מזל גדי, תחזית שבועית 23-29.4
שיתוף בפייסבוק
- תחזית אסטרולוגית אישית
- קביעת שיחות אישיות עם שלי
פרופיל מזל תחזית שנתית תחזית חודשית תחזית שבועית תחזית יומית תחזית למחר

מזל גדי, תחזית שבועית  23-29.4

גדיים יקרים,

מעבר השבוע הוא מולד ירח אביבי במזל שור ובבית המשחקים והאהבות שלכם. ליהנות מחייכם ממשיכה להיות מוטיבציה חשובה במארג המציאות ובאג'נדה. יכולים להיות לכך ביטויים רבים אך אחד הביטויים המובילים הוא מרכזיות הילדים שלכם או מרכזיות של אהבות חדשות אצל גדיים צעירים.

מבחינת תזמון צמידות הירח אל השמש (המסמלת את הירח החדש) מתרחשת בצהרי יום רביעי, ואנרגיה זו הולכת אתכם חזק גם אל תוך יום חמישי ובמידה מסוימת אפילו אל תוך הסופ"ש.

ברמת התמונה הגדולה ונוס מתחילה להתרחק מהכוכב שלכם, שבתאי. בעוד ונוס מתרחקת, מרקורי מגיע לנקודת העצירה של נסיגתו, משם הוא יוצר היבט הרמוני אל הכוכב שלכם.

לסיכום ההשפעות ניתן לומר שאתם שמים דגש רב יותר על תקשורת ביחסים בינאישיים, מנסים להחליק אי הסכמות לא עקרוניות, ומנסים להתיידד עם הפרטנרים שלכם (להרחיב את האהבה מעבר להיבט הפיזי).

ענייני בריאות כוכב אחרון אותו נרצה להזכיר הוא מרס, שעבר בשבוע שעבר למזל תאומים ולבית התזונה והכושר במפות שלכם. בחמשת השבועות הקרובים אתם מנסים להתכוונן עם הגוף שלכם על אורך חיים מתאים אשר במסגרתו תוכלו להיות כמה שיותר יעילים בלי לפגוע בבריאות. אתם תמיד מנסים לעשות זאת, אך בזמן הקרוב זה ממש הופך ל'פרויקט'.

יום השואה הקרוב שנופל על יום שני יש לו משמעות מיוחדת עבורכם. הירח שנמצא בזמן זה בבית המשפחה והזיכרון מפגיש אתכם עם אנשים מיוחדים ומעביר אתכם חוויות חשובות.

יום שלישי המשפחה שלכם היא הפוקוס או עניינים משפחתיים.

יום שבת כדאי להקדיש רוב הזמן למנוחה. לכל היותר מצאו לעצמכם עיסוק שקט לסגור איתו את השבוע. 
צרו קשר :
050-8663028
טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
מסעו של הירח
מסעו של הירח
הירח מטייל בשמים ומשפיע עלינו כאן למטה, הירח הוא המחסן הקוסמי הנשמתי, אחראי על הרגשות ועל ההתרחשויות הארציות בכל רגע וזמן נתון..
21.11.2010
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים