מזל גדי, הורוסקופ חודש אוגוסט 2018
שיתוף בפייסבוק
- תחזית אסטרולוגית אישית
- קביעת שיחות אישיות עם שלי
פרופיל מזל תחזית שנתית תחזית חודשית תחזית שבועית תחזית יומית תחזית למחר

מזל גדי, הורוסקופ חודש אוגוסט 2018

החודש מרס מבצע תפנית ונכנס למזל שלכם בזמן נסיגתו ב-13.8 זוהי הזדמנות עבורכם לקבל תוספת של אנרגיה להתחיל מחדש. סביר שבחודש האחרון הרגשתם ששאבו מכם כוחות.

כוכב מרס (כוכב הפעולה, השליט שלכם) שנמצא בצמידות לזנב הדרקון בדלי, גורם לכם להתוודע מחדש לכוח הפנימי שלכם, אך כלפי מטרה חשובה. אתם ידועים כאנשים עם ביקורת עצמית מאוד גבוהה, יכול להיות שאתם מצפים מעצמכם קצת יותר מידי. אין זה אומר שאין בכם את הכוח לכבוש את המטרות שלכם, זה רק אומר שכדאי שתהיו סבלניים לתהליכים ותיהנו גם מהדרך ולא רק מהתוצאה. אנחנו מניחים שגם תהליך מרס בנסיגה יילמד אתכם להתחבר לקבוצות גדולות, לארגון ולפעולות רחבות היקף.

2.8  מרס בדלי 90 לאוראנוס בשור –מרס בודק את שיא הכושר והיכולות שלכם וסביר שלא קל לכם ביום זה, אבל ככל שתציבו לעצמכם מטרה גבוהה יותר כך תוכלו לכבוש אותה.

7.8  ונוס נכנסת למאזניים, לבית הקריירה שלכם, זוהי תקופה טובה (עד ה-10 לספטמבר) להתחבר לממונים לכם, אולי אף להתחבב עליהם. ואם אתם עצמאיים אז זה זמן טוב לפעילות שותפית.   
7.8  אוראנוס פונה לנסיגה במזל שור – שליט בית הכספים שלכם עובר שינוי, בדקו מה קורה עם הבנק שלכם (זה הזמן להנהיג ניהול נכון).
אורנוס יתחיל את נסיגתו ב-8.8  ועד ה:6.1.2019 במהלך הנסיגה הוא יחזור למזל טלה בתאריך ה-7.11 ויישאר במזל שלכם עד ה-14.2, מה זה אומר? שיש לכם יכולת להשקיע בהשקעה חכמה. או שאולי אתם חווים סוג של שינוי שקשור למשפחה שלכם. עוזבים את הבית או משנים שם משפחה.

8.8  ונוס במאזניים 120 למרס בדלי. אלו ימים טובים לנהל משא ומתן שותפי, לפתוח את ההסכמים ולשנות תנאים, מכיוון שמרקורי נמצא בנסיגה עד ה-19, כדאי לחכות עם חתימה.
11.8 ליקוי חמה חלקי (שלא יראה מישראל) ב-18 מעלות אריה, גם הוא קשור לפעילות כספים ובנקים. אולי תקבלו כסף שלא חשבתם עבור השקעה פיננסית.
13.8 מרס עובר למזל גדי במהלך נסיגה, הנסיגה
התחילה במזל דלי ב-27.6 ותסתיים במזל בגדי ב-27.8 – שוב כדאי שנציין את היכולת הפיזית שלכם. את השינוי שקשור למשאבים, לאורח חיים לתזונה או לפעילות גופנית. כדאי שתקפידו ותהיו קשובים לגוף הפיזי שלכם.

נסיגה נוספת החודש היא של מרקורי במזל אריה בין התאריכים 26.7-19.8 שגם היא סוג של קארמתית, כיוון שנצמדת לראש הדרקון (נקודת הייעוד) מרקורי מביא עימו את התקלות הידועות בתחום הטכנולוגיה. שימרו על הפלאפונים או המחשבים שלכם בתקופה זו.

19.8 יופיטר בעקרב 120 לנפטון בדגים, תקופה זו של נסיגת נפטון בדגים מה-16 ביוני ועד ה-22 לנובמבר. שימו לב ובדקו את אמינות האנשים סביבכם, יש מצב שמסתירים מכם, או שאין לכם את כל האינפורמציה. בדקו ניירת, תדפיסי חשבון, הסכמים וכו'.
23.8 השמש נכנסת לבתולה, ב-7 בבוקר, זוהי תקופה של חשבון נפש, בדק בית וניקיון פנימי.
26.8 ירח מלא ב-3 מעלות דגים, (זמן מדויק בשלוש בצהריים) – הירח המלא בקרבת נפטון, גורם לכם לדבר יותר מתמיד. רק שימו לב שאתם לא מבזבזים אנרגיה מיותרת.

רוצים תחזית למייל? הרשמו..
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
צרו קשר :
050-8663028
טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
מסעו של הירח
מסעו של הירח
הירח מטייל בשמים ומשפיע עלינו כאן למטה, הירח הוא המחסן הקוסמי הנשמתי, אחראי על הרגשות ועל ההתרחשויות הארציות בכל רגע וזמן נתון..
21.11.2010
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים