מודעות חודש סיוון - תאומים
שיתוף בפייסבוק
הצל שלי ואני..
 
בחודש סיוון, "עת להט השמש",
מגיע הקציר לשיאו, זמן ההבשלה,
האור מגיע לשיא ביקום.
בתאריך ו' בסיוון אנו חוגגים את חג השבועות, אותו יום שבו אור הלבנה בשונה מכל אור אחר, בכל זמן אחר בשנה, נמצאת בשיא הבשלתה. הלבנה ביום מופלא זה, מייצרת את הצל, צלו של הירח. 
  

חודש סיוון, מוריד אלינו אנרגיות מופלאות, זהו זמן מיוחד ביקום, חלון בזמן, בו האור הגדול יכול לחדור לגופנו ולטהר את נשמתנו.

מזל תאומים, הוא מזל החודש, המזל שמשדר דואליות, כפילות. זוהי אותה כפילות של הצל שלי ואני. אנו קוראים לצל בשפה הרוחנית: צלם. בכל אדם קיים צל פנימי המחייה את אור הבורא בתוכו. הצל הוא הדמות הפנימית הקיימת בתוכנו ואנו לעיתים לא מודעים לקיומה. לבורא, לפחות 5 מיליארד דמויות ותבניות, כמניין האנשים החיים בעולם.

 

מסופר על אדם שעלה אל בורא עולם ושאל אותו: "הבטחת לי שתהיה איתי בכל עת קשה, הבטחת לי שתהיה מחובר אלי בצילי, שאזהה אותך כצל שלי עצמי, אולם בכל פעם שנתקלתי בקושי, שמתי לב שהצל שלי לא היה מחובר אלי כלל??" איך זה שעזבת אותי בדיוק ברגעים הקשים בחיי?? בורא עולם השיב לאותו אדם: " בכל פעם שקושי גדול תקף את חייך, נשאתי אותך בשתי ידי, זו הסיבה שלא ראית את צלך, שנינו הפכנו אחד" אולם אתה בדיוק ברגעים אלה אבדת את האמונה ונכנעת לפחד, לכאב ולדרך הקשה", אתה זה שנטשת את עצמך"!

 

מזל תאומים כשני לוחות הברית הניתנים לנו בחודש זה, מייצר את הכפילות הקיימת בתוכנו.

באותו מעמד הר סיני, התעורר הצל הפנימי בנפש האדם, אותו צל שתהה מי הוא ומה מטרתו בתוך תוכי האדם? כשאדם תוהה, אין לו יעוד או מטרה נעלה, הוא מעיר את הספק. בזמן שהאור לא קיים בתוכנו וקיים שם רק הצל, אנו לא יודעים איך להשלים את החסר?? אותו רעב לא מוסבר מעיר את השעמום. היווצרותו של הצל המתעורר בתוכנו, מייצר צמא ורעב למזון לא בריא, מזון תקשורתי המזיק ומפיל אותנו השאולה, צורך בריגושים, צורך בדברנות, צורך בתזוזה ללא כוונה.

המידע שעבר האחד לשני פגם בשלמות האנושית ופגם בצל שמכיל בתוכו את הבורא. הידע הקיים ברזי סודות הבריאה מלמד אותנו שהתעוררות הצל היא התעוררות הרעב לידע, בדיוק כמו סיפור אדם וחווה. אם נבין שהצל שקיים בתוכנו זקוק למזון משובח, נקדש את הצל הפנימי באור עילאי, אזי נתעורר מחדש. הדחף הבריאתי הוא ליצור אור משובח בתוכנו, אור הצמא לאחיו, אותם אורות השועטים להתחבר בין כל הנשמות. חיבור של כל האורות לאור מנצנץ אחד, אור של חיבורים בין הבריות ויצירת מעגל אנרגטי גדול של האנושות כולה. בכל אדם קיים צל השואף להתחבר לאור ולידע, החוכמה היא להיות במודעות ולהבין את סכמת הבריאה ולא ליפול בחולשה ולשון הרע.
 
האורות מנצנצים ומתחברים האחד לשני. צלם האלוהים קיים בנו, אולם כדי ליצור את שלמות אור הבריאה, אנו זקוקים לחיבורים אנרגטיים, זה הדחף, הדחף הוא ליצור את השלמות הזו בחיבור לאדם אחר.

מזל תאומים, שחוכמתם ושנינותם יוצרת את החיבורים ואת יצירת הקשרים, אותם חלקיקי הנשמה שמתגלגלים בבריאה, אחראים על הידע שהיקום מכיל בתוכו. מזל תאומים בשפה פשוטה אחראים לתקשורת ולהעברת המידע במסננים ובמיקרוסקופים קטנים שכל פיסת מידע הסרוגה בחוט השני, קיימת בם. אותו ידע שאחראי על השלמת הפאזל העולמי, השלמת המקרמה הבריאתי. על כן, כל ידע הנשפך ברחבי היקום, יש לו משמעות ענקית. בכל אדם קיים היצר למזון לא בריא, בכל אדם יש את התאווה להתעורר עם ספק, לנסות ולהתנסות, לגעת באש ששורפת. כדי להגיע לשלמות אנו זקוקים לאנרגיה משלימה של אהבה ושל חיבור לאור השלם, אותו אור שאנו מזינים האחד את השני.

 

המשימה הקולקטיבית שלנו כבני אנוש, היא לגלות את השלמות שבאחדות, אור הבריאה קיים בכל אחד מאתנו ועל ידי חיבורים אנרגטיים כסופים ונעלים נגיע בסופו של דבר לאור רשתי שיחבר את כל הנשמות כחוט השני. הבריאה בנויה בדרך כל כך מופלאה,דרך הדוחפת אותנו להתחבר האחד למען אחדות בריאתית, האם נשמע לספק? או לאמת?

 

בחודש סיון שולט כוכב מרקורי, שנקרא גם "כוכב". זהו שם אנרגטי המסמל בתוכו את הכוח של כל הכוכבים, כמו 'אדם' הראשון, הידוע לנו מסיפור אדם וחווה, שמכיל בתוכו את כל הזרע האנושי, אותו אדם שבקלות הבלתי נסבלת של הפשטות, התחבר לספק והניע את כל גלגלי העולם לדחף היצרי שקיים בכל אחד מאתנו. כך גם 'כוכב', מכיל בתוכו את כל הכוח של הכוכבים, הוא שאחראי על התקשורת בין הבריות. הוא אשר יוביל אותנו לאחדות נשמתית. בשמיים הכוכב ובאדמה האדם, המקבילים האחד לשני. אולם עלינו לזכור שתקשורת היא זו שיכולה להוביל אותנו לאחדות עולמית או לספק הקיים בצלמנו, בצלם האדם הראשוני. החיים והמוות ביד הלשון. חובת האנושות היא  להתחבר לדעת ובינה, להתעלות מעל היצר והרעב של החסר. להפנים שכל מילה היוצאת מפינו יש לה משמעות של חיבורים, משמעות של עשיית שלום וכוח להגיע למטרה נעלה הנכספת מכל, מטרת האור הגדול.

 

הכוכבים אינם רק גופים אנרגטיים הנמצאים בשמיים, עפ"י הזוהר, אין 'עלה' או 'עשב' שיכול לצמוח ללא אורו של כוכב האומר לו "צמח"! כאשר אנו צופים בכוכבים אנו יוצרים את החיבור הקוסמי למעגל החיים. הרצון הבסיסי של האדם הוא לקבל עבור עצמו, החוכמה היא לקבל על מנת לתת ולשמר את האנרגיה המקודשת האחד למען אחדות, במיוחד בחודש זה.

 

אותיות החודש צופנות בתוכן את הסוד הגדול של החיבור לבריאה:

 

אותיות החודש - רז
 

ר' - בראה את כוכב 'כוכב' מרקורי, הכוכב שאחראי על התקשורת.

ז' - בראה את מזל תאומים.

 
ע"י התבוננות באותיות והתחברות למודעות החודש, נוכל להעצים את הכוח לרפוי, התחברות לאור ואהבה
שנזכה לרפואה שלמה וחודש טוב.
 

שלכם באהבה

שלי רום, אסטרולוגית

 

 

צרו קשר :
050-8663028
טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
מסעו של הירח
מסעו של הירח
הירח מטייל בשמים ומשפיע עלינו כאן למטה, הירח הוא המחסן הקוסמי הנשמתי, אחראי על הרגשות ועל ההתרחשויות הארציות בכל רגע וזמן נתון..
21.11.2010
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים