מזל טלה, תחזית שנתית 2018
שיתוף בפייסבוק
- תחזית אסטרולוגית אישית
- קביעת שיחות אישיות עם שלי
פרופיל מזל תחזית שנתית תחזית חודשית תחזית שבועית תחזית יומית תחזית למחר

מזל טלה, תחזית שנתית 2018 

טלאים יקרים,

מיקומי הכוכבים נושאים עמם מסר ברור. בשנת 2018 תצטרכו לעשות שינויים דרסטיים, והדבר הראשון שתצטרכו לשנותו הוא משהו שנוגע לקריירה שלכם או לעבודה. הגורם שמתקשר לקריירה הוא שבתאי שנכנס למזל גדי בסוף שנת 2017, בעוד הגורם שמתקשר למהפך אישי הוא יופיטר בעקרב. יופיטר יישאר במיקום זה עד נובמבר 2018, ומשם העניינים אמורים להסתדר ביתר קלות.

לכוכב האישי, מרס, קורה משהו חשוב השנה ואנו מדברים על נסיגה אליה הוא יוצא ב-27.6 במזל דלי. מרס נכנס לדלי באמצע חודש מאי ויוצא ממנו באמצע נובמבר, בדרך הוא קופץ חזרה למזל גדי ובסך הכל הוא מבלה תקופה של שבעה חודשיים בשני מזלות בלבד. מה קורה לכם בפרק זמן זה?

כיוון שכל זה קורה בבתים של קריירה ועבודה במפות שלכם לא נופתע לשמוע על שבועות רבים בהם אתם "בונים את עצמכם", מפלסים דרך בנתיב מקצועי חדש, יוצרים קשרים והכרויות שישרתו אתכם בהמשך, ומתעלים את האנרגיות לשיתופי פעולה שאמורים להניב צ'ק שמן.

בדומה למרס שיוצא לנסיגה חשובה השנה, ונוס צועדת באותו הנתיב. בעוד במרס אפשר להשתמש כתכנית מתאר למה שעובר עליכם ב-2018 באופן כללי, בונוס ניתן להשתמש כתוואי לדברים שקורים במערכות היחסים שלכם.

הזמן הרלוונטי מבחינה זו הוא ה-7.8 בו ונוס נכנסת למזל מאזניים, הוא המזל היורד שלכם. כיוון שוונוס מתחילה נסיגה חודשיים לאחר תאריך זה חזרתה למאזניים מובטחת. באופן כללי ונוס מבלה חמישה חודשים במזלות מאזניים ועקרב. במהלך חודשים אלו מערכת היחסים שלכם או תחום הזוגיות מרגיש כמשהו פחות טבעי. אתם מוצאים את עצמכם חושבים ומתעמקים ברגשות שלכם, מטילים ספק באהבה, מתחרטים ומתנדנדים. כניסת ונוס למזל קשת בתחילת דצמבר מנקה את האוויר מתהיות ונותנת הזדמנות לבקש סליחה על טעויות. 

אם נחזור רגע לנושאי עבודה וקריירה, צריך לומר מספר מילים על ענייני כספים השנה. אוראנוס עובר בתאריך ה-15.5 לשור ולבית הפיננסים במפות שלכם. יחד עם זאת חשוב לציין שבמעבר זה הוא יוצא מהמזל שלכם, בו הוא שהה במשך שבע השנים האחרונות.

אם חצי העשור האחרון של חייכם הושקע בהתפתחות אישית ויכולתם להרשות לעצמכם לשים דאגות כלכליות בצד, החל מחודש מאי זה כבר לא יהיה המצב. אולי זה קשור לכך שאתם כבר לא חיים רק בשביל עצמכם, אולי אתם מציבים לעצמכם מטרת חיים חדשה, ואולי זה פשוט עניין של שינוי בסדר העדיפויות - אתם רוצים שיהיו ברשותכם יותר אפשרויות ובשביל זה אתם זקוקים לכסף.

* אוראנוס חוזר זמנית למזל שלכם החל מחודש נובמבר, אתם לוקחים הפסקה מהמרוץ אחר הכסף החל מחודש זה ועד מרץ 2019.    

בהקשר לענייני בריאות אנו נותנים מבט בכוכב מרקורי המתקשר לתחום זה בחייכם. כיוון שמרקורי מבלה את נסיגותיו השנה במזלות האש (אליהם גם אתם משתייכים), אנו יכולים להבין שכשאתם לא בבריאות טובה זה קשור במידה כזאת או אחרת למצבכם הנפשי ומצב הרוח. מסיבה זו חשוב לא להכחיש רצונות, לא להדחיק צרכים, להוציא החוצה ולאוורר תלונות ומענות. כמו גם הרבה לעסוק בספורט, לבלות בטבע ולהפעיל את הגוף - נפש בריאה בגוף בריא.

את שנת 2018 אתם מסיימים כאשר הכוכב שלכם, מרס, נמצא במזל דגים המייצג מנוחה ושינה. יותר מכל כנראה תצטרכו את זה, שנת 2018 עתידה להיות אחת העסוקות בחייכם.

את 2019 אתם מתחילים עם מרס במזל שלכם, שזה תמיד סימן טוב, העבודה הקשה הייתה שווה את זה.. 


רוצים ללמוד אסטרולוגיה? יש לי הצעה בשבילכם - לחצו כאן

 

צפו בתחזית השנתית ב-YouTube – לחצו כאן 

צרו קשר :
050-8663028
טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
מסעו של הירח
מסעו של הירח
הירח מטייל בשמים ומשפיע עלינו כאן למטה, הירח הוא המחסן הקוסמי הנשמתי, אחראי על הרגשות ועל ההתרחשויות הארציות בכל רגע וזמן נתון..
21.11.2010
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים