מזל טלה, הורוסקופ שבועי: 28-22.1
שיתוף בפייסבוק
- תחזית אסטרולוגית אישית
- קביעת שיחות אישיות עם שלי
פרופיל מזל תחזית שנתית תחזית חודשית תחזית שבועית תחזית יומית תחזית למחר

מזל טלה, הורוסקופ שבועי: 28-22.1

הכוכב האישי, מרס, נמצא שבוע אחרון במזל דגים לפני החזרה שלו למזל שלכם במוצאי שבת. מדובר על השפעה שמייבשת אתכם ומשאירה אתכם תלוים (בנסיבות ובאנשים אחרים), אך החל משבוע הבא תחושת מטרה מחודשת תלווה את העשייה שלכם, והכי חשוב - יותר עצמאות בהתנהלות היום-יום.

בשבועות אלו הפלנטה ונוס מתקרבת למרחק נגיעה עם הכוכב שלכם מרס. מדובר על השפעה שמבטיחה לא מעט, אך לא בהכרח מקיימת. ונוס מסמלת אהבה וכספים, ובעוד היא מתקרבת לגרם השמיים המייצג אתכם היא לא משלימה את ההיבט אליו. בפועל זה יכול להראות שאתם מקווים לסגור עסקה, לבצע רכישה חשובה, או לגלות שהצד השני מעוניין בכם כמו שאתם מעוניינים בו. אך האם הדבר יתאפשר בקלילות? כנראה שלא. ונוס מתחיל נסיגה בעוד חודש בערך וזה מראה שמדובר על עניין יותר סבוך משניתן לראות במבט ראשון.

ראשון עד שלישי - אתם נמצאים במומנטום של עשייה ואתם צריכים לזכור שלא להתפתות להסחות דעת קלות והתקטננויות שבהרגל.

רביעי-חמישי - מה שאתם תופסים כקטנוניות נתפס כחיוני ונחוץ ביד אנשים אחרים, הקדישו מעט מזמנכם כדי לשתף פעולה ותחסכו לעצמכם כאב ראש מאוחר יותר.

יום שישי - שעות הערב זה הזמן בו לדברים נטייה להתקלקל, אבל זה לא אמור להדאיג אתכם אם אתם לא בזוגיות. זוגות: הגיע הזמן לפשרות כואבות.

יום שבת - מעבר לכניסת מרס לטלה מדובר גם על יום בו מתקיים מולד ירח בבית החברים, הקבוצות, והשאיפות לעתיד. נצלו את המומנטום של המעבר, צאו מהקליפה שלכם וצאו מהבית. תנו מבט ברשימת ה'טו-דו' והיכנו למחוק שני פריטים ממנה (לפחות).

* אתם הכי אנרגטיים בשעות הערב - תכננו בהתאם

צרו קשר :
050-8663028
טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
מסעו של הירח
מסעו של הירח
הירח מטייל בשמים ומשפיע עלינו כאן למטה, הירח הוא המחסן הקוסמי הנשמתי, אחראי על הרגשות ועל ההתרחשויות הארציות בכל רגע וזמן נתון..
21.11.2010
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים