מזל גדי, הורוסקופ שבועי: 18-12.8
שיתוף בפייסבוק
- תחזית אסטרולוגית אישית
- קביעת שיחות אישיות עם שלי
פרופיל מזל תחזית שנתית תחזית חודשית תחזית שבועית תחזית יומית תחזית למחר

מזל גדי, הורוסקופ שבועי: 18-12.8

החדשות הגדולות של השבוע הן כניסת מרס למזל שלכם, במהלך נסיגה. מעבר זה שימשך בערך חודש ימים הופך אתכם ליותר פעילים, חדורי מוטיבציה או אולי לווכחנים ונוטים לקונפליקט (תלוי בנסיבות חייכם).

צריך לציין שמרס נמצא בשלב של לקראת סיום הנסיגה, מסיבה זו הוא ישהה רק בשתי המעלות האחרונות של מזל גדי. זה מראה שהשפעה זו תורגש, ותהייה חזקה במיוחד, אצל גדיים שנולדו לקראת סוף המזל שלכם וקצת לפני תחילת מזל דלי.

מבחינת תזמון - מרס נכנס למזל שלכם בשעות הבוקר המוקדמות של יום שני.

הכוכב האישי, שבתאי, נמצא בהיבט הרמוני וארוך טווח לאוראנוס של החדשנות, הטכנולוגיה והשחייה נגד הזרם. מזה זמן רב שאתם שואפים לעשות את הדברים בדרך אחרת, אך תמיד מגיעים תירוצים שלא מאפשרים למחשבות לתפוס צורה. אנרגיה זו טומנת זרעים אך היא מקשה בביצוע משום שמדובר בהיבט הרמוני ורך, וגם כי שבתאי נמצא בנסיגה בימים אלו. יתכן שהימצאות מרס במזל שלכם למשך החודש הקרוב תעזור לברוא מציאות זו.

בשבוע הבא - השמש תשלים מערך היבטים הרמוני יחד עם שבתאי ואוראנוס - זה לא יכול להיות רע. 

יום ראשון - מערך היבטים הרמוני במזלות האדמה, אליהם אתם משתייכים, נותן מנוף רעיוני-יצירתי ותחושה טובה ברמה של מצב רוח.

שלישי-רביעי - השמיים לא פעילים במיוחד ברמה של מעברים והיבטים. ירח ברום המפה שלכם מרכז את האנרגיות והמאמצים בענייני עבודה או דאגות מעשיות אחרות בחיים.

יום חמישי - מערך היבטים דיסהרמוני במזלות היציבים שם אתכם בעמדת אחריות, זה הרבה לחץ אך גם שבחים ויוקרה אם מצליחים לנווט בלי להיתקל במכשולים.

יום שישי - מערך היבטים הרמוני במזלות המים שם את חיי החברה שלכם במרכז, שעות הערב זה הזמן והטיפ שלנו הוא ללכת על כל הקופה (את ההקשר תוכלו להבין לבד).

יום שבת - ירח ברבע ראשון, בו האור גובר על החושך, זה זמן טוב לסלק מהדרך מספר מטלות מעיקות שמחכות על השולחן שלכם כבר שבוע שלם.

צרו קשר :
050-8663028
טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
מסעו של הירח
מסעו של הירח
הירח מטייל בשמים ומשפיע עלינו כאן למטה, הירח הוא המחסן הקוסמי הנשמתי, אחראי על הרגשות ועל ההתרחשויות הארציות בכל רגע וזמן נתון..
21.11.2010
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים