מזל דלי, תחזית שנתית 2018
שיתוף בפייסבוק
- תחזית אסטרולוגית אישית
- קביעת שיחות אישיות עם שלי
פרופיל מזל תחזית שנתית תחזית חודשית תחזית שבועית תחזית יומית תחזית למחר

מזל דלי, תחזית שנתית 2018 

דליים יקרים,

שני הכוכבים המייצגים אתכם בשמי הלילה מוצאים את עצמם במזל חדש ב-2018. שבתאי מתחיל את השנה במזל גדי ובית עולמכם הפנימי, ואוראנוס עובר באביב למזל שור. שני המעברים הם ממזלות אש לאדמה, מאזורים המייצגים פעילות בעולם ונוכחות אישית לאזורים המייצגים אותנטיות, אמת וערכים אישיים.

הכוכב האישי, שבתאי, מתחיל את השנה במזל גדי ובבית עולמכם הפנימי. נראה שאתם חוגגים את השנה החדשה בידיעה שאתם רוצים לעשות את הדברים אחרת. אם ב-2017 היה לכם חשוב להישאר מעודכנים, להיות 'אין', לקחת חלק בדברים, ולחפש את מה שחם ומה שפופולרי ב-2018 אתם שואפים לעשות הפוך. בניגוד לשנה הקודמת, בשנה הקרובה נראה שתעשו הכל כדי להגיע למצב שהפה והלב שווים. אתם שואפים לנהל אורח חיים יותר צנוע, ויותר מספק מבחינה אישית. גם אם זה אומר שתצטרכו להתרחק ממקומות ואנשים מסוימים, זה בסדר מבחינתכם. בו זמנית, עיסוקים שגורמים לכם להרגיש יותר מחוברים לעצמכם, משוחררים מדאגות, ובעלי אמונה ורוגע יתחילו לקסום לכם.

בית ומשפחה אוראנוס הוא כוכב נוסף המקושר לבני המזל שלכם, והוא עובר מטלה לשור ב-15.5 ובחזרה לטלה ב-6.11. תקופה זו של חצי שנה היא תקופה בה אתם טובלים רגליים בסיטואציה ביתית-משפחתית חדשה. לא לגמרי לנו ברור 'איך' אבל נראה שאחרי נובמבר המצב החדש חוזר לקדמותו לתקופה של קצת פחות מחצי שנה ורק לאחר מכן סיטואציה זו הופכת לקבועה וסופית.

דוגמאות אפשריות הן עסקה אותה אתם מנסים לסגור ללא הצלחה תחילה, מהלך מצד קרובי משפחה שחוזרים בהם והוא הופך לסופי רק בשלב מאוחר יותר, נסיבות משתנות בשוק הדירות שמשפיעות על תחושת הביטחון והיכולת לקבל החלטה, ירושה שלא לגמרי ברור מי יזכה בה, ושאר מצבים רגישים שכאלו.

אישי וזוגי בכל שנה מתקיימות שתי תקופות ליקויים והשנה אלו מתקיימות בחודשי החורף ובחודשי הקיץ, והן משפיעות באופן ישיר על בני המזל שלכם. הסיבה לכך היא שהליקויים מתרחשים בציר דלי-אריה שכמובן כולל את בני המזל שלכם.

הליקויים של ינואר פברואר כוללים ליקוי לבנה באריה וליקוי חמה במזל שלכם. מדובר על אנרגיה של סגירת מעגל בזוגיות או השלמה עם סטטוס אישי ובינאישי. יחד עם זאת יש שם אנרגיה של התחלה חדשה במישור האישי. אתם לא בהכרח מפרקים יחסים, אולי אתם בסה"כ רוצים לשנות משהו בתוכם, כנראה לתת יותר מרחב לעצמכם, לאנשים נוספים בחייכם, לחלומות שנשארו במגירה.

בחודשים יולי אוגוסט אתם עוברים תהליך משלים לזה שעבר עליכם בחודשי החורף הקרים. אתם שואפים לחזור לחיקה החם של האהבה, וזה מתאפשר בעיקר כי עברתם תהליך עם עצמכם. ממש מקרה קלאסי של לעקיף את העולם רק כדי להבין שהמקום ממנו יצאתם הוא הבית האמתי. יכול להיות שאתם חוזרים לתת כמו שנתתם (או אפילו יותר) במסגרת קשר קודם או מוצאים את דרככם אל תוך קשר חדש.

ליקוי הלבנה של ה-27.7 הוא חזק במיוחד, מדובר על ליקוי מלא וכזה שיראה משמי הארץ. זהו סופו של תהליך שני, כנראה חוויה על גופית, ופרק זמן בו אתם מרגישים שלמות עם עצמכם. מאחלים לכם הרבה קבלה עצמית ומזכירים לשתף את התחושה הטובה עם אחרים.

בחודשי הסתיו הפוקוס נסב מיחסים וזוגיות לקריירה וחיי חברה. אתם מרגישים "החבילה השלמה" בינכם לבין עצמכם והשאיפה היא לקחת את האנרגיות הללו אל תוך מסגרות שבהם תוכלו למצות את הפוטנציאל הזה באופן מלא. כמובן שתחילה יש צורך בחיפוש מסגרות שכאלו.

שימו לב למסדרון הימים שבין ה-6.11 ועד ל-8.11 בהם יופיטר ונקודת הצפון של הירח נכנסים למזלות חדשים, מדובר על תקופה של שינויים קדחתניים ודרמטיים. הכינו את עצמכם לצונאמי, וקבלו את השינויים בידיים פתוחות. 


רוצים ללמוד אסטרולוגיה? יש לי הצעה בשבילכם - לחצו כאן

 

צפו בתחזית השנתית ב-YouTube – לחצו כאן 

צרו קשר :
050-8663028
טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
מסעו של הירח
מסעו של הירח
הירח מטייל בשמים ומשפיע עלינו כאן למטה, הירח הוא המחסן הקוסמי הנשמתי, אחראי על הרגשות ועל ההתרחשויות הארציות בכל רגע וזמן נתון..
21.11.2010
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים