מאזניים, הורוסקופ חודש יוני 2018
שיתוף בפייסבוק
- תחזית אסטרולוגית אישית
- קביעת שיחות אישיות עם שלי
פרופיל מזל תחזית שנתית תחזית חודשית תחזית שבועית תחזית יומית תחזית למחר

מאזניים, הורוסקופ חודש יוני 2018

החודש ישנה פעילות מוגברת של הכוכבים- מרס שליט הזוגי שלכם וונוס השליטה שלכם. ראשית, זה אומר שישנה פעילות מוגברת הקשורה לזוגיות. על כן, ההמלצה היא לנסות לנתב את האנרגיה לחוויוה, לפעילות, לאקשן. כדי שהאנרגיות לא ינותבו למריבות או מתחים.

קריירה: נתחיל עם ונוס שנמצאת בתחילת החודש בבית ה-10 שלכם בית הקריירה, זהו אזור קרדינלי עבורה, כך שהיא דורשת להניע את המערכת, לפעול ולא לדגור. ונוס בבית ה-10 שלכם מרמזת גם על שיתופי פעולה.

ב-6 ונוס יוצרת 180 מעלות לפלוטו ומאפשרת לכם להגיע להישגים בתחום העבודה, רק שימו לב שאתם לא מגזימים עם הלחץ. או הכוחנות כלפי הסביבה.

ב-15 לחודש ונוס עוברת למזל אריה, שם היא עוברת לאזור של אש ויצירה, היא מעדיפה פעילות חברתית, נסיעות, אך גם להציג את עצמכם או את הפרזנטציה שלכם.

זהירות: ב-21 לחודש ונוס ומרס יוצרים היבט של מולות – 180 מעלות, כך שסביר שייווצר כאן עימות או אפילו סוג של מלחמה, אנו ממליצים להיות מודעים לזמן הנפיץ הזה ולא להיגרר למלחמות מיותרות. כמו כן זמן זה יכול להוביל בתחום הקרייריסטי, למפגשי פסגה שאולי לא חלמתם שניתן להפגיש ביניהם (כמו למשל: טרמפ וקים)

ב-25 ונוס יוצרת 90 ליופיטר, אנרגיה זו מתאימה לבילויים וליציאות. אולי אפילו לצאת להפגנות J מה שכן, יש בה הרבה אש שכדאי שתזכרו לנשום קצת לפני.

ומה לגבי מרס?

כוכב מרס נמצא על 'בימת חייכם', הוא מדליק את האנרגיה וגורם לכם להתחבר לתשוקה כלפי החיים, אבל לא רק, גם כלפי השגיות ורצונות אחרים. מרס במיקומו יכול לזמן לכם רומן קצר או אפילו פגישות טובות בעבודה במיוחד אם אתם פרזנטטיביים.

העניין הוא שמרס נכנס לנסיגה ב-27 לחודש, נסיגה שתארך כחודשיים בנטו. נסיגה זו היא זמן טוב לדגור על הפרויקטים שהתחלתם (וסביר שהתחלתם כמה במקביל) ואין לכם זמן לרדת לרזולוציות הקטנות. אז זה הזמן לשנס מותניים ולעבד את הפרוייקט ולהיות ממוקדי מטרה.

בריאות: מרס שנמצא באזור כל כך אקוטי, קצת מחבל לכם בבריאות וגם במראה החיצוני, הוא יכול ליצור דלקות או חום. החדשות הטובות הן: שמרס יכול להשיל ממשקלכם, גם אם לא יצאתם לעשות ספורט. (אז כדאי שתסכלו על חצי הכוס המלאה). אנו ממליצים לתרגל נשימות לפחות פעם ביום ולנהל רשימות כדי לסדר את יומכם.

ולסיום ב-28 ירח מלא בגדי, זהו ירח טוב למשפחתיות והתכנסות פנימית. אנו יכולים לומר לכם שאתם זקוקים לזמן משפחתי, אז נצלו אותו לחיוב.

רוצים תחזית למייל? הרשמו..
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
צרו קשר :
050-8663028
טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
מסעו של הירח
מסעו של הירח
הירח מטייל בשמים ומשפיע עלינו כאן למטה, הירח הוא המחסן הקוסמי הנשמתי, אחראי על הרגשות ועל ההתרחשויות הארציות בכל רגע וזמן נתון..
21.11.2010
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים