מזל אריה, תחזית שבועית21-27.1
שיתוף בפייסבוק
- תחזית אסטרולוגית אישית
- קביעת שיחות אישיות עם שלי
פרופיל מזל תחזית שנתית תחזית חודשית תחזית שבועית תחזית יומית תחזית למחר

מזל אריה, תחזית שבועית21-27.1    

אריות יקרים,

אתם מבלים חלקים נבחרים מהשבוע הקרוב בסביבה חדשה או בחברת אנשים חדשים, מצד אחד הכל זר לכם ומצד שני האנשים והתנאים שאתם מוקפים בהם הם דווקא נוחים.
מבחינה אסטרולוגית, הכוכבת שלכם השמש נכנסה בסופ"ש האחרון למזל דלי בו היא נחשבת לחלשה. זו היא יריית הפתיחה לשלושים יום של הסתגלות חברתית, בעוד אתם 'לומדים את השפה' בסביבתכם החדשה.

השמש נעה בצמידות לנוס בימים אלו (בפועל, כדור הארץ נע) והצפייה מכם היא להיות נעימים, מנומסים, עדינים, קצת להעמיד פנים. אתם לא בהכרח מרוצים מכך אך צריך לציין שזה יכול היה להיות יותר גרוע (תשמחו בחלקכם אריות, באמת שמדובר על 'צרות של עשירים').
מעניין לציין שהאנרגיות של מזל דלי, אשר בתוכו נמצאת השמש שלכם, מתקשרות גם לעקרון המרד. יתכן ובשלב מסוים תחליטו שכל זה לא מתאים לכם ותתנערו מכל אותם דרישות תפקיד שהוטלו עליכם פתאום. אנו מהמרים על כך שבשבוע הבא כבר ימאס.

הבחנה אחרונה לגבי השמש היא שמלבד ההיבט לונוס היא לא יוצרת היבטים לשאר כוכבי הלכת. מצד אחד מאפשרים לכם להתנהל בצורה עצמאית, ומצד שני לא מספקים לכם הדרכה מתאימה. האם זה יוצא לכם משתלם? תלוי בכל אחד ואחת מכם.

תחילת שבוע היבטי ירח מבטיחים שהשבוע יתחיל בצורה רגועה, אין יותר מדי ממה להילחץ.

אמצע שבוע צמידות מרקורי-פלוטו מתמקמת בבית הבריאות במפות שלכם. תפקיד הצמידות לעלות אצלכם מודעות לסוגיות בריאותיות ומצבים רפואיים שיכולים להשפיע עליכם ועל בני משפחתכם. חשפו את עצמכם לסכנות בעזרת מקורות מידע אינפורמטיביים אך היזהרו מלהעריך הערכת יתר את מידת הסכנה.

סוף שבוע מרס עוזב את עקרב ובית המשפחה שלכם כך שמשברים משפחתיים או תקופות של קרעים נמצאים בדרך החוצה. מרס יכנס לבית המשחקים והכיף ביום זה, כך שהחל מיום שישי אתם עוברים לעסוק בשאלות של לאן יוצאים, מה חינוכי, ועל מה כולם מדברים?   
צרו קשר :
050-8663028
טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
מסעו של הירח
מסעו של הירח
הירח מטייל בשמים ומשפיע עלינו כאן למטה, הירח הוא המחסן הקוסמי הנשמתי, אחראי על הרגשות ועל ההתרחשויות הארציות בכל רגע וזמן נתון..
21.11.2010
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים