מזל אריה, תחזית שבועית17-23.6
שיתוף בפייסבוק
- תחזית אסטרולוגית אישית
- קביעת שיחות אישיות עם שלי
פרופיל מזל תחזית שנתית תחזית חודשית תחזית שבועית תחזית יומית תחזית למחר

מזל אריה, תחזית שבועית17-23.6 

אריות יקרים,

השמש, המייצגת אתכם מבין כוכבי השמיים, עוברת השבוע למזל סרטן ביום הארוך בשנה. זה קורה ביום חמישי, וזה מחלק לכם את השבוע ל'שבוע עבודה מול סופ"ש' אך גם מבחינות אנרגטיות זה משפיע. ועכשיו, ננסה להסביר את עצמנו.

השמש מבלה את מרבית השבוע במעלות האחרונות של מזל תאומים וזה משרה עליכם תכונות טיפוסיות של תאומים נוסח פיצולים במחשבה, סתירות בהתנהגות, כפילות בהתייחסות לדברים. כל זה מגיע לסיום ביום חמישי כשהשמש תצא מתאומים ותיכנס למזל סרטן ולבית עולמכם הפנימי.
הימצאות השמש בסרטן למשך השבועות הקרובים בעיקר תגרום לכם לרצות לנוח או לקחת הפסקה ממעורבות ההולכת וגוברת בעשיה מקצועית ופעילות חברתית.

מבחינת היבטים השמש משלימה היבט אחד השבוע, והכוונה שלנו היא ההיבט ההרמוני לאוראנוס ביום שבת. השפעת ההיבט באה לידי ביטוי בתחומים של תקשורת ויצירת קשרים רגשיים, זכרו לא להגיע "נעולים" לפגישות ושיחות ביום הזה. הקשבה זה הכי חשוב, ומשמעותה של הקשבה אמתית היא לוותר על הידיעה 'שאתם יודעים יותר טוב' - לבוא פתוחים במילים אחרות.
* מאוד חשוב גם בזוגיות, שם בני הזוג צריכים לדעת שאתם שומרים על עקרון ההדדיות


בשאר השבוע אנו רוצים לציין את הזמן המעולה של תחילת השבוע, בו הירח נמצא במזל שלכם עד יום שני במחצית השנייה של היום.

יום שלישי נפטון עובר לנסיגה בשעות הבוקר המקודמות והירח נמצא בבית הכספים. יתכן שמדובר על נורת אזהרה לאלו מכם שעסקיהם נזילים, אלו שצריכים להיות עם היד על הדופק בהקשרים פיננסים, או מתנהלים ברמה הכלכלית מול גורמים נוספים. שווה לבדוק את העניין, זה לכל הפחות...

יום שישי ונוס פעילה במעברים וממש עכשיו היא נמצאת במזל שלכם. ונוס זו מפעילה פוליטיקות ואינטריגות בסביבתכם החברתית, לכל הפחות אפשר לסמוך על שמועות שיגיעו לאוזניים.   

צרו קשר :
050-8663028
טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
מסעו של הירח
מסעו של הירח
הירח מטייל בשמים ומשפיע עלינו כאן למטה, הירח הוא המחסן הקוסמי הנשמתי, אחראי על הרגשות ועל ההתרחשויות הארציות בכל רגע וזמן נתון..
21.11.2010
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים