום שישי. אם הגעתם עד הלום, כנראה שאתם מספיק חזקים, תנו לעצמכם צל"ש מחמאתי :) 

צרו קשר :
050-8663028
טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
מסעו של הירח
מסעו של הירח
הירח מטייל בשמים ומשפיע עלינו כאן למטה, הירח הוא המחסן הקוסמי הנשמתי, אחראי על הרגשות ועל ההתרחשויות הארציות בכל רגע וזמן נתון..
21.11.2010
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים