מזל גדי – הורוסקופ מאי 2017
שיתוף בפייסבוק
- תחזית אסטרולוגית אישית
- קביעת שיחות אישיות עם שלי
פרופיל מזל תחזית שנתית תחזית חודשית תחזית שבועית תחזית יומית תחזית למחר

מזל גדי  – הורוסקופ מאי 2017

שליט המזל שבתאי – לורד אוף דה קארמה.

החודש הכוכב שנמצא בבית שלכם פלוטו נמצא בנסיגה ושליט המזל שלכם שבתאי גם הוא בנסיגה.

(פלוטו בנסיגה מה: 20.4 -28.9  שבתאי בנסיגה במזל קשת 6.4-25.8)

אם תתבוננו על החיים מפרספקטיבת על תוכלו להבחין שאתם עובדים קשה, משקיעים ולא עוצרים לרגע – בתקופת הנסיגות יכולים להשתבש דברים, דרמות יכולות לצוץ וכל זה כדי שתצאו מתוך הלופ של עצמכם, מתוך ההרגלים כדי להתקדם, להתפתח ולהעז. לעתים נסיגות יכולות להיות חיוביות אם אתם מבינים את קריאת הנשמה.

9.5 ראש דרקון (נקודת היעוד) יעבור לאריה – ראש דרקון מייצג את נקודת המיקוד האנרגטית אליה הנשמה שואפת. הציר של ראש וזנב הדרקון מהווה את עמוד השדרה של המפה ומוביל אתכם בדרככם - אל ציר ההתפתחות של הנשמה. 'ראש דרקון' הוא כמו ראש החץ שאליו אתם שואפים ומסמל את מערכת היעוד.

ראש דרקון יעבור לבית ה-8 שלכם, תקופה של שנה וחצי בה תצטרכו לגעת בנבכי הנשמה שלכם ולהבין לאן הגורל מנתב אתכם. ראש דרקון באריה יגרום לכם להעצים את הפוטנציאל שלכם ולהתחבר לילד הפנימי שבכם ולשחרר את הכובד הנפשי והפיזי.

11.5 ירח מלא בעקרב עם היבט לפלוטו במזל שלכם – ירח זה נוגע בכם באופן ישיר, מאיר את בית האהבה שלכם ונותן לכם כוח להתחבר מתוך עומק הנשמה.

מרס בתאומים (ויישאר שם עד סוף חודש מאי) – נושאי בריאות ומטלות שעליכם לסדר ולארגן.

29.5 מרס יוצר 180 (היבט דיסהרמוני) לשבתאי – לא תהיה ברירה אלא לעשות את המוטל עליכם, מה שכן בימים אלו אתם מקבלים "בוסט" של אנרגיה לעשייה. ולמרות שבירוקרטיה היא מעצבנת, תצטרכו להתמודד ולא לוותר.  

31.5 מרס יוצר 90 (היבט דיסהרמוני) לזנב דרקון בדלי –זהו מעבר קרמתי, המחבר אתכם למה שבאתם לעשות, חיבור לידע קדום, התפתחותי, נסיעות לחו"ל למקומות שמחוברים לשורשים שלכם. יש דברים נסתרים שיגיעו אליכם באופן הזוי אך כמו שתאם בטח מבינים, שום דבר איננו מיקרי.   

23.5 ועד סוף החודש - משולש אש הרמוני – בין ראש דרקון באריה, שבתאי בקשת, אורנוס בטלה. ראש חץ לכיוון המטרות שלכם, זה הזמן לנתב את עצמכם לכיוון המטרות שלכם. לחתום על חוזים ולסגור עסקאות או לעשות את הצעדים הדרושים.

מרקורי, בנסיגה 9.4-3.5 נסיגה שתתרחש בבית הבריאות שלכם– הקפידו על חיבור גוף נפש, טיפול ובדיקות וכל מה שצריך (אל תזניחו).

25.5 מולד ירח בתאומים. סוף החודש מבשר את בוא הקיץ, את הרצון ליצור קשרים, לבלות, לשחרר מתח ולהיות קלילים. מולד הירח, ישחרר אתכם מהכובד של החודש הקודם ויחד עם זאת סביר להניח שהחודש ואם לא ידעתם מהי קארמה (חובות אנרגטיים מגלגולים קודמים) תפגשו אותה, יש חובות שאין להם הסבר בחיים הנוכחיים.

רוצים תחזית למייל? הרשמו..
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
צרו קשר :
050-8663028
טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
מסעו של הירח
מסעו של הירח
הירח מטייל בשמים ומשפיע עלינו כאן למטה, הירח הוא המחסן הקוסמי הנשמתי, אחראי על הרגשות ועל ההתרחשויות הארציות בכל רגע וזמן נתון..
21.11.2010
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים