מזל אריה, הורוסקופ שבועי: 18-12.8
שיתוף בפייסבוק
- תחזית אסטרולוגית אישית
- קביעת שיחות אישיות עם שלי
פרופיל מזל תחזית שנתית תחזית חודשית תחזית שבועית תחזית יומית תחזית למחר

מזל אריה, הורוסקופ שבועי: 18-12.8

מעט מאוד קורה לשמש, המייצגת אתכם, השבוע. בשבוע הבא לעומת זאת השמש משנה מזל ויוצרת היבטים עם שני כוכבי לכת. דברים להם אתם מצפים שיקרו, יכולים להידחות לשבוע הבא. אל תגידו שלא הזהרנו אתכם.

השבוע השמש עוברת במעלות האחרונות של המזל שלכם, ומכאן נאחל ימי הולדת מעולים לאריות ילידי אמצע אוגוסט. כל עוד השמש נמצאת במזל שלכם, יהיה לכם קל לנווט במצבים שונים בעזרת כוח האופי, האישיות והכריזמה. החל מהמחצית השנייה של שבוע הבא זה מפסיק לפעול ביעילות.

כוכב אחר שמתחיל את השבוע במזל שלכם, הוא מרקורי שנמצא בנסיגה. הימצאות מרקורי בנסיגה במזל האישי מצביעה לעבר בעיה, סוגיה או מטלה שאינכם מצליחים לבצע או לפתור. חכו למעבר מרקורי חזרה מנסיגה בתחילת השבוע הבא, אז חלקי הפאזל יתחילו ליפול למקום.

יום ראשון - מבנה היבטים הרמוני במזלות האדמה הופך אתכם ליותר רציניים ולשקולים יותר מבד"כ.

יום שני - מרס יוצא מבית הזוגיות במפות שלכם ונכנס לבית הבריאות בעוד לכם יכול להפריע הרגל כלשהו של בני הזוג או אי הסכמה בנוגע לסדר או לאי קיומו.

שלישי-רביעי - אתם הרבה בנסיעות, ובלי הפסקה על הטלפון.

יום חמישי - מערך היבטים דיסהרמוני יוצר בכם מצב רוח לקחת יוזמה, להגדיל ראש, ולהביא את עצמכם ממצב א' פחות מספק למצב ב' יותר - העיקר שתוכלו להיות גאים בעצמכם.

יום שישי - שקט.

יום שבת - ירח ברבע ראשון ואקטיבי כמעט ומוציא אתכם מהכלים. משום שאתם מחויבים להישאר בבית מאיזו שהיא סיבה, וכל שאתם רוצים לעשות זה לעבור לדברים מעניינים יותר.

צרו קשר :
050-8663028
טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
מסעו של הירח
מסעו של הירח
הירח מטייל בשמים ומשפיע עלינו כאן למטה, הירח הוא המחסן הקוסמי הנשמתי, אחראי על הרגשות ועל ההתרחשויות הארציות בכל רגע וזמן נתון..
21.11.2010
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים