מזל גדי, תחזית שנתית 2018
שיתוף בפייסבוק
- תחזית אסטרולוגית אישית
- קביעת שיחות אישיות עם שלי
פרופיל מזל תחזית שנתית תחזית חודשית תחזית שבועית תחזית יומית תחזית למחר

מזל גדי, תחזית שנתית 2018 

גדיים יקרים,

יופיטר מתחיל את השנה בעקרב ובבית החברים והמסגרות החברתיות במפות שלכם. הוא יבלה עד נובמבר במיקום זה המסמל את מקור כוחכם.

בשנה זו, בה אתם שואפים "להתחיל מחדש"  תוכלו ותירצו להיעזר בקשרים, חברים, תומכים, ארגונים וקבוצות חברתיות שחולקים אתכם תפיסת עולם או כאלו שיש לכם היסטוריה משותפת איתם.

הכוכב האישי שבתאי, עבר שבוע וחצי לפני תחילת 2018 למזל שלכם אך בגלל תנועתו האטית ייקח לו שלוש שנים בסך הכל לפני שהוא יצא מהמזל שלכם באופן סופי.

בשנה הקרובה שבתאי יחצה את השליש הראשון של מזל גדי וזה הופך את פועלו לרלוונטי עבור גדיים ילידי דצמבר והימים הראשונים של ינואר. אם אתם משתייכים לקבוצה זו מחכה לכם קוקטייל חמוץ-מתוק של אתגרים וקשיים מחד והצלחות ותזוזות סיסמיות מאידך. שבתאי מייצג עקרונות של עבודה קשה ושל בנייה וגם אתם כנראה תשאפו (או כבר שואפים) לקדם שינויים בחייכם, מה שידרוש לא מעט התמדה, עקשנות וכוח רצון.

בנוגע לילידי השלישים האחרים של המזל, את הלחץ תתחילו להרגיש בסתיו ובוודאי שבשנת 2019.

ינואר עד מרץ השנה מתחילה בלחישה במקום בקול תרועה. אין כמעט רעידות אדמה אסטרולוגיות והדברים העיקריים שאפשר להתייחס אליהם הם ליקוי החמה בבית הכספים שלכם ב-15.2 ונסיגת מרקורי בבית המשפחה שלכם שמתחילה ב-23.3. עושה רושם שבחודשי החורף תמצאו שבחירות שעשיתם משתלמות ברמה האישית, אך לא פועלות כעסקת חבילה. בצד הפיננסי של הדברים הבחירות שלכם פחות משתלמות, וגם בהיבט המשפחתי לא כולם מרוצים מהנתיב שבחרתם ללכת בו.

אפריל עד יוני בהמשך למתרחש בחודשי החורף, אתם פוצחים בסדרת "רפורמות" שנועדה לבצע 'תיקון חוּמְרִי'. מבחינת אירועים אי אפשר שלא להתייחס לאוראנוס שעובר מזל לאחר שבע שנים ונכנס לשור ולאזור במפה המתקשר להורות, חיי משפחה וילדים. זה קורה ב-15.5 וזה יכול לסמל שינוי במאזן הכוחות במסגרות המשפחה הגרעינית או המשפחה המורחבת. בין השאר אוראנוס מסמל עצמאות, חופש והתרחקות – מסיבה זו סביר להניח שתתחילו להיות יותר קרובים לאנשים מסוימים ויותר להתרחק מאחרים. יתכן שאחד מבני המשפחה עוזב את הבית, ויתכן שמתעורר נושא מחלוקת בינכם לבין קרוב משפחה אחר כלשהו.     

יולי עד ספטמבר המעברים האסטרולוגים המשמעותיים מתרחשים במסגרת בית הפיננסים והביטחון העצמי במפות שלכם. מרס מתחיל נסיגה באזור זה בתאריך ה-27.6 וליקוי לבנה מלא מתרחש באותו אזור בתאריך ה-27.7. הרושם הוא שחודשי הקיץ זה הזמן בו היקום מאפשר לכם להרוויח לחמכם בכבוד וככל הנראה ענייני קריירה יטרידו אתכם יותר מכל דבר אחר בזמן זה.

* אחד הדברים שתצטרכו לגייס הוא ביטחון עצמי, התחומים דרכם אתם מבקשים לבצר את חשבון הבנק הם תחומי עשיה חדשים עבורכם

אוקטובר עד נובמבר זהו זמן עמוס למכביר בפעילות פלנטרית. ונוס מתחיל נסיגה ב-5.10, נסיגה אשר במסגרתה תתבקשו להתחייב לנתיב מקצועי זה או אחר, החלטה שתלווה בהתלבטויות רבות.

ב-6.11 נקודת הצפון של הירח עוברת לסרטן ולמזל היורד שלכם. במובן מסוים זוהי נקודת האור הראשונה בתחום הזוגיות השנה. אתם צריכים להבין שב-2018 תהיו חייבים לדאוג ראשית כל לעצמכם, ורק בסוף השנה תוכלו להחזיר ולתת לאנשים שהכי תומכים ואוהבים.

ב-8.11 יופיטר עובר לקשת ולבית עולמכם הפנימי, שזה האות שלכם לבקש פסק זמן. אתם זקוקים לזה, למען שתוכלו להמשיך באותו קצב ובאותה מידה של רצינות ב-2019. קחו חופש, או לפחות הפסקה.   


רוצים ללמוד אסטרולוגיה? יש לי הצעה בשבילכם - לחצו כאן

 

צפו בתחזית השנתית ב-YouTube – לחצו כאן 

צרו קשר :
050-8663028
טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
מסעו של הירח
מסעו של הירח
הירח מטייל בשמים ומשפיע עלינו כאן למטה, הירח הוא המחסן הקוסמי הנשמתי, אחראי על הרגשות ועל ההתרחשויות הארציות בכל רגע וזמן נתון..
21.11.2010
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים