מזל גדי, תחזית שבועית21-27.1
שיתוף בפייסבוק
- תחזית אסטרולוגית אישית
- קביעת שיחות אישיות עם שלי
פרופיל מזל תחזית שנתית תחזית חודשית תחזית שבועית תחזית יומית תחזית למחר
מזל גדי, תחזית שבועית21-27.1   

גדיים יקרים,

שלושה כוכבים מקשטים את חלקת השמיים שלכם כעת - שבתאי, מרקורי ופלוטו. אתם יודעים מה אתם צריכים לעשות, ויותר מכך אתם נחושים לעשות זאת, אבל ממש כרגע אין אפשרות לעשות עם זה משהו. כל שתוכלו לעשות בינתיים זה לשקוד על פרטים, לעשות טלפונים ולבדוק מה הוא נתיב הפעולה האידיאלי.

ברמת התמונה הגדולה 2018 היא השנה שאתם חוזרים לענייני העולם הזה. בשלוש השנים האחרונות ביקשתם לתפוס מרחק ולחפש שלווה פנימית, אתם שמים את כל זה מאחור ומחפשים להיות חלק ממשהו פעם נוספת. הקושי מצוי בכך שאינכם בטוחים במאה אחוז לאיזה פרויקט או מפעל תרצו לתרום מכוחות העשייה הרבים שלכם. זה הדבר אותו תרצו לברר בשבועות הקרובים. 

משפחה וקריירה הכוכב שלכם, שבתאי, משמש כאחראי הבלעדי של שלושה כוכבים בעת זו. מרקורי, השמש, וונוס כולם מדווחים לו. אתם אחראים לצד הארגוני-מנהלי של הדברים ויש אנשים שסומכים עליכם שתעשו עבודתכם נאמנה אך גם תישארו נאמנים לדרישות התפקיד.


תחילת שבוע הירח מוביל את גרמי השמיים בזמן שאלו יוצרים היבטים משניים והרמוניים אחד לשני. נצלו את ראשון שני אם אתם מחפשים עשיה שקטה ואת יום שלישי אם יש לכם כוונה להוכיח משהו למישהו. 

אמצע שבוע צמידות מרקורי-פלוטו ביום רביעי זה זמן בשבוע אותו אתם מקדישים למחשבות על העתיד. עבדו על התכנית ותכננו את העבודה...
יום חמישי 'שימוש במשאבים' זו הסמליות הכי חזקה במפות שלכם ביום הזה - אל תשמרו לאח"כ, תפסו את הרגע במקום.

סוף שבוע מרס יוצא מבית חיי החברה שלכם ונכנס לאזור במפה המתקשר לפעילויות שאתם מקדישים את עצמכם אליהם. זה קורה ביום שישי, ובחודש וחצי מאותו יום לא תרצו שיסיחו את דעתכם מתחושת העשייה שאופפת אתכם ומהמטרות שקידשתם, כאלו שתעשו כמעט הכל על מנת להשיגם.   


צרו קשר :
050-8663028
טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
מסעו של הירח
מסעו של הירח
הירח מטייל בשמים ומשפיע עלינו כאן למטה, הירח הוא המחסן הקוסמי הנשמתי, אחראי על הרגשות ועל ההתרחשויות הארציות בכל רגע וזמן נתון..
21.11.2010
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים