מזל אריה, הורוסקופ חודש אוגוסט 2018
שיתוף בפייסבוק
- תחזית אסטרולוגית אישית
- קביעת שיחות אישיות עם שלי
פרופיל מזל תחזית שנתית תחזית חודשית תחזית שבועית תחזית יומית תחזית למחר

מזל אריה, הורוסקופ חודש אוגוסט 2018

מזל טוב לאריות שחוגגים יום הולדת. עונת הליקויים נמצאת בעיצומה והיא משפיעה קודם כל עליכם. מרקורי עדיין בנסיגה במזל שלכם עד ה- 19 באוגוסט, גם מרס. שני הכוכבים האלו, גורמים לכם להתנהג קצת באגרסיביות, לא תוכלו לשמור שום דבר בבטון. סביר שאתם בתחושה שאף אחד לא מבין אתכם – בטח לא האנשים הקרובים אליכם ביותר. ייתכן שאתם נוסטלגיים, חושבים יותר מתמיד על העבר, קצת מתייסרים אם טעיתם, או שגיתם. ואילו, זה הזמן לשחרר אחיזה מכל מה שאתם מנסים בכוח להיות בשליטה, אולי אוחזים חזק מידי, בעיקר שמדובר ביחסים, חשוב שתשחררו.

2.8  מרס בדלי 90 לאוראנוס בשור – בבית הזוגיות שלכם. היו זהירים עם בני הזוג, או החברים הקרובים שלכם, שלא תנפצו אותם לרסיסים. מרס במזל שלכם מסוגל לנפץ חומות ולהזיז הרים, אך השתדלו שלא לפגוע. גם מעבר דירה בא בחשבון ואם אתם לא בעניין אנחנו ממליצים להזיז רהיטים או לשנות עיצוב.
7.8  ונוס נכנסת למאזניים, לבית התקשורת שלכם, זוהי תקופה טובה (עד ה-10 לספטמבר) לחזר. ואם מרקורי שנסוג במזל שלכם, נסו להיות פחות חסרי טקט והתרכזו במחוות רומנטיות.  
7.8  אוראנוס פונה לנסיגה במזל שור – שליט המזל היורד שלכם פונה לנסיגה בבית הקריירה שלכם.
אורנוס ישהה בנסיגה ה:6.1.2019 ובמהלך הנסיגה הוא יחזור למזל טלה בתאריך ה-7.11 ויישאר שם עד ה-14.2, מה זה אומר? שאם אתם רוצים שינוי בקריירה שלכם, סביר שזה הזמן. אם אתם עוסקים בתחום הטיס, זה יכול לפעול לטובתכם. אבל אם אתם לא, שימו לב לא לשבור את הכלים מול אנשים שמוציאים אתכם מדעתכם, זה יכול להיות בלתי הפיך.

8.8  ונוס במאזניים 120 למרס בדלי. אלו ימים טובים לנהל משא ומתן שותפי, לפתוח את ההסכמים ולשנות תנאים, מכיוון שמרקורי נמצא בנסיגה עד ה-19, כדאי לחכות עם חתימה.
11.8 ליקוי חמה חלקי (שלא יראה מישראל) ב-18 מעלות במזל שלכם, ליקוי שמחזק את הביטחון האישי שלכם ויכול לעזור לכם לממש את עצמכם, לקדם את השם שלכם, לפרסם את עצמכם. הליקוי יכול לעורר לכם את הפצע המדמם, שלא יהיה מסוגל לסבול יותר חוסר צדק או עלבונות.

13.8 מרס עובר למזל גדי במהלך נסיגה, נסיגת מרס עדיין בעיצומה, (היא התחילה במזל דלי ב-27.6 ותסתיים במזל גדי ב-27.8)

זה אמנם לא זמן טוב להחלטות עסקיות, אך זוהי תקופה לתכנן מהלכים עתידיים. אנו ממליצים לחכות ל- 27.8 בן מרס חוזר מנסיגה – ואז תוכלו להתחיל מחדש או לקחת החלטות איך להמשיך. אם אתם קשורים לארגון גדול או יוזמה חברתית, סדר הדברים ישתנה ואולי חלוקת התפקידים תשתנה. 
נסיגה נוספת החודש היא של מרקורי
במזל שלכם בין התאריכים 26.7-19.8 כיוון שנצמדת לראש הדרקון (נקודת הייעוד) סביר שיש לכם עיקרון שאתם רוצים ל'הלחם' עליו. מרקורי בנסיגה יכול לגרום למלחמת אגו, אך הרצון להשיג את המקום שלכם, חזק!
19.8 יופיטר בעקרב 120 לנפטון בדגים, תקופה זו של נסיגת נפטון בדגים
מה-16 ביוני ועד ה-22 לנובמבר. בדקו ניירת, תדפיסי חשבון, הסכמים וכו' יש מצב שיש טעויות או חוסר אמינות.
23.8 השמש נכנסת לבתולה, ב-7 בבוקר, זוהי תקופה של חשבון נפש, בדק בית וניקיון פנימי.
26.8 ירח מלא ב-3 מעלות דגים, (זמן מדויק בשלוש בצהריים) – הירח המלא בקרבת נפטון, שימו לב מה קורה עם הכסף שלכם?. אנו ממליצים לעקוב.

רוצים תחזית למייל? הרשמו..
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
צרו קשר :
050-8663028
טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
מסעו של הירח
מסעו של הירח
הירח מטייל בשמים ומשפיע עלינו כאן למטה, הירח הוא המחסן הקוסמי הנשמתי, אחראי על הרגשות ועל ההתרחשויות הארציות בכל רגע וזמן נתון..
21.11.2010
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים