מזל בתולה, תחזית חודש מרץ 2017
שיתוף בפייסבוק
- תחזית אסטרולוגית אישית
- קביעת שיחות אישיות עם שלי
פרופיל מזל תחזית שנתית תחזית חודשית תחזית שבועית תחזית יומית תחזית למחר

מזל בתולה, תחזית חודש מרץ 2017

כנראה שהאביב עושה לכם משהו כי חודש מרס מוקדש במידה רבה למערכות יחסים, שמתעוררות מחדש, על אנשים שעומדים לצדכם ולפתע אתם מגלים אותם מחדש ואולי אף מתאהבים בהם.

ב-12 - ירח מלא במזל שלכם מול השמש בדגים ובצמידות לכירון. זוהי הזדמנות להשיג ריפוי למכאובים ולפרוץ קדימה עם היצירה שלכם. אתם נמצאים בשלב הישורת האחרונה של ראש הדרקון במזל שלכם עד ה-9.5 ואם אתם עמלים על פרויקט ארוך טווח, החודש יש לכם הזדמנות להגיע לתוצאות ולסדור מעגלים.

במקביל נסיגת ונוס בין 4.3-15.4 תתחיל במזל טלה ותחזור לדגים. תשפיע אף היא על זוגיות ושותפות, זוהי הזדמנות לתקן את הקשרים שלכם את הדרך להתחבר, לעבוד על הסכמים חדשים ועל כתיבת עקרונות חדשים.

ב- 28 מולד ירח בטלה, התחלה חדשה- נכונה לכם. האם אתם רוצים לעבור דירה? בזמן זה של נסיגת וונוס ועם הירח החדש בטלה, תוכלו לממש את הצעד הזה בחייכם.

פורים מגיע בתזמון טוב כדי לתפוס איזו מסיבה או לפרוק מתח עם תחפושת ממש מגוחכת. אפילו יותר טוב, הירח מלא במזל שלכם, הופך אתכם לכוכבים של החג במסגרת שבה אתם בוחרים להעביר אותו.

מערכות יחסים - מרקורי ייצמד לוונוס ב-18 – זוהי הזדמנות נדירה ליהנות מפרי האהבה. או מפגישות עסקיות או שותפויות שיחלו ביום הזה.

עבודה - מרקורי יעבור לטלה ב-14- ויעזור לכם לקחת יוזמה לידיים שלכם ולפעול בכל הכוח.

הזמן הוא מלך - הירח החדש עושה צעדים ראשונים במערכות יחסים ויחסים עם ממונים ועובדים, צעדו בזהירות והקדישו מחשבה שנייה לפני מהלכים גדולים ושימו לב שהכוח להניע יכול להגיע ב-28. ההתחלה החדשה תלויה רבות בתעוזה שלכם.

הירח במזל שלכם ואתם במיטבכם: 11,12 לחודש.

רוצים תחזית למייל? הרשמו..
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
צרו קשר :
050-8663028
טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
מסעו של הירח
מסעו של הירח
הירח מטייל בשמים ומשפיע עלינו כאן למטה, הירח הוא המחסן הקוסמי הנשמתי, אחראי על הרגשות ועל ההתרחשויות הארציות בכל רגע וזמן נתון..
21.11.2010
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים