מזל גדי, הורוסקופ חודש יוני 2018
שיתוף בפייסבוק
- תחזית אסטרולוגית אישית
- קביעת שיחות אישיות עם שלי
פרופיל מזל תחזית שנתית תחזית חודשית תחזית שבועית תחזית יומית תחזית למחר

מזל גדי, הורוסקופ חודש יוני 2018

גדיים יקרים, נתחיל עם עתידות, בחודש הבא צפוי ליקוי חמה במזל היורד שלכם, בית הזוגיות. זה קורה ב-13.7 ויהווה סימן מאוד משמעותי לצד הזוגי שלכם. סביר שתצטרכו להתמודד עם סיטואציה של בחירה וכדי לבחור נכון, אנחנו מספרים לכם על הליקוי חודש מראש.

אז מה תצטרכו לבחור - האם ללכת עם עצמכם עד הסוף, או לבחור בוויתורים שקשורים לזוגיות? אנחנו יודעים שזוהי בחירה לעתים לא פשוטה. לכן יש לכם חודש לנסות לחשוב להתגמש ולא להיות טוטליים, החיים הם לא שחור ולבן, יש גם צבעים נוספים וכדאי שתנסו אותם.

מרס שנסוג אל המזל שלכם: בין 26.6 ל-27.6 מרס יבצע נסיגה רשמית. תפקידו להגביר פעילות ואקשן והוא יחזור מנסיגתו למזל שלכם ב-13.8 – על כן הנסיגה מאוד משמעותית עבורכם. אנרגיית האש מאוד אופיינית למזל שלכם וכדאי שתתעלו אותה לפעילות, יצירה, לפעילות ספורטיבית. רק שימו לב שלא להיפצע או ללחוץ על הגוף הפיזי קצת יותר מידי, הגוף הפיזי שלכם לא יכול להכיל אש בכמויות מוגזמות.

מומלץ לקחת פסקי זמן ולהתרחק מן הסביבה, אולי קצת להתבודד, לראות סרט טוב, או אפילו משהו משעשע שירגיע אתכם ויחליף לכם את האנרגיה המודלקת. דבר נוסף שכדאי שתדעו הוא שבתקופת הנסיגה תוכלו לתקן את מה שלא צלחתם בעבר או אולי נתקעתם באמצע, זוהי הזדמנות לשפר.

כוכב שבתאי שעדין נמצא בנסיגה במזל שלכם, מכשיר אתכם להתמודד עם המערכת הבירוקרטית - היא אולי לא חביבה עליכם, אבל אתם המזל שיודע הכי טוב להתמודד איתה וכן, לנצל אותה לטובתכם. אז בין אם אתם חיילים או תלמידים, או עובדים בארגון, או כל דבר אחר מול המערכת הגדולה, נסו לתעל אותה לטובתכם.

חיזוקי חיובי: וזה מוביל אותנו לנקודת שיא שמימית שקשורה ישירות למזל שלכם ב-28 בחודש הירח מלא במזל שלכם וזוהי בהחלט נקודת אור של הצלחה, נקודת שיא בהישגיות שלכם. רק שכדאי לשים לב לפרטים הקטנים ולתת לעצמכם גם חיזוקים חיוביים על ההצלחות שלכם.

נחזור לכוכבית ונוס וזוגיות שנמצאת בבית הזוגי שלכם עד 14.6 והיא דווקא מחממת את גזרת הרומנטיקה, למעשה עד כדי כך שיש מצב שאתם לוחצים יותר מידי ולא משחררים (אולי אפילו קצת מקנאים). אנחנו מציעים לא ללחוץ, לשחרר את הצד השני ולהתפנות להישגיות שלכם.

ב-6 ונוס משלימה היבט של 180 מעלות לפלוטו שנמצא במזל שלכם, זהו היבט שיכול להוביל למאבקי כוח, אך גם להחלטות הרות גורל לגבי העתיד המשותף.

שינוי מפתיע בתוכניות: ב-15 ונוס תיצור היבט דיסהרמוני של 90 לאוראנוס, מה שיכול לגרום לתפנית משפחתית, אולי גם קצרים בתקשורת שיכולים לצוץ, ואולי כדאי שתוותרו מראש ולא תיכנסו לעימותים, מה שנקרא – תצאו גדולים, השאלה היא האם אתם מסוגלים לכך.

נקודת השיא במאבקי כוחות: ב-21 ונוס תיצור 180 מעלות למרס וכשמרס נימצא באזור של תחילת נסיגה – הוא יוצר עימות משמעותי בין הכוחות, הזכרי והנקבי. סביר שקיים כאן סיפור ואולי הוא נסתר מאחורי הקלעים – סיפור של מאבק, אך השאלה איך מגיעים לפתרון? המאבק גורר אחריו את נסיגת מרס (בין התאריכים 27.6-27.8) ומאוחר יותר גם נסיגת ונוס שעשויים להסתיים רק בנובמבר. דווקא עבורכם הגדיים, כטיפוסים מלחמתיים, אנחנו ממליצים להשתמש בטקטיקה חכמה ולתת לצד השני להחליט, אולי זה יהיה לכם קשה, אבל אנחנו מבטיחים לכם שזה יפעל לטובתכם.

תקשורת: ב-12 לחודש מרקורי יעבור לבית מערכות יחסים ודיבורים יתחילו להישמע ברקע. הפרטנרים שלכם פתאום ידברו וישפכו את הלב (אז תקשיבו).

הזדמנויות לרווקים שביניכם: ההמלצה היא לשנות את דרך התחלת הקשרים, להיות פחות רשמיים או קורקטיים ולהציע חוויות משותפות, להציע הצעות שיהיה קשה לסרב לכם. בהצלחה.

רוצים ללמוד אסטרולוגיה? עם שלי רוםכל המידע כאן - כנסו

רוצים תחזית למייל? הרשמו..
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
צרו קשר :
050-8663028
טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
מסעו של הירח
מסעו של הירח
הירח מטייל בשמים ומשפיע עלינו כאן למטה, הירח הוא המחסן הקוסמי הנשמתי, אחראי על הרגשות ועל ההתרחשויות הארציות בכל רגע וזמן נתון..
21.11.2010
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים