מזל מאזניים, תחזית חודש מרץ 2017
שיתוף בפייסבוק
- תחזית אסטרולוגית אישית
- קביעת שיחות אישיות עם שלי
פרופיל מזל תחזית שנתית תחזית חודשית תחזית שבועית תחזית יומית תחזית למחר

מזל מאזניים, תחזית חודש מרץ 2017

עם בוא האביב נושא האהבה והיחסים חוזר להיות גורם משפיע ואתם מרשים לעצמכם להיסחף להרפתקה חדשה, להחזיר לעצמכם את החדווה והתשוקה שקצת נרדמה לאחרונה.

החודש, היבט דיסהרמוני בין יופיטר במזל שלכם (בנסיגה) לבין אורנוס במזל היורד, מגיע לשיאים חדשים, המלחמה בין הרצון לחופש ובין הרצון לדחוף חזק. הפרויקט או העבודה או התהליך שאתם כל כך נחושים לגביו.

אתם נחושים לרוץ קדימה, אך חשוב להנהיג תהליך בריא ולא אימפולסיבי מידי, אחרת ונוס תבלום אתכם בכל צורה כדי להשיג מכם את הצעידה הבטוחה, צעד אחר צעד אל כיוון המטרה. נסיגת ונוס בין 4.3-15.4 תתחיל במזל טלה (המזל היורד, בית הזוגיות ומערכות היחסים).

מולד ירח ב-28 במזל היורד שלכם, יניע אתכם מחדש כלפי הרעיון. זה השלב שכבר לא תוכלו לשבת בשקט יותר גם כלפי מערכות יחסים חדשות או קיימות. אנו ממליצים לצאת לחופשה משותפת או להתרחק מהמקום הטבעי כדי להגיע לתובנות.

פורים - הירח המלא ב-12 הוא כמו סם משכר ואתם חוזרים למצב רוח מרומם. אם סבלתם מאיזה תסמונת בריאותית לאחרונה, זה הזמן לרפא את הכאב ולצאת לחגוג את החיים.

החודש ונוס נכנסת לנסיגה שמשפיעה ישירות עליכם, על התחום הזוגי ועל התחום הכספי:

4.3. ונוס נכנסת לרטרו - בדקו עם עצמכם מהי המטרה האמתית שלכם, הסירו את כל המיותר. בדקו מחדש את הרצונות שאתם מכוונים אליהם מתוך רעב ועקשנות והיו כנים עם עצמכם. האם זה הצורך האמתית שלכם? או האם זה הכרחי לכם? ככל שתהיו מדויקים, כך תגיעו לתוצאות מספקות.

25.3 ונוס מתחילה שנה חדשה (נולדת מחדש) – אתם מקבלים תוספת אנרגיה אדירה. לזמן לחייכם את הצורך או החיבור האמתי (הגשמת משאלות). למגנט את האנשים הנכונים במודל הנכון לכם.

זוגיות - כניסת השמש למזל טלה ביום השוויון האביבי ב-21 – מחדירה לגופכם אנרגיה חדשה. צאו מתוך הקונכייה, לבלות, ליהנות, לפגוש חברים. והכי חשוב צאו מהקיבעון המחשבתי שלכם. תנשמו אוויר חדש, דמיינו חיים חדשים ושחררו את עצמכם.

הירח במזל שלכם ואתם במיטבכם: 14,15 לחודש. הירח ניצמד ליופיטר ומטיב עמכם.

רוצים תחזית למייל? הרשמו..
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
צרו קשר :
050-8663028
טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
מסעו של הירח
מסעו של הירח
הירח מטייל בשמים ומשפיע עלינו כאן למטה, הירח הוא המחסן הקוסמי הנשמתי, אחראי על הרגשות ועל ההתרחשויות הארציות בכל רגע וזמן נתון..
21.11.2010
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים