מזל מאזניים, הורוסקופ חודש ינואר 2018
שיתוף בפייסבוק
- תחזית אסטרולוגית אישית
- קביעת שיחות אישיות עם שלי
פרופיל מזל תחזית שנתית תחזית חודשית תחזית שבועית תחזית יומית תחזית למחר

מזל מאזניים, הורוסקופ חודש ינואר 2018

במחצית הראשונה של החודש אתם עוברים מתח עצבי שמוביל אתכם לעוד שלב בהגשמה שלכם. קשה לכם עם כל אנרגיה שמפריעה לכם בדרך, אבל אם תבדקו היטב תבחינו שאתם מתקדמים בקצב מהיר.

מבחינה רומנטית: הירח המלא ב-2 לחודש מעורר את הרגש והתשוקה, בהחלט טוב לרווקים וגם לכולכם. והמולד ב-18 לחודש יכול לשלוח אתכם למספרה או לעשות חידוש בלוק שיחזיר לכם את הרצון לצאת לבלות וליהנות מזמן איכות זוגי.

ב-6 ונוס נמצאת בלב השמש במזל גדי, בנדיר של המפה שלכם, התחלה חדשה הקשורה לכספים או למערכות יחסים. נסו להיות קצת פחות לחוצים או להפעיל כוח על הצד השני.

כספים: יופיטר ממשיך את מהלכו בבית ה-2 ובא לכם להשקיע בעצמכם. למרות שבדרך כלל אתם דואגים לעצמכם, תחום הבריאות והאסתטיקה יכול להפוך למוקד תשומת הלב שלכם. יכול להיות שאתם מתחילים דיאטה או חושבים על הגוף הפיזי ביתר שימת לב ויכול להיות שאתם בודקים איזה הליך רפואי או קוסמטי ואולי בא לכם יום ספא שיענג לכם את הגוף.

קריירה: הליקוי ב-31 בחודש יושב בבית הקריירה שלכם, זוהי בשורה טובה עבורכם ועבור היוקרה שלכם, אך זכרו לתת קרדיט גם לאחרים שהם חלק מהצוות השלם. 

הירח במזל שלכם ואתם במיטבכם: 7-9 לחודש

ימים טובים לזוגיות: 23-24 לחודש. 

רוצים תחזית למייל? הרשמו..
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
צרו קשר :
050-8663028
טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
מסעו של הירח
מסעו של הירח
הירח מטייל בשמים ומשפיע עלינו כאן למטה, הירח הוא המחסן הקוסמי הנשמתי, אחראי על הרגשות ועל ההתרחשויות הארציות בכל רגע וזמן נתון..
21.11.2010
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים