מזל דגים, תחזית שבועית 17-23.6
שיתוף בפייסבוק
- תחזית אסטרולוגית אישית
- קביעת שיחות אישיות עם שלי
פרופיל מזל תחזית שנתית תחזית חודשית תחזית שבועית תחזית יומית תחזית למחר
מזל דגים, תחזית שבועית 17-23.6 

דגים יקרים,

הכוכב שלכם, יופיטר, נמצא בהיבטים דיסהרמוניים למרס וונוס השבוע, ההיבטים ההרמוניים שהוא יוצר הם היבטים למרקורי ונפטון. פרשנות אחת אפשרית היא חוסר מזל בחיי אהבה וחיי חברה מצד אחד, מצד שני חייכם האישיים מלאים בעניין כעת והתפתחות אישית זה משהו שאתם משקיעים בו ועושים זאת בהצלחה רבה.

צריך לציין שיופיטר נמצא כעת בנסיגה והוא עובר לתנועה קדימה בעוד קצת יותר משלושה שבועות. אולי בחודשים האחרונים איבדתם אמונה במטרות שדבקתם בהן בהדיקות בעבר, נראה שבמהלך החודש הבא אתם חוזרים מחוזקים ורודפים אחרי החזון הישן עם כוחות מחודשים.

ההיבט היחיד שהכוכב שלכם מצוי בו השבוע הוא היבט הרמוני עם מרקורי ביום שלישי. היבט מרקורי-יופיטר זה מראה שאתם זקוקים ל'אנשים שלכם' בזמן של אמצע השבוע, בעיקר מישהו בעל הידע הטכני-מקצועי או המסוגלות לדיוק.

בשבוע הבא ונוס תשלים היבט דיסהרמוני ליופיטר במעבר שמפגיש את הכוכב המיטיב שלכם עם פלנטה מיטיבה אחרת. מה ייצא מכל הטוב הזה? אולי פגישה עם אדם שאתם מעריצים (או לפחות עם כזה שאתם מעריכים).

תחילת שבוע את הסידורים והקניות נסו לסיים בזמן זה, ולא לדחות לשלב מאוחר יותר של השבוע כשלא יהיה זמן.

אמצע שבוע חמישי השמש עוברת למזל סרטן ביום הארוך בשנה, אצלכם מדובר על 'סיבה למסיבה' או הזדמנות לשבור שגרה ולעשות משהו מהנה (לשם שינוי). הבילויים של חמישי בערב הם שווים במיוחד.

סוף שבוע הירח נצמד ליופיטר במעבר שמציב אתכם בנסיבות ביתיות ונוחות, אולי נוחות מדי. יש לכם כעת (ובאופן מפתיע) הרבה זמן על הידיים, נראה אם תצליחו למצוא איך לנצל אותו בחוכמה :)   
 
צרו קשר :
050-8663028
טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
מסעו של הירח
מסעו של הירח
הירח מטייל בשמים ומשפיע עלינו כאן למטה, הירח הוא המחסן הקוסמי הנשמתי, אחראי על הרגשות ועל ההתרחשויות הארציות בכל רגע וזמן נתון..
21.11.2010
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים