מזל בתולה, תחזית חודשית יולי 2017
שיתוף בפייסבוק
- תחזית אסטרולוגית אישית
- קביעת שיחות אישיות עם שלי
פרופיל מזל תחזית שנתית תחזית חודשית תחזית שבועית תחזית יומית תחזית למחר

מזל בתולה, תחזית חודשית יולי 2017

הכוכב האישי תופס מהירות החודש עד שהוא מגיע למזלכם בסופו (26). הגיע הזמן להפסיק להתעכב על דברים, לנתח, להתעמק, להעיר ולהיות קפדנים יתר על המידה - במקום רוצו קדימה, חשבו על חדש והקפידו על זרימה.

סטליום של כוכבים באריה, חודש לפני יום ההולדת מאפשר לכם זמן של פנימיות והשראה, אפשרו לעצמכם לעשות פסק זמן ולצאת לחופש או לקבל השראה חדשה.

ירח מלא ב-9 מאיר את בית 5 שלכם, אז אם אתם רוצים ליהנות מבילוי טוב או דייט מרגש, זה זמן. יחד עם זאת, נפטון בנסיגה בבית הזוגיות או מערכות כיחסים שלכם, כדאי שתשימו לב שאתם לא סומכים יותר מידי על הצד השני, יכול להתגלות מידע שהיה מוסתר מעיניכם עד כה. יחד עם זאת זוהי תקופה טובה להתאהב מחדש במישהו שחשבתם שזה לא יעבוד איתו.

עסקים וקריירה: סביב ה-3 בחודש אלו ימים בהם אנו פחות ממליצים לכם להגיע לשולחן המשא ומתן. ואילו ה-23 (מולד ירח) נועד כדי להציג את היצירה שלכם או אפילו לחשוב על עסק חדש עם השפעת הליקוי בחודש הבא.

קריירה ופיננסים: באשר ליוקרה ומעמד, השמש תעבור לאריה ב -21, אז אם אתם זקוקים לפופולריות בתחום העבודה או לתמיכה של קהל, הרצאות או לסחוף אנשים בכל צורה אחרת, זה הזמן. ב -23 ליולי, מרקורי, יוצר היבטים חיוביים ומבטיח לכם הופעה מרשימה.

בריאות: זנב הדרקון בבית הבריאות שלכם, בדקו את כל הקשור למערכת הדם או הראייה.

בית, משפחה, בריאות: בדקו שהמשפחה לא סוחטת אתכם והשתדלו למצוא איזון וחלוקת תפקידים ואל תעמיסו על עצמכם, אחרת בסוף החודש זה יבוא על חשבון בריאותכם. נפטון בנסיגה יכול לגרום לכם סחרחורות, הרעלות, אלרגיות, רגישות בעור ולתרופות. הקפידו על שתייה מרובה והיו ערים לתוקפם של מרשמי תרופות.

רוצים תחזית למייל? הרשמו..
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
צרו קשר :
050-8663028
טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
מסעו של הירח
מסעו של הירח
הירח מטייל בשמים ומשפיע עלינו כאן למטה, הירח הוא המחסן הקוסמי הנשמתי, אחראי על הרגשות ועל ההתרחשויות הארציות בכל רגע וזמן נתון..
21.11.2010
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים