מזל דגים, הורוסקופ חודש אפריל 2018
שיתוף בפייסבוק
- תחזית אסטרולוגית אישית
- קביעת שיחות אישיות עם שלי
פרופיל מזל תחזית שנתית תחזית חודשית תחזית שבועית תחזית יומית תחזית למחר

מזל דגים, הורוסקופ חודש אפריל 2018

יופיטר כוכב המזל שלכם, ממשיך את נסיגתו בעקרב, זוהי שנה מאתגרת בכל הקשור לכספים ולצמיחה אישית. יופיטר נמצא במיקום שמכוון אתכם ללמוד, להתפתח ולחוות חוויות. יכול להיות שאתם לא מצליחים לממש את כל התכנונים שלכם, אך הצפי הוא שבנובמבר יופיטר יעבור לקשת והשפע יחזור לחייכם בגדול.

12.4 הירח במזל שלכם – ונוס יוצרת 60 מעלות לנפטון. זהו יום מלא ברומנטיקה, השראה וקסם. נצלו את היום הזה לטובתכם.

15.4 מרקורי חוזר מנסיגה בבית הערך העצמי - החיבור לגוף הפיזי ולכספים. אחת ההזדמנויות שלכם בתקופה זו היא לרפא את הגוף, להנהיג דיאטה שמתאימה לסוג הדם שלכם, או לדי אן איי שלכם. להתחבר לספורט כדרך חיים. סביר להניח שאתם מזגזגים בתחום זה כבר המון זמן כשמרקורי נמצא כאן אתם מקבלים הזדמנות לחקור את הנושא, מה מתאים לכם? איזה מזונות תואמים את התדר שלכם?

ולגבי כספים, תצטרכו לגבות את הכספים המגיעים לכם, אולי לפתוח עוסק מורשה. להוציא את האישורים המתאימים ולטפל בתזרימים ובסדר הכלכלי, שידפוק בצורה מסודרת.  


16.4 מולד ירח ב-26 מעלות טלה ב-5 בבוקר. ה
מולד בצמידות לאוראנוס מסמן לכם דרך חדשה בכל הקשור לפרנסה. מולד זה יכול לזמן לכם גם הפתעות שלא ציפיתם להן הקשורים במגורים, נדל"ן וכספים.

17.4 ערב יום הזיכרון,
כירון עובר למזל טלה, כירון המרפא הפצוע, הכוכב שבילה במזל שלכם מ- 2011 יעבור למזל טלה ב-17 לאפריל 2018 הוא יישאר במזל טלה עד ספטמבר 2018 ויחזור שוב למזל שלכם בספטמבר 2019.

כירון לא עשה לכם את החיים קלים הוא הוריד אתכם למרתפי הנפש, חפר בכל הפצעים המדממים, גרם לכם לגלות את האמת שקבורה עמוק במצולות. כירון גם ריפא אתכם, לימד אתכם להתגבר על רגש נמוך, הפך אתכם למרפאים. כשכירון יעבור לטלה, הוא ילמד אתכם עצמאות, בלעדיות. אחת הקשיים של מזל דגים זה האכזבה מאחרים. אך כאשר תהיו עצמאים ולא תהיה לכם צפיות, תוכלו להיות שלמים ועם פחות נטייה להיפגע.

בחודש הבא אורנוס עובר למזל שור, איך זה קשור אליכם? זוהי זירת התקשורת שלכם, אורנוס יהפוך אתכם יותר קלילים ופחות תלויים בחומר. תוכלו לשחרר את האחיזה ולנסוע, לטייל, לחוות, ללמוד וללמד.

22.4   פלוטו עובר לנסיגה ב-21 מעלות גדי, בית החברים והארגונים, שם יושבים גם פלוטו וגם שבתאי שמאתגרים את האידאלים הגבוהים שלכם, את השליחות שלכם מול העולם. הכוח שלכם מול החברה מתעצם ותוכלו להנהיג, להוביל או להשפיע. בכל אחד מכם קיים מורה דרך, מצאו את המורה הזה בעצמכם והקפידו לבטא את עצמכם. בתקופה של הנסיגות תוכלו לתכנן את הנאום הבא שלכם, את ההרצאה או לתרגל כתיבה.

30.4  ירח מלא בעקרב–בצמידות ליופיטר (שליט המזל שלכם) – זוהי הזדמנות להתפתחות, לנסיעה לחו"ל או לחוות חוויה שלא חוויתם. העקרב מחבר אתכם לתשוקות, להתרגשות ולמזון רוחני. אפשרו את זה לעצמכם.

רוצים תחזית למייל? הרשמו..
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
צרו קשר :
050-8663028
טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
מסעו של הירח
מסעו של הירח
הירח מטייל בשמים ומשפיע עלינו כאן למטה, הירח הוא המחסן הקוסמי הנשמתי, אחראי על הרגשות ועל ההתרחשויות הארציות בכל רגע וזמן נתון..
21.11.2010
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים