מזל דגים, תחזית חודש מרץ 2017
שיתוף בפייסבוק
- תחזית אסטרולוגית אישית
- קביעת שיחות אישיות עם שלי
פרופיל מזל תחזית שנתית תחזית חודשית תחזית שבועית תחזית יומית תחזית למחר

מזל דגים, תחזית חודש מרץ 2017

רגע אחרי הליקוי העוצמתי במזל שלכם שהיה ב-26.2, נפתח חודש חדש ואתם מבולבלים ומחפשים את ההרמוניה שאתם כל כך אוהבים. זוהי תקופה שבה תצטרכו לארגן עצמכם מחדש ולהתכוונן למולד הירח של ה-28 עם אג'נדה חדשה וחישוב מסלול של התחלה חדשה. יש לכם חודש שלם להתכוונן לכך.

ב-12 לחודש, ירח מלא במזל היורד שלכם. החזון היצירתי שלכם, קורם עור וגידים. בני הזוג שלכם משמחים אתכם ואולי אפילו גורמים לכם נחת. את האהבה ללא תנאים שמורעפת עליכם אתם לוקחים בשתי ידיים. רק שימו לב שאתם לא מפריזים בהתמכרות כזו או אחרת, לאוכל, לבזבוזים. זה הזמן להנהיג משמעת ומסגרת כלכלית. 

אם אתם סובלים מאלרגיה או מתסמין חוזר, חפשו את מקור הסיבה ואל תמהרו להעביר את הכאב עם תרופה.

ב-28 מולד ירח בטלה, אביב והתחלה חדשה, מתי לאחרונה הייתם בחו"ל או יצאתם להשתלמות. זוהי ה-תקופה בשבילכם.

מערכות יחסים וזוגיות - יופיטר בנסיגה שנתית בין 6.2-9.6 במזל מאזניים, מאפשר לכם לתקן ולהשביח את הפאן הזה. המטרה היא לבנות יחסים של תורם ונתרם ולא להיות ככאלה שנותנים יותר ומתקשים לקבל או לבקש.

כספים - החודש מתחיל עם הישגים וציוני דרך בקריירה, אתם מתעסקים לא מעט בענייני כספים ובמיוחד בשבוע הראשון של החודש, האחריות עליכם גדולה וב-21 לחודש כשהשמש תיכנס לבית הכספים, תירגעו מהלחץ סביב הנושא.

נסיגת ונוס בין 4.3-15.4 תתחיל במזל טלה ותחזור לדגים. תשפיע על תחום הכספים והמשאבים, אנו ממליצים להנהיג מסגרת חכמה ונבונה, להסדיר את ענייני הכספים, חשבונות, חסכונות ולהקפיד על משמעת בתחום זה.

קריירה - בסופ"ש של השבוע השני של מרס עניינים מתחממים בחזית המקצועית. הירח מתקרב לרום המפה, ב-20 והכוכבים עדין במזל שלכם. אם חשבתם שאתם יכולים להוריד את הרגל מדוושת הגז בכל הנוגע להתקדמות מקצועית וקידום בקריירה, לא כך הסיפור. מרס בכניסתו לבית ההישגים והשאיפות ב-10 יאתגר אתכם באקשן בגזרת העבודה ואם אתם נשואים יש מצב שבני הזוג שלכם יפתיעו, אנו מאחלים שיקבלו עבודה טובה או קידום.

טיפ: הירח המלא של ב-12 הוא תאריך חשוב, ירח מלא, המעצים את העולם הרגשי הגועש שלכם וכדי להרגיש ביטחון, אנו ממליצים לכם שתסגרו קצוות בפרויקטים ישנים, תטפלו בכספים שצריכים להיכנס, תסגרו דלת אם צריך, תזרקו את הישן שלא משרת, על מנת שתוכלו להרגיש את האביב וההתחלות החדשות.

הירח במזל שלכם ואתם במיטבכם: 26-27 לחודש.

רוצים תחזית למייל? הרשמו..
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
צרו קשר :
050-8663028
טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
מסעו של הירח
מסעו של הירח
הירח מטייל בשמים ומשפיע עלינו כאן למטה, הירח הוא המחסן הקוסמי הנשמתי, אחראי על הרגשות ועל ההתרחשויות הארציות בכל רגע וזמן נתון..
21.11.2010
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים