מזל גדי, הורוסקופ חודש פברואר 2017
שיתוף בפייסבוק
- תחזית אסטרולוגית אישית
- קביעת שיחות אישיות עם שלי
פרופיל מזל תחזית שנתית תחזית חודשית תחזית שבועית תחזית יומית תחזית למחר

מזל גדי, הורוסקופ חודש פברואר 2017

עונת הליקויים של חודש פברואר היא זמן קרדינלי במיוחד עבורכם. איך תתכוננו אליו? הנה לכם מתכון בריא שנרקח על פי הכוכבים.

החודש נפתח עם מרקורי בצמידות לפלוטו. המידע שמגיע אליכם מכל עבר מלחיץ אתכם ואתם מרגישים שאתם לא יודיעם מה לעשות עם כל כך הרבה אינפורמציה. בתוך כל הסערה הזו יש לכם שתי ידיים וזמן מועט לחלוש על כל העולמות השונים.

ראשית, לפני שניגש למלאכת הכוכבים, פתחו דף חלק ותכננו את החודש, כשהמוטיב שמנחה אתכם מובל על ידי המטרה החשובה יותר מכל. את כל שאר הדברים שקיימים בחייכם, כתבו באותיות קטנות.

1-2.2 החודש נפתח עם ירח בטלה שמעביר אתכם להילוך מהיר. הכל מתחיל מהבית הפנימי. צרו לכם אי של שקט, תנשמו נכון וגשו קודם כל אל מלאכת התכנון.

4.2 ונוס, שליטת המראה החיצוני שלכם, עוברת לבית חדש. השאיפות שלכם גדלות, השאלה היא כיצד אתם מיישמים אותם? נסו לא להיות אימפולסיביים מדי. זה הזמן לעשות ספורט ולשחרר לחצים פנימיים. ונוס עומדת להיכנס לנסיגה. תזמנו זמן זה, לתכנית מדויקת של העתיד לבוא. לגבי מערכות יחסים, קחו לכם את האנשים שאתם סומכים עליהם להיות הצוות שלכם.

6.2 יופיטר נכנס לנסיגה שתסתיים רק ב-9.6. זוהי נסיגה שיושבת ברום המפה שלכם ומאפשרת לכם להשתמש ביכולת שלכם ולהמציא את עצמכם מחדש בקריירה שלכם.

11.2 ליקוי ירח מלא בדלי (ליקוי צל חלקי) משפיע על בית הכספים שלכם. הליקוי הזה הוא דרך לבטא התייעלות עבורכם. הכסף הוא המשאב החשוב, אך אם לא נותר זמן לארגן אותו, זה מחסר מכם ולא מועיל לכם. השפעת הליקוי מכריחה אתכם גם לעבור להתייעלות טכנולוגית.

22.2 שמש בצמידות לזנב דרקון ומרס יוצרים 90 מעלות לפלוטו. דייקו את זמן ההנאות שלכם. צאו מתפיסות ישנות כלפי כל דבר מיושן ובפרט זוגיות. ככל שתיפתחו יותר בזמן זה, תפגשו בהזדמנויות חדשות למערכות יחסים.

26.2 ליקוי חמה טבעתי בדגים. מולד הירח בבית הפיזי שלכם, מלמד אתכם לשמר את הכוח שלכם, את היצירתיות ואת הפוטנציאל המיוחד ומלמד אתכם שהריפוי לכל דבר קיים בתוככם.

27.2 מרס נצמד לאורנוס, בציר הקריירה והבית הפנימי שלכם. זוהי נקודת יציאה ונקודת כניסה לעולמכם הפנימי. אם סיימתם עבודה והבנתם את האיכות שלכם בעבודה הישנה, זה הזמן לדחוף קדימה ולהתרכז ברעיון חדש.

רוצים תחזית למייל? הרשמו..
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
צרו קשר :
050-8663028
טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
מסעו של הירח
מסעו של הירח
הירח מטייל בשמים ומשפיע עלינו כאן למטה, הירח הוא המחסן הקוסמי הנשמתי, אחראי על הרגשות ועל ההתרחשויות הארציות בכל רגע וזמן נתון..
21.11.2010
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים