גדי, הורוסקופ חודש נובמבר 2017
שיתוף בפייסבוק
- תחזית אסטרולוגית אישית
- קביעת שיחות אישיות עם שלי
פרופיל מזל תחזית שנתית תחזית חודשית תחזית שבועית תחזית יומית תחזית למחר

גדי, הורוסקופ חודש נובמבר 2017

אנחנו מתחילים את החודש עם ירח מלא בבית הקריירה שלכם, ב-4 - במלא בשור– ירח בקרבת יופיטר שדורש מכם להגיע להישגים חומריים ולא מוותר על התוצאות. ונוס שנמצאת גם היא בבית ההתפתחות שלכם נמצאת במתח מול אוראנוס והיחסים הבינאישיים, הנמצאים באזור הלימודים שלכם או קשורים להתפתחות שלכם, מטלטלים אתכם. השאלה הגדולה היא האם אתם מחוברים לאמת שלכם? כמה אתם מושפעים מהחברה או מ"סרן שמועתי"? כי לא כל דבר שאומרים אמור וצריך להשפיע עליכם.

הנסיגה השנתית של מרקורי בקשת שתתחיל להשפיע כבר בתחילת החודש (תיכנס לצל טרום רטרו) זוהי קריאה לעשות סדר במערכת האמונה שלנו. אמנם הנסיגה תתחיל רק ב-4.12 אבל ההשפעה שלה היא תמיד שבועיים או שלושה לפני. מרקורי יכול להשפיע גם על התחום הבריאותי שלכם, אלרגיות או רגישות בעור, אנו מציעים לעשות עבודת מחקר ולהבין למה אתם רגישים?

שבתאי אמור לעבור בדצמבר למזל שלכם הוא מסיים את השהות שלו בקשת שהחלה ב- 2014 ותסתיים ב-20 לדצמבר 2017 – זהו שינוי דרמטי עבור ההתפתחות שלכם, שבתאי אמנם תובע מכם מסגרת אך אתם פועלים היטב במסגרת ומוכנים לתת את כולכם כדי להצליח ולהגיע למיצוב טוב בהיררכיה הארגונית.

11 בנובמבר - סטורן בקשת 120 לאוראנוס בטלה – זהו היבט שלא יחזור על עצמו עד 2047. ההיבט הראשון מסוגו היה ב- 24 דצמבר 2016, השני ב- 19 במאי, 2017. סדרת ההיבטים האלו היא מנוף לגשר ולמזג בין מערכות יחסים שיש בהם מן הפער או המרחק. ניתן בכל החודש להגיע להתקרבות ולהתגמש. ההיבט יכול להפתיע אתכם בתחום המסגרת אליה אתם שואפים – הישג שתוכלו לקבל במפתיע.

13 בנובמבר - ונוס בעקרב בצמידות ליופיטר – היבט ממוזל, המייצר תשתית טובה לזוגיות או לחיבורים של מערכות יחסים. זהו יום שכדאי שתשחררו כל כבדות ותזרמו עם החיים.

ב-18 - מולד ירח בעקרב (26), התחלה חדשה, הקשורה לחברים או התארגנות חברית. האם חשבתם לטוס יחד לחו"ל? אתם כמזל קרדינלי, תמיד אלו שמניעים את גלגלי השיניים עבור כולם.

גילוי אמת: חזרת נפטון מנסיגה ביום רביעי ה-22 היא זמן של חשיפת האמת, מה סירבתם לראות או לגלות ופתאום האמת מגיעה לסף דלתכם?

רוצים תחזית למייל? הרשמו..
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
צרו קשר :
050-8663028
טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
מסעו של הירח
מסעו של הירח
הירח מטייל בשמים ומשפיע עלינו כאן למטה, הירח הוא המחסן הקוסמי הנשמתי, אחראי על הרגשות ועל ההתרחשויות הארציות בכל רגע וזמן נתון..
21.11.2010
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים