מזל גדי, תחזית חודשית יולי 2017
שיתוף בפייסבוק
- תחזית אסטרולוגית אישית
- קביעת שיחות אישיות עם שלי
פרופיל מזל תחזית שנתית תחזית חודשית תחזית שבועית תחזית יומית תחזית למחר

מזל גדי, תחזית חודשית יולי 2017

חודש יולי מתחיל עם אנרגיה אינטנסיבית במזל שלכם, ב-9 ירח מלא במזל שלכם עם משולש ליופיטר שמתדלק אתכם לעשייה מרובה. ההיבטים הקרדינליים אינם מניחים לכם ממש לצאת לחופש, אבל ככל שמתקדם החודש, המתח משתחרר וב-23 תוכלו לחלץ עצמות וליהנות מפינוקים וכייף של חופשה קיצית.

במחצית הראשונה של החודש: הסביבה שלכם שוקקת פעילות ואתם בעיקר צריכים לדאוג שלא לבזבז את הזמן של עצמכם ושל אחרים.

בחלק השני של החודש: אתם מחפשים לשבור שגרה ואולי גם חבילת נופש מתאימה. או שאתם עוברים להשקיע בבית שלכם, מקום מבצרכם, הכוכבים שעוברים למזל אריה, מזכירים לכם את אהבות החיים וכל זאת תוך כדי חישוב ותקציב.

זוגיות: ירח מלא במזל שלכם ב-9 לחודש. אתם במצב רוח לאהבה ונדיבות בסוף אותו שבוע ובכלל לא קיימת סיבה לחנוק את זה, לכו עם הלב לשם שינוי והראו לאנשים שלכם עד כמה אתם אוהבים באמת.

עבודה: יופיטר שסיים נסיגתו לא מכבר, מחזיר לכם את ההזדמנויות הטובות, רבים מכם יכולים להזיז, לשנות, לקחת יוזמות ולהיות חלק משפיע. מה שכן, זה לא משנה את העובדה שאתם נתקלים בקשיים וקירות אטומים. אבל אף אחד לא ממש יכול עליכם, זכרו זאת.

בריאות: הכוכבים בבית ה-2 שלכם מה-6 לחודש, מאפשרים לכם לשפר את מצבכם הכלכלי, אולי להשקיע בגוף שלכם, לעשות ספורט, לרקוד, שימו לב והישמרו מפציעות ודלקות.

רוצים תחזית למייל? הרשמו..
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :




צרו קשר :
050-8663028
טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
מסעו של הירח
מסעו של הירח
הירח מטייל בשמים ומשפיע עלינו כאן למטה, הירח הוא המחסן הקוסמי הנשמתי, אחראי על הרגשות ועל ההתרחשויות הארציות בכל רגע וזמן נתון..
21.11.2010
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים