מזל דגים, הורוסקופ חודש יוני 2018
שיתוף בפייסבוק
- תחזית אסטרולוגית אישית
- קביעת שיחות אישיות עם שלי
פרופיל מזל תחזית שנתית תחזית חודשית תחזית שבועית תחזית יומית תחזית למחר

מזל דגים, הורוסקופ חודש יוני 2018

דגים יקרים, אתם כמאסף, צריכים תמיד לזכור שיש חשיבות רבה לעצם היותכם מעודדים, תומכים, מזריקים כוח ואנרגיה לשאר האנושות. זה קורה בין אם אתם מודעים לכך ובין אם לא, זו ההשפעה הטבעית שלכם. והחודש כשהכוכב ששולט במזל שלכם פונה שוב לנסיגה ארוכה – אנו מדברים על נפטון שמתחיל נסיגה ב-19 וצפוי לסיים אותה רק בנובמבר.

איך זה ישפיע עליכם? זה באמת תלוי בכם, אם אתם אנשים רוחניים, סביר שתתחילו לתקשר יותר או אפילו באופן מסיבי (זה הזמן להקשיב לקול היקום שמדבר אליכם). אם אתם פחות כאלה, סביר שתרגישו סוג של מיסוך אנרגטי, בלבול או אפילו שכחה. תקופה זו, יש לה מטרה – היא מכוונת אתכם לפנות לתחום היצירתי הקיים או חבוי בכם. יצירתיות זה לא רק להיות צייר, או אומן, זה גם לחשוב בדרך שונה ולא קונבנציונלית.

חשוב שתקפידו בתקופה זו לא למהר לקחת תרופות (כי תהיינה תופעות לוואי) או לא למהר לצאת אל הים (אנחנו מדברים על מתחת למים) וגם להקפיד באזור הבית לבדוק שהצנרת פועלת כשורה ואין רטיבות מוגברת.

זוגיות בסיסית: מרקורי שליט המזל היורד שלכם נמצא בתחילת החודש בתאומים, כמובן שתחוו תקשורת מוגברת ואקשן וורבלי. ב-12 מרקורי עובר לסרטן, הזוגיות תהפוך קרדינלית ומשפחתיות תוססת. בסוף החודש מרקורי יעבור למזל אריה (ב-29) מה שמסביר את העובדה שלאורך כל החודש תחוו אקשן יוצא דופן בתחום הזוגי ואם אתם לא אוהבים גלים סוערים, כדאי שתתרחקו מידי פעם מבני הזוג ומכולם - כדי להירגע עם עצמכם.

ואם מדברים על ייעוד: בתקופה זו בה ראש הדרקון המחבר אתכם לייעוד נמצא בפעילות מוגברת, אתם תרגישו צורך עז להתחבר לכל מיני סוגים של פעילות חברתית, או התנדבותית או כזו שדוגלת באידאלים או אפילו הפגנות. ראש הדרקון שפעיל בכל החודש באופן מסיבי יכול לחבר אתכם לאנשים מן העבר, לפרסונות שמשפיעות עליכם באופן די מסיבי. ההמלצה היא לדעת את כוחכם ולא רק את כוחם, להסכים להיות חלק ממערכת ולשתף פעולה למרות הפחדים התת הכרתיים - לא להיכנע. השיא של הפעילות הזו יתרחש ב-8 לחודש כשמרס ייצור 180 מעלות לראש הדרקון, כדאי שתנשמו עמוק כי האנרגיה כוחנית ואפילו יכולה להיות מקוטבת לשלילית. אנחנו ממליצים על שאלת חלום - להבין מה תפקידו של האדם שמפר את האיזון שלכם? מה הוא בא ללמד אתכם? מלבד שיעור בכוח ושליטה.

שיחות אל תוך הלילה: מולד ירח ב-13 באזור המשפחה שלכם, יגרום לכם לדיבורים רבים, לשיחות ארוכות ואולי אף אל תוך הלילה, שימו לב שאתם לא מבזבזים אנרגיה יקרה. אם אתם משוחחים, נסו להבין מהי מטרת השיחה ולכוון אל תוצאה מכוונת מראש (ולא להיכנס ללופ).

יום טוב לעסקים או חו"ל: ב-19 מרקורי 120 יופיטר זהו יום מופלא עבורכם, אולי תסגרו דיל לחו"ל או אפילו עסקה עם חו"ל. (השפעה כזו יכולה להשפיע גם כמה ימים לפני ואחרי)

ירח מלא ב-28 יוביל אתכם לתוצאות בתחום הכריזמה שלכם. תוכלו להציג את עצמכם לעולם, להרצות, להשפיע וגם ליהנות מחדוות היצירה. גם שינוי במראה שלכם יכול לבוא בחשבון, אולי תבקרו במספרה או תשקיעו במלתחה.

השפעה חיובית מהצד הזוגי: עוד באותו יום קרס האסטרואידית עוברת למזל היורד שלכם זוהי בשורה טובה לזוגיות שלכם או אולי אפילו לבן או בת הזוג שלכם שיכולים להפתיע עם בונוס או איזשהו שכר לעמל שלהם. בכל מקרה האסטרואידית משפיעה לטובה גם בפעילות שקשורה לבית ולמשפחה, אז תוכלו לזכות לתרומה משפחתית, לפידבק חיובי. ואולי כדאי שתבקשו מהצד השני, זה הזמן להיענות בחיוב.

רוצים ללמוד אסטרולוגיה? עם שלי רוםכל המידע כאן - כנסו

רוצים תחזית למייל? הרשמו..
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
צרו קשר :
050-8663028
טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
מסעו של הירח
מסעו של הירח
הירח מטייל בשמים ומשפיע עלינו כאן למטה, הירח הוא המחסן הקוסמי הנשמתי, אחראי על הרגשות ועל ההתרחשויות הארציות בכל רגע וזמן נתון..
21.11.2010
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים