מזל דלי, הורוסקופ חודש אפריל 2018
שיתוף בפייסבוק
- תחזית אסטרולוגית אישית
- קביעת שיחות אישיות עם שלי
פרופיל מזל תחזית שנתית תחזית חודשית תחזית שבועית תחזית יומית תחזית למחר

מזל דלי, הורוסקופ חודש אפריל 2018

בחודש דצמבר שבתאי, השליט העתיק של המזל שלכם התחיל מחזור חדש, זהו מחזור שיכול לשנות לכם את כל אורחות החיים ולהעביר אתכם שינויים גדולים. החודש מתחיל עם צמידות מרס שבתאי במזל גדי, שאמור לחבר אתכם למסגרת למרות שאתם אנשים נון קונפורמיסטיים. מרס המסמל את דרך הפעולה שלכם ושבתאי את המסגרת, מאתגרים אתכם בכל הכוח להשיג את המטרות הגבוהות שלכם שלעתים שזורות בהמון אידיאלים. אנו רוצים להזהיר אתכם שלא להגזים עם החזון ולהשתפשף גם בחיים האמתיים גם אם יש שם אי צדק או חוסר הרמוניה.

נוסף על כך זנב הדרקון שנמצא במזל שלכם מכריח אתכם לשחרר את הבררנות או הסלקטיביות ולרדת לעם ולצרכים האמתיים של החברה, הרי אתם אלו שמייצגים את החברה או את האידיאלים החברתיים הגבוהים. כשראש הדרקון יושב בבית הזוגיות שלכם והחודש מייצר גם מעברים חיוביים, סביר להניח שתוכלו לממש את היכולות שלכם בדרך של שליחות או עזרה לזולת. אולי לייצג, להוביל או להוות דוגמה לאחרים או אפילו לבני זוג.

זוגיות- החודש מתחיל עם אפקט הירח המלא של ה-31.3 בו אורנוס נצמד לונוס ומשפיע על מערכת הזוגית שלכם באופן שגם אנחנו לא יכולים לחזות, שהרי אורנוס הוא כוכב ההפתעות. מה שכן, גם אם תעברו סוג של טלטלה, כשונוס עוברת למזל מזל שור היא מקרבת אתכם לתא המשפחתי שלכם ואל האנשים שאתם אוהבים.

18.4  ערב יום העצמאות שבתאי עובר לנסיגה. שליט המזל שלכם, מתחיל נסיגה ומשקף את החיבור שלכם למסגרת ולתיקון בכל הקשור לבירוקרטיה שלעתים מעצבנת אתכם. אז אם אתם מנסים להגיע להישגים, זה הזמן לתקן את מה שמגביל אתכם. כמו לתקן ציונים, להסדיר ענייני ניירת, לעבור שוב מבחן או להוציא אישורים.  

15.4 מרקורי חוזר מנסיגה, בבית ה-3 שלכם, זוהי הזדמנות עבורכם לבטא את עצמכם ולומר את שעל ליבכם. בזמן הנסיגה אנו ממליצים לכם לתכנן, לכתוב ולדייק את עצמכם.

16.4  מולד ירח ב-26 מעלות בטלה, בבית ה-3 שלכם, מאפשר לכם להתחבר לביטוי, לנסיעות ואולי ללימוד שפות. המולד מחדיר בכם מוטיבציה וכוח, לא לוותר. יכול להיות שתצאו לטיולים בתקופה זו, כאלו קצרים ולא רחוקים, שיטעינו אתכם ויחברו אתכם לטבע, חברים ואנשים.

17.4 ערב יום הזיכרון,  כירון עובר למזל טלה. כירון יושב בבית התקשורת שלכם ומאתגר אתכם לגשר על פערים שקשורים לתקשורת או לדרך ביטוי שלכם. לעתים אתם רוצים לומר את שעל ליבכם ונשמעים מוזר, שונה או לא מתקבל. השוני שלכם גורם לכם להתבטא מוזר או ליצור התנגדות חברתית או אפילו אישית. זה לא היה לכם קל אף פעם להביע את הקול המיוחד שלכם. במעבר כירון לבית התקשורת ולמזל טלה תהיה לכם הזדמנות להתחבר לאידיאל הייחודי שלכם ולא להתחבא מאחורי הקלעים.

30.4 ירח מלא בעקרב–  משלים תהליכים בבית הקריירה שלכם, אפקט הירח יכול לתמרץ אתכם לממש את עצמכם. יופיטר בנסיגה מוסיף נדבך להצלחה בתחום הקריירה אולי תחוו שינוי שייחלתם אליו או תדייקו את עצמכם כלפי הפרויקטים או הביצוע שלכם.

רוצים תחזית למייל? הרשמו..
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
צרו קשר :
050-8663028
טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
מסעו של הירח
מסעו של הירח
הירח מטייל בשמים ומשפיע עלינו כאן למטה, הירח הוא המחסן הקוסמי הנשמתי, אחראי על הרגשות ועל ההתרחשויות הארציות בכל רגע וזמן נתון..
21.11.2010
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים