מזל דגים, תחזית שבועית 23-29.4
שיתוף בפייסבוק
- תחזית אסטרולוגית אישית
- קביעת שיחות אישיות עם שלי
פרופיל מזל תחזית שנתית תחזית חודשית תחזית שבועית תחזית יומית תחזית למחר

מזל דגים, תחזית שבועית 23-29.4  

דגים יקרים,

ונוס, הפלנטה האחרונה שנמצאת במזל שלכם עוזבת אותו בסוף השבוע הקרוב. יום ההולדת האחרון שלכם הביא איתו אנרגיות חדשות, עכשיו הגיע הזמן להפסיק לחשוב על זה ולהתחיל לחיות את זה.

הכוכב האישי, יופיטר, נמצא בנסיגה מזה כמה חודשים. בשבועות אלו הוא משייט לו באמצע מזל מאזניים כאילו בחוסר מעש, בלי שהוא יוצר היבטים או מבצע מעברים. כך גם חייכם מתנהלים על מי מנוחות, מתעכבים עם התפתחויות של ממש, או סתם קיימת הרגשה שאתם מחכים למשהו שיקרה. ולגבי זוגיות, יש מצב שזוהי תקופה של תיקונים, סגירת מעגלים והתאמה מחדש. (אין מה לעשות בכל זאת אתם שונים).

ברמת התמונה הגדולה הימצאות שבתאי בבית הקריירה שלכם עד תום שנת 2017 באה להראות שאתם מתקרבים לקצוות העליונים של הסולם (סולם הפוטנציאל). אחרי זה כבר נצטרך לדבר על שינוי כיוון או פניית פרסה. 

מרקורי שהתחיל נסיגה בשבוע שעבר מתקרב לנקודת הסיום של נסיגתו. הוא עוצר בבית הפיננסים שלכם באזור יום שישי ואתם מתוודעים לרצונות האנשים שאתם מבלים איתם את מרבית הזמן (בין אם מדובר על בני זוג, הורים, חברים או שותפים). משם זה כבר נמצא בידיים שלכם - האם תרצו להשתתף? לעזור? להתנער מאחריות? לשכנע שזה רעיון רגוע?

שימו לב

יום ראשון ירח במזל שלכם תורם למצב הרוח ובו זמנית אינו תורם לרגיעה.

שני שלישי ענייני כספים, ענייני עבודה, עסקנות וניירת.

יום רביעי מולד ירח במזל שור ובבית הסידורים, המהירות והתקשורת מגיע עם המלצה חמה לפרק את השבועות של חודש מאי ליחידות קטנות יותר. מה תרצו להספיק בימי החול ומה בסופי השבוע?

יום שבת תחושת בדידות מובילה אתכם להתעסק עם הדברים שאתם נוהגים לשים בצד או לדחות למועד מאוחר יותר.  

צרו קשר :
050-8663028
טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
מסעו של הירח
מסעו של הירח
הירח מטייל בשמים ומשפיע עלינו כאן למטה, הירח הוא המחסן הקוסמי הנשמתי, אחראי על הרגשות ועל ההתרחשויות הארציות בכל רגע וזמן נתון..
21.11.2010
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים