מזל גדי, הורוסקופ שבועי: 28-22.1
שיתוף בפייסבוק
- תחזית אסטרולוגית אישית
- קביעת שיחות אישיות עם שלי
פרופיל מזל תחזית שנתית תחזית חודשית תחזית שבועית תחזית יומית תחזית למחר

מזל גדי, הורוסקופ שבועי: 28-22.1

בקריירה שלכם או בתחום העיסוק העיקרי שמכלה את רוב זמנכם, אתם מתקרבים לדרגת מומחיות גבוהה ובחודשים הקרובים משכללים את היכולת הזו לדרגת אמנות. עד תקופת האביב תוכלו להמשיך את לעשות את מה שאתם כבר עושים, ללא הפרעות או שיבושים אחרים.

אחד המעברים הגדולים שעתידים להשפיע על הקריירה שלכם הוא יציאת יופיטר לנסיגה ברום המפה שלכם. המעבר שעתיד להיכנס לתוקף בעוד שבועיים מהיום, אמור לאפשר יותר חופש בחירה בקשר לתפקידים במקום העבודה. למשל, ייתכן שתחליפו עובד שעזב או שתתנסו במערכת חדשה או בשיטת עבודה שונה מהנוכחית.   

תחילת השבוע  - יום ראשון עובר יחסית בקלות, אך בימים שני ושלישי תצטרכו להשקיע מאמצים כדי שהתוכניות שלכם יוכלו לצאת לפועל, וכדי שזמן המנוחה יהיה נקי מהפרעות.

אמצע שבוע (שלישי-רביעי-חמישי) -  ונוס יוצרת היבט דיסהרמוני לכוכב שלכם, שבתאי, במעבר שמאתגר אתכם במערכות יחסים. זה לא בהכרח אומר שצריך ללכת לייעוץ זוגי, אבל שווה לשקול ליצור מרחב בטוח לתקשורת. אפשר לדובב את הצד השני לדבר על לנושאי המחלוקת ולברר מה המקורות לאי הסכמה.

סוף השבוע (שישי-שבת)  - מולד ירח בבית הכספים שלכם יכול לבוא לידי ביטוי כחדשות טובות המחכות לכם מעבר לפינה (ביום ראשון הבא). כמו כן, מולד הירח יכול להשפיע על פעילות ספורטיבית שתרצו לאמץ כחלק משגרת חייכם. כיוון שמעבר זה קורה במנותק מהיבטים לשאר כוכבי הלכת, ייתכן שתיקחו חלק באירוע רב-משתתפים, אך תרגישו לבד או שתקבלו ידיעה מפתיעה שתגיע כמו משום מקום.

צרו קשר :
050-8663028
טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
מסעו של הירח
מסעו של הירח
הירח מטייל בשמים ומשפיע עלינו כאן למטה, הירח הוא המחסן הקוסמי הנשמתי, אחראי על הרגשות ועל ההתרחשויות הארציות בכל רגע וזמן נתון..
21.11.2010
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים