מזל בתולה, הורוסקופ שבועי: 18-12.8
שיתוף בפייסבוק
- תחזית אסטרולוגית אישית
- קביעת שיחות אישיות עם שלי
פרופיל מזל תחזית שנתית תחזית חודשית תחזית שבועית תחזית יומית תחזית למחר

מזל בתולה, הורוסקופ שבועי: 18-12.8

מבט מהיר במפות השמיים מראה שאתם ניצבים בפני בחירה חשובה, בצומת דרכים בחיים או במצב לא ברור ולא נעים מסוג אחר.

אתם נמצאים במהלך שבוע אחרון בו הכוכב שלכם, מרקורי, נמצא בנסיגה ונסיגה זו מתבצעת בין שני היבטים דיסהרמונים - ליופיטר ואוראנוס. היבטים אלו מראים את השאיפה שלכם, או הצורך, לפרוץ החוצה ולהרגיש חופשיים (כנראה בגלל נסיבות מגבילות כלשהן בחייכם).

החדשות הטובות הן שבתחילת שבוע הבא מרקורי מסיים נסיגה ואתם כבר בסופ"ש הקרוב לוקחים כמה דקות לעצמכם ומנסים להגיע להחלטה בנוגע למתרחש אתכם בשבועות הקרובים (ואולי מעבר).

עוד בענייני נסיגה, אנחנו רוצים לציין שמרקורי נעצר יחסית קרוב לנקודת הצפון של הירח בסופ"ש הקרוב. עצירה זו מאפשרת לכם לראות את חצי הכוס המלאה, להבין את הנקודות החזקות שלכם, ובעיקר לשאוף לבנות מאותה נקודה ולהתקדם בעולם. תנו לביטחון הזה להנחות אתכם בתהליך קבלת ההחלטות שאתם ניצבים בפניו.

יום ראשון - מערך היבטים הרמוני וירח במזל שלכם מדגישים את הצורך בדיוק, ובאיכות על פני כמות. זה רלוונטי למקום העובדה שלכם ולסוגיות אחרות בחיי היומיום.

יום שני - מרס עובר למזל גדי במהלך נסיגה ומדובר על השפעה מעולה כי במקרה של בני המזל שלכם מרס יוצא מבית הבריאות ולכם מצפה הקלה (של פחות או יותר חודש) במצב בריאותי שהפך את חייכם לפחות נוחים בחודשיים האחרונים.

שלישי-רביעי - לא היינו אומרים שבני המזל שלכם הם מהחומרניים בגלגל המזלות, אבל תחת השפעת ירח בבית הגוף והמשאבים לא יפתיע אותנו אם תרשו לעצמכם קצת להיות כאלו.

יום חמישי - מערך היבטים דיסהרמוני גדול מתמקם בבתי השינויים וההתאקלמות במפות שלכם. יתכן ותצטרכו לשנות תכניות או להתאקלם לנוכח שינוי תכניות של גורם צד שלישי.

יום שישי - מערך היבטים הרמוני וירח בבית המהירות והיעילות, מדגיש איזה צורך 'לא לבזבז זמן', אולי לקום מוקדם, אולי לרוץ ממקום למקום עד שתמצאו את מה שאתם צריכים. מזכירים שיש לכם רק חצי יום.

יום שבת - הכוכב שלכם, מרקורי, משלים היבט הרמוני לוונוס ביום שאתם נמצאים בו במצב רוח לאהבה.

אפילו אם אתם לא בזוגיות ולא יוצאים, אתם כנראה מוצאים את עצמכם מתעסקים בענייני יחסים וקשרים בדרך אחרת.

צרו קשר :
050-8663028
טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
מסעו של הירח
מסעו של הירח
הירח מטייל בשמים ומשפיע עלינו כאן למטה, הירח הוא המחסן הקוסמי הנשמתי, אחראי על הרגשות ועל ההתרחשויות הארציות בכל רגע וזמן נתון..
21.11.2010
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים