מזל טלה, הורוסקופ חודש אוגוסט 2018
שיתוף בפייסבוק
- תחזית אסטרולוגית אישית
- קביעת שיחות אישיות עם שלי
פרופיל מזל תחזית שנתית תחזית חודשית תחזית שבועית תחזית יומית תחזית למחר

מזל טלה, הורוסקופ חודש אוגוסט 2018

החודש מתחיל עם ירח במזל שלכם בצמידות לכירון, התחושה היא של נפילה אנרגטית שמטרתה לאתחל אתכם מחדש, אנו ממליצים לכם לשבת במקום שקט ולתכנן מהלכים.

כוכב מרס (כוכב הפעולה, השליט שלכם) שנמצא בצמידות לזנב הדרקון בדלי, יכול להוביל אתכם לעימות מול הקולגות או למלחמה על העקרונות שלכם – מיקום מרס לתקופה ארוכה במקום החברתי גורם לכם להיות סוג של אריות שלא יכולים לראות חוסר צדק.

2.8  מרס בדלי 90 לאוראנוס בשור – אם חשבתם לסיים פרק חשוב בחיים, זה הזמן, מרס מסוגל לנפץ חומות ולהזיז הרים, גם מעבר דירה בא בחשבון ואם אתם לא בעניין אנחנו ממליצים להזיז רהיטים או לשנות עיצוב.
7.8  ונוס נכנסת למאזניים, לבית הזוגיות שלכם, זוהי תקופה טובה (עד ה-10 לספטמבר) לשותפות ומחוות רומנטיות.  
7.8  אוראנוס פונה לנסיגה במזל שור – שימו לב לכספים שלכם, אם אתם לא כאלו שמשקיעים בבורסה, סביר שחשבון הבנק שלכם יחווה סוג של זעזוע (זה הזמן להנהיג ניהול נכון).
אורנוס יתחיל את נסיגתו ב-8.8  ועד ה:6.1.2019 במהלך הנסיגה הוא יחזור למזל שלכם בתאריך ה-7.11 ויישאר במזל שלכם עד ה-14.2, מה זה אומר? שהגיע הזמן להיפרד ממי שצריך, לא להמשיך בכוח מערכות יחסים, במיוחד שמדובר בעקרונות חשובים או בכספים.
8.8  ונוס במאזניים 120 למרס בדלי. אלו ימים טובים לנהל משא ומתן שותפי, לפתוח את ההסכמים ולשנות תנאים, מכיוון שמרקורי נמצא בנסיגה עד ה-19, כדאי לחכות עם חתימה.
11.8 ליקוי חמה חלקי (שלא יראה מישראל) ב-18 מעלות אריה, ליקוי שמחזק את הביטחון האישי שלכם ויכול לעזור לכם לפתוח עסק חדש או יוזמה חדשה, או לפרסם את עצמכם. הליקוי יכול לעורר לכם את הפצע המדמם, החיה הפצועה שבכם דורשת יותר וזה הזמן לא רק לשאוף אלא ליישם.
13.8 מרס עובר למזל גדי במהלך נסיגה, נסיגת מרס עדיין בעיצומה,
(היא התחילה במזל דלי ב-27.6 ותסתיים במזל גדי ב-27.8)

זה אמנם לא זמן טוב להחלטות עסקיות, אך זוהי תקופה לתכנן מהלכים עתידיים. לעשות ראורגניזציה מחדש,  במיוחד כשהנסיגה עוברת למזל גדי ונוגעת באופן ישיר בבית הקריירה שלכם. אנו ממליצים לחכות ל- 27.8 בו מרס חוזר מנסיגה – ואז תוכלו להתחיל מחדש או לקחת החלטות איך להמשיך. אם אתם קשורים לארגון גדול או יוזמה חברתית, סדר הדברים ישתנה ואולי חלוקת התפקידים תשתנה. 
נסיגה נוספת החודש היא של מרקורי
במזל אריה בין התאריכים 26.7-19.8 שגם היא סוג של גורלית, כיוון שנצמדת לראש הדרקון (נקודת הייעוד) הפגנות הקהילה הגאה הם דוגמה מצוינת למלחמה על עיקרון שבמקרה הזה העיקרון הוא הזכות להיות אבא (אריה). סביר שגם לכם יש עיקרון שאתם רוצים ל'ריב' עליו. מרקורי בנסיגה יכול לגרום למלחמת אגו, אך הרצון להשיג את המקום שלכם, חזק!
19.8 יופיטר בעקרב 120 לנפטון בדגים, תקופה זו של נסיגת נפטון בדגים
מה-16 ביוני ועד ה-22 לנובמבר. שימו לב ובדקו את אמינות האנשים סביבכם, יש מצב שמסתירים מכם, או שאין לכם את כל האינפורמציה, או אפילו שגונבים אתכם. בדקו ניירת, תדפיסי חשבון, הסכמים וכו'.
23.8 השמש נכנסת לבתולה, ב-7 בבוקר, זוהי תקופה של חשבון נפש, בדק בית וניקיון פנימי.
26.8 ירח מלא ב-3 מעלות דגים, (זמן מדויק בשלוש בצהריים) – הירח המלא בקרבת נפטון, מעורר אתכם להתפכחות. אנו ממליצים גם לערוך בדיקות דם תקופתיות.

רוצים תחזית למייל? הרשמו..
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
צרו קשר :
050-8663028
טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
מסעו של הירח
מסעו של הירח
הירח מטייל בשמים ומשפיע עלינו כאן למטה, הירח הוא המחסן הקוסמי הנשמתי, אחראי על הרגשות ועל ההתרחשויות הארציות בכל רגע וזמן נתון..
21.11.2010
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים