מזל בתולה, הורוסקופ שבועי: 28-22.1
שיתוף בפייסבוק
- תחזית אסטרולוגית אישית
- קביעת שיחות אישיות עם שלי
פרופיל מזל תחזית שנתית תחזית חודשית תחזית שבועית תחזית יומית תחזית למחר

מזל בתולה, הורוסקופ שבועי: 28-22.1

אתם לא בהכרח אוהבים את זה, אבל אתם מסוגלים ואף טובים ב'ללכלך את הידיים', 'לרדת לעם' ו'לשחק מלוכלך' כשצריך. השלמת הצמידות של הכוכב האישי, מרקורי, לפלוטו שלא סובל טיפשים מכווינה את העיסוקים שלכם לעיסוקים מסוג זה בשבעת הימים הקרובים ובעיקר בזמן הסופ"ש.

חשוב לציין שמרקורי סיים נסיגה לאחרונה כך שלו ולכם לוקח זמן לחזור למוטב, בינתיים אל תמהרו לסיים, להספיק או להוכיח דבר. תעבדו מתוך ענווה כל יום והתרכזו בטווח הארוך על פני הקצר.

חיזוק נוסף לדברים אלו ניתן למצוא בהיבט שמרקורי יוצר לנפטון ביום שני. היבט זה שולח מסר לסמוך על גורמים שונים בחייכם, גם אם זה דורש "קפיצה של אמונה".

ברמת התמונה הגדולה יופיטר מתקרב לעצירה ותנועה לאחור בבית הכספים במפות שלכם. מעבר זה שנכנס לתוקף בעוד שבועיים מבקש להפסיק עם תכניות גדנדיוזיות (ולא ריאליות), לעשות סדר בפיננסים של עצמכם, ולחזק עמדות במקום העבודה מבחינת ידע טכני ומעמד משפטי.

אמצע שבוע - ירח בבית המשחקים, ההומור והילדים הופך את הזמן שלכם לפחות רציני משהייתם מצפים לכך. שלא תהיה טעות, למרות הצחוקים התפקיד שלכם הוא עדיין תפקיד אחראי והמשימות הן אותן משימות.

סוף שבוע - יום שישי אין סיבה לצאת אם כל הדברים שאתם אוהבים נמצאים בבית.

אתם מתחילים את יום שבת עם כל הכוונות הכי טובות שבעולם אך יש לזה נטייה להתדרדר משם. אנשים שאתם חפצים ברצונם הטוב יכולים לנצל זאת אז שימו לב ודעו לשים לאלו גבולות (להפך, דווקא זה יכול לגרום להם להעריך אתכם יותר).

צרו קשר :
050-8663028
טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
מסעו של הירח
מסעו של הירח
הירח מטייל בשמים ומשפיע עלינו כאן למטה, הירח הוא המחסן הקוסמי הנשמתי, אחראי על הרגשות ועל ההתרחשויות הארציות בכל רגע וזמן נתון..
21.11.2010
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים