מודעות חודש תשרי - מאזניים
שיתוף בפייסבוק

חודש תשרי, מזל מאזניים, דין משמיים.

 

 
בבריאת העולם, היה כל שטחו של כדור הארץ מכוסה במים, מים משולים ל"חסד", מידת החסד שלטה בעולם ואור הבורא היה בכל מקום. אחר כך נקוו המים ונחשפה היבשה, מצב זה השפיע גם על האדם; כאשר נברא, נברא מתוך שלמות עד אשר חטא את חטאו הראשון: החטא הראשון היה ה"ספק" שהטיל האדם בבוראו, אובדן זה של אמונה פער חסר מאוד גדול בגופינו.  

אנו יכולים  להשלים את החסר ולהתחבר חזרה למקום של שמחה רק על ידי דאגה לזולת. השמחה היא בעצם גילוי האור שאנו צריכים לגלות ולהפיץ. להעביר ולהאמין. בחודש תשרי, יש לנו את הכוח להתחבר לאור במלוא אורו ולהפיץ אותו. ה'ספק' מסתלק ונכנס האור. מזל מאזניים, שולט בבית 7 במפה הקוסמית של היקום, בית 7 הוא בית הזוגיות, כמו בחתונה, גם בזמן מתרחש זיווג קוסמי בין שמיים וארץ, בין האדם למקום, בין עם ישראל לעמי העולם ובין האדם לזוגתו. זהו חודש שמזמן זיווגים ואור יקרות, כמו חתונה קוסמית עילאית ושמיימית.
 
כולנו יודעים שראש השנה, חל בחודש תשרי, פותח את השנה החדשה ומבשר התחלות חדשות.
אולם על פי האסטרולוגיה והקבלה, חודש ניסן הוא החודש הראשון בשנה, ואילו ראש השנה, נמצא בדיוק שישה חודשים אחרי, ומסמל את פתיחתה של מחציתה השנייה של השנה.
(ספר שמות פרק י"ב פסוק ב' מסביר לנו שחודש ניסן הוא הראשון בחודשי השנה).
 
הצד המזרחי במפת היקום, שם זורחת השמש ועולה המזל הראשון, מזל טלה, המסמל התחלה חדשה. הטלה, מתעורר לו לחיים ופותח את הגלגל היקום. עם בוא האביב, הצמיחה והפריחה חלה באדם, כמו בטבע, התעוררות חדשה לחיים. הטלאים, פותחים את גלגל המזלות ומסמלים לידה מחדש, ראשוניות, התחלה חדשה. הטלאים אחראיים על ה"אני" במפת הלידה.
החלק הדרומי של המפה, שם נמצאים כל המזלות הראשוניים האחראים על הבית האישי והפנימי של האדם. המשפחה, כרטיס הביקור של האדם, הבריאות, המיוחדות האישית של האדם. הבתים הראשונים של המפה הקוסמי בונים את הרצון ואת הדעת, את הפנימיות של האדם, אם אין אני לי.
 
המזל השביעי בגלגל המזלות, הוא מזל מאזניים, פותח את שבעת המזלות הצפוניים במפת הלידה. אלו המזלות שאחראים על החיבור שלנו לעולם החיצוני. המזל הראשון בשביעייה הוא מזל מאזניים, שפותח את התקשורת עם העולם, תקשורת בינאישית, הבית הזה אחראי על הזוגיות ומערכות יחסים, אני לדודי ודודי לי, בין אדם לחברו!
 
בחודש זה מתגלה ביקום כוח מיוחד, הנקרא שקילה, מאזניים, המזל כמו המושג עצמו, מעמיד את חיינו על כף המאזניים, אנחנו עומדים מול העולם ומול בורא עולם ונשפטים. הגענו לשלב השקילה. זהו זמן בו העיקרון הקוסמי של סיבה ותוצאה יוצא אל הפועל. הדינים שיצרנו בתוכנו עומדים להתממש, והרצון שלנו לקבל "עומד למשפט".
חשוב שנבין:
שכל החטאים שלנו, קיימים בפנימיות שלנו, אין צורך להוציא לפועל כדי לטעות, הטעות מתחילה בזמן המחשבה, בזמן הגרעין הראשוני.
הבית השביעי הוא בית הזוגיות, מערכות יחסים והחיבור של האדם לחברו, בדיוק כאן מגיעה השיעור הגדול של חיינו, המראה הגדולה שעומדת מנגד. זוגיות חושפת בפנינו את האני העצמי כמו מראה, היא השיעור הגדול שלנו, בן הזוג משקף את כל עולמינו הפנימי, בין אם אנחנו מודעים לכך ובין אם לא!!

ראש השנה הינו יום דין, יום שנוצר בזמן בריאת העולם, ביום הזה, כל המעשים שלנו מהשנה האחרונה מתאגדים יחד והתוצאות שלהם בונות את השנה הבאה עלינו לטובה. זה הזמן לדין, להתבונן בעצמינו ובעולמינו שמנגד ולקחת אחריות.
האר"י מסביר שבראש השנה קיימים שני סוגים של כוחות שליליים. ישנם 365 סוגי עבירות (סוגים של ניתוק מהאור), חלקן נחשבות חמורות וחלקן נחשבות לחמורות פחות. ביום הראשון מתנהלת המלחמה שלנו במגמה להרוס את הרצון לקבל לעצמו בלבד, שגרם נזק קריטי וצער לזולת. השלב השני של המלחמה מתנהל נגד התופעות הפחות חמורות של האנרגיה השלילית.

בזמן זה, עלינו להסיר תודעה שלילית של כעס, תאווה, או כל רגש השונה מאורו של בורא עולם או סותר אותו. מידת הצלחתנו במשימה, תקבע את מידת השפע שנקבל באותו יום. התוצאה תתבטא במידת השפע הגשמי שימלא את חיינו במשך השנה הבאה, או במידת הכאוס שיפקוד אותנו באותה תקופת זמן.
(הפיסקה הזו בחסות המרכז ללימודי קבלה, דברים מפי הרב שרגא ברג)

זוגיות היא המפתח לכל ההצלחה בחיינו.
אנחנו למדים בחיינו את תמצית השיעורים ואת התיקון שלנו דרך זוגיות ומערכות יחסים!
כשאנחנו עומדים במראה ורואים את עצמינו, אנחנו רוצים את הכי טוב בשביל עצמינו. אולם לעיתים כשאנחנו עומדים מול בן הזוג, קל לנו להשליך עליו את כל הפגמים, החסרים. אולם אם נדע לכבד, להוקיר, לסלוח, למחול ובעיקר לאהוב.
זאת תהיה התקדמות לקראת שלמות פנימית.
כשאנחנו אוהבים את האחר אנחנו בעצם משקפים את אהבתינו לעצמינו, כשאנחנו בוגדים באחר אנחנו בעצם בוגדים בעצמינו.
כמה קל להאשים את האחר, כמה קשה לקחת אחריות על מעשינו.
חודש תשרי, מזל מאזניים, מעמיד בפנינו את האתגר הכבד מכל, את אהבת הברייה האחרת בדיוק כמו שהיינו רוצים שתאהב אותנו ו"אהבת לרעך כמוך", זה כל הסוד הגדול.
ראש השנה שאחראי בעצם על החלק השני של השנה..אחראי על הנפש שממול. ואולי הוא בעצם החלק הראשון, החלק הראשון בהתמודדות שלנו עם העולם. עם המגנט הראשוני שהיקום מזמן לנו. כל התנהגות שאנו מוציאים כלפי האחר בעצם חוזרת אלינו.
בראש השנה מגיע יום הדיון בו יש לנו הזדמנות להתחיל הכול מהתחלה והפעם התחלה יותר טובה!! מתוך מודעות, מתוך אהבה ומתוך שיתוף ולמידה. אז אשריכם בכל אשר תבחרו ליישם.

וזכרו שאנו עומדים בשנה זו בפני שער גדול
, שער המעבר לעידן הבא, אותו שער שמחבר אותנו לאנרגיה של אהבה, משיל מעלינו את כל המיותר ומחבר אותנו אל הלב, אל הרגישות ואל הפנימיות שבוראת עבורינו את המציאות.

כוכבית וונוס, אלת האהבה, שולטת במזל מאזניים, זוהי הכוכבית האחראית על האהבה והקבלה, וונוס האלה הרומית הנשגבת, יכולה להיות משולה גם ל"זונה", כמו רחב במקרא. וונוס מחברת אותנו לחטא היצרים והתשוקות. חוטאת את החטא של האהבה עבור עצמה בלבד. היא מתחברת לתשוקה, לבגידה, לרצון לקבל בלי גבולות, ליהנות מהחומר.
ונוס מפתה אותנו להתחבר ליצרים ולצד האפל של החיים בדרך הכי נהנתנית, עם העטיפה הכי מלכותית ומגרה אותנו להקשיב ליצרים. זכרו לעשות הבחנה בין טוב לרע ודווקא בימים האלה להתעלות מעל היצר ולהקשיב ללב ולידע הנשגב.
 
עשרת הימים הראשונים של תשרי, הם עשרת ימי תשובה.. חשוב שנתעלה מעל היצר ונתחבר לטוב. זכרו שהאהבה שלכם משקפת את עצמכם, האהבה שלכם בעצם בוראת את הכפיל שלכם ומייצרת את השיעור הגדול שלכם. זכרו שאנחנו חיים בעולם שלם של תעתועים ופנטזיות ואלו שישכילו להתעלות מעל המקום הזה ולהעניק את האהבה גם עבור הבריאה כולה. ישכילו להתחבר לעידן הבא.
 
שיהיה לכולנו חג שמח, שנה טובה ורק אהבה בלב.

הערוצים דרכם עוברת אלינו אנרגיית הכוכבים והמזלות, הם האותיות, אותיות הם ערוצי תקשורת... אשר עוזרות לנו להיות ממוקדים בחיים, להתחבר לדרך הנכונה בחיים מתוך התבוננות ודיוק. על ידי מדיטציה וחיבור לאותיות ניתן להתחבר לתדר הנכון המוביל אותנו למודעות.

אותיות החודש הם: פ ל
פ- אות מחברת אותנו לשפע מתוך הבנה ומודעות ולא מתוך רצון לקבל לעצמי בלבד.
פ -בראה את כוכב נוגה, ונוס אלת האהבה. יסוד אוויר, ערך מספרי 80, מלאך ממונה ענאל.
ל- אות גבוהה המתחברת לצינורות קוסמיים גבוהים, לאנשים עם האות ל' בשם יש תפקיד ברמת הכלל, יש להם אחריות להוביל ולתרום לאנושות. לאנשי הל', יש כוח להוביל לאהבה עצמית ולאהבת הזולת, מתוך יכולת לשתף פעולה ולהתחבר לאנרגיה של אהבה נקייה.
ל -בראה את מזל מאזניים, יסוד אוויר, ערך מספרי 30, מלאך ממונה צוריאל.
 
חשוב להתחבר לאותיות כדי לאזן את האנרגיות, ולהתחבר לאור ממקום נקי, להתמיר את הכוח לעוצמת האהבה.
ושוב שנה טובה.

שלכם,
שלי רום, אסטרולוגית
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

צרו קשר :
050-8663028
טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
מסעו של הירח
מסעו של הירח
הירח מטייל בשמים ומשפיע עלינו כאן למטה, הירח הוא המחסן הקוסמי הנשמתי, אחראי על הרגשות ועל ההתרחשויות הארציות בכל רגע וזמן נתון..
21.11.2010
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים