מזל בתולה, הורוסקופ חודש אוגוסט 2018
שיתוף בפייסבוק
- תחזית אסטרולוגית אישית
- קביעת שיחות אישיות עם שלי
פרופיל מזל תחזית שנתית תחזית חודשית תחזית שבועית תחזית יומית תחזית למחר

מזל בתולה, הורוסקופ חודש אוגוסט 2018

החודש מרקורי (שליט המזל שלכם) ממשיך את הנסיגה שלו במזל אריה (שאחראי על הבית הפנימי שלכם). מה זה אומר? שאתם משנים את התפיסה שלכם כלפי החיים. שאתם זקוקים לזמן עם עצמכם. ואם לא תתנו לעצמכם את הזמן הזה, אתם עלולים לחלות.
7.8  ונוס שנכנסת למאזניים, טובה לעשות ספורט או לשינוי תזונה..

7.8  אוראנוס פונה לנסיגה במזל שור זה הזמן לעשות החלטות שקשורות להתפתחות אישית, אולי לחשוב על ללמוד משהו חדש, או לצאת להשתלמות. נסיעות לחו"ל גם באות בחשבון.

9.8  צמידות השמש למרקורי במזל אריה, תגרום לכם להתאמן על ההרצאה או הנאום שאתם מתכננים.

11.8 מרקורי באריה 90 ליופיטר בעקרב, ביום זה כדאי שלא תילחמו עם הראש בקיר. יש רגעים שעדיף להרפות.
8.8  ונוס במאזניים 120 למרס בדלי. אלו ימים טובים לנהל משא ומתן שותפי, לפתוח את ההסכמים ולשנות תנאים, מכיוון שמרקורי נמצא בנסיגה עד ה-19, כדאי לחכות עם חתימה.
11.8 ליקוי חמה חלקי (שלא יראה מישראל) ב-18 מעלות אריה, הליקוי יכול להעיר את החיה הפצועה שבכם, או זיכרונות מן העבר, אולי הגיע הזמן לגשר על פערים מול אחים.

13.8 מרס עובר למזל גדי במהלך נסיגה, (היא התחילה במזל דלי ב-27.6 ותסתיים במזל גדי ב-27.8) מרס יעבור לבית 8 ב-13.8 – נסו לרכז את האנרגיה להשקיע בעצמכם, אולי בניתוח קוסמטי.

נסיגה נוספת, היא נסיגת מרקורי במזל אריה בין התאריכים 26.7-19.8 היא סוג של קארמתית, כיוון שהיא נצמדת לראש הדרקון (נקודת הייעוד) כמו שציינו בפתיח אתם זקוקים לאתחול מחדש. יחד עם זאת הנסיגה לא פוסחת על תקלות טכניות.

19.8 יופיטר בעקרב 120 לנפטון בדגים, תקופה זו של נסיגת נפטון בדגים מה-16 ביוני ועד ה-22 לנובמבר. תקופה שמעוררת חוסר אמון בפרטנרים או שותפים. בדקו את אמינותם.

23.8 השמש נכנסת לבתולה, למזל שלכם, ב-7 בבוקר, זה הזמן בחודש בו אתם מתעוררים מחדש. תקופת ימי ההולדת – מזל טוב לחוגגים.

26.8 ירח מלא ב-3 מעלות דגים, (זמן מדויק בשלוש בצהריים) – הירח המלא בקרבת נפטון (השראה דמיון), זהו ירח מלא שמפצה על החודש הפחות מטיב שחוויתם עד כה. הירח המלא בגזרת הזוגיות שלכם, ממליץ לכם לחגוג ביחד רומנטיקה.

רוצים תחזית למייל? הרשמו..
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
צרו קשר :
050-8663028
טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
מסעו של הירח
מסעו של הירח
הירח מטייל בשמים ומשפיע עלינו כאן למטה, הירח הוא המחסן הקוסמי הנשמתי, אחראי על הרגשות ועל ההתרחשויות הארציות בכל רגע וזמן נתון..
21.11.2010
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים