מזל בתולה, הורוסקופ חודש אפריל 2018
שיתוף בפייסבוק
- תחזית אסטרולוגית אישית
- קביעת שיחות אישיות עם שלי
פרופיל מזל תחזית שנתית תחזית חודשית תחזית שבועית תחזית יומית תחזית למחר

מזל בתולה, הורוסקופ חודש אפריל 2018

החודש יש לכם אתגר גדול עם עולם החומר, עם בירוקרטיה, רשויות, מיסים או חובות אנרגטיים שאתם חייבים לפתור. יכול להיות שאובדן הוא חלק מתהליך ההתפתחותי שתצטרכו להתמודד אתו ב-8 שנים הקרובות. שהרי כירון שנפרד מהבית ה-7 שלכם, בית הזוגיות ועובר לבית ה-8 שלכם משחרר אתכם מקושי גדול שאתם חווים מול זוגיות, אולי טיפול בבן הזוג או אפילו מציאת בן זוג. כירון במעבר לבית 8 מצביע על התמודדות קארמתית, משהו שקשור לגלגול קודם ואתם חייבים להתמודד למרות שלעתים שהסיפור נראה לכם הזוי.  כירון יכול להביא לכם התמודדות עם כספים, אולי ירושה או אפילו הפסד כספי. כירון ששולט במזל שלכם מאפשר לכם לרפא ולהתגבר על הקושי בדרך עמוקה ויסודית.

החודש מתחיל עם נסיגת מרקורי שליט המזל שלכם, במיקום המאפשר לכם להתמודד עם ענייני מיסוי, ביטוח, בירוקרטיה וירושה. עשו השתדלות עד.ה-15.4 (סיום הנסיגה) לנשום עמוק ולא להתייאש מקשיים מול המערכת. נסיגת מרקורי יכולה לעזור לכם גם לטפל בעניינים הקשורים בחו"ל, כמו תשלום דו"ח, או הסדר של ניירת או אפילו לימודים או אזרחות במדינה זרה.

16.4  מולד ירח במזל טלה, בצמידות לאוראנוס מאפשר לכם להתחבר פיזית לאנשים שנוצר בינכם ריחוק. תוכלו לחוות שינויים בארגונים גדולים ואנו יכולים לרמוז לכם שיש הפתעות בקנה. אנו ממליצים לקחת יוזמה ולהשתמש בכלים טכנולוגיים, מחשבים אם יש לכם יכולות כאלה, זה הזמן להפתיע.

17.4  ערב יום הזיכרון,
כירון עובר למזל טלה, כירון הוא גם המרפא הגדול, הוא מחבר אתכם ליכולת הטיפולית שלכם: רפואה, טיפול וכו'.

22.4  פלוטו עובר לנסיגה ב-21 מעלות גדי, שאחראי על המימוש העצמי שלכם, תוכלו לפרסם את עצמכם, לעלות על במה, להעביר הרצאה. שימו לב שאתם לא מגזימים עם הדרישה מעצמכם והיו רכים עם עצמכם. אם אתם הורים סביר שתחוו התמודדות עם הילדים.    

28.4   מרקורי 120 נקודת צפון, זהו יום שתוכלו להגיע לתוצאות, אולי תקבלו כסף או ציון, אולי חתימה על חוזה או קידום.

30.4  ירח מלא בעקרב–בבית ה-3 שלכם שהוא בית התקשורת. תוכלו לבטא את עצמכם גם ברבים באופן יותר ממגנט וכריזמטי.

רוצים תחזית למייל? הרשמו..
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
צרו קשר :
050-8663028
טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
מסעו של הירח
מסעו של הירח
הירח מטייל בשמים ומשפיע עלינו כאן למטה, הירח הוא המחסן הקוסמי הנשמתי, אחראי על הרגשות ועל ההתרחשויות הארציות בכל רגע וזמן נתון..
21.11.2010
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים