מזל בתולה, הורוסקופ חודש יוני 2018
שיתוף בפייסבוק
- תחזית אסטרולוגית אישית
- קביעת שיחות אישיות עם שלי
פרופיל מזל תחזית שנתית תחזית חודשית תחזית שבועית תחזית יומית תחזית למחר

מזל בתולה, הורוסקופ חודש יוני 2018

החודש מתחיל עם נסיעות או פעילות חברתית. אתם אמנם לא אנשים של יחסי ציבור, אך אתם לגמרי כאלו שמארגנים אירועים, מזמינים אנשים ויוצרים קשרים למען קידום אינטרסים עסקיים ארגוניים או אפילו משפחתיים.

עבודה וקריירה: מולד הירח במזל תאומים ב-13 ידליק לכם התחלות והזדמנויות הקשורות למסחר או שיתופי פעולה. מרקורי שנע מהר החודש מכניס אתכם לקצב מסחרר ומפגיש אתכם עם 'סיטואציות' חברתיות.

ב-2 בחודש כדאי שתבחרו באיזה דרך אתם ממשיכים, או במי אתם תומכים. ב-12 מרקורי יעבור לסרטן והתקשורת תהפוך רגשית, אך גם אסרטיבית בכל הקשור להישגיות חומרית. ב-21 מרקורי יצור 120 מעלות לנפטון היצירתי, שימו לב שאתם בקיאים בפרטים.

נסיגת מרס שהשפעתה מורגשת כבר בהתחלת החודש, תגיע לשיא בין 26.6-27.8 זוהי הזדמנות עבורכם להדליק את זרקור ההתפתחות, לקחת יוזמות הקשורות ללימודים, לקורסים חדשים וליצור קשרים חדשים.

האש של מרס שנמצאת בבית ה-6 שלכם יכולה לחבל לכם גם בבריאות, אך היא יכולה להיות הזדמנות אדירה להתפתחות ולמתן שירות. כשמרס מאט את הקצב הוא צועד במקום ומכריח אתכם לפעול ולא להתלבט יותר.

בריאות: תחילת החודש צמידות מרס לראש הדרקון, מזהירה מתאונות. אם אתם סובלים מדלקת או כאבי ראש, נסיגת מרס תעזור לכם לפתור בעיות אקוטיות, חוזרות ונשנות. היא גם משפיעה על הספורט והאימונים שלכם, חשוב שתשימו לב לא להפעיל שרירים או את הגוף הפיזי באופן אגרסיבי.

זוגיות: בתוך כל הקלחת של מרס מצטרף לו גם משולש של אנרגיה רגשית, כזו שתעזור לכם לפתוח את הלב, להתרכך ואפילו להתאהב. השפעה זו היא כמעט לאורך כל החודש, אז אם אתם מוצאים שיש לכם משיכה, נצלו אותה.

ב-28 האסטרואיד קרס יכנס למזל שלכם, זוהי הזדמנות עבורכם להשקיע במראה שלכם, בהופעה, אולי אפילו לפצוח בדיאטה או בשינוי תזונה. הכל כדי להשביח את המראה של הגוף הפיזי שלכם. קרס טובה גם לזוגיות והתאהבות, אז תתכוננו.

רוצים ללמוד אסטרולוגיה? עם שלי רוםכל המידע כאן - כנסו

רוצים תחזית למייל? הרשמו..
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
צרו קשר :
050-8663028
טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
מסעו של הירח
מסעו של הירח
הירח מטייל בשמים ומשפיע עלינו כאן למטה, הירח הוא המחסן הקוסמי הנשמתי, אחראי על הרגשות ועל ההתרחשויות הארציות בכל רגע וזמן נתון..
21.11.2010
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים