מזל דלי, תחזית שבועית21-27.1
שיתוף בפייסבוק
- תחזית אסטרולוגית אישית
- קביעת שיחות אישיות עם שלי
פרופיל מזל תחזית שנתית תחזית חודשית תחזית שבועית תחזית יומית תחזית למחר
מזל דלי, תחזית שבועית21-27.1    

דליים יקרים,

הירח מבלה את השבוע הקרוב בחלקים הנמוכים של המפה שלכם, זה מראה שאתם 'שומרים לעצמכם' מתי שרק מתאפשר. אתם לא מחפשים תשומת לב השבוע, ולא לעשות רעש וצלצולים - רק רוצים להעביר שבוע שקט.

בניגוד להשפעת הירח, המעברים הגדולים נכון לשבוע הקרוב לא לגמרי מאפשרים להעביר שבוע שקט. מרבית התנועות האסטרולוגיות מתרחשות במחצית השנייה של השבוע ובעיקר היינו רוצים שתשימו לב לצמידות מרקורי-פלוטו המתרחשת ביום רביעי. תחת השפעת הצמידות המוח שלכם משרטט תרחישים סבירים יותר ובעיקר כאלו שהם סבירים פחות. המשימה הרוחנית שלכם בזמן זה היא לחזור להווה, לזכור להתייחס לדברים מנקודת ראות בסיסית ואלמנטרית.

מעבר נוסף שהיינו רוצים שתשימו לב אליו הוא כניסת מרס למזל קשת ביום שישי, לאחר חודש וחצי בו מרס שהה בעקרב וברום המפה שלכם הוא עוזב אזור עתיר אחריות זה ומתחיל לרדת במורד גלגל המזלות. החל משבוע הבא הלחץ יורד בהדרגה בחייכם, פחות שעות שאתם מבלים במקום העובדה, משימות יותר קלות, פחות פיקוח ופחות תחומי אחריות.
השפעה נוספת היא עלייה בחשיבות התחום החברתי, כנראה גם בהתקשר למקום העבודה שלכם. למשל אירוע מטעם מקום העבודה או שמוּזינג שהוא דרישה לא רשמית של התפקיד.


בתחילת השבוע מחכה לכם סט שונה של אנרגיות. מיעוט במעברים וירח במהלך רבע ראשון של אור גוֹבר מספקים לכם זמן חופשי, חופש יצירתי או חלל ריק אחר עליו תוכלו להשליך רעיונות ועשייה ללא הפרעה. גם ברמה יומיומית של קניות, עיצוב הבית או להושיט יד לבן משפחה זה יכול מאוד להתאים.

ברמת התמונה הגדולה יש עוד לא מעט מטרים לכסות בתחומים של עניינים מקצועיים והתפתחות אישית. בתקופת החורף אתם מקדישים את עצמכם לעשייה, ורק החל מהאביב אתם מרשים לעצמכם להסתכל לאחור ולחשוב 'מה עכשיו'?  
צרו קשר :
050-8663028
טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
מסעו של הירח
מסעו של הירח
הירח מטייל בשמים ומשפיע עלינו כאן למטה, הירח הוא המחסן הקוסמי הנשמתי, אחראי על הרגשות ועל ההתרחשויות הארציות בכל רגע וזמן נתון..
21.11.2010
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים