מזל דגים, הורוסקופ שבועי: 28-22.1
שיתוף בפייסבוק
- תחזית אסטרולוגית אישית
- קביעת שיחות אישיות עם שלי
פרופיל מזל תחזית שנתית תחזית חודשית תחזית שבועית תחזית יומית תחזית למחר

מזל דגים, הורוסקופ שבועי: 28-22.1

הכוכב שלכם יופיטר מפלס את דרכו באיטיות בשמי הלילה, בעוד שבועיים יעבור הוא לנסיגה וזה יקרה באזור של שיתוף, חשיפה ואינטימיות במפה שלכם (בעיה עבור מזלות אחרים, אבל אצלכם זה אמור לעבור יחסית בקלות). זה לא חדש, אם לומר את האמת, יופיטר כבר עבר באזורים אלו והמטרה שלכם כרגע היא לעשות משהו עם החומרים הרגשיים החשופים - לתקן נזילות מטאפוריות, לאטום קירות של ביטחון בגבס, לסגור מקורות של מתח בין אישי אולי.

בניגוד לשאר בני המזלות את השבוע אתם מתחילים ברמת פעילות גבוהה ומסיימים אותו בירידה במקום התרוממות. הגורם המכריע הוא מולד הירח בדלי ובבית עולמכם הפנימי בסוף השבוע. נראה שאת זמן המנוחה שלכם תעדיפו לבלות בשכיבה מאשר בריצה, וזה לגיטימי.

באותו הקשר, מרס מבלה שבוע אחרון במזל שלכם וזה מורגש בסוף השבוע בו מרס עובר למזל הבא בשרשרת. אצלכם הדבר יכול לבוא לידי ביטוי כירידת מתח, שימו לב למוצאי שבת בהקשר זה.

תחילת שבוע - ירח ברום המפה שלכם בא להראות שאת רוב הזמן אתם מקדישים לקידום עצמי, יחצנות או הפגנת שרירים במקום העבודה. חשוב לכם שידעו מכך שיש לכם כישרון ושאתם לא מפחדים לעבוד קשה.

אמצע שבוע - מגוון הפעילויות שאתם עסוקים בהם מסתעף ומתפצל בין מקומות שונים ואנשים מכל קצוות החיים. יום רביעי לא מהססים להשתמש בכם כ'מוקד של עזרה ראשונה' וביום חמישי מחכים לכם אירועים חברתיים ברי חשיבות, אולי טקס או ציון דרך כלשהו.

צרו קשר :
050-8663028
טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
מסעו של הירח
מסעו של הירח
הירח מטייל בשמים ומשפיע עלינו כאן למטה, הירח הוא המחסן הקוסמי הנשמתי, אחראי על הרגשות ועל ההתרחשויות הארציות בכל רגע וזמן נתון..
21.11.2010
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים