מזל מאזניים, הורוסקופ חודש אפריל 2018
שיתוף בפייסבוק
- תחזית אסטרולוגית אישית
- קביעת שיחות אישיות עם שלי
פרופיל מזל תחזית שנתית תחזית חודשית תחזית שבועית תחזית יומית תחזית למחר

מזל מאזניים, הורוסקופ חודש אפריל 2018

ראשית נזכיר לכם שאתם מזל קרדינלי, מתוך 4 מזלות שאחראים על קרנות המפה. אתם חולשים על הקרן המערבית, הדיפלומטית, על כן אתם חזקים מאוד בכל הקשור לקשרים, גם אם אתם לא מודעים לכך. הקרן שנמצאת בנאדיר המפה שלכם היא גדי, היא אחראית על הבסיס היציב שלכם בחיים. מזל גדי שהחל מחזור שבתאי חדש ועוד פעילות משמעותית, גורם לכם לעבוד על הבסיסים שלכם, על המשפחתיות והשורשים שלכם - שישפיעו על ה-29 שנים הבאות. זה קשור גם בקריירה והמעמד שלכם.

החודש פלוטו וגם שבתאי יחלו נסיגה באזור זה ובכך מאפשרים לכם לעבוד על המשפחתיות שלכם, לחזק את הקרבה, לתקן את הפערים. זה קשור גם להתמודדות בירוקרטית שיכולה להיות קשורה, אולי מסמכי גירושין, מזונות או חזקה על ילדים.

18.4  ערב יום העצמאות שבתאי עובר לנסיגה, ומשקף את החיבור שלכם לבית ולמשפחה. חיזוק וגילוי השורשים.

22.4  פלוטו עובר לנסיגה ב-21 מעלות גדי ב-18 בערב. פלוטו מסמל את תעצומות הנפש שלכם. כמה שנראה לכם שאתם חזקים אתם עוד לא מודעים לאיזה כוח עוד יש לכם.

הבשורות הטובות: ונוס שליטת המזל שלכם מקבלת את פני אפריל במזל שור (בית החובות הקארמתים), עוזרת לכם בכל הצד הכספי וזה יכול לגשר על פערים ולהגיע לגישור או לחשוב על הסדר כספי, חסכון או אפילו הכנסה פאסיבית.

יופיטר ממשיך את נסיגתו בעקרב שאחראי על המשאבים, השמש תחזק את הציר בתאריך ה-20.4 כשתכנס ממול למזל שור ותאיר אתכם באור נוצץ. אז יש לכם הזדמנות להגיע להסכם ג'נטלמני, לעשות הוראת קבע או לחתום על הסכם שלא הצלחתם לחתום עליו עד כה. מה שחשוב שתנסו לראות זה את טובת שני הצדדים (מה שמאזניים אמורים לדעת טוב).

בחודש הבא אורנוס עוזב את המזל היורד שלכם (שם הוא בילה ב-7 שנים האחרונות) אין ספק שזהו מעבר שיקל עליכם, זוהי טרנספורמציה משמעותית לזוגיות ולמערכת יחסים. אם קיימת בחייכם זוגיות שמונעת מכם עצמאות - אתם עשויים להתעורר ולהבין שהגיע הזמן לשחרר. אבל היי זה לא נגמר כי אורנוס חוזר למזל היורד לעוד חריש קטן בין נובמבר לבין מרץ 2019. על זה נרחיב בחודשים הבאים.

15.4 מרקורי חוזר מנסיגה בבית ה-7 (בית הזוגיות) ומאפשר לכם לגשר על פערים עם בני זוג, שותפים או אחים. זו יכולה להיות התקדמות משמעותית במערכת יחסים אבל היא לא מקלה עמכם שהרי בזמן הנסיגה תוכלו לחוות מריבה קולנית או כל קושי תקשורתי, הבשורות הטובות הם שזוהי הזדמנות לגשר על פערים ולהבטיח קרבה בטווח הארוך.

16.4 מולד ירח ב-26 מעלות טלה ב-5 בבוקר. מולד הירח בצמידות לאוראנוס גם כאן בבית הזוגיות ומערכות היחסים, מאפשר לכם ליצור שותפות טובה אך בדרך גם לשנות הרגלים, לקחת יוזמה או להיות חזקים מתמיד עבור מטרת העל שלכם. מולד זה יכול לזמן לכם גם הפתעות להם לא ציפיתם.

17.4  ערב יום הזיכרון,
כירון עובר ב-10 בבוקר למזל טלה, כירון בבית ה-7 שלכם הוא קריאה לטפל בנושא הזוגי כאתגר טיפולי, זו הזדמנות לאפשר לטראומות מן העבר לצאת החוצה. אנו מקווים שלא תצטרכו לטפל בבני הזוג שלכם, אבל אין ספק שתעזרו לבני הזוג שלכם להפוך עצמאים וחזקים יותר.

30.4 ירח מלא בעקרב 9 מעלות ב-4 לפנות בוקר – כספים - הירח המלא בעקרב הוא הזדמנות נוספת להסדיר ענייני כספים, לחשוב על הכנסה פאסיבית, או על הסדר בכל הקשור למגורים. בית 2 אחראי גם על התזונה ותחזוקת הגוף הפיזי ועם אורנוס שיכנס בחודש הבא לבית ה-8 תוכלו לעבוד על נושאים אלו ב-8 השנים הבאות.

רוצים תחזית למייל? הרשמו..
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
צרו קשר :
050-8663028
טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
מסעו של הירח
מסעו של הירח
הירח מטייל בשמים ומשפיע עלינו כאן למטה, הירח הוא המחסן הקוסמי הנשמתי, אחראי על הרגשות ועל ההתרחשויות הארציות בכל רגע וזמן נתון..
21.11.2010
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים