מזל דלי, תחזית חודש מרץ 2017
שיתוף בפייסבוק
- תחזית אסטרולוגית אישית
- קביעת שיחות אישיות עם שלי
פרופיל מזל תחזית שנתית תחזית חודשית תחזית שבועית תחזית יומית תחזית למחר

מזל דלי, תחזית חודש מרץ 2017

אם נסתכל על חודש פברואר, סביר להניח שעברתם טלטלה לא קטנה. השליט המודרני שלכם אורנוס, מתודלק ממרס עד ה-10 לחודש, זוהי תקופה שסביר להניח שתיתקלו בקשיים בירוקרטיים ובמלחמות בתקשורת או בממסד. הלחימה על הצדק עשויה להוציא מכם את הצד הלוחמני. אנו סומכים עליכם שתגיעו להישגים עם הריבוע הגדול בשמים בתאריך ה-8 לחודש, שיגרום לכם לתת פייט וגם להגיע לתוצאות. בכל מקרה חשוב שתשמרו על עצמכם שהמערכת העצבית לא תיפגע. אנו ממליצים לצאת להתאוורר וגם להיעזר בקשרים שלכם.

פורים - נופל על ירח מלא ב-12 לחודש, התעוררות פנימית מובילה אתכם לחשוב על לימודים, חו"ל או כל דבר שיתרום להתפתחות האישית שלכם.

אהבה וזוגיות - זהו חודש שאנרגיית האהבה שלכם מופנית כלפי חוץ ובדאגה לצרכים של בני הזוג. אתם נלחמים לא רק את המלחמות שלכם אלא גם את שלהם. ההמלצה היא לפרק אדרנלין, לאו דווקא בפעילות ספורטיבית, אלא גם בהרצאות, סרטים ופעילות חברתית.

כשמרס יעבור לשור ב-10 קחו יוזמה והשקיעו בעצמכם ובבני הזוג, אולי בעיסוי טוב ומפנק או יום פינוק שיחזיר את האנרגיה המאוזנת לגוף. נסיגת ונוס בין 4.3-15.4 תתחיל במזל טלה ותחזור לדגים, תשפיע אף היא על התחברות מחדש לאנשים, ההמלצה: לערוך הסכמים מחודשים.

קריירה - מרס שליט בית הקריירה שלכם, בפעילות שיא ואתם עולים על הכביש המהיר בכל הקשור להתנעה, או לדפוק על השולחן כשצריך ולהיות אסרטיביים. אם חשבתם על תוספת לשכר, לדרוש פרויקט שמגיע לכם, לכו על זה. רק הישמרו מאימפולסיביות.

התחלה חדשה - מולד הירח ב-28 מזניק את האביב עם כמה משאלות על השפתיים. הכי חשוב שתנהגו יותר באותנטיות או בטבעיות, דברו על זה, תעלו פוסטים ולכו על האמת שלכם, זה יעזור לכם גם בפן האישי וגם בקריירה.

בריאות - הקפידו לקחת רבע שעה ביום להשכין רוגע פנימי. מדיטציה, הליכה בים, דמיון מודרך וכל דבר שירגיע אתכם. אל תקלו ראש עם הצד הבריאותי. במיוחד עם הירח המלא של ה-12 לחודש, אם צריך בדיקות, אנא הירתמו.

הירח במזל שלכם ואתם במיטבכם: 23-24 לחודש.

רוצים תחזית למייל? הרשמו..
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
צרו קשר :
050-8663028
טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
מסעו של הירח
מסעו של הירח
הירח מטייל בשמים ומשפיע עלינו כאן למטה, הירח הוא המחסן הקוסמי הנשמתי, אחראי על הרגשות ועל ההתרחשויות הארציות בכל רגע וזמן נתון..
21.11.2010
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים