מזל טלה, תחזית חודש מרץ 2017
שיתוף בפייסבוק
- תחזית אסטרולוגית אישית
- קביעת שיחות אישיות עם שלי
פרופיל מזל תחזית שנתית תחזית חודשית תחזית שבועית תחזית יומית תחזית למחר

מזל טלה, תחזית חודש מרץ 2017

חודש לפני יום ההולדת שלכם אתם נמצאים בתקופה של 'ימי הביניים' בה חשוב שתאפשרו לעצמכם לנוח, לחלום וליהנות מהמתנות הקטנות של החיים. הנאות כמו משפחתיות, חברתיות וכל דבר אחר שמאחד אתכם ולא גורם לכם נפרדות ותסכול. גם אם יש לכם מה להגיד נגד אנשים מסביבכם, נסו לעשות זאת באלגנטיות.

ב-21 במרס שנה חדשה אסטרולוגית נפתחת ואתה גם האנרגיה שלכם שתמיד ממהרת לפרוץ כמו חלוצה לפני כולם. אם אתם מצליחים להתאפק עם הרעיון שלכם ולא לקפוץ בראש, דעו שכך ייטיב עמכם. שימו לב לאורך כל החודש שאתם לא נגררים לאנרגיה מתפרצת ושמרו על פאסון ועל המטרה העיקרית שלשמה אתם פועלים.

זוגיות - ונוס בדגים מחממת את גזרת הזוגיות שלכם. אמנם לא פעם אתם יכולים לסעור ולגעוש כמו דינמיט, אך הקפידו לא לעשות את זה כלפי אנשים כי אם כלפי מטרה. נסיגת ונוס בין – 4.3-15.4 תתחיל במזל שלכם ותשפיע על מערכות יחסים ותיקונם, זוהי הזדמנות להחזיר מערכות יחסים מהעבר ולתקן אותם או לתקן את הקיימות, להנהיג גישה חדשנית ולהגדיר מחדש את התרומה לקשר.

עבודה - אם אתם יזמים או שוקדים על רעיון חדש, החודש אתם מקבלים זמן והצצה אל מאחורי הקלעים להיפגש עם עצמכם ולהפרות את עצמכם.

פיננסי - מדובר על תקופה בה אתם חושבים מחוץ לקופסה ואולי זה הזמן להשקיע ברעיון חברתי או במיזם שתואם את האידיאלים שלכם.

יום השוויון האביבי ב-21 - השמש עוברת לטלה ומתחילה שנה אסטרולוגית חדשה. נסו לבחור כמה שפחות מטרות כדי להצליח להוציא אותם לפועל. במילים אחרות – מיקוד יבטיח לכם הצלחה.

מרס (שליט המזל) עובר לשור ב-10 - נסו להתחיל התחלות חדשות בזמן הזה, בו יש לכם יכולת לממש ברמת החומר. להוציא לפועל את היוזמות שלכם. כי כל הזמן שלפני אתם עדין סובבים סביב היוזמה והרעיון.

רוצים תחזית למייל? הרשמו..
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
צרו קשר :
050-8663028
טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
מסעו של הירח
מסעו של הירח
הירח מטייל בשמים ומשפיע עלינו כאן למטה, הירח הוא המחסן הקוסמי הנשמתי, אחראי על הרגשות ועל ההתרחשויות הארציות בכל רגע וזמן נתון..
21.11.2010
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים