מזל מאזניים, תחזית חודשית יולי 2017
שיתוף בפייסבוק
- תחזית אסטרולוגית אישית
- קביעת שיחות אישיות עם שלי
פרופיל מזל תחזית שנתית תחזית חודשית תחזית שבועית תחזית יומית תחזית למחר

מזל מאזניים, תחזית חודשית יולי 2017

תקופת הקיץ היא תקופת הגאות של העשייה השנתית שלכם וגם השנה אתם מגיעים לפסגות במטרות חיים וקריירה. אבל כמו שאתם מבינים ויודעים, שום דבר לא מגיע בלי מאמץ ועבודה.

ריבוע קרדינלי בשמים עוזר לכם להניע את הגלגלים ולחדש מהלכים ולהתחדש עם יוזמות חדשות. מרס כשליט המזל היורד שלכם בבית הזוגיות, מחזק את בני הזוג שלכם, במיוחד בתחום הכספי.

קריירה ופיננסים: בתחילת החודש ובמהלכו ישנו ריבוע קרדינלי בבית הקריירה. עם כניסתם לאריה של הכוכבים מרקורי (6) ומרס (21), בשילוב מולד ירח ב-23 נוצרת התגייסות אנרגטית המאפשרת לכם להירתם לפעילות, לשתף פעולה וליצור. חלקו השני של החודש, מביא אתו פופולריות והזדמנות למצוא תמיכה למימוש פרויקטים.

גם רעיונות חדשים בהקשרי מעבר דירה, מעבר עיר, שינוי במקום עבודה או שינוי פיזי במקום ממנו אתם עושים את העבודה היומיומית.

מבחינת תזמון אנחנו מדברים על התאריכים שבין ה-21 לבין ה-26 לחודש. בזמן זה אנו ממליצים לכם לעבוד על פרויקטים עתידיים ולשמר את הייחודיות שלכם.

בריאות: נפטון הוא שאחראי על הבריאות שלכם החודש, דורש מכם להקפיד על איזון ולא להגזים בשום צורה באכילה מחוץ לבית או מאכלים שאתם לא יודעים מי הכין אותם. הקפידו על שתייה מרובה ובדקו את תוקפם של מאכלים. זה יכול להתבטא בנפיחות בבטן ועד וירוס, שמרו על עצמכם.

אהבה וזוגיות: המחצית השנייה של החודש יותר רומנטית מהראשונה, שמציעה לכם בעיקר בילוי עם המשפחה. ירח מלא ב-9 יארגן לכם זמן בילוי ומגנט של אהבה. גם טיול ספונטני והנאה עם היקרים ללבכם. אם אתם רווקים, זה הזמן להיכרות ואהבהבים.

רוצים תחזית למייל? הרשמו..
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
צרו קשר :
050-8663028
טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
מסעו של הירח
מסעו של הירח
הירח מטייל בשמים ומשפיע עלינו כאן למטה, הירח הוא המחסן הקוסמי הנשמתי, אחראי על הרגשות ועל ההתרחשויות הארציות בכל רגע וזמן נתון..
21.11.2010
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים