מזל דלי, הורוסקופ חודש אוגוסט 2018
שיתוף בפייסבוק
- תחזית אסטרולוגית אישית
- קביעת שיחות אישיות עם שלי
פרופיל מזל תחזית שנתית תחזית חודשית תחזית שבועית תחזית יומית תחזית למחר

מזל דלי, הורוסקופ חודש אוגוסט 2018

החודש מרס מבצע תפנית ועובר למזל גדי בזמן נסיגתו הארוכה במזל שלכם, זה קורה ב-13.8 וזוהי הזדמנות עבורכם לנוח מהאקשן הרב שחוויתם בחודשיים האחרונים. הנסיגה התחילה במזל שלכם ב-27.6 ותסתיים במזל בגדי ב-27.8 – מרס מסמל את המלחמה' על העקרונות שלכם, על הצורך הפנימי להשיג את המטרות שלכם. סביר שזה קשור גם בהתנהלות או חיבור לחברה או לקהילה. אך לא רק, יש לו קשר הדוק לתהליך זוגי שאתם עוברים, להקרבה עבור בן הזוג או הפרטנר שלכם. זה קשור לפחדים תת הכרתיים שמנהלים אתכם, אולי אף פחד נטישה, או פחד תת הכרתי לא להצליח לבטא את עצמכם.

אתם הדליים ידועים ככאלו שמביאים את התדמית החדשה בחברה, את השוני, את הלא קונבנציונלי, על כן המלחמה של האבות החד מיניים הם דוגמה מצוינת לכך.

כוכב מרס (כוכב הפעולה, השליט שלכם) שנמצא בצמידות לזנב הדרקון בדלי, גרם לכם להיות פעילים ולוחמניים יותר מתמיד. בתקופה זו בה מרס מבצע תפנית אנו ממליצים לכם לבדוק מתי המלחמה קשורה ישירות אליכם ומתי אתם נסחפים למלחמות של אחרים.

2.8  מרס בדלי 90 לאוראנוס בשור –מרס בעימות עקרוני מול הבית ובקרב המשפחה שלכם.

7.8  ונוס נכנסת למאזניים, בית 9 שלכם, בית המרחבים וההתפתחות האישית (עד ה-10 לספטמבר) אולי זה הזמן לצאת לחופשה.   
7.8  אוראנוס פונה לנסיגה במזל שור – שליט המזל שלכם
אורנוס יתחיל את נסיגתו ב-8.8  ועד ה:6.1.2019 במהלך הנסיגה הוא יחזור למזל טלה בתאריך ה-7.11 ויישאר שם עד ה-14.2, מה זה אומר? שהתודעה שלכם אמורה להשתנות כלפי החיים. אורנוס מדבר על האינדיבידואל שאתם, על המיוחדות האישית שלכם ואולי זוהי ההזדמנות לבטא את האמת הפנימית שלכם. סביר שהמעבר קשור לשינוי בבית המשפחתי שלכם, במקום מגוריכם. אולי תפנו מקום לעבודה מהבית, גם זו אפשרות.

8.8  ונוס במאזניים 120 למרס בדלי. אלו ימים טובים לנהל משא ומתן שותפי, לפתוח את ההסכמים ולשנות תנאים, מכיוון שמרקורי נמצא בנסיגה עד ה-19, כדאי לחכות עם חתימה. 


11.8
ליקוי חמה חלקי (שלא יראה מישראל) ב-18 מעלות אריה, הליקוי יושב בבית הזוגי שלכם. זה יכול להוביל להתחלה חדשה שקשורה בזוגיות, אולי אפילו חתונה. אבל אלו מכם שכבר נשואים, זוהי הזדמנות לחגוג את הזוגיות שלכם. ש

13.8 מרס עובר למזל גדי במהלך נסיגה, כמו שציינו בפתיח, זוהי הזדמנות להיכנס פנימה לנבכי נשמתכם ולברר עם עצמכם מהו האידיאל הכמוס שאתם לא מוכנים לוותר עליו. סביר שהוא קשור בעבודה. ואולי הגיע הזמן לשנות את אורחות החיים ולהתנהל בדרך אחרת שמתאימה לכם ולא שמתאימה בהכרח לסביבה.

נסיגה נוספת החודש היא של מרקורי במזל אריה בין התאריכים 26.7-19.8 שגם היא סוג של גורלית, כיוון שנצמדת לראש הדרקון (נקודת הייעוד) מרקורי יכול להחזיר לכם אהבה מפעם, נוסטלגית משהו. אך שימו לב שאתם לא מתעמתים שלא לצורך עם בני הזוג. חוסר טקט יכול לאפיין תקופה זו או מלחמות קצת מטופשות על תשומת לב.  

19.8 יופיטר בעקרב 120 לנפטון בדגים, תקופה זו של נסיגת נפטון בדגים מה-16 ביוני ועד ה-22 לנובמבר. שימו לב לכסף שלכם, שלא הולך לאיבוד או בדקו את ההשקעות שלכם. (שימו לב שאין טעויות או תקלות)
23.8 השמש נכנסת לבתולה, ב-7 בבוקר, זוהי תקופה של חשבון נפש, בדק בית וניקיון פנימי.

26.8 ירח מלא ב-3 מעלות דגים, (זמן מדויק בשלוש בצהריים) – הירח המלא בקרבת נפטון, בדקו את התזונה שלכם, תרגלו נשימות ואמצו לכם אורח חיים בריא. אם אתם חווים חולשה, זה הגיוני, אולי בדקו את הברזל שלכם. 
רוצים תחזית למייל? הרשמו..
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
צרו קשר :
050-8663028
טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
מסעו של הירח
מסעו של הירח
הירח מטייל בשמים ומשפיע עלינו כאן למטה, הירח הוא המחסן הקוסמי הנשמתי, אחראי על הרגשות ועל ההתרחשויות הארציות בכל רגע וזמן נתון..
21.11.2010
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים