מזל גדי , הורוסקופ, תחזית חודש ספטמבר,2017
שיתוף בפייסבוק
- תחזית אסטרולוגית אישית
- קביעת שיחות אישיות עם שלי
פרופיל מזל תחזית שנתית תחזית חודשית תחזית שבועית תחזית יומית תחזית למחר

מזל גדי , הורוסקופ, תחזית חודש ספטמבר,2017

גדיים יקרים,

החודש נפתח עם הירח במזל שלכם בצמידות לפלוטו, ידוע שבני המזל שלכם אוהבים יוקרה. סביר להניח שבכל החודש תרדפו אחר הרצון הזה, רק הקפידו שמלבד החומר אתם גם מתפתחים ברוח.
ב-6 ירח המלא, עם צמידות לנפטון (אל הים) זה בדיוק הזמן לקחת את המושכות ולגייס אנרגיה ללימודים והתפתחות. מרקורי מסיים את הנסיגה שלו ביום זה, מרס עובר לבתולה ומאפשר לכם להאיץ את הקצב. הכי חשוב שתייצרו לעצמכם תכנית כתובה לשנה החדשה, תציבו לעצמכם יעדים ותדעו מהם המטרות שלכם.

ב-10 לספטמבר מרקורי עובר לבתולה ומתקרב למרס, אלו ימים שתמצאו את עצמכם כבר עמוק בתוך הלחץ של השנה החדשה. אז כדאי שלפני הכל תאזנו ותוותרו על כל מה שלא תורם לכם. ובנוסף ככל שתהיו ממוקדים יותר תודעתית כך תשמרו על הגוף הפיזי שלכם מלהיפגע.  

ב-13 (יום רביעי) מרובע בשמים, טי סקוור עם הירח בתאומים ומולו שבתאי, השמש בבתולה וכירון בדגים שמושך קדימה, זהו יום שיכול בקלות לגמור לכם את המצבר הפיזי. ההמלצה שלנו לפני שאתם מדברים תכננו את המהלכים.

זוגיות: ביום רביעי ה-20, ונוס עוברת לבתולה. אתם משקיעים ב'יוקרה' ו'השאיפות' לא רק שלכם אלא גם של בני משפחתכם וגם של בני הזוג שלכם. חשוב שתבינו שלכל אדם יש את מסלול החיים שלו והדאגה שלכם איננה תורמת.

התפתחות: עוד ב-20 מולד ירח בבתולה, מולד עם היבט 180 לכירון בדגים. ככל שאתם שואפים לטוב ביותר כך אתם מוצאים את עצמכם עבדים של החומר. אז יש לכם רגע לחשוב על סדר העדיפויות בחיים. ציר בתולה דגים יכול בהחלט להפיק תוצאות משובחות, אך חשוב שתחשבו על המשמעות הנלווית.

ב-21 ראש חודש תשרי וערב חג ראש השנה (יום חמישי).

קריירה והישגיות: ב-23 כניסת השמש למאזניים, יום חמישי, זמן מרענן לשיתופי פעולה. הפרגון שלכם לאנשים אחרים מביא אתכם לאותם רגעי חסד שאתם גם מקבלים פידבקים ועזרה ולא רק נותנים.  

ב -22 פלוטו בהיבט למרקורי, יום טוב להסכמים, רק שימו לב שאתם לא לוחצים מידי, מה שצריך לקרות קורה בזמן וברגע הנכון והמדויק.

זהירות יחסים מתוחים: כל החודש וב-30, (יום כיפור) המתח מתגבר באוויר בין אורנוס לבין יופיטר. אדון אגו יכול להפריד ולנתק יחסים. נסו לחשוב יצירתית איך לגשר, או לייצר חוזה שמגדיר טריטוריה ומאפשר גם חופש.

מבחינת בריאותית מרס דואג לכך שתהיו אקטיביים, שתצאו את אזור הנוחות ושיהיה לכם במה להתעסק באופן כללי. בצד השלילי של ההשפעה מרס פוגע במנגנוני הזהירות שלכם ומעלה את הסיכון לפגיעות מיותרות. 
רוצים תחזית למייל? הרשמו..
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
צרו קשר :
050-8663028
טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
מסעו של הירח
מסעו של הירח
הירח מטייל בשמים ומשפיע עלינו כאן למטה, הירח הוא המחסן הקוסמי הנשמתי, אחראי על הרגשות ועל ההתרחשויות הארציות בכל רגע וזמן נתון..
21.11.2010
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים