מזל טלה, הורוסקופ שבועי: 18-12.8
שיתוף בפייסבוק
- תחזית אסטרולוגית אישית
- קביעת שיחות אישיות עם שלי
פרופיל מזל תחזית שנתית תחזית חודשית תחזית שבועית תחזית יומית תחזית למחר

מזל טלה, הורוסקופ שבועי: 18-12.8

הכוכב האישי מרס עוזב השבוע את מזל דלי, המקושר אצלכם לתמיכה ואהדה. הוא עובר למזל גדי במהלך נסיגה,

שם הוא ישהה בשתי המעלות האחרונות של המזל במהלך חודש כמעט.

בניגוד לדלי, השפעת גדי מתבטאת בסְפֶרוֹת של עבודה ועמל, מכאן אנו מסיקים שלא יהיה חסר מה לעשות עד אמצע חודש ספטמבר (מה שכן יהיה חסר זה זמן חופשי).

מבחינת תזמון - מרס נכנס לגדי ביום שני הקרוב בשעות הבוקר המוקדמות.

אנחנו רוצים להפנות את תשומת ליבכם למעבר ונוס למזל היורד בשבוע שעבר. הימצאות ונוס במאזניים מעוררת נושאים רדומים במערכות יחסים קיימות, בעיקר כמה כל אחד מבני הזוג תורם ונותן, כמו גם שאלות בלתי אפשריות בדבר שוויוניות וההדדיות.

כספים - מעבר אוראנוס לנסיגה בבית הכספים שלכם בשבוע שעבר מראה שאתם נמצאים במים הסוערים מבחינה כלכלית. החדשות הטובות, זה הולך ומתייצב כל שבוע - איפשהו במהלך חודש ספטמבר כבר תפסיקו להרגיש בכך.

יום ראשון - מערך היבטים הרמוני במזלות האדמה וירח בבית הבריאות והכושר הופך זמן זה לאידיאלי אם אתם שוקלים להתחיל ספורט חדש, לחזור לתכנית אכילה שעשתה טוב בעבר, או אולי לארגן ולעשות סדר בארון התרופות בחדר האמבטיה.

שלישי-רביעי - אלו ימים בהם אתם קצת מתוסכלים. זה שדברים לא בהכרח הולכים חלק לא אומר שאין לכם ממי ללמוד או מה להבין (כדי לצאת עם היד על העליונה).

יום חמישי - מערך היבטים דיסהרמוני הכולל את הירח, מרס, אוראנוס ונקודת הצפון של הירח מפעיל את הצדדים האובססיביים באופייכם. האינסטינקט אומר 'ללכת ראש בראש', אנחנו אומרים 'נסו לשחרר'.

יום שישי - מערך היבטים הרמוני גורם לדברים טובים לקרות.

יום שבת - היבט מרקורי-ונוס הרמוני פותח בכם את היצירתיות, בעיקר החל משעות הערב. בשעות הבוקר אתם לא מצליחים להגיע לדברים שאתם באמת רוצים לעשות.

צרו קשר :
050-8663028
טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
מסעו של הירח
מסעו של הירח
הירח מטייל בשמים ומשפיע עלינו כאן למטה, הירח הוא המחסן הקוסמי הנשמתי, אחראי על הרגשות ועל ההתרחשויות הארציות בכל רגע וזמן נתון..
21.11.2010
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים