מזל טלה, הורוסקופ שבועי: 29-23.7
שיתוף בפייסבוק
- תחזית אסטרולוגית אישית
- קביעת שיחות אישיות עם שלי
פרופיל מזל תחזית שנתית תחזית חודשית תחזית שבועית תחזית יומית תחזית למחר

מזל טלה, הורוסקופ שבועי: 29-23.7

הכוכב שלכם, מרס, מבלה את השבוע תחת קרני השמש, ומשלים את הצמידות אליה ביום חמישי. למעבר זה יכולות להיות מספר פרשנויות. יתכן שאתם נדרשים לעשייה מאומצת עם מעט הפסקות, יתכן שאתם נמצאים בסיטואציות של רמת נראות גבוהה (אין פרטיות), יתכן שהפכתם לאובססיביים בנוגע לדבר זה או אחר (זה מכלה את זמנכם ומחשבותיכם).

בחדשות אחרות, השבוע הזה מתחיל תחת הקרניים הרכות של הירח החדש ביום ראשון. בניגוד להיבטים מתוחים של ירח מלא, היבטים של מולד ירח נמצאים שם כדי להאיר את הדרך על נתיבים ודרכים בהם אנו שוקלים לפסוע. אחד הנושאים החמים למולד הירח הקרוב הוא עניין של אימפקט, יצירה, ילודה והמשכיות. מה נשאיר אחרינו כשכבר לא נהייה פה? (או מי)

יום שני - אתם מחפשים להרגיש שאתם יושבים על משהו ממשי בקשרים זוגיים ומוצאים את עצמכם בסיטואציות של להציב גבולות עם ילדים.

יום רביעי - מרקורי עומד להיכנס למזל בתולה, וזה גם הזמן להתחיל להתכונן לדבר הגדול הבא שמחכה מעבר לפינה (כל אחד על פי סדר עדיפויות שונה וייחודי).

יום חמישי - העשייה נמצאת בשיאה ומהלך הפעולה המתבקש הוא מהלך של איזון. אל תשכחו לקחת הפסקות, אל תעבדו על אוטומט, אל תתעצבנו, השליכו פרפקציוניזם לצד, ותנו לעשייה להגיע ממקום של שקט.

יום שישי - זה עוד קצת ממה שהיה לכם אתמול.

יום שבת - הגעתם ליעד. מגיעה לכם מנוחה, לא? אגב, אנו לא פוסלים אפשרות שהפרס יסתכם בחוסר עשייה מוחלט.

 

צרו קשר :
050-8663028
טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
מסעו של הירח
מסעו של הירח
הירח מטייל בשמים ומשפיע עלינו כאן למטה, הירח הוא המחסן הקוסמי הנשמתי, אחראי על הרגשות ועל ההתרחשויות הארציות בכל רגע וזמן נתון..
21.11.2010
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים