מזל דגים, הורוסקופ שבועי: 21-15.4
שיתוף בפייסבוק
- תחזית אסטרולוגית אישית
- קביעת שיחות אישיות עם שלי
פרופיל מזל תחזית שנתית תחזית חודשית תחזית שבועית תחזית יומית תחזית למחר

מזל דגים, הורוסקופ שבועי: 21-15.4 

הכוכבים עוברים השבוע ממזל טלה למזל שור במעבר המסמל שלב אשר במהלכו אתם יוצאים מעצמכם ומחפשים ליצור קשרים עם אנשים, כמו גם ליצור קשרים בין הבנות אישיות לעובדות מבוססות.

ונוס כבר נמצאת בשור, בסוף השבוע הקרוב השמש תצטרף אליה, ובעוד כמה שבועות מרקורי יצטרף אל שניהם. כוחה של התקשורת והמדיה מעסיקה אתכם בימים אלו, אולי אתם אפילו מחפשים איך להגיע לקהל גדול יותר באמצעות פרסום.

* חלק מכם הפכו למאוד מעורבים בענייני חדשות ואקטואליה, יהיה זה נכון לשאול 'עד כמה זה טוב או נחוץ'

מרקורי המתקשר לפרטנרים עסקיים ואנשים מפתח אחרים בחייכם מסיים נסיגה השבוע בתחילתו. יום ראשון הוא היום בו מרקורי חוזר על עקבותיו באזור הכספים והמשאבים במפות שלכם. תוכלו לצפות לשינוי אסטרטגיה במיזמים בהם אתם מעורבים, וגם לשינויים במידת המעורבות ביוזמות ופרויקטים.

שני כוכבי הלכת הבאים שיופיטר יוצר אליהם היבטים הם ונוס ביום שלישי השבוע ומרס באמצע שבוע הבא. מדובר על כוכבי אהבה ויחסים ברוב ההקשרים, ומכאן אנחנו יכולים להסיק על התרחשויות שיובילו להתרחשויות נגד. מיני סאגה רומנטית זו מתחילה השבוע ומגיעה לקצה בשבוע הבא.

בשארית השבוע - נרצה לציין לחיוב את מולד הירח של יום שני אשר במהלכו תיתקלו ברמזים חשובים בנוגע למצב רפואי או סוגיה בריאותית מסוג אחר. שימו לב לעצות שאתם מקבלים באותו יום כי אולי הפעם מצאתם את המזור למכה.

אירועי עצמאות בימים רביעי-חמישי זו הזדמנות מצוינת עבור בני המזל שלכם לראות פרצופים שבלי כוונה נמוגו מחייכם, זה כולל להיות זמינים להצעות של הרגע האחרון (זיקוקים או פיקניק עצמאות, לא משנה).

שישי-שבת - מעבר השמש למזל שור הופך את הסופ"ש הקרוב לתזזיתי, מהיר, עמוס, מלא בפטפטת ומה שבטוח - לא משעמם.

צרו קשר :
050-8663028
טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
מסעו של הירח
מסעו של הירח
הירח מטייל בשמים ומשפיע עלינו כאן למטה, הירח הוא המחסן הקוסמי הנשמתי, אחראי על הרגשות ועל ההתרחשויות הארציות בכל רגע וזמן נתון..
21.11.2010
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים