מזל טלה, הורוסקופ שבועי: 21-15.4
שיתוף בפייסבוק
- תחזית אסטרולוגית אישית
- קביעת שיחות אישיות עם שלי
פרופיל מזל תחזית שנתית תחזית חודשית תחזית שבועית תחזית יומית תחזית למחר

מזל טלה, הורוסקופ שבועי: 21-15.4

הכוכב האישי מרס מתרחק משבתאי בשבועות אלו, הוא מתקרב לפלוטו בתמורה. בפועל אתם מחליפים סביבה, מעגל השפעה, או דרישות רגשיות. המקום שאתם נמצאים בדרככם אליו, בעיקר תידרשו שם לנאמנות.

מבחינת תזמון - היבט זה מגיע לידי שלמות בסוף השבוע הבא, עד אז הסטטוס שלכם יהיה ברור, ואנחנו די בטוחים שזה מתייחס לסטטוס המקצועי שלכם או לדברים שקורים אצלכם בקריירה.

הימצאות מרס במזל גדי מראה שאתם 'נצמדים לתכנית' בשבועות אלו. למרות הרצון הטוב שלכם, זכרו שבידכם הבחירה לשנות משהו אם יתעורר צורך.

זוגיות - ונוס מתרחקת מהיבט הרמוני עם מרס בשבועות אלו, המעורבות שלכם בקשר הזוגי פוחתת, הצורך שלכם להיות נוכחים בזירות אחרות של החיים עולה.

בריאות - האסטרואיד כירון נכנס למזל שלכם ביום שלישי השבוע, ומדובר על זמן שסמוך אליו המודעות שלכם לנושא בריאותי כלשהו עולה באופן משמעותי. אתם שומעים על אדם אחר שמושפע, מתחייבים שזה לא יקרה לכם, או מובילים את הדרך לשינוי בריאותי נחוץ כלשהו (אצלכם או בקרב בני משפחה).

* ויתכן שאתם זקוקים להדרכה בעניין זה

תחילת שבוע - מרקורי מסיים נסיגה בשליש הראשון של המזל שלכם. טלאים ילידי חודש מרץ יצטרכו להתארגן על התכניות שלהם מחדש. עדיף כבר ביום ראשון, אז זה קורה.

יום שני - מולד ירח בשליש האחרון של המזל שלכם מעורר מתרדמת אביב את הטלאים שנולדו באמצע חודש אפריל. מדובר על מולד ירח שזורע בכם ביטחון ורצון לעשות, אפילו קצת תמימות - אבל כזו שקל לתרגם לאומץ לב וחדשנות.

אמצע שבוע – שלישי-רביעי - אירועי זיכרון מגיעים יחד עם ימי אביב יפים, ניגוד זה בולט לעיניכם.

רביעי-חמישי - אירועי עצמאות מתוזמנים עם שבתאי שפונה לנסיגה, אתם עומדים בפני שלב חדש בחייכם המקצועיים, אבל האקשן האמתי יתרחש בשבוע הבא.

סוף שבוע - השמש יוצאת מהמזל שלכם ביום שישי ונכנסת למזל שור המסמל קניות, ענייני כספים, עבודה, ועניינים אחרים של חיי היומיום. חודש מאי צופן בחובו הרבה הרגשה של שגרה ויציבות עבור בני המזל שלכם, וזה מצוין.

יום שבת - היבטי ירח בקונסטלציות מעורבות (הרמוני ודיסהרמוני) מראים שאתם צריכים להתמודד עם לא מעט ביום זה.

צרו קשר :
050-8663028
טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
מסעו של הירח
מסעו של הירח
הירח מטייל בשמים ומשפיע עלינו כאן למטה, הירח הוא המחסן הקוסמי הנשמתי, אחראי על הרגשות ועל ההתרחשויות הארציות בכל רגע וזמן נתון..
21.11.2010
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים