מזל מאזניים, הורוסקופ חודש אוגוסט 2018
שיתוף בפייסבוק
- תחזית אסטרולוגית אישית
- קביעת שיחות אישיות עם שלי
פרופיל מזל תחזית שנתית תחזית חודשית תחזית שבועית תחזית יומית תחזית למחר

מזל מאזניים, הורוסקופ חודש אוגוסט 2018

החודש מתחיל ב-7.8 כאשר וונוס נכנסת למזל שלכם ומטיבה עם היופי שלכם וגם עם הרומנטיקה. אי אפשר להתעלם מהעובדה שמרס שליט בית הזוגיות שלכם עדין בנסיגה ונכון זוהי תקופה שמעירה את התשוקה שהייתה בתרדמה ארוכה. אבל לא רק, סביר שגם את הפחד התת הכרתי שקשור בילדים שלכם. מרקורי שנמצא בנסיגה עד ה-19 יכול לעזור לכם לדבר על זה, להחזיר חברות ישנה שתפתח לכם את הלב.

2.8  מרס בדלי 90 לאוראנוס בשור – בדקו את הכסף שלכם. חשבו את ההוצאות והיו ערים להשקעות.

7.8  ונוס נכנסת למאזניים, (עד ה-10 לספטמבר) ונוס תצייר לכם את החיים בוורוד לתקופה של חודש. תקופה זו משמעותית מאוד וכדאי שתהיו מפוקחים, כיוון שוונוס תתחיל נסיגה ב-6.10 והיא קשורה הפעם לנושא כספים. תכננו מהלכים וחשבו את צעדיכם הכלכליים.

7.8  אוראנוס פונה לנסיגה במזל שור – לשור יש קשר ישיר לנושא הכלכלי שלכם, סביר שאתם מבצעים שינוי שקשור אף לשותפות.

אורנוס יתחיל את נסיגתו ב-8.8  ועד ה:6.1.2019 במהלך הנסיגה הוא יחזור למזל טלה ב-7.11 ויישאר שם עד ה-14.2, ואז שוב יחזור למזל שור. מה זה אומר? שזוהי תקופה מאוד מהפכנית בחייכם, במיוחד בכל הקשור לשותפות או זוגיות. אורנוס אמנם מנפץ כל מה שהיה קשור לעבור, אבל יכול בהחלט לבנות שותפות עתידנית, שונה ומיוחדת.

8.8  ונוס במאזניים 120 למרס בדלי.  יום טוב לפתוח את ההסכמים ולשנות תנאים, מכיוון שמרקורי נמצא בנסיגה עד ה-19, כדאי לחכות עם חתימה, אבל מומלץ לעבור על התנאים.

10.8 ונוס במאזניים 90 לשבתאי בגדי, ב-3 – כאן אנחנו מזהירים! במיוחד מול רשויות וחוק.
11.8 ליקוי חמה חלקי (שלא יראה מישראל) ב-18 מעלות אריה, ליקוי שיש לו קשר ישיר לילדים שבכם, או שלכם. נסו לבחון את השנה האחרונה האם אתם עסוקים יותר בנושא הילדים? או שאולי אתם יוצרים משהו חדש? תקופה זו של ליקוי מעוררת את הילד הפנימי שבכם לעשייה חדשה.

13.8 מרס עובר למזל גדי במהלך נסיגה, נסיגת מרס עדיין בעיצומה, (היא התחילה במזל דלי ב-27.6 ותסתיים במזל גדי ב-27.8) זוהי תקופה שתעורר את התלמיד שבכם, אולי כדאי ללמוד או להתפתח, להשלים מבחן, או אפילו לעבור טסט.


נסיגה נוספת החודש היא של
מרקורי
במזל אריה בין התאריכים 26.7-19.8 זוהי נסיגה קארמתית, כיוון שהיא נצמדת לראש הדרקון (נקודת הייעוד) 19.8 ומרקורי שיושב בבית המשפחה שלכם, נסו להימנע מעימותים משפחתיים. כמו כן, המעבר הזה יכול לגרום לשינויים בבית שלכם כמו שיפוץ, או החלפת ריהוט.

יופיטר בעקרב 120 לנפטון בדגים, תקופה זו של נסיגת נפטון בדגים מה-16 ביוני ועד ה-22 לנובמבר. מסתמנת כזו שמעוררת אתכם ללמידה או התפתחות.

26.8 ירח מלא ב-3 מעלות דגים, ב-15 – הירח המלא בקרבת נפטון, קריאה לטפל בגוף הפיזי שלכם, לערוך בדיקות.

26.8 ונוס במאזניים 90 לפלוטו בגדי – זהירות לא לצאת למלחמות אבודות מראש.

28.8 ונוס במאזניים 90 ליופיטר בעקרב – אנו ממליצים להימנע מהשקעות לא בטוחות. 
רוצים תחזית למייל? הרשמו..
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
צרו קשר :
050-8663028
טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
מסעו של הירח
מסעו של הירח
הירח מטייל בשמים ומשפיע עלינו כאן למטה, הירח הוא המחסן הקוסמי הנשמתי, אחראי על הרגשות ועל ההתרחשויות הארציות בכל רגע וזמן נתון..
21.11.2010
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים