מזל דלי, הורוסקופ חודש יוני 2018
שיתוף בפייסבוק
- תחזית אסטרולוגית אישית
- קביעת שיחות אישיות עם שלי
פרופיל מזל תחזית שנתית תחזית חודשית תחזית שבועית תחזית יומית תחזית למחר

מזל דלי, הורוסקופ חודש יוני 2018

החודש נפתח עם פעילות דרקונית שקשורה לציר ההתפתחות שלכם וגם של האריות היושבים ממולכם. ראש הדרקון נמצא במזל אריה והזנב נמצא אצלכם (זה נמשך ממאי 17 ועד נובמבר 18) ומה ההבדל בין הראש לבין הזנב? אם הראש מכוון אותנו אל כיוון הייעוד, הזנב מאפשר לכם לשחרר את כל מה שאינו משרת אתכם יותר. מכיוון שכבר בחודש הבא מתחילים הליקויים במזל סרטן, השפעת הדרקונים תלך ותפחת.

זה הרי ידוע שהחלק האנושי אוהב להגיע להישגים, לזקוף לעצמו ניצחונות או טפיחות על השכם, אבל לא כולם מגיעים להישגים באותה תקופה ובאותו הזמן - אם נסתכל על הנוף הדליי, נוכל להתרשם מאחת שהגיעה להישגים דווקא בתקופה זו, גם כשהיא דלייה, וזו כמובן נטע ברזילי. אז איך זה קורה? אם נעמיק בסיפורה של נטע נשים לב שהיא הקפידה לפעול בשיתוף וכחלק מתוך צוות, היא הקפידה לפרגן לכולם ולא רק לעצמה. היא אפילו טרחה להסביר שזה ניצחון של העם כולו.

השינוי שלכם כדליים בתקופה זו תלוי ביכולת שלכם בשיתופי פעולה, להסכים ולחבור לפעילות כצוות, כארגון, כקבוצה, כך תוכלו לכבוש יעדים. נסו לנצל את הקשרים שלכם, לצאת מתוך אזור הנוחות, כי אם תצפו לכבוש פסגות לבדכם, בלי לפרגן לסביבתכם, או לשתף פעולה, כנראה שתתקלו בקשיים ואף תחושו בדידות.

אנחנו ממליצים, במקום להקשיח עורף כלפי הסביבה או אפילו בני הזוג, נסו להיות חלק משלם, פרגנו גם לאחרים, היו קשובים לדעתם, לחולשותיהם. נסו להיות שם בשבילם, זה הזמן שלכם להיות בשביל האחר, בדרך שפותחת את הלב. ולפני שאתם מתגוננים, קראו את הכתוב כמה פעמים. ורק אז, לכו אל הפרטנרים שלכם ותודו להם על עצם היותם.

אז מה צפוי לכם עוד? ראש הדרקון (היעוד) הנמצא במזל היורד ונצמד למרקורי (ב-2) יעזור לבני הזוג או הפרטנרים להיות כריזמטיים כלפיכם. הצמידות למרקורי מכוונת אתכם להיות יצירתיים כלפיהם ולא להיכנע להם, להראות להם גם את הצד השני של המגרש. אם קשה לכם לומר את הדברים במילים, כתבו להם.

אותה אנרגיה מלווה אתכם כל החודש, חשוב שתהיו רגישים כלפי הצד השני, בני זוג או פרטנרים אחרים נמצאים שם כדי לתרום את חלקם - אז אל תזלזלו או תהפכו אגרסיביים מידי. האדם שעומד מולכם יש לו חלק חשוב בחייכם וסביר שאתם קצת מפספסים את תרומתו או מרגישם נוח מידי להוציא עליו את כל הכעסים שלכם.

נקודת הישג, היוצרות מתהפכות ב-19: בימים אלו ונוס תיצמד גם היא לראש דרקון (היעוד) המדובר בתחום הזוגי או במערכות יחסים בהן תחוו אתגר שיכול להוביל להישג, מיזוג, או אפילו תוצאה חומרית או מקצועית. כשמדובר בצמידות לראש הדרקון, כנראה שהיחסים הם קרמתיים, כאלה שמנסים ללמד אתכם משהו שחוזר אליכם מן העבר או אפילו ואתם מרגישים כמו דה ז'ה וו. היינו פה כבר פעם, רק שהפעם סביר שתגיעו לתוצאות חיוביות. בהצלחה.

מרס והכוח שלו לשנות: הסיבה להיפוך קטבים היא לא רק ונוס, אלא בראשית מרס שנמצא במזל שלכם (דלי) ומתחיל נסיגה ב-26, אך ההשפעה מורגשת כבר בתחילת החודש.

מה זה אומר? מרס הוא כוכב הפעולה ובתקופה זו של הנסיגה הוא מפעיל את כל הכוח שלו כדי להזיז דברים. סביר להניח שמדובר בתקופה מלאה בשינויים מאתגרים שכוללים שיתופי פעולה או קשורים באופן הדוק לתחום הזוגי. הפעילות של מרס במזל היורד וכשזנב הדרקון נמצא שם, היא מאוד אקוטית ויכולה להזניק אתכם או להכאיב לכם, הכל תלוי בכם.

אנחנו מזכירים לכם להפעיל את דוושת הגז באופן מתון, להשתמש בקשרים שלכם, לבקש עזרה אם צריך, לשתף פעולה, אבל להשתדל מאוד להיות פחות אגרסיביים או אפילו דורסניים כלפי הפרטנרים שלכם.

ב-14 ונוס עוברת למזל אריה, למזל היורד שלכם, בית הזוגיות והמערכות יחסים, זוהי בשורה טובה עבורכם עם כל הלחץ והמתח, קצת לשחרר שרירים לחוצים ולהתנות אהבהבים, לשחרר את המתח בפעילות זוגית או אפילו חברית.

כספים: מרס בנסיגתו ובעימות עם ונוס יכולים להיות מלחמתיים, אבל גם להשיג בדרך של הפוך על ההפוך, זאת אומרת שאם חוויתם קשיים כספיים לאחרונה, סביר שתמצאו נקודת אור בתוך כל הכאוס, דווקא עכשיו אתם יכולים למצוא את ההכנסה הנוספת, או הסכום המיוחל שיסגור לכם את הפינה. נסו לחשוב על הכנסה פסיבית כזו שתייצר לכם תזרים חודשי בלי שתעבדו קשה בשבילו. אנו יודעים שאתם מורים בנשמה, אולי אפילו תציעו את עצמכם כמורים פרטיים או מרצים אחת לתקופה.

בריאות: מרס בנסיגתו מלווה באנרגיה מודלקת, הוא קשור גם למערכת הדם אצלכם. על כן חשוב לבצע בדיקות, לשנות את התזונה, לשתות קר ולא חם. והכי חשוב בתקופה זו ולהישמר מפציעות או דלקות.

רוצים ללמוד אסטרולוגיה? עם שלי רוםכל המידע כאן - כנסו

 

רוצים תחזית למייל? הרשמו..
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
צרו קשר :
050-8663028
טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
מסעו של הירח
מסעו של הירח
הירח מטייל בשמים ומשפיע עלינו כאן למטה, הירח הוא המחסן הקוסמי הנשמתי, אחראי על הרגשות ועל ההתרחשויות הארציות בכל רגע וזמן נתון..
21.11.2010
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים