מזל מאזניים – הורוסקופ חודש ינואר 2017
שיתוף בפייסבוק
- תחזית אסטרולוגית אישית
- קביעת שיחות אישיות עם שלי
פרופיל מזל תחזית שנתית תחזית חודשית תחזית שבועית תחזית יומית תחזית למחר

מזל מאזניים – הורוסקופ חודש ינואר 2017

במחצית הראשונה של החודש אתם עוברים מתח עצבי שמוביל אתכם לעוד שלב בעצמאות שלכם. קשה לכם עם כל אנרגיה שמפריעה לכם בדרך שלכם. היבט של מתח בין אורנוס ליופיטר יכול ליצור גם התלבטות בתחום הזוגי. ההמלצה שלנו היא להבין שאפשר לנהל מערכת יחסים שותפית גם בלי תלות ועם הרבה חופש.

מבחינת עבודה וקריירה בימים הראשונים של החודש, יש לכם אלף תוכניות אבל אף אחת לא מתרחשת כמתוכנן. ירח מלא ב-12 לחודש יחזיר את ההתנהלות לאיזון.

יופיטר ממשיך את מהלכו במזל שלכם ואין ספק שאתם נהנים מהזדמנויות חדשות והתפתחות בתחום הקריירה. שימו לב רק, שהחודש תצטרכו לעשות שינויים, שיצריכו מכם להיות אסרטיביים ולא לקבל מרות (אם יש לכם בוס).

למרות שבדרך כלל אתם דואגים לעצמכם יפה תחום הבריאות יכול להפוך למוקד דאגה החודש. שמרו על עצמכם שלא תידבקו, קחו ויטמין סי והתרחקו מחולים אחרים.  

מבחינת כספים ופיננסים מרס שליט הכספים שלכם נמצא במזל דגים, יש סיכוי שהחודש הכספים שלכם יתבזבזו על דברים שלא תכננתם, לרבות הוצאות על קלקולים או תקלות לא צפויות. מרס בבית הכספים מרמז גם על יצירתיות ואומנות, כדאי שיהיה לכם מהתבלין הזה החודש.

את החודש אתם מתחילים עם נסיגת מרקורי . קשה לומר שהשגתם את כל מטרותיכם ברמת ההתפתחות האישית או הקריירה ולכן אנו מסיקים שאת ינואר אתם מבלים בהתחמקות ממטלות מעיקות. אם באמת תהיו חולים בזמן זה אז יהיה לכם תירוץ טוב, ויותר חשוב, הוא יהיה אמיתי. נסיגת מרקורי מסתיימת ביום רביעי ב-8 לחודש, זה גם הזמן בו אתם מחליטים שאתם רוצים להמשיך עם פרויקט חדש בתחום העבודה שלכם.

מבחינה רומנטית: הירח המלא ב-12 לחודש מעורר את הרגש והתשוקה, בהחלט טוב לרווקים. והמולד ב-27 לחודש יכול לשלוח אתכם למספרה או לעשות חידוש בלוק שיחזיר לכם את הרצון לצאת לבלות וליהנות מזמן איכות זוגי.


הירח במזל שלכם ואתם במיטבכם: 17-19 לחודש

ימים טובים לזוגיות:  5-6  לחודש.

רוצים תחזית למייל? הרשמו..
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
צרו קשר :
050-8663028
טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
מסעו של הירח
מסעו של הירח
הירח מטייל בשמים ומשפיע עלינו כאן למטה, הירח הוא המחסן הקוסמי הנשמתי, אחראי על הרגשות ועל ההתרחשויות הארציות בכל רגע וזמן נתון..
21.11.2010
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים