מזל דלי, הורוסקופ שבועי: 29-23.7
שיתוף בפייסבוק
- תחזית אסטרולוגית אישית
- קביעת שיחות אישיות עם שלי
פרופיל מזל תחזית שנתית תחזית חודשית תחזית שבועית תחזית יומית תחזית למחר

מזל דלי, הורוסקופ שבועי: 29-23.7

עם נוכחות כפולה של כוכבים המקושרים למזל שלכם יום שני מבטיח להיות מיוחד. בשאר ימי השבוע אחרים חשובים, שהם לא אתם, מככבים וכל זאת בהשפעת כוכבים במזל אריה, הוא המזל היורד שלכם.

יום ראשון - אולי תתבקשו לעזור או לעשות למישהו טובה (גם אם זה רק באמצעות הנוכחות שלכם) אז נסו לא להתחייב לשום דבר מבעוד מועד.

תחילת שבוע - ונוס משלימה מוּלוּת לשבתאי, המקושר למזל שלכם ביום שני. ברמה של אינטראקציה אנושית אתם צריכים להתמודד עם 'הרבה'. ברמה של עשייה, חשוב לכם שמה שיוצא מבין הידיים שלכם גם יהיה יפה.

יום שלישי - מרקורי בדיוק השלים היבט הרמוני לאוראנוס, מעבר זה פותח את ערוצי התקשורת ומאפשר לכם לדבר כמעט על הכל עם אנשים מולם ערוצי התקשורת היו סגורים רק לפני זמן מה. 

יום רביעי - אותו מרקורי עובר למזל בתולה ולבית הנתינה ועומקי הרגש. כיוון שמרקורי עתיד לעבור לנסיגה במיקום זה יתכן והמעבר מצביע לעבר מגמה יותר רחבה של עבודה רגשית תוך רצון לעבוד על החולשות שלכם, כמו גם על התשוקות.

יום חמישי - אור הזרקורים מופנה לאנשים שיחד איתם אתם נמצאים. יכול להיות שמדובר על בני זוג, אולי על חברים טובים, אולי קרובי משפחה. אלו הופכים את היום שלכם למיוחד וגם נותנים קונטרה להנחות מוקדמות איתם אתם מגיעים מהבית.

יום שישי - אתם נמצאים בתקשורת עם הרחוק, אולי גם עם המסתורי.

יום שבת - היבט שמש-שבתאי גורם לכם לרצות ללכת רחוק ולעשות לא מעט למען האנשים שאתם אוהבים. יחד עם זאת נסו להיות מעשיים, התחילו משאלות של מתי, איפה וכמה?

 

צרו קשר :
050-8663028
טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
מסעו של הירח
מסעו של הירח
הירח מטייל בשמים ומשפיע עלינו כאן למטה, הירח הוא המחסן הקוסמי הנשמתי, אחראי על הרגשות ועל ההתרחשויות הארציות בכל רגע וזמן נתון..
21.11.2010
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים