מזל אריה, תחזית חודש מרץ 2017
שיתוף בפייסבוק
- תחזית אסטרולוגית אישית
- קביעת שיחות אישיות עם שלי
פרופיל מזל תחזית שנתית תחזית חודשית תחזית שבועית תחזית יומית תחזית למחר

מזל אריה, תחזית חודש מרץ 2017

השמש שליטת המזל שלכם נמצאת עד ה-21 לחודש במזל דגים ובבית עולמכם הפנימי, זוהי תקופה שקטה ומופנמת יותר עבורכם ואילו ב-21 שהוא יום השוויון האביבי, אתם ממש נולדים מחדש אל העולם וזוהי הזדמנות לצאת לבלות, להציג רעיונות חדשים ולזרוח ממש כמו השמש שלכם.

כספים - ירח מלא ב-12 לחודש בבית המשאבים שלכם, זוהי קריאה אחרונה לבדיקה האם עברתכם תהליך בריא בתחום הכספי שלכם.

זוגיות - דגש על תחום הזוגי כשוונוס נמצאת בנסיגה, זוהי תקופה שכדאי שתשקיעו בתחום הזה. אולי תשקלו נסיעה משותפת לחו"ל או לימודים משותפים. נסיגת ונוס בין 4.3-15.4 תתחיל במזל טלה (אש) ותגרום לכם לתקן או לעבוד על קשר או שותפות, אנו ממליצים לכם להנהיג גישה חדשה, או אפילו עם הסכם.

התמונה הגדולה - ב-12 ירח מלא בבתולה מול השמש בדגים ובצמידות לכירון. זוהי הזדמנות להעלות רעיונות חדשים כלפי העתיד, הסכימו לעצור רגע את המרוץ ולחשוב על ההתפתחות שלכם, על העתיד שלכם.

ב- 28 מולד ירח בטלה, הירח נולד מחדש מתוך השמש, זוהי התחלה חדשה עבורכם במיוחד בתחום הלימודי, או ההתפתחותי. או שאתם מתפתחים דרך נסיעות וקשרים עם חו"ל. 

טיפ: חג פורים הנופל ב-12 לחודש שהוא גם התזמון לירח מלא שמשפיע ישירות עליכם. יוצא שאתם לא חוששים להביע דעה ולנסות לשכנע אחרים לאמץ את דעותיכם, עם זאת שימו לב שהתזמון הוא נכון והתחושה היא טבעית אז אל תסתכנו בלאבד את הערכתם של אחרים, רק תמורת הביקורת שלכם.

תחפושת לפורים: גיבורי על.

הירח במזל שלכם ואתם במיטבכם: 9-10 לחודש.

רוצים תחזית למייל? הרשמו..
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
צרו קשר :
050-8663028
טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
מסעו של הירח
מסעו של הירח
הירח מטייל בשמים ומשפיע עלינו כאן למטה, הירח הוא המחסן הקוסמי הנשמתי, אחראי על הרגשות ועל ההתרחשויות הארציות בכל רגע וזמן נתון..
21.11.2010
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים