מזל אריה, הורוסקופ חודש ינואר 2018
שיתוף בפייסבוק
- תחזית אסטרולוגית אישית
- קביעת שיחות אישיות עם שלי
פרופיל מזל תחזית שנתית תחזית חודשית תחזית שבועית תחזית יומית תחזית למחר

מזל אריה, הורוסקופ חודש ינואר 2018

חודש מלא אקשן אצלכם ואם תשמרו על הבריאות תוכלו ליהנות אפילו עם הקור בחוץ. ירח מלא שתמיד משפיע עליכם, יתרחש ב-2, הוא ירח יותר אינטימי עבורכם וכדאי שתנצלו זמן זה לרומנטיקה. ב-8-7 מולד ירח במזל גדי שיכול לתרום לקריירה שלכם. והשיא של החודש מבחינתכם יתרחש ב-31 לחודש עם ליקוי ירח במזל שלכם.

קריירה ומימוש עצמי: ב-12.1 השמש יוצרת גרנד סקוור בשמים, יחד עם ירח מלא קרדינלי, זוהי תקופה שכדאי שתפשילו שרוולים ותניעו את עצמכם קדימה. לימודים, קשרים עם חו"ל, אל תתנו לקושי להסב את תשומת לבכם. וגם שימו את האגו בצד, הוא רק יגרע מכם כרגע, השתמשו בכריזמה ובחום לבכם.

ב-20.1 השמש עוברת למזל דלי, המזל היורד שלכם ויש לכם הזדמנות לעמוד מול קהל או להשתמש בצד הייצוגי שלכם. זה תזמון מושלם להשיג חשיפה, פרסום או עוד צעד והתקדמות. ב-18 ונוס עוברת למזל דלי, למזל היורד שלכם, קבלו בשורה טובה לזוגיות שלכם.

ירח מלא ב-31 מסמל מעין חג האהבה קטן שלכם ואתם יכולים להיות מרוצים מעמלכם. אולי זה הזמן להכין את השמפניה ולהרים כוס לחיים.

ילדים זה שמחה: ילדים הם אישו מרכזי החודש, הם יכולים מאוד לשמח אתכם. בעקבות הליקוי, תצטרכו להתמודד עם קושי מסוים הקשור לפערי גילאים ופער חשיבתי.

הירח המלא+ ליקוי במזל שלכם ואתם במיטבכם: 31 לחודש .

ימים טובים לזוגיות: 17-19 לחודש, מולד ירח בדלי. 

רוצים תחזית למייל? הרשמו..
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
צרו קשר :
050-8663028
טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
מסעו של הירח
מסעו של הירח
הירח מטייל בשמים ומשפיע עלינו כאן למטה, הירח הוא המחסן הקוסמי הנשמתי, אחראי על הרגשות ועל ההתרחשויות הארציות בכל רגע וזמן נתון..
21.11.2010
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים