מזל אריה, תחזית שנתית 2018
שיתוף בפייסבוק
- תחזית אסטרולוגית אישית
- קביעת שיחות אישיות עם שלי
פרופיל מזל תחזית שנתית תחזית חודשית תחזית שבועית תחזית יומית תחזית למחר

מזל אריה, תחזית שנתית 2018 

אריות יקרים,

אתם מתחילים את שנת 2018 עם שבתאי במזל חדש. הימצאותו במזל גדי בשנתיים הקרובות מגיעה עם מטען בריאותי משמעותי, כמו גם מסר להיפטר מהדברים שאינכם זקוקים להם בעולם החומרי. שבתאי יבלה במזל גדי עד חודש מרץ 2020 ואתם צריכים לחשוב במונחים של 'להפחית' במקום בכאלו של 'להוסיף'.

בכל הנוגע לכוכב השמח, יופיטר, אתם מתחילים את 2018 כאשר הוא נמצא בנאדיר המפה שלכם (בחלק הכי נמוך). זה מראה שהאושר שלכם מגיע ממקורות שאינם גלויים לכולם. ראשית כל זה מגיע מהמשפחה ומחיי הבית, שם אתם משקיעים מזמנכם וזה לא מתבזבז לחינם. יותר חשוב, זה מגיע ממקור רגשי-פנימי, אתם אוהבים את עצמכם ומסוגלים לשדר את התחושה הטובה לשאר העולם.

את 2018 אנו פורסים עבורכם לארבעה חלקים

רבע ראשון על רקע הקור והגשמים, את הרבע הראשון של 2018 אתם מבלים בניסיון למצוא איזון בין כמות הזמן שאתם נותנים לאחרים בחייכם (בעיקר בני הזוג) וכמות הזמן שאתם מנצלים על מנת לרדוף אחר הצלחה במישור האישי. ראוי לציין פה את ליקוי הלבנה המתרחש ב-31.1, ואת ליקוי החמה המתרחש ב-15.2. תחת השפעת הליקוי הראשון הפוקוס הוא על הפעילויות שלכם, ותחת השפעת השני אותו פוקוס נסב למה שקורה בחייהם של האנשים אותם אתם אוהבים.

רבע שני האירועים הדרמטיים של חודשי האביב מורכבים ממעבר הכוכב אוראנוס לבית הקריירה שלכם ב-15.5, ומכניסת מרס למזל דלי בחודש מאי ונסיגתו במזל זה.

לגבי אוראנוס, מדובר על מעבר המתרחש פעם בשבע שנים (!) והכניסה לבית חייכם המקצועיים מכל המקומות מעידה על שינוי איטי ודרמטי העומד לחול בקרוב. יתכן וזה יתבטא ברצון שלכם לבחור קריירה אחרת, ויתכן בכך שתצטרכו לשנות מקום עבודה אך זה יהיה לטובה.

מרס נכנס למזל דלי ב-16.5 ומבלה במזל זה כמעט חצי שנה, בגלל נסיגה אותה הוא מתחיל חודש וחצי לאחר הכניסה למזל. השהות הארוכה במזל דלי מקשרת בין תחום הזוגיות לתחום המגורים בחייכם והיא עושה זאת בדרכים בלתי צפויות. יתכן ותיקלעו למצב בו תצטרכו לגור רחוק מבני זוגכם למשך תקופה מסוימת, ואם אתם בתקופת חיים אחרת ובקשר פחות מחייב יתכן שתיכנסו ותצאו מקשרים ומעברי הדירה יהיו בהתאם (אולי אפילו מקשר עם אותו האדם).   

רבע שלישי בחודשים יולי-אוגוסט הכוכב מרקורי נסוג בגבולות המזל שלכם. תאריכי הנסיגה הם ה-27.7 עד לתאריך ה-19.8. בתקופה זו אתם שוברים את הראש על השלמה מקצועית, תכנית עסקית, הגשה למכרז, שעורי עזר, אפליקציה ללימוד שפות או בדרך אחרת הגורמת לכם להניע את גלגלי השיניים בראש.

רבע רביעי מגיע ארוז עם מלא אקשן, והאקשן מתחיל עם נסיגת ונוס בתאריך ה-5.10. אתן צריכות להסתמך על עצמכן בזמן זה בכל הנוגע לטיפול במשפחה אם אתן נשים, אם אתם גברים יהיה לכם יותר קל כי עזרה נשית תהייה בנמצא.

בתאריך ה-6.11 נקודת הצפון של הירח עוזבת את המזל שלכם ומדובר על שעור חשוב לאגו, אתם מבינים שאתם לא מרכז היקום ושזה בסדר.

מעבר יופיטר למזל קשת יומיים אחרי זה ב-8.11 מאפשרת לכם קצת להרגיש את 2019. בשנה זו יהיה לכם חשוב למצות את הפוטנציאל היצירתי או העסקי שלכם. ליצור או לבנות משהו שהוא רק שלכם, או כזה שאתם עומדים בראשו. 


רוצים ללמוד אסטרולוגיה? יש לי הצעה בשבילכם - לחצו כאן

 

צפו בתחזית השנתית ב-YouTube – לחצו כאן 

 

צרו קשר :
050-8663028
טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
מסעו של הירח
מסעו של הירח
הירח מטייל בשמים ומשפיע עלינו כאן למטה, הירח הוא המחסן הקוסמי הנשמתי, אחראי על הרגשות ועל ההתרחשויות הארציות בכל רגע וזמן נתון..
21.11.2010
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים