מזל דלי, הורוסקופ שבועי: 21-15.4
שיתוף בפייסבוק
- תחזית אסטרולוגית אישית
- קביעת שיחות אישיות עם שלי
פרופיל מזל תחזית שנתית תחזית חודשית תחזית שבועית תחזית יומית תחזית למחר

מזל דלי, הורוסקופ שבועי: 21-15.4 

בפסח שכבר נמצא מאחורינו כוכבי הלכת התמקמו בבתים משתנים במפות שלכם, אזורים שהאימפקט שלהם נמוך. נראה שבתקופת החג, קצת השחתתם זמנכם לריק והרבה נהניתם. לא נעשה נזק, גם שאינכם רוצים להמשיך באותו אופן. השבוע מחכה לכם עוד סבב קטן של חגים, עם יום עצמאות בימים רביעי-חמישי ואנרגיות אסטרולוגיות שונות לפעם זו.

הכוכב שלכם שבתאי פונה לנסיגה השבוע ביום רביעי, אמנם הזכרנו זאת מספר פעמים בעבר צריך לחדד את הדברים וננצל את ההזדמנות שניתנת לנו בדיוק בשביל זה.

שבתאי פונה לנסיגה בבית עולמכם הפנימי. מדובר על אזור המייצג שבועות, נדרים והתחייבויות אותן אתם עושים בראש ובראשונה בפני עצמכם. נראה שנסיבות חייכם משתנות באופן ניכר, ובצורה כזו שאתם מוכנים לוותר לעצמכם ולשבור התחייבויות קודמות. ברור לכם שלא מדובר על מצב של 'יש מאין' אלא שקדמו לכך נסיבות שמצדיקות את אותה פניית פרסה שאתם עושים.

ברמת התמונה הגדולה - הימצאות שבתאי בבית עולמכם הפנימי מראה שיש צורך לעבוד על יסודות פנימיים. על תחושת ערך עצמי, ביטחון עצמי, והאופן שבו אתם מתייחסים לעצמכם - זהו הבסיס הרגשי שלכם והגורם המכוון באינטראקציות שלכם עם אחרים.

יום ראשון - מרקורי מסיים נסיגה באזור הסידורים במפה שלכם. בפסח לא יכולתם, בשבוע שעבר לא יכולתם, השבוע אתם כבר יכולים - אפילו אם לא את הכל (מרקורי צובר מהירות בהדרגה לאחר נסיגה).

יום שני - מולד ירח בצמידות לשליט המודרני של המזל שלכם, אוראנוס, שוחטת פרות קדושות על טהרת עבודת הצוות. מה שלא תעשו למען עצמכם, אולי כן תעשו למען אדם שאתם אוהבים או מעריכים.

יום שלישי - ערב יום הזיכרון עובר עליכם בשקט יחסי.

יום חמישי - הירח יוצר היבטים הרמוניים ביום העצמאות ה-70 למדינה, אצלכם הירח מתמקם בבית הכיף והבילויים שזה סימן קלאסי לכך שתיהנו מהיום.

יום שישי - השמש עוברת לשור ולבית המשפחה במפות שלכם, מדובר על מעבר שמבקש מכם את כל הסבלנות שבעולם. הסיטואציות בסופ"ש הקרוב, יכולות קצת לצאת משליטה במובנים רגשיים ואתם בתפקיד קול ההיגיון וסמל שיקול הדעת.

יום שבת - הכלים בכיור, הכביסה המלוכלכת, האוכל שתרצו שיהיה מוכן לשבוע הבא - כל זה.

צרו קשר :
050-8663028
טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
מסעו של הירח
מסעו של הירח
הירח מטייל בשמים ומשפיע עלינו כאן למטה, הירח הוא המחסן הקוסמי הנשמתי, אחראי על הרגשות ועל ההתרחשויות הארציות בכל רגע וזמן נתון..
21.11.2010
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים