מזל דגים, הורוסקופ שבועי: 18-12.8
שיתוף בפייסבוק
- תחזית אסטרולוגית אישית
- קביעת שיחות אישיות עם שלי
פרופיל מזל תחזית שנתית תחזית חודשית תחזית שבועית תחזית יומית תחזית למחר

מזל דגים, הורוסקופ שבועי: 18-12.8

השבוע הקרוב נחשב לשבוע חלש מבחינות של תנועות אסטרולוגיות, הימצאות אור הירח במגמת עלייה קצת מפצה על עובדה זו.

הכוכב שלכם, יופיטר, מאיץ מהירות בימים אלו לקראת מעבר למזל קשת ולבית הקריירה שלכם בעוד ארבעה חודשים. זה לגמרי בסדר שאתם לא דורשים יותר מדי מעצמכם כעת, אך זכרו שחודשיים לפני כניסת 2019 הקריירה נכנסת להילוך גבוה.

יותר קרוב לזמן הווה, יופיטר משלים היבט הרמוני לנפטון בשבוע הבא. יכול להיות שהיבט זה מגיע בתזמון עם החופשה המושלמת, העצה המושלמת, המציאה המושלמת או דרך אחרת בה תוכלו להרגיש יותר שלמים ורגועים. שאלו את עצמכם, מה הוא הצפי לשבוע הבא?

מרקורי באריה נמצא בנסיגה, והוא אחד הכוכבים שנפרד מהכוכב שלכם יופיטר בתחילת השבוע. התרחקות מרקורי סמלית להתרחקות עושי צרות, פרחחות, שובבות ושאר גורמי מטרד בחייכם.

יום שני - מרס עובר במהלך נסיגה למזל גדי ולבית החברים והקבוצות במפות שלכם. מעבר זה מחזיר עטרה ליושנה באמצעות זאת שאתם חוזרים להתראות עם אנשים אהובים, כאלה שהייתם בטוחים שהמשיכו הלאה. השפעה זו תימשך חודש בערך...

שלישי-רביעי - הצרות הרגילות.

יום חמישי - מערך היבטים דיסהרמוני גדול מאפשר לדברים הקטנים להרוס לכם את מצב הרוח, או לעניין בריאותי כלשהו (לא משנה קטן או גדול) להוציא אתכם משיווי המשקל. זכרו שכוח רצון זה לפעמים כל שצריך כדי להתמודד עם מצב או להחזיר בחזרה על הרגליים.

* סיטואציה זו יכולה לחזור על עצמה ביום שבת, שימו לב ואל תהיו פאסיביים בהתמודדות.

יום שישי - מערך היבטים הרמוני וירח בבית הטיולים, לימודים וחוויות מיוחדות זה הזמן המתאים להתכונן למשהו חשוב שנמצא מעבר לקו האופק.

צרו קשר :
050-8663028
טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
מסעו של הירח
מסעו של הירח
הירח מטייל בשמים ומשפיע עלינו כאן למטה, הירח הוא המחסן הקוסמי הנשמתי, אחראי על הרגשות ועל ההתרחשויות הארציות בכל רגע וזמן נתון..
21.11.2010
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים