מזל דגים, תחזית שבועית21-27.1
שיתוף בפייסבוק
- תחזית אסטרולוגית אישית
- קביעת שיחות אישיות עם שלי
פרופיל מזל תחזית שנתית תחזית חודשית תחזית שבועית תחזית יומית תחזית למחר
מזל דגים, תחזית שבועית21-27.1   

דגים יקרים,

הכוכב שלכם יופיטר נמצא באזור של 'חיפוש רוחני' במפות האישיות, שבתאי המתקשר ל'עבודה הגדולה' נכנס לא מזמן לבית הקבוצות והאידיאולוגיה, ומרבית כוכבי הלכת ממשיכים בימים אלו לאזור של
'לקחת הפסקה'. מה יהיה עם כל ההשפעות המעורבות האלו?

קריירה עד עכשיו התנהלה על הילוך נמוך אך עם כניסת מרס לבית הקריירה ביום שישי שבוע הבא מבטיח לערב אתכם ולשים במרכז העניינים. השפעת מרס באזור זה תחול למשך חודש וחצי, יש לכם עד תחילת חודש מרץ למצות את האתגר בתחום המקצועי.

זוגיות אתם מתחבטים בסוגיות של אמונה, אידיאולוגיה ושוני בינאישי השבוע. עד כמה זה בסדר לכפות על האנשים שאתם אוהבים את המנהגים שאתם מרגישים אותם לנחוצים? או אולי אתם הם אלו שנמצאים בצד השני, תצטרכו לגרום לפרטנרים להבין שהדרך שלהם היא לא הדרך היחידה.
מבחינת תזמון שימו לב לצמידות מרקורי-פלוטו ביום רביעי, צמידות המתרחשת בבית תחושת השייכות שלכם, ומערבת את הכוכב של הפרטנרים (מרקורי).

בריאות אתם קצת מזניחים בתזונה, כושר ובחיי היומיום. שימו לעצמכם תזכורת בעוד חודש להתחל את הרוטינות המועילות שנהגתם לטפח. בינתיים, קחו הפסקה - בעיקר ברמה המנטלית זה חשוב.
בשבוע הבא שימו לב לא לעשות נגד עצמכם, בטח אם תהיו מוקפים בחיזוקים לעשות את הדבר הנכון ממילא.


תחילת שבוע מיעוט בהיבטים ומעברים מעבירים לכם כמה ימים על מי מנוחות, יום ראשון הוא המוצלח ביניהם.

שימו לב שביום חמישי מרקורי משלים היבט הרמוני לכוכב שלכם יופיטר. אווירה של פיוס מתקיימת ביום זה, ותוכלו לחזור לשיחות שנעשו בעבר הלא רחוק, לקחת חלק מהמילים בחזרה. או אולי לפתוח את הלב ולסלוח אם זה מגיע מכיוון אחרים (אפילו זרים שעשו דבר מה בטעות).

צרו קשר :
050-8663028
טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
מסעו של הירח
מסעו של הירח
הירח מטייל בשמים ומשפיע עלינו כאן למטה, הירח הוא המחסן הקוסמי הנשמתי, אחראי על הרגשות ועל ההתרחשויות הארציות בכל רגע וזמן נתון..
21.11.2010
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים