מזל אריה, תחזית שבועית 23-29.4
שיתוף בפייסבוק
- תחזית אסטרולוגית אישית
- קביעת שיחות אישיות עם שלי
פרופיל מזל תחזית שנתית תחזית חודשית תחזית שבועית תחזית יומית תחזית למחר

מזל אריה, תחזית שבועית  23-29.4

אריות יקרים,

הכוכבים נמצאים בחלקים העליונים של המפות שלכם בתקופה זו, תאורטית לפחות אתם נמצאים במהלך תקופה חיובית ודינמית.

מרס נמצא מזה שבוע שני במזל תאומים ובבית השאיפות האישיות והאנשים שעוזרים לכם להגשים את אלו. מדובר על תקופה טובה לבקר חברים וקרובים שגרים רחוק, חשבו אם את העבודה ניתן לנייד למקומות שונים על המפה.

מרקורי נמצא במהלך שבוע שני של נסיגה, נסיגה שלוקחת אותו כל הדרך עד לצמידות עם אוראנוס ביום שישי, ויש שם תחנה של היבט הרמוני לשבתאי ביום שני. הצמידות מספרת את הסיפור של הפער בין המבוגרים או המסגרות הישנות לבין הפער שבחדש, הקדמה והטכנולוגי. יכול להיות שיעבור לכם חלק לתאם בין השניים, בכל מקרה שווה לנסות.  

יום שני יום השואה במועדי ישראל ואתם מצדכם מצליחים להיות שקועים בעבודה או בעניינים אחרים שמשאירים אתכם חמורי סבר אך עם תחושה של הספק.

חמישי שישי שימו לב לתנודות בלתי צפויות בערכי סחורות ונכסים. אולי מדובר על דבר כלשהו שברצונכם לקנות, אולי על מניה המשנה את ערכה, אולי על דירה טובה להשכרה שמתפנה. שימו לב (יד על הדופק)!

בחדשות אחרות, ונוס חוזרת על עקבותיה השבוע לאחר נסיגה. עד יום שבת כבר תוכלו למצוא אותה במזל טלה ובבית הלימודים (המורים וחוויות המיוחדות במפות שלכם). מדובר על זמן טוב לעבור עם הילדים על חומר לפני בחינות, להציץ בחוברות הדרכה, או לתרגל אמונה 'דתית' או רוחנית.     

בשאר ימי השבוע

יום ראשון אנשים אחרים מסתמכים על הרצון הטוב שלכם, נסו לא לאכזב.

יום רביעי הירח מצטרף לגרם השמיים שלכם, השמש, במולד ירח שהופך אתכם לחסרי סבלנות בהקשרי עבודה. קחו מספר שבועות להעביר את המסר בסביבת המשרד, תנו לסביבתכם לדעת מה הם היעדים המקצועיים שלכם.  

צרו קשר :
050-8663028
טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
מסעו של הירח
מסעו של הירח
הירח מטייל בשמים ומשפיע עלינו כאן למטה, הירח הוא המחסן הקוסמי הנשמתי, אחראי על הרגשות ועל ההתרחשויות הארציות בכל רגע וזמן נתון..
21.11.2010
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים