מזל בתולה, תחזית שנתית 2018
שיתוף בפייסבוק
- תחזית אסטרולוגית אישית
- קביעת שיחות אישיות עם שלי
פרופיל מזל תחזית שנתית תחזית חודשית תחזית שבועית תחזית יומית תחזית למחר

מזל בתולה, תחזית שנתית 2018 

בתולות יקרות,

כוכבי הלכת האיטיים, שמקנים את הטון ואת האנרגיה השנתית נמנעים מהמזלות המשתנים (אליהם גם אתם שייכים) ב-2018. רק בסוף השנה בנובמבר יופיטר עובר לאחד מהמזלות המשתנים, קשת, ועד לזמן זה אתם נהנים מאנונימיות יחסית. הפוקוס נמצא על בני מזלות אחרים ואתם מרגישים בנוח כי תמיד היו לכם יחסי אהבה-שנאה לאור הזרקורים.

הכוכב שלכם, מרקורי, נסוג השנה במזלות האש ובתי הרגש והפנימיות במפות שלכם. אחד הדברים שתרצו לעשות השנה זה לקחת הפסקות מהחיים מתקופה לתקופה. כיוון שלמצברים נטייה מוגברת להתרוקן ב-2018 תצטרכו למצוא דרכים לחדש את אותם מצברים. דרכים אפשריות לטעינת המצברים: חיפוש אחר שקט, התבודדות, טיולים ארוכים, חופשות לחו"ל, מדיטציה, ריטריטים רוחניים, עיסוק באומנות, להתנהל לקצב של עצמכם.

מבחינת תזמון מרקורי נסוג באזורים הרלוונטיים בחודשים אפריל, אוגוסט, ודצמבר.

הכוכבים הדוֹריים יופיטר ושבתאי מבלים את מרבית השנה באזורים המסמלים פעילות חברתית, פעלתנות אישית, התנהלות קלילה, והרבה מסיבות והזדמנויות לבילוי. ברמה היומיומית, מזמינים אתכם לצאת ולהצטרף, וברמה האישית אתם מתנסים בלהיות מאושרים.

ינואר עד אפריל ריכוזי כוכבים בבתי חברים וזוגיות במפות שלכם מדליקים את חיי החברה שלכם כמו עץ חג מולד. אתם משקיעים כמות בלתי מבוטלת של אנרגיה באנשים שמרכיבים את חייכם, עד רמה שזה מתחיל לבוא על חשבון תחומים אחרים (קריירה למשל). זה כנראה שווה את זה, גם שתצטרכו להשלים פערים בסוף האביב.

זוגיות רווקים שמעוניינים לשנות סטטוס מוזמנים לחפש את החצי השני שלהם במרווח זמן זה. נסיגת מרס בבתים של עבודה ואהבה במפות שלכם, פוטנציאלית מקשרת בין תחומים אלו.

* אם זה אכן המצב, מדובר על תהליך ארוך שיכול להימשך גם עד הסתיו

מאי עד אוגוסט אוראנוס נכנס לשור ולבית החוויות המיוחדות, הלימודים, והנסיעות במפות שלכם ב-15.5. זה הזמן שחיפשתם להירשם לקורס ארוך, להזמין את הכרטיס ההוא לחו"ל, או להירתם למלחמה על הצדק.  

ליקוי לבנה שיראה בשמי הארץ ב-27.7 יכול להתקשר לאיזה מצב רפואי שתיקלעו אליו באותו סופ"ש. אם זה אכן המצב אתם יכולים להירגע כי בתחילת השבוע שלאחר מכן זה משתפר ומהר.

ספטמבר עד דצמבר ונוס יוצאת לנסיגה בתחילת אוקטובר וזה קורה באזור מפה המתקשר לכסף ולארגון מחדש של חייכם. כיוון שיופיטר עובר לאזור של מגורים חודש אחרי זה אנו מהמרים שתבקשו להחליף לעצמכם מקום מגורים או לעשות בו שינוי דרמטי כלשהו (שיפוץ למשל, אבל לא רק) - שינוי שמערב השקעה כספית.

התפתחות מעניינת נוספת היא נקודת הצפון של הירח שעוברת מבית עולמכם הפנימי לבית החברים והקבוצות בחייכם. היקום מעביר את המסר שמאותו רגע בתחילת נובמבר הצורך להשקיע בעולמכם הרגשי יפחת. אתם נמצאים על סף מציאת קבוצה ומסגרת שתוכל למלא אחר הצורך שלכם בביטחון ושייכות.  


רוצים ללמוד אסטרולוגיה? יש לי הצעה בשבילכם - לחצו כאן

צפו בתחזית השנתית ב-YouTube – לחצו כאן 

צרו קשר :
050-8663028
טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
מסעו של הירח
מסעו של הירח
הירח מטייל בשמים ומשפיע עלינו כאן למטה, הירח הוא המחסן הקוסמי הנשמתי, אחראי על הרגשות ועל ההתרחשויות הארציות בכל רגע וזמן נתון..
21.11.2010
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים