מזל בתולה, תחזית שבועית21-27.1
שיתוף בפייסבוק
- תחזית אסטרולוגית אישית
- קביעת שיחות אישיות עם שלי
פרופיל מזל תחזית שנתית תחזית חודשית תחזית שבועית תחזית יומית תחזית למחר

מזל בתולה, תחזית שבועית21-27.1    

בתולות יקרות,

הכוכב שלכם, מרקורי, הוא מבין גרמי השמיים היחידים שנמצאים בפעילות השבוע. שיא הפעילות של מרקורי היא בימים רביעי חמישי, בימים אלו מרקורי ייצור היבטים לכוכבים פלוטו ויופיטר אך עוד על זה מאוחר יותר.

כוכבי הלכת מחלקים עצמם השבוע בין אזורים אקטיביים ופאסיביים במפות שלכם. מרס ומרקורי נמצאים באזורים אקטיביים, בעוד ונוס והשמש נמצאים באזור פאסיבי. כתוצאה מכך קיימת הרגשה של עליות ומורדות בשבוע הנוכחי. חפשו את העליות בימים חמישי שישי ואת המורדות בימים שני שלישי.

ברמת התמונה הגדולה
בשנת 2018 מוטב אם תקדישו חלקים לא מעטים ממנה כדי להיות שותפים בפרויקטים שמלבים אצלכם את ההתלהבות - ברמה השכונתית, קהילתית, במקום העבודה או ברמה המדינית.
ביחסים שנת 2018 מבטיחה להיות קלילה ומרגשת, העיקר לא להתעקש על תוויות וחוקים.


תחילת שבוע אמרנו כבר שימים שני ושלישי לא עוברים בצורה חלקה, יום ראשון לעומת זאת מבטיח להפגיש אתכם עם כל האנשים הנכונים, כאלו שיגרמו לכם לחשוב ולהעריך את הזמן שחלף.

אמצע שבוע יום רביעי מרקורי נצמד לפלוטו במעבר שמעורר בכם סקרנות של חתול. אתם מנסים להניח את רגלכם במקומות בהם היא לא דרכה בעבר, לא כי אתם אמיצים ובעיקר כי אתם רוצים.
יום חמישי מרקורי משלים היבט הרמוני למיטיב הגדול, יופיטר. זה מתרחש בצהריי היום ובין אם אתם נמצאים בעבודה או בטלפון זכרו לקחת את הכל ברוח טובה – הניחו בראשכם לדברים אלו והם יסתדרו אחרי זמן לא רב.  

סוף שבוע המעבר המרכזי הוא מרס שעובר למזל קשת ולבית הבית הפיזי והעניינים המשפחתיים. שוב מקנן בכם הרצון לפרוש כנפיים ולעבור ללוקיישן שונה. יותר בקטנה, אולי הפעם זה מופיע בצורך לקחת חופש, לצאת לנופש ובעיקר לא להיות תקועים באותם ארבע קירות כל הזמן. יש לכם חודש וחצי, שזה זמן מספק להתחיל להיערך למעבר גדול אפשרי.
* בפועל אנו רואים, שהמעבר דירה עצמו כנראה רק מגיע רק בסתיו


צרו קשר :
050-8663028
טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
מסעו של הירח
מסעו של הירח
הירח מטייל בשמים ומשפיע עלינו כאן למטה, הירח הוא המחסן הקוסמי הנשמתי, אחראי על הרגשות ועל ההתרחשויות הארציות בכל רגע וזמן נתון..
21.11.2010
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים