מזל אריה, הורוסקופ שבועי: 28-22.1
שיתוף בפייסבוק
- תחזית אסטרולוגית אישית
- קביעת שיחות אישיות עם שלי
פרופיל מזל תחזית שנתית תחזית חודשית תחזית שבועית תחזית יומית תחזית למחר

מזל אריה, הורוסקופ שבועי: 28-22.1

בסוף השבוע שעבר השמש נכנסה לדלי, שהוא המזל היורד שלכם, אך בניגוד למצב בד"כ השמש לא יוצרת היבטים לכוכבים אחרים בשבועיים הראשונים שהיא נמצאת במזל. עליכם זה משפיע בצורת נסיבות ייחודיות כלשהן - או שאתם מבלים זמן רב מהרגיל בחברת בני הזוג, או שאתם מתנסים בתפקיד שאתם לא מורגלים אליו (ומידת המחויבות היא גדולה), אולי זה אפילו מסמל את הצד הארגוני שלכם והיכולת הלוגית אותם אתם צריכים ליישם.

כיוון שהשמש היא גרם השמיים היחידי במזלות היציבים הרבה מונח על כתפיכם כעת, דבר שהוא טוב לאגו אבל פחות טוב לבריאות. בהקשר הזה בעיקר כדאי להיזהר בימים רביעי-חמישי בהם הירח נמצא באזור במפה המסמל אינטגרציית גוף-סביבה.

ראשון-שני - בלבכם אתם רוצים לעשות שמח, אבל זה לא מובן מאליו שכולם יבינו את הבדיחה. חכו עם הפאנצ'-ליין עד שתימצאו בחברת האנשים הנכונים.

יום שלישי - עם דגש על תשומת לב לפרטים במקום העבודה, שלבו יצירתיות רק אם זה אפשרי במסגרת ההוראות.

יום שישי - חילוקי דעות ביניכם לבין הצד השני יכולים לייצר פתרונות מקוריים או כעסים ותסכול. בהקשרים חברתיים, חפשו את הפשרה הטובה ביותר אך אל תוותרו לגמרי על האינטרס האישי. 

יום שבת - אנחנו יודעים שמשהו טוב מתחיל כי מתקיים מולד ירח במזל היורד שלכם וכי מרס עוזב את בית האתגרים ונכנס לבית החוויות והתובנות. שבוע הבא אתם מקבלים אור ירוק להתרומם בעשייה ולא להתפשר מבחינה רעיונית. הכדור נמצא בידיים שלכם, אריות.

צרו קשר :
050-8663028
טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
מסעו של הירח
מסעו של הירח
הירח מטייל בשמים ומשפיע עלינו כאן למטה, הירח הוא המחסן הקוסמי הנשמתי, אחראי על הרגשות ועל ההתרחשויות הארציות בכל רגע וזמן נתון..
21.11.2010
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים