מזל גדי, הורוסקופ חודש אפריל 2018
שיתוף בפייסבוק
- תחזית אסטרולוגית אישית
- קביעת שיחות אישיות עם שלי
פרופיל מזל תחזית שנתית תחזית חודשית תחזית שבועית תחזית יומית תחזית למחר

מזל גדי, הורוסקופ חודש אפריל 2018

לאחר שקיבלתם דחיפה קדימה והתחלתם מחזור שבתאי חדש בדצמבר, החודש מתחיל עם צמידות מרס שבתאי במזל שלכם. מרס מסמל את דרך הפעולה שלכם ושבתאי את המסגרת, אתם נחושים בכל הכוח להשיג את המטרות הגבוהות שלכם. אנו רוצים להזהיר אתכם שלא להפעיל יותר מידי כוח או להיות אגרסיביים מידי . פלוטו שגם הוא במזל שלכם מסמל את הכוח הטמון בכם, בשנים האחרונות אתם מתוודעים ליכולות שלכם ואולי אפילו פיתחתם שרירים. אתם פועלים באינטנסיביות ומלאי מרץ בכדי להשיג את מה שאתם רוצים וסביר שאתם סוללים לעצמכם דרך אל המטרות גם אם לא קלה היא הדרך.

זוגיות- סביר להניח שאתם מציבים לעצמכם מטרות גבוהות גם בתחום הזוגי והחודש כשונוס נמצאת במזל שור היא מחממת את גזרת הרומנים או האהבות. יש לכם הזדמנות גם ליהנות מיחסים. לא פחות חשוב, ב-2.4 האסטרואידית וסטה עוברת למזל שלכם שם היא מחזקת את החיבור לגוף הפיזי וגם להשגת מטרות.

הנסיגות של פלוטו ושל שבתאי שמתחילות החודש מאפשרות לדייק את עצמכם אל עבר מטרותיכם, על ידי השתדלות, תיקון והתעמקות תוכלו לחוות קפיצה משמעותית והתקדמות בתהליכים.

18.4  ערב יום העצמאות שבתאי שליט המזל שלכם מתחיל נסיגה ומשקף את החיבור שלכם למסגרת ולהתקדמות בהיררכיה. אז אם אתם מנסים להגיע להישגים, זה הזמן לתקן את מה שמגביל אתכם כמו לתקן ציונים, להסדיר ענייני ניירת, לעבור שוב מבחן או להוציא אישורים.  

22.4    פלוטו עובר לנסיגה ב-21 מעלות בגדי. פלוטו מסמל את תעצומות הנפש שלכם. כמה שנראה לכם שאתם חזקים אתם עוד לא מודעים לאיזה כוח עוד יש לכם. פלוטו עוזר לכם בנסיגתו ללמוד על תעצומות הנפש שלכם ועל היכולות שעדין לא חשפתם.

15.4    מרקורי חוזר מנסיגה, ב-12 בצהריים, בבית ה-4 שלכם , בית הביטחון העצמי והמשפחה. תוכלו להתייצב מול המטרות שלכם ולבטא את עצמכם כמו שלא הצלחתם בעבר. בסופו של דבר הכל מתחיל מהביטחון העצמי שלכם. יכול להיות שבזמן הנסיגה איבדתם קצת את הפאסון ואמרתם את שעל ליבכם ללא מעצורים וללא סייגים, גם אם זה נראה לכם קצת חסר אחריות, האמת שלכם לא נשארה כלואה.            


16.4  מולד ירח ב-26 מעלות בטלה, בבית ה-4 שלכם, מאפשר לכם להתחבר לכוח הפנימי שלכם. המולד מחדיר בכם מוטיבציה וכוח וגם מחבר אתכם גם למשפחה ולמחויבות משפחתית
. אולי אתם מתכננים טיול משפחתי או שמחה משפחתית שתגרום לכם אושר.

17.4 ערב יום הזיכרון,  כירון עובר למזל טלה. התא המשפחתי שלכם הוא המנוף לכל הצלחה שלכם, הוא זה שמזריק לכם כוח וגם מאתגר אתכם. אולי זה הזמן לפרוש כנף ולעזוב את הבית ולהתקדם לעבודה עצמאית. כירון בטלה ילמד אתכם שיעור בעצמאות, בניתוק מחבל הטבור ופריצה מחודשת מבחינת הקריירה שלכם. אנו מניחים שיש כאלו שמתמסרים לטיפול במשפחה, שמתקשים להתנתק מהנתינה חסרת הגבולות וכשכירון בטלה אתם מקבלים את הכוח לרפא את המקום הזה ולהשתחרר מכבלי המחויבות.

30.4 ירח מלא בעקרב– יושב בבית החברים שלכם, אתם פעילים חברתית ואולי זהו סוג של שליחות שאתם לוקחים על עצמכם כדי לעזור ולתרום.

רוצים תחזית למייל? הרשמו..
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
צרו קשר :
050-8663028
טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
מסעו של הירח
מסעו של הירח
הירח מטייל בשמים ומשפיע עלינו כאן למטה, הירח הוא המחסן הקוסמי הנשמתי, אחראי על הרגשות ועל ההתרחשויות הארציות בכל רגע וזמן נתון..
21.11.2010
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים