מזל בתולה, תחזית שבועית 23-29.4
שיתוף בפייסבוק
- תחזית אסטרולוגית אישית
- קביעת שיחות אישיות עם שלי
פרופיל מזל תחזית שנתית תחזית חודשית תחזית שבועית תחזית יומית תחזית למחר

מזל בתולה, תחזית שבועית  23-29.4

בתולות יקרות,

הכוכב האישי, מרקורי, יוצר השבוע היבטים לכוכבי הזמן שבתאי ואוראנוס. זה יכול להראות שאתם מרגישים שאתם נמצאים בצומת דרכים, בין עבר לעתיד, ושבחירות חשובות נמצאות בידיכם.

פרשנות יומיות ואחרת היא שאתם מוצאים את עצמכם בסיטואציה בה אתם עוברים לעבוד עם טכנולוגיה או תוכנה מסוג אחר, האתגר הוא לשים מאחור את הישן וליישר קו עם שאר העולם בהקשרים מקצועיים וטכניים.

צריך גם לזכור שמרקורי נמצא במהלך שבוע אחרון של נסיגה, נסיגתו השבוע אל תוך בית האתגרים הרגשיים במפות שלכם מראה על סיטואציות שאין בהן דרך התנהלות ברורה ואולי התנהגויות של אנשים מוטלות בספק. תצטרכו לחיות עם האי וודאות, דרך השקט תצליחו להבין את הרגשות שלכם. (השקט הוא הכרחי)

בניגוד למרקורי שכרגע נמצא בנסיגה, ונוס סיימה לא מזמן נסיגה והשבוע היא יוצאת מהמזל היורד שלכם בדרכה קדימה. בנושאים של יחסים וזוגיות מגיע לכם - השבוע אתם באמת מקבלים הפסקה מנדנודים. אצל הרווקים מעגל החברים מפסיק לנדנד או להציק ואצל הזוגות הפרטנרים כמובן. כשמסתכלים פנימה מגלים שבניגוד לנדנודים המחשבות אינם מפסיקות, וזה בסדר. (כדאי ומומלץ שתנסו לרווח ולהתרחק מעט)

תחילת שבוע אתם מתחילים את השבוע ביום ראשון עם רשימה ארוכה של משימות ודברים אותם אתם רוצים להספיק, רוב הדברים האלו נדחים ליום שני שזה יום בו אתם באמת פרודוקטיביים. 

אמצע שבוע מולד ירח במזל שור ביום רביעי מוציא מכם הבזקים של סקרנות הצצים מדי פעם. מתחשק לכם לשנות כיוון, לחתוך ולעבור לעשות דברים שונים לחלוטין מהדברים שאתם עושים כעת. האם זה אפשרי ועד כמה? את זה נשאיר לכם...

יום חמישי מצב הרוח נמצא שם למעלה, אל תתנו לו לרדת (אפשר לפחות לנסות).

סוף שבוע יום שישי הוא יום מתוח בהקשר הבינאישי, אנשים לוקחים הכל באופן אישי אז חשוב להבהיר את כוונותיכם.

יום שבת נסו לצאת נגד הנטייה לעשות דברים שאינכם רוצים לעשות. אתם מרגישים שאתם חייבים? נסו בכל זאת לסרב בעדינות.

צרו קשר :
050-8663028
טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
מסעו של הירח
מסעו של הירח
הירח מטייל בשמים ומשפיע עלינו כאן למטה, הירח הוא המחסן הקוסמי הנשמתי, אחראי על הרגשות ועל ההתרחשויות הארציות בכל רגע וזמן נתון..
21.11.2010
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים