מזל טלה, תחזית שבועית 17-23.6
שיתוף בפייסבוק
- תחזית אסטרולוגית אישית
- קביעת שיחות אישיות עם שלי
פרופיל מזל תחזית שנתית תחזית חודשית תחזית שבועית תחזית יומית תחזית למחר
מזל טלה, תחזית שבועית  17-23.6 

טלאים יקרים,

רוב הכוכבים האישיים (השמש, מרקורי, ונוס) נמצאים השבוע במחוזות התחתונים של המפות שלכם, זה כנראה בא להראות שלא משנה כמה אתם עסוקים בימים אלו אתם מבלים זמן רב מביתכם.

הכוכב האישי, שלא נמצא במחוזות התחתונים של המפה הוא מרס. מרס במקרה הוא גם הכוכב המייצג אתכם מבין גרמי השמיים. מרס מעביר שבוע אחרון בעודו נמצא בתנועה קדימה במזל דלי, מזל הערכים והאידיאליזם. עם המעבר המתוכנן של מרס לנסיגה בשבוע הבא תצטרכו להיפטר מחלק הרעיונות שאתם אוחזים בהם ולפנות מקום לנסיבות חדשות, שונות מאלו שחשבתם שיגיעו.

התרחשות נוספת המערבת את מרס (ומכאן גם מערבת אתכם) היא מוּלוּת ונוס-מרס המגיעה לידי שלמות ביום חמישי השבוע. תחת השפעת המולות יש לכם זמן לשחק, ליצור דרמות, ולשלוט בנרטיב. הדבר שצריך להיזהר ממנו הוא שמשחקים אלו ייצאו מכלל שליטה.
* אחד המקומות שבהם אנרגיה זו באה לידי הוא חיי האהבה שלכם

ברמת התמונה הגדולה החל מסוף השבוע הקרוב מרס יהיה הכוכב היחיד בנמצא במזל אוויר, וזה מקנה פעלתנות ותחכום לאופי הלא מתוסבך שלכם. בשארית יוני ובמהלך חודש יולי אתם הופכים מעורבים בשלל מפגשים חברתיים, חוגי בית, קבוצת מטרה, פורומים קהילתיים ושאר התארגנויות.בשאר השבוע אנו רוצים להתייחס למעברים רגועים בימים ראשון שני, למעבר המחזק בכם תכונה של למדנות ביום שלישי, לירח ברבע ראשון שמאפשר לסגור מטלות קטנות ביום רביעי.

סוף שבוע שימו לב למוּלוּת מרקורי-פלוטו המגיעה לידי שלמות ביום שבת. זה הוא ההיבט האחראי למחשבות הפחות מאופטימיות שלכם, למזלנו השפעה זו מוגבלת לשעות הערב במוצ"ש.   


צרו קשר :
050-8663028
טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
מסעו של הירח
מסעו של הירח
הירח מטייל בשמים ומשפיע עלינו כאן למטה, הירח הוא המחסן הקוסמי הנשמתי, אחראי על הרגשות ועל ההתרחשויות הארציות בכל רגע וזמן נתון..
21.11.2010
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים