מזל טלה, הורוסקופ חודש יוני 2018
שיתוף בפייסבוק
- תחזית אסטרולוגית אישית
- קביעת שיחות אישיות עם שלי
פרופיל מזל תחזית שנתית תחזית חודשית תחזית שבועית תחזית יומית תחזית למחר

מזל טלה, הורוסקופ חודש יוני 2018

הכוכב שלכם, מרס, יחל את נסיגתו ב-27.6 במזל דלי שאחראי על הארגונים, וההתארגנות החברית. סביר שבתקופת הנסיגה עד 27.8 תקבלו הזדמנות שנייה בכל הקשור לפעילות חברתית או ארגונית. חשוב שתדעו שאתם פחות טובים בשיתופי הפעולה. אתם מעדיפים לקחת אחריות אישית ופחות לשתף פעולה או להיות חלק מצוות גדול, במיוחד אם אתם לא מנהלים או יוזמים.

כאנשים סוליסטים ומובילי דעה – על מנת להגיע לתוצאות, סביר להניח שתצטרכו גם שיתופי פעולה, לכן נסו להתנהל בשיתופיות בתקופת הנסיגה. אך לא רק, נסו לחשוב מה כדאי לכם מבחינה עסקית, משפחתית ואפילו חברית ונתבו את האנרגיה רק למה שכדאי ומקדם אתכם (אנחנו מבטיחים שזה ישתלם).

זוגיות: כשמדובר בחיי האהבה שלכם, ונוס, כוכבת הלכת שאחראית על בית הזוגיות, תעבור לגזרת הרומנטיקה שלכם ב-13 ביוני ותישאר שם עד 9 ביולי. סיכויי ההיכרויות מתחזקים במהלך תקופה זו, אך שימו לב שבעקבות נסיגת מרס, ההיכרות יכולה להיות טובה לרומנטיקה, אך פחות טובה - או אולי מוגזמת – לקשר מיני, זאת בעקבות נסיגת מרס.

משפחה: ב-12 ביוני מרקורי עובר למזל סרטן והתקשורת הופכת להיות יותר רגשית ואמוציונלית. ההמלצה היא להתרכז במשפחתיות ולהקדיש לה גם זמן.

קריירה: ירח מלא ברום השמים ב-28 ביוני ילווה באור הזרקורים ותחושה שאתם לוקחים פיקוד על החיים המקצועיים שלכם. זוהי הזדמנות להגיע להישגים ובעיקר להרשים את השותפים שלכם.

בריאות: מרס בנסיגתו עלול לגרום לדלקות או לפציעות. בתקופת נסיגת מרס אנחנו ממליצים להתחיל תהליך בריא, לסגל משמעת או אורח חיים שמתאים לכם.

רוצים ללמוד אסטרולוגיה? עם שלי רום? כל המידע כאן - כנסו
רוצים תחזית למייל? הרשמו..
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
צרו קשר :
050-8663028
טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
מסעו של הירח
מסעו של הירח
הירח מטייל בשמים ומשפיע עלינו כאן למטה, הירח הוא המחסן הקוסמי הנשמתי, אחראי על הרגשות ועל ההתרחשויות הארציות בכל רגע וזמן נתון..
21.11.2010
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים