מזל דגים, תחזית שנתית 2018
שיתוף בפייסבוק
- תחזית אסטרולוגית אישית
- קביעת שיחות אישיות עם שלי
פרופיל מזל תחזית שנתית תחזית חודשית תחזית שבועית תחזית יומית תחזית למחר

מזל דגים, תחזית שנתית 2018 

דגים יקרים,

כוכבי הלכת מסתדרים בצורה המיטיבה עמכם בשנה הקרובה. המטיב הגדול, יופיטר - שהוא גם אחד הכוכבים המזוהים עם המזל שלכם, מעביר את השנה בעקרב ובבית החוויות המיוחדות במפות שלכם. נראה שהשנה הזאת תהייה מלווה בריבוי נסיעות, קורסים, תכניות העשרה, מסעות רוחניים ושאר צורות של פריצת גבולות ואקזוטיקה.  

בניגוד למטיב הגדול, יופיטר, שבתאי מעביר את השנה הקרובה (ועוד שנה וחצי מעבר לכך) במזל גדי ובבית החברים, הקבוצות, והאידיאלים במפות שלכם. מעבר זה מעביר את המסר והוא עושה זאת בהצלחה - זהו סוף עידן התמימות עבור בני המזל שלכם. אתם משאירים חברים מזויפים מאחור, מוותרים על אידיאלים שאינם ברי השגה, ומצמצמים פעילות חברתית ושמוזינג.

ינואר עד מרץ אזור תאריך יום ההולדת זה תזמון לריכוז כוכבי המתרחש במזל דגים, הפוקוס נמצא עליכם בדרכים טובות ובדרכים פחות טובות. מבחינתכם מה שחשוב זה ניהול רגשי מוצלח, שבעיקר כולל יכולת להתעלם משליליות ולהתרכז בחיובי.

אפריל עד יוני המעבר החשוב הוא מעבר אוראנוס מטלה לשור, מבית צבירת ההון לבית העסקים והקומבינות. מדובר על מעבר סופר-ארוך, וכזה שמסמל מחזורים בני שבע שנים. אם כן, בשבע השנים האחרונות עסקתם בצבירת הון תרבותי, הון פוליטי, או הון כספי ובשבע השנים הקרובות אתם פחות עסוקים בלצבור ויותר עסוקים ברתימת אותו הון לצרכים שלכם. בין אם לצורכי השקעה, צבירת השפעה, המרה במשאב מסוג אחר או עשיית עסקים.

מבחינת תזמון אוראנוס נכנס לשור בתאריך ה-15.5.

יולי עד ספטמבר תקופת הקיץ מתחילה אצלכם עם מעבר מרס לנסיגה בבית עולמכם הפנימי, משהו שקורה ב-27.6 ומשפיע על בני המזל שלכם עד חזרת מרס מנסיגה ב-27.8.  בחודשיים הללו אתם מבולבלים יותר מכל דבר אחר והשיא מגיע באמצע התקופה הזו עם ליקוי הירח המלא של ה-27.7. חשוב לאפשר לעצמכם את רוחב היריעה כדי לרחף, לחלום, להרהר ולהתעסק במה שמטריד אתכם - זו הדרך הטובה והמהירה שתאפשר לכם להתקדם הלאה כמה שיותר מהר (זו הדרך המהירה גם שכביכול היא נשמעת כמו דרך איטית).

אוקטובר עד דצמבר בחודש אוקטובר מחכים לכם איזונים נחוצים ובכלל לא פשוטים בין יחסים לקריירה.

בחודש נובמבר נפרץ הסכר האסטרולוגי והשינויים מתחילים להגיע, אחד אחרי השני. בתאריך ה-6.11 נקודת הצפון של הירח עוברת לבית ההבעה העצמית והיצירתיות ובתאריך ה-8.11 הכוכב האישי יופיטר עובר לבית הקריירה. שילוב ההשפעות מושך אתכם להפוך את העבודה שאתם עושים ליותר יצירתיות או אישית, חלק מכם יבקשו להחליף מקום עבודה.

במחצית השנייה של חודש נובמבר וגם בחודש דצמבר מחכה לכם השפעה עתירה באנרגיה. מרס מוצא את דרכו למזל שלכם, וזה אומר שאת השבועות האחרונים של 2018 אתם מבלים בהילוך גבוה במיוחד, ועל מוֹד אוטומטי. 

 

רוצים ללמוד אסטרולוגיה? יש לי הצעה בשבילכם - לחצו כאן

 

צפו בתחזית השנתית ב-YouTube – לחצו כאן 

צרו קשר :
050-8663028
טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
מסעו של הירח
מסעו של הירח
הירח מטייל בשמים ומשפיע עלינו כאן למטה, הירח הוא המחסן הקוסמי הנשמתי, אחראי על הרגשות ועל ההתרחשויות הארציות בכל רגע וזמן נתון..
21.11.2010
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים