מזל אריה, תחזית חודשית יולי 2017
שיתוף בפייסבוק
- תחזית אסטרולוגית אישית
- קביעת שיחות אישיות עם שלי
פרופיל מזל תחזית שנתית תחזית חודשית תחזית שבועית תחזית יומית תחזית למחר

מזל אריה, תחזית חודשית יולי 2017

חודש יולי יקבל תפנית לטובה ב -6 ליולי כאשר מרקורי יעבור למזל אריה ובהדרגה יעברו גם מרס, השמש והירח ויתאחדו למפגש פסגה שיביא לכם את ימי ההולדת המשמעותיים שהיו לכם מזה עשור בשנים.

קריירה ופיננסים: זהו חודש משמעותי עבורכם עם פריצת דרך או שדרוג מעמדכם, במיוחד סביב ה-23 בו מולד הירח במזל שלכם ישפיע לטובה ויאפשר לכם לעלות על הבמה ולהציג את היצירה שלכם. כמובן שהשפעת הכוכבים שונה בין אדם לאדם, אך נעז ונאמר שהשפעה זו היא חיובית עבורכם ויכולה לשנות את הגורל שלכם, במיוחד שצפויים ליקויים במזל שלכם בחודש הבא. אל תהססו לשנות ולקחת החלטות גדולות, ככל שתהיו אמיצים כך הגורל ייטיב עמכם (רק חשוב לא להגזים עם האגו והמלחמתיות).

פוטנציאל: מרקורי במזל שלכם מגביר את כושר הביטוי, גם את יכולת היצירה ורעיונות מיוחדים. את הביצוע עצמו יותר כדאי לדחות לכיוון ה-26, בזמן שמרקורי יעבור לבתולה ותוכלו גם להרוויח מהרעיון ולהיות יותר פרקטיים. 

ב -21 ביולי השמש נכנסת אף היא למזל שלכם. מבחינה כלכלית, המחצית השנייה של החודש מאירה לכם את הדרך, רק שימו לב שאתם לא מגזימים שהרי אתם אוהבים לעשות הכל בגדול.

זוגיות: מולד ירח ב-23 וסטליום במזל שלכם יכול לחזק את הזוגיות וגם להכיר אהבה משמעותית. נפטון בבית ה-8 בנסיגה יכול להחזיר אהבה עתיקה או אפילו היכרות עם מישהו ש'מוכר לכם מפעם אולי מגלגול אחר'. האזהרה היא לא לשים לשקרנים ופיתויים אינטרנטיים, בדקו את האמיתות במציאות.

בריאות: שימו לב והישמרו מעלייה במשקל וחזקו את הגב. ב- 9 ביוני 2016 הירח המלא קצת יחליש את האנרגיה שלכם, אנו ממליצים לכם לנוח.

רוצים תחזית למייל? הרשמו..
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
צרו קשר :
050-8663028
טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
מסעו של הירח
מסעו של הירח
הירח מטייל בשמים ומשפיע עלינו כאן למטה, הירח הוא המחסן הקוסמי הנשמתי, אחראי על הרגשות ועל ההתרחשויות הארציות בכל רגע וזמן נתון..
21.11.2010
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים