מזל אריה, הורוסקופ חודש אפריל 2018
שיתוף בפייסבוק
- תחזית אסטרולוגית אישית
- קביעת שיחות אישיות עם שלי
פרופיל מזל תחזית שנתית תחזית חודשית תחזית שבועית תחזית יומית תחזית למחר

מזל אריה, הורוסקופ חודש אפריל 2018

החודש יש לכם הזדמנות להגיע להישגים שאתם כבר חודשים נלחמים עליהם. היבטים חיוביים עם- ראש הדרקון שנמצא במזל שלכם עוזר לכם להגיע לתוצאות המיוחלות. החוכמה היא לנסות ולדייק את עצמכם כמה שאפשר ולא רק להתלהב עם האש הגבוהה שלכם ולצפות שהתוצאות יגיעו מעצמן.

כוכב כירון שאחראי על הריפוי, עובר למזל טלה ומאתגר אתכם בלמידה. כירון משויך למזל בתולה, הוא המרפא הפצוע. וכשהוא יושב בבית 9 שלכם הוא מחבר אתכם לעולם הגדול, אולי חשבתם לצאת עם פרויקט מחוץ לגבולות המדינה, אולי חשבתם להיכנס להיריון, תיקחו בחשבון שזה תהליך שיגבה מכם סבלנות ואיפוק ולמידה רבה.  

15.4  מרקורי חוזר מנסיגה ב-12 בצהריים. סביר להניח שאתם מעורבים במלחמה על הזכויות שלכם מול ארגון או מוסד בירוקרטי או לימודי. המערכת המסגרתית מותחת את הסבלנות שלכם בכל תחילת החודש, כשהנסיגה משתחררת, יש מצב שיהיה יותר קל.


16.4    מולד ירח ב-26 מעלות טלה ב-5 בבוקר -
מולד הירח בצמידות לאוראנוס, נוגע בשותפים שלכם. אורנוס הוא שליט הבית היורד שלכם, אז הוא מגלם את בני הזוג או השותפים, יכול להיות שהם פוצחים בהתחלה חדשה, מפתיעים אתכם או מקבלים בשורות טובות, שישמחו גם אתכם.


17.4  ערב יום הזיכרון -
כירון ב-10 בבוקר למזל טלה. לאחר 7 שנים שכירון בילה בדגים הוא עובר לטלה, משם אנו שואבים את המסקנה שאולי אתם רוצים להיכנס להריון או שאולי אתם עובדים על פרויקט ארוך טווח שיכול לקרום עור וגידים בתקופה זו או לצאת את גבולות המדינה שלנו. כמו כן בית 9 קשור ללימודים ואולי מסגרת צבאית, אז יש לכם הזדמנות ללמוד ולסיים את מסלולים ארוכי טווח שאולי גם כוללים דרגות או תארים.

22.4  פלוטו עובר לנסיגה ב-21 מעלות גדי – מיקום פלוטו בנסיגה ועוד נצמד למרס, תצטרכו להישמר מתאונות, חבלות או חום גבוה. החוכמה היא לא להיות פזיזים ולשמור על הגוף הפיזי. הישמרו גם מתזונה לא בריאה. זוהי הזדמנות לטפל באיזושהי בעיה בריאותית או להנהיג דיאטה.

28.4   מרקורי 120 נקודת צפון, זהו יום שתוכלו להגיע להישגים מרשימים. אולי תוצאות במבחן, חתימה על חוזה או קידום.

30.4    ירח מלא בעקרב 9 מעלות  ב-4 לפנות בוקר – העקרב מסמל ירידה למרתפי הנשמה ועוד אצלכם העקרב נמצא בנאדיר המפה. זה יכול לעזור לכם לחזק את הביטחון העצמי, להגיע לאנשים ולהצליח לגעת בהם בנשמה. זוהי הזדמנות גם להגיע לתוצאות כספיות מפרויקטים, או שאולי נפתחת לכם הזדמנות לרווח פסיבי.

רוצים תחזית למייל? הרשמו..
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
צרו קשר :
050-8663028
טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
מסעו של הירח
מסעו של הירח
הירח מטייל בשמים ומשפיע עלינו כאן למטה, הירח הוא המחסן הקוסמי הנשמתי, אחראי על הרגשות ועל ההתרחשויות הארציות בכל רגע וזמן נתון..
21.11.2010
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים