מזל טלה, תחזית חודשית יולי 2017
שיתוף בפייסבוק
- תחזית אסטרולוגית אישית
- קביעת שיחות אישיות עם שלי
פרופיל מזל תחזית שנתית תחזית חודשית תחזית שבועית תחזית יומית תחזית למחר

מזל טלה, תחזית חודשית יולי 2017

החודש שלכם מתחיל מאוד אינטנסיבי, עם יכולת להניע דברים ולדחוף קדימה. שלושה כוכבים בתחתית המפה (אזור המשפחה והרגשות) וכוח להניע ולדחוף קדימה, רק היו זהירים עם הרגישות המוגזמת (הקשיבו לאינטואיציה הפנימית). ב-3 השתדלו לא להכניס את עצמכם למצבים של מלחמת כוחות, היו מאופקים ככל שתוכלו.

ירח מלא בגדי ב-9 יוצר סביבה רגישה ונפיצה באזור המשפחתי שלכם, אתם שואלים את עצמכם את שאלת המאה- האם מפרגנים לכם? כי בסופו של דבר אתם מרגישים בגפכם וזקוקים לדעת שאתם עדין מוערכים ואהובים (האם אתם באמת זקוקים לזה? טלאים).

מולד ירח ב-23 באריה – זה הזמן לקצור את פירות העבודה הקשה אם תדעו לדרוש ולא לשבת בשקט. (אבל שימו לב לא לעלות על טורים גבוהים).

הסדרים כספיים: אתם מנסים לסדר עבור ביטחונכם, ענייני כספים, אולי חשבון חסכון, או ביטוחים למיניהם, ב-6 תוכלו לסגור את הפינה בכל הקשור לכספים ובטחונות עתידיות ותוכלו לסכם הסדר כספי חדש שיעשה לכם טוב. רק שימו לב החודש עם נפטון בנסיגה, שלא ירמו אתכם, קראו את כל האותיות הקטנות.

פוטנציאלים: ריכוז כוכבים באריה במיוחד סביב ה-23 לחודש מגביר התאהבות, התחדשות, הישגיות שיכולה לגרום לכם נחת במיוחד בתחום האישי או סביב הילדים.

רוצים תחזית למייל? הרשמו..
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
צרו קשר :
050-8663028
טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
מסעו של הירח
מסעו של הירח
הירח מטייל בשמים ומשפיע עלינו כאן למטה, הירח הוא המחסן הקוסמי הנשמתי, אחראי על הרגשות ועל ההתרחשויות הארציות בכל רגע וזמן נתון..
21.11.2010
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים