מזל בתולה, הורוסקופ שבועי: 21-15.4
שיתוף בפייסבוק
- תחזית אסטרולוגית אישית
- קביעת שיחות אישיות עם שלי
פרופיל מזל תחזית שנתית תחזית חודשית תחזית שבועית תחזית יומית תחזית למחר

מזל בתולה, הורוסקופ שבועי: 21-15.4

הכוכב שלכם, מרקורי, סיים נסיגה בשבוע שעבר. השבוע הוא עוצר בדרכו חזרה מנסיגה ויתכן שגם אתם מתעכבים על דבר כזה או אחר, בראשכם או בחיים האמתיים. יתכנו תשובות שונות לשאלה 'על מה מדובר' אבל בכל אחד מהמקרים אותה פיקסציה אמורה להתפוגג במהלך השבוע הקרוב.

בחדשות מרקורי נוספות, עצירת מרקורי הנוכחית שמה אותו בטווח של היבט דיסהרמוני עם הכוכב המגביל, שבתאי. שדה הראייה שיש למרקורי על שבתאי יכול לסמל אי הסכמות שמתגלות ביניכם לבין ממונים במקום העבודה או אנשים אחרים בעמדות כוח מחוצה לה. גישה של למסמס את הדברים ו'לא לעשות עניין' היא היעילה ביותר במקרה הנוכחי.

בריאות - כאב שיניים או בעיה רפואית אחרת שטרדה אתכם לאחרונה יתכן שהם יתגלו כאזעקת שווא, בשביל זה אתם כמובן צריכים ללכת ולהיבדק.

* ישנה סבירות לא נמוכה שזה גם נכון לבעיות טכניות ומכאניות, למשל בעיה עם הרכב או בעיה בדירה

לימודים - חוזרים להיות פּרַיוֹרִיטִי בחייכם בקונסטלציות שונות. ונוס כבר נמצאת בבית ההשכלה במפות שלכם והשמש תיכנס אליו ביום שישי הקרוב. עושה רושם שעניין הלימודים מקבל עצימות גבוהה יותר החל משבוע הבא.

תחילת שבוע - ראשון מרקורי חזור מנסיגה, ראו פרשנות לעיל.

שני - מולד ירח בבית השינויים והטרנספורמציה מראה שאתם צריכים להתכונן למשהו טוב, אך מפתיע אליו לא יהיה לכם הרבה זמן להיערך, ויחד עם זאת מדובר על הזדמנות שלא תרצו לפספס.

אמצע שבוע - רביעי - שבתאי עובר לנסיגה בבית הכיף והבילויים שלכם. תגידו שלום לזמן החופשי שלכם למשך ארבעת החודשים הקרובים - תקופה עמוסה במיוחד נמצאת בהמשך הדרך.

* בתולות שהם הורים - אתם יכולים להיות פחות מודאגים ממה שקורה בחיי ילדכם בארבעת החודשים הקרובים, זה בדרך להסתדר

סוף שבוע - שבת - ירח בבית החברים מתריע על אירוע חברתי, אירוע אישי, מופע, הופעה, או התרחשות אחרת אותה לא תרצו לפספס. וגם, עשו לעצמכם טובה ואל תגיעו לבד.

צרו קשר :
050-8663028
טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
מסעו של הירח
מסעו של הירח
הירח מטייל בשמים ומשפיע עלינו כאן למטה, הירח הוא המחסן הקוסמי הנשמתי, אחראי על הרגשות ועל ההתרחשויות הארציות בכל רגע וזמן נתון..
21.11.2010
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים