מזל אריה, הורוסקופ חודש יוני 2018
שיתוף בפייסבוק
- תחזית אסטרולוגית אישית
- קביעת שיחות אישיות עם שלי
פרופיל מזל תחזית שנתית תחזית חודשית תחזית שבועית תחזית יומית תחזית למחר

מזל אריה, הורוסקופ חודש יוני 2018

החודש נפתח עם פעילות דרקונית שקשורה לציר ההתפתחות, ראש הדרקון שנמצא במזל שלכם (ממאי 17 ועד נובמבר 18) מכוון אתכם ליעוד שלכם, למימוש עצמי בכל תפארתו ואילו הזנב מזכיר לכם שאתם חלק ממערכת שלמה ולא נמצאים לבד על הבמה.  ולמרות שזה הזמן שלכם לפרוץ את כל המחסומים, להגשים או לכבוש יעדים, זוהי תקופה מאוד אינטנסיבית שכדאי, לצד הלחץ, שגם תיהנו ותפרגנו לעצמכם ועל הדרך – כן, גם לאחרים.

נתחיל עם ראש הדרקון (היעוד) הנמצא במזל שלכם ונצמד למרקורי (ב-2) סביר שאתם תקשורתיים ומלאי כריזמה, אך שימו לב שאתם לא כופים את דעתכם על אחרים. יכול להיות שתתקלו בבעיות שקשורות לבירוקרטיה או חוסר זרימה מערכתית. הצמידות למרקורי מכוונת אתכם להיות יצירתיים, לכתוב מיילים, לנסח את הדברים על הכתב ולא לוותר.

ב-3 בחודש צמידות של מרס וזנב דרקון מתחילה כשהירח נמצא אף הוא בקרבת מקום, זהו יום מאוד מודלק, אך אנרגיה זו מלווה אתכם בכל החודש. חשוב שתהיו רגישים כלפי הצד השני, בני זוג או פרטנרים האחרים נמצאים שם כדי לתרום את חלקם, לפעמים הם משקיעים בכם את כל מרצם. אז אל תזלזלו או תהפכו אגרסיביים מידי. האדם שעומד מולכם יש לו חלק חשוב בחייכם וסביר שאתם קצת מפספסים את תרומתו או מרגישם נוח מידי להוציא עליו את כל הכעסים שלכם. ונכון זה הזמן שלכם, אבל איי, לפרגן על הדרך רק יכול להעצים אתכם.

ב-19 ונוס תיצמד גם היא לראש דרקון (היעוד) המדובר בתחום הזוגי (ונוס) או במערכות יחסים בהן תחוו אתגר שיכול להוביל למיזוג, אך סביר שזה יהיה מתובל בקשיים. כשמדובר בצמידות לראש הדרקון, כנראה שהיחסים הם קרמתיים, כאלה שמנסים ללמד אתכם משהו שחוזר אליכם מן העבר או אפילו מגלגול קודם ואתם מרגישים כמו דה ז'ה וו. החוכמה היא לתקן ולשעוט קדימה.

כוכב מרס שנמצא במזל היורד שלכם (דלי) מתחיל נסיגה ב-26, אך ההשפעה מורגשת כבר בתחילת החודש. מה זה אומר? מרס הוא כוכב הפעולה ובתקופה זו הוא מפעיל את כל הכוח שלו כדי להזיז דברים. כתוצאה מכך, סביר להניח שאתם נמצאים בתקופה מלאה בשינויים מאתגרים שכוללים שיתופי פעולה או קשורים באופן הדוק לתחום הזוגי.

הפעילות של מרס במזל היורד וכשזנב הדרקון נמצא שם, היא מאוד אקוטית ויכולה להזניק אתכם או להכאיב לכם - הכל תלוי בכם. אנחנו מזכירים לכם להפעיל את דוושת הגז באופן מתון, להשתמש בקשרים שלכם, לבקש עזרה אם צריך, לשתף פעולה, אבל להשתדל מאוד להיות פחות אגרסיביים או אפילו דורסניים כלפי הפרטנרים שלכם. אם במקרה אתם מרגישים שזה כבר לא עובד, היו אדיבים ותודו לצד השני לפני שאתם נפרדים, ואם שורות אלו גורמות לכם סוג של נקיפות מצפון, לכו אל הפרטנרים שלכם וחבקו אותם באהבה.

ב-14 ונוס עוברת למזל אריה, זוהי בשורה טובה עבורכם עם כל הלחץ והמתח, קצת לשחרר שרירים לחוצים ומתח בפעילות זוגית או אפילו חברית. ונוס באריה תגרום לכם להיראות מושכים ואטרקטיביים, אז כדאי שתנצלו תקופה זו לצאת, לבלות וליהנות. ב-25 ונוס יוצרת היבט מתוח עם יופיטר – בימים אלו כדאי שתיזהרו ממתיחות בתחום הזוגי או היחסים. ואולי כדאי שתפרקו כל עול בפעילות מינית או תתנו אהבים.

בריאות: מרס בנסיגתו מלווה באנרגיה מודלקת, הוא קשור גם למערכת הדם אצלכם. על כן חשוב לבצע בדיקות בתקופה זו ולהישמר מפציעות.

לסיום וקצת על חודש הבא – בו יתרחש ליקוי חמה ב-13.7- השפעה זו, שנוגעת באופן ישיר במשפחתיות וגם בכספים, תגרום לכם להסתכל על החיים במבט על ולזכור שאתם חלק ממשפחה וקבוצה. גם אם אתם מרגישים שאתם אלו שמנהלים את המנגנון כולו, המשפחה שלכם היא הגאווה שלכם ובזמן הליקוי סביר שתרגישו פידבק משפחתי. אולי הפידבק גם יצבוט טיפה בלב, בכל זאת ליקוי, אבל אנחנו מציעים לכם להסתכל על חצי הכוס המלאה בגאווה.

רוצים ללמוד אסטרולוגיה? עם שלי רוםכל המידע כאן - כנסו

רוצים תחזית למייל? הרשמו..
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
צרו קשר :
050-8663028
טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
מסעו של הירח
מסעו של הירח
הירח מטייל בשמים ומשפיע עלינו כאן למטה, הירח הוא המחסן הקוסמי הנשמתי, אחראי על הרגשות ועל ההתרחשויות הארציות בכל רגע וזמן נתון..
21.11.2010
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים