מזל דלי, תחזית שבועית17-23.6
שיתוף בפייסבוק
- תחזית אסטרולוגית אישית
- קביעת שיחות אישיות עם שלי
פרופיל מזל תחזית שנתית תחזית חודשית תחזית שבועית תחזית יומית תחזית למחר

מזל דלי, תחזית שבועית17-23.6    

דליים יקרים,

אתם מתחילים את השבוע עם מרס במזל שלכם, המקום שבו נמצא מרס כל החודש האחרון. זהו השבוע האחרון שאותו מרס מעביר תוך תנועה קדימה כי באמצע שבוע הבא הוא עובר לנסיגה.
אכן השבועות האחרונים מרגישים כמו 'שבועות ללא הפסקה' אבל מפלס המים מתחיל לרדת החל משבוע הבא. בהקשר מעט שונה, הדבר אותו אתם מנסים למכור (רעיון, מוצר, דרך חיים, שכנוע) אט אט מגיע ליעדו, החל משבוע הבא אפשר יהיה להפסיק לדחוף (אם לא לאחרים אולי אתם מנסים 'למכור משהו לעצמכם').   

מרקורי מתרחק מהיבט עם הכוכב שלכם שבתאי השבוע, במקומו השמש מתחילה להתקרב במטרה לתפוס את מיקום ההיבט שמרקורי היה בו, וזה יקרה בשבוע הבא. מוּלוּת שמש-שבתאי שתתקיים בשבוע הבא יכולה להתייחס למשהו חשוב שקורה בחיי האהבה שלכם. כוכבים אלו מתמקמים בבתים קרמתים במפות, והפוקוס מבטיח להיות על דברים באופי שאנשים לא יכולים לשנות.  

ברמת התמונה הגדולה אנו רוצים להזכיר ששבתאי נמצא במזל גדי, מזל בו הוא נחשב לחזק. המטרה שלכם בחודשים אלו היא הצלחה חומרית, כמו גם הצלחה במישור הפיננסי. יופיטר שנמצא ברום המפה שלכם משדר על אותו גל, לעשות כמה שיותר ברמה מקצועית ובהקשרים של קריירה, עד שההצלחה תתחיל להגיע.
* אם יש תקופה בה אתם יכולים פחות לחוס על הכוחות שלכם, זו התקופה


לגבי השבוע הקרוב - בתחילת השבוע הפעילות האסטרולוגית נמצאת בשפל, לפחות הירח נמצא במזל היורד שלכם. יתכן וזה מראה על ביטולים בלו"ז שלכם, וכתוצאה מכך הזדמנויות לפגוש אנשים שמזמן לא ראיתם או לבקר מקומות אליהם רציתם להגיע.

באמצע השבוע ירח ברבע ראשון ואקטיבי מכניס אתכם לסיטואציות בהן להשתטות זה הדרך לעשות רושם, בהן אפשר להיות קצת ילדותיים, להפסיק לקחת את הדברים כל כך ברצינות.
קצת אחרי זה ביום חמישי היום הארוך בשנה נתפס בתודעתכם סתם כיום חם, וכזה שמגיעה עם מטלות לא אהובות במיוחד.

סוף שבוע השמש משלימה היבט הרמוני לאוראנוס, שהוא הכוכב האחר המתקשר אליכם. מדובר על היבט חיובי וכזה שמאפשר לכם לפגוש אנשים החולקים אתכם תחומי עניין. זכרו בנוסף, לא לחפש לבחון גבולות או לנסות לשנות - המצב הינו אידיאלי כפי שהוא כעת.

צרו קשר :
050-8663028
טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
מסעו של הירח
מסעו של הירח
הירח מטייל בשמים ומשפיע עלינו כאן למטה, הירח הוא המחסן הקוסמי הנשמתי, אחראי על הרגשות ועל ההתרחשויות הארציות בכל רגע וזמן נתון..
21.11.2010
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים