מזל טלה, הורוסקופ חודש אפריל 2018
שיתוף בפייסבוק
- תחזית אסטרולוגית אישית
- קביעת שיחות אישיות עם שלי
פרופיל מזל תחזית שנתית תחזית חודשית תחזית שבועית תחזית יומית תחזית למחר

מזל טלה, הורוסקופ חודש אפריל 2018

החודש מתרחש אירוע גדול עבורכם, כירון עובר למזל שלכם, וזוהי הזדמנות להמציא את עצמכם מחדשכירון התגלה ב- 1977 ומאז משויך למזל בתולה, הוא אמנם נחשב לוחם אך הוא גם המורה הגדול, ההילר, זה שאחראי לרפא את הפצעים הכי עמוקים של הנשמה. וכמו שכולנו יודעים כל כאב הוא ראי של הנפש, אז העבודה שלכם טלאים זה לגלות מהו מקור הכאב ומהי הסיבה הגבוהה שלו. כי מהרגע שכירון יכנס למזל שלכם, אין לכם כבר פריבילגיה לקחת כדור ולהמשיך במשחק, אתם צריכים לעשות עבודת שורש.

15.4 הירח במזל שלכם ובנוסף מרקורי חוזר מנסיגה ב-12 בצהריים. מרקורי חוזר לנקודת ההתחלה וצועק את כל מה שיש לו על הלב בלי להתבייש. גם אם זה ישמע לאחרים כמו שתלטנות, או חוסר טקט, מה שיש לכם לומר לא יישאר בתיבה. כל ה-3 שבועות האחרונים אתם לא מסוגלים לשבת בשקט ואולי זו לא תקופה שדוגלת בהרמוניה אבל אחרי שהחריש ייעשה יגיע כירון לטפל בכל המכאובים ולאחות את הפצעים.


16.4  מולד ירח ב-26 מעלות טלה ב-5 בבוקר -
מולד הירח בצמידות לאוראנוס מסמן לכם את חמש עשרה הימים הקרובים כימים של יזמות, פעילות עצמאית, מחשבה מחוץ לקופסה, הברקות ותובנות והרבה רצון להתקדם. זה הזמן לשבור דפוסים ישנים שנראו כחזקים מכם עד עכשיו.

17.4 ערב יום הזיכרון -
כירון יעבור ב-10 בבוקר למזל טלה. לאחר 7 שנים שאורנוס טלטל אתכם מכל כיוון, לאחר שעזבתם עבודות, נפרדתם משותפים, אולי התגרשתם, עשיתם שינויים גדולים והרגשתם שקשה לכם להתחבר לאנשים. כן, רבים מכם מרגישים די בודדים. כירון מגיע  כדי לעזור לכם להתקרב לעצמכם ולאנשים אחרים מחדש. הלוחם הפנימי שלכם סיים את הקרב ועכשיו הוא מוריד הילוך ויכול להתחיל להתקרב, להתנות אהבה ולטפל בכל הפצעים הפתוחים שעדין מדממים מן הקרבות הרבים.

22.4  פלוטו עובר לנסיגה ב-21 מעלות גדי – מיקום פלוטו ברום המפה שלכם מסמל את שיא פסגת השאיפות. יש לצפות שאתם די מרוצים מהתוצאות שלכם, שאתם כובשים יעדים, מקבלים הכרה. אבל כשפלוטו נמצא בנסיגה ועוד נצמד למרס שליט המזל שלכם, זוהי הזדמנות ללכת עד הסוף בפרויקטים שהגיעו ל-80 אחוז ולהשלימם. עכשיו זה הזמן להגיע לתוצאות, לתת בראש ולהוכיח את עצמכם.

30.4  ירח מלא בעקרב ב-4 לפנות בוקר – העקרב מסמל ירידה למרתפי התודעה. הירח המלא בעקרב מאפשר לנו לחשוף את האמת, להוכיח את הצדק ולא לוותר. כדי להגיע לתוצאות המיוחלות לעתים צריך הוכחות ולא רק טענות. הירח המלא בעקרב מאפשר להגיע לעומקי הנפש, זה יכול לעזור לכם להגיע לאנשים ולהצליח לגעת בהם בנשמה. זוהי הזדמנות גם להגיע לתוצאות כספיות מפרויקטים שהכסף בושש להגיע, או שאולי נפתחת לכם הזדמנות לרווח פסיבי.

רוצים תחזית למייל? הרשמו..
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
צרו קשר :
050-8663028
טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
מסעו של הירח
מסעו של הירח
הירח מטייל בשמים ומשפיע עלינו כאן למטה, הירח הוא המחסן הקוסמי הנשמתי, אחראי על הרגשות ועל ההתרחשויות הארציות בכל רגע וזמן נתון..
21.11.2010
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים