מזל דגים, הורוסקופ שבועי: 29-23.7
שיתוף בפייסבוק
- תחזית אסטרולוגית אישית
- קביעת שיחות אישיות עם שלי
פרופיל מזל תחזית שנתית תחזית חודשית תחזית שבועית תחזית יומית תחזית למחר

מזל דגים, הורוסקופ שבועי: 29-23.7

השמש תיכנס למחצית העליונה של המפה שלכם בעוד קצת יותר מחודש, עד אז ישנם מספר עניינים שאתם צריכים לטפל בהם ונושאים שאתם צריכים לסגור.

השמש ומרס נעים יחדיו נכון לשבוע זה, דבר שקורה בבית המיומנות הטכנית שלכם, הארגון והאחריות במפות שלכם. ככל הנראה זה מתייחס לענייני קריירה ומראה על כך שלא צריך להוריד את הרגל מדוושת הגז במשך שבעת הימים הקרובים. התמדה וסבלנות נוכח אתגרים ישרתו אתכם היטב.

מבחינת תזמון - השמש משלימה את הצמידות למרס ביום חמישי, שזה סימן מעולה כי במהלך סוף השבוע שני הכוכבים נפרדים לדרכם, כמו גם כמות המטלות שמתמעטת.

השבוע מתחיל עם מולד ירח בבית הבריאות במפות שלכם ביום ראשון. זמן מולד הירח זה הזמן בו הכי קשה לראות את הירח וגם בנושאים בריאותיים רב הנסתר מהגלוי - חפשו דרכים שונות ומקוריות לאבחן את המצב ולשפוך אור על פני הדברים.

יום שני - ונוס נפרדת מהיבט לנפטון המקושר למזל שלכם. היפרדות ונוס ממנו יכולה לסמל התרחקות של אנשים אהובים מסביבתכם המידית, אלו חוזרים למקומות שמהם הם הגיעו.

יום רביעי - מרקורי נכנס למזל בתולה, הוא המזל היורד שלכם, בשעות הבוקר. הכוכב מרקורי עומד לצאת לנסיגה בעוד שבועיים וחצי במהלך המסמל התפתחויות מעניינות בהקשרי אהבה וזוגיות. הרווקים מבלים זמן יותר ויותר רב עם אנשים עליהם הם לא חשבו בצורה זו. ואלו שנמצאים בזוגיות מוצאים את עצמם מודעים יותר לצורך לתחזק את הקשר.

סוף שבוע - מיעוט במעברים ובהיבטים, והימצאות הירח במזל מאזניים ובבית השינויים במפה שלכם מוציא אתכם מאזור הנוחות. הייתם שמחים להוציא תירוץ מהכובע אבל אין לכם תירוץ טוב, לפעמים צריך לעשות דברים שאתם פחות אוהבים למען אנשים שאתם אוהבים באמת.





צרו קשר :
050-8663028
טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
מסעו של הירח
מסעו של הירח
הירח מטייל בשמים ומשפיע עלינו כאן למטה, הירח הוא המחסן הקוסמי הנשמתי, אחראי על הרגשות ועל ההתרחשויות הארציות בכל רגע וזמן נתון..
21.11.2010
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים