מזל בתולה, תחזית שבועית17-23.6
שיתוף בפייסבוק
- תחזית אסטרולוגית אישית
- קביעת שיחות אישיות עם שלי
פרופיל מזל תחזית שנתית תחזית חודשית תחזית שבועית תחזית יומית תחזית למחר

מזל בתולה, תחזית שבועית17-23.6    

בתולות יקרות,

הכוכב שלכם, מרקורי, מבלה שבועות אלו במזל סרטן ובבית הקבוצות והחברים במפות שלכם. זה מראה שפעילויות קבוצתיות זה 'הדבר' שלכם עכשיו. יכול להיות שהתקרבתם לקולגות במקום העבודה, יכול להיות שהכרתם אנשים חדשים, שהתחלתם להשתתף בצורה יותר אקטיבית במסגרת כלשהי או חוג - ישנם קבוצת אנשים שאתם שמחים להיות בקרבתה, זה מה שאנחנו מנסים לומר.

מרקורי יוצר מספר היבטים השבוע אך לפני הכל שווה להזכיר שבסופ"ש האחרון הוא השלים מוּלוּת מתוחה לשבתאי, וזה בהחלט יכול להראות שהיה סוף שבוע 'לא משהו'.
ביום שבת הקרוב מרקורי משלים מוּלוּת מתוחה לפלוטו, שהוא עוד כוכב בעייתי וכזה שכנראה יצליח להוציא אתכם משלוותכם הנפשית.
אין לכם מזל עם סופי שבוע בשבועות אלו של אמצע יוני...

אחד ההיבטים היותר חיוביים שמרקורי יוצר השבוע הוא היבט הרמוני ליופיטר ביום שלישי, היבט שתחת קרניו אתם מתמלאים במצב רוח טוב ורצון לעזור. אתם לא זקוקים להרבה בזמן זה, אבל וודאי תשמחו להיות פיזית במקומות שמחשבותיכם נמצאות בהם - אז לא להתעצל בתולות!  

היבט נוסף שמרקורי משלים השבוע הוא היבט הרמוני לנפטון ביום חמישי. גם כאן מדובר על השפעה חיובית בעיקר, אבל הפעם יש קאטצ'. נפטון משרה עלינו תחושה של אופטימיזם מלווה בתחושה של אי ידיעה או חוסר ביטחון. במילים אחרים, משהו טוב קורה אבל אתם לא בטוחים איך 'לאכול זאת' או איך להתייחס לאירוע הבלתי צפוי.  

באופן כללי כדאי ליהנות מהשבוע וחצי הקרובים, כי אחרי זה מרקורי יעבור למזל אריה ובית עולמכם הפנימי. אחרי זה יהיה לכם פחות חשק (או פחות זמן)
לצאת ולעשות דברים שונים, אחרי זה תהיו מקורקעים למחויבויות הרגילות ולבית.

בשאר השבוע צריך לציין שאתם מתחילים שבוע בפיהוק, מחפשים לסגור דברים דחוף ביום רביעי, ומתפלאים מדברים הזויים שקורים בארץ הזאת ביום שישי.





צרו קשר :
050-8663028
טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
מסעו של הירח
מסעו של הירח
הירח מטייל בשמים ומשפיע עלינו כאן למטה, הירח הוא המחסן הקוסמי הנשמתי, אחראי על הרגשות ועל ההתרחשויות הארציות בכל רגע וזמן נתון..
21.11.2010
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים