מזל גדי, תחזית חודש מרץ 2017
שיתוף בפייסבוק
- תחזית אסטרולוגית אישית
- קביעת שיחות אישיות עם שלי
פרופיל מזל תחזית שנתית תחזית חודשית תחזית שבועית תחזית יומית תחזית למחר

מזל גדי, תחזית חודש מרץ 2017

אתם ידועים ביכולת ההתמדה והמצליחנות שלכם והחודש אתם מקבלים אקסטרה כוח מהיקום לתת דגש על המצוינות שלכם. ריבוע גדול בשמים ב-8 בחודש גורם ל"פייט", במיוחד במקום העבודה שלכם או כל סמכות שעומדת מולכם.

קריירה והתפתחות אישית - תחילת החודש מזניקה אתכם עם היבט בין שבתאי שליט המזל שלכם ומרס (ב-6) זוהי תנופה משמעותית להניע את הגלגלים החורקים.

במחצית השנייה של החודש אתם עוברים מתיאוריה לפרקטיקה, עשייה או הדבר האחר שדרש את ההתכוננות הזאת.

מולד של ה-28 לחודש הופך אתכם אטומים להשפעתם של אחרים. אתם כל כך שקועים בהתפתחות שלכם, במסלול והדרך, שלאחרים קשה להגיע אליכם.

יופיטר בנסיגה בבית הקריירה שלכם, בין 6.2-9.6 מאט את הקצב של המרוץ ומאפשר לכם לרדת לפרטים הקטנים, לשפר את היכולות, לדייק את העבודות ולהוציא את המיטב מעצמכם.

פורים - חג המסכות ב-12 וירח מלא הם מתכון לפורענות ובלגן, פעילות בנאדיר של המפה שלכם (בחלק הכי נמוך) מבקשת מכם לשחרר קצת קפדנות וליהנות. זוהי גם בשורה ממש טובה למי מכם שרוצה ליהנות מאהבה במתכון הישן, בה מתנשקים צרפתית ומחייכים לעולם ככה סתם.

זוגיות - כדי להצליח בזוגיות כדאי שתשחררו שליטה, תהיו פחות ביקורתיים כלפי עצמכם ותקצו זמנים שאתם מתמסרים לנושא הזוגי. החודש הירח ישהה במזל היורד, בית הזוגיות ב-7-8 לחודש, אז כוונו עצמכם.

הירח במזל שלכם ואתם במיטבכם: 21-22 לחודש.

רוצים תחזית למייל? הרשמו..
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
צרו קשר :
050-8663028
טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
מסעו של הירח
מסעו של הירח
הירח מטייל בשמים ומשפיע עלינו כאן למטה, הירח הוא המחסן הקוסמי הנשמתי, אחראי על הרגשות ועל ההתרחשויות הארציות בכל רגע וזמן נתון..
21.11.2010
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים