מזל דגים, תחזית חודשית יולי 2017
שיתוף בפייסבוק
- תחזית אסטרולוגית אישית
- קביעת שיחות אישיות עם שלי
פרופיל מזל תחזית שנתית תחזית חודשית תחזית שבועית תחזית יומית תחזית למחר

מזל דגים, תחזית חודשית יולי 2017

נפטון הכוכב שלכם התחיל נסיגה ב-16 ביוני ויסיים אותה ב- 22 לנובמבר. אנחנו מודיעים לכם שהחודשים האלה הם מוזרים ולא ממש הגיוניים, שהרי נפטון יכול להפגיש אתכם עם ה'אמת' גם בדרך מוזרה אם אתם מסרבים לראותה.

ההמלצה היא לשים לב לפרטים הקטנים ולא להיסחף לחוסר היגיון מוחלט. חשוב שתהיו מפוקחים גם לגבי הכספים, סביר להניח שתצטרכו לשפץ דברים ישנים בתקופה זו, קחו הצעות מחיר.

חוץ מזה שבחודש הזה אתם רוצים לחשוב על עבודה כמה שפחות, זה הזמן להשקיע ולטפח את עצמכם ואת הביטוי העצמי שלכם. להחזיר קצת צבע ללחיים, לחזור לשחות, לעשות הליכות ולהרגיש יותר בשליטה על הגוף. גם שרכשתם מיומנות טכנית בחודשים האחרונים איכשהו זה בא על חשבון דברים אחרים בחייכם ושוב עולה השאלה: "למה אי אפשר ליהנות מכל העולמות?"

במחצית הראשונה של החודש: ירח מלא ב-9 ואתם סוגרים שנה ופותחים את עונת הילדים. יש לכם הזדמנות לקפוץ לביקור בחו"ל, ספונטניות זה שם המשחק.

במחצית השנייה של החודש: ירח מלא ב-23, אתם לוקחים את ההגה לידיים ומנסים לעשות החלטות משכילות לגבי העתיד. לבני הזוג או לפרטנרים שלכם יש משקל רב בתהליך קבלת ההחלטות הקרוב (כדאי להשתחרר מתלות ולהפריד אחריות).

עבודה וקריירה: גם כאן המולד ב-23 מאפשר לכם שקט לתקופת מה. אתם שמחים על הכיס המלא וההמלצה היא לשמור על פרסום ויחסי ציבור לאורך כל תקופת הקיץ.

זוגיות ומערכות יחסים: תקופה זו מייצרת מבחנים עבורכם בתחום הזוגי, אתם שואלים את עצמכם את שאלת השאלות: 'איך הזוגיות תורמת לי'? 'איך אני חי בשלום עם בן הזוג שלי בלי מטענים וביקורת?' שאלות עמוקות מתעוררות וכדאי שתשימו את המשקעים מאחור. כאן נכנס נפטון ונסיגתו, שמאפשר לכם להתרכך מאוד ולראות את האמת בלי עכבות.

החודש הוא זמן טעון לרווקים מחפשי אהבה או דגים שלובשים את הלב על השרוול. אנרגיות מיניות בחסות מרס מחפשות לאן אפשר לתעל רגשות חזקים. אתם בעיקר זקוקים למישהו להיפתח בפניו ולהביע מורת רוח.

מטלות וחובות קוסמיים: החלק השני של החודש שמתחיל ב-21 מזכיר לכם את החובות שלכם, את הבריאות, את האנשים שהבטחתם להם הבטחות ואת הכספים שאתם צריכים להחזיר. מה שטוב בחלק הזה שאתם תסגרו מעגלים בלי מאמצים מיותרים.

רוצים תחזית למייל? הרשמו..
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
צרו קשר :
050-8663028
טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
מסעו של הירח
מסעו של הירח
הירח מטייל בשמים ומשפיע עלינו כאן למטה, הירח הוא המחסן הקוסמי הנשמתי, אחראי על הרגשות ועל ההתרחשויות הארציות בכל רגע וזמן נתון..
21.11.2010
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים