מודעות חודש טבת - גדי
שיתוף בפייסבוק

חודש גדי, טבת

שיא פסגת השאיפות של האדם!!

"המליך אות ע' וקשר לו כתר וצר בו גדי בעולם וטבת בשנה וממים מעיים בנפש", ספר היצירה

צילום: מלכה ניהום

גדי, המזל העשירי בגלגל המזלות

כוכב שולט- שבתאי סטורן

במפת הלידה הקוסמית, קיימת נקודה צפונית ביותר, גבוהה ביותר. נקודה זו נקראת 'רום שמים', שיא פסגת השאיפות של האדם.. כל חיינו אנו שואפים להגיע לנקודת רום השמים.
בחלק הצפוני של המפה מתגוררים שני מזלות, זה לצד זה. בצידו הימני, יושב הקשת ובצדו השמאלי יושב הגדי.. שמסמל את חודש טבת.
מזל גדי בשילוב עם מזל קשת, יוצרים יחד תדר אנרגטי מיוחד. תוכנית מיוחדת להגשמת היעוד הנכסף..
הקשת אחראי על הפילוסופיה ואילו הגדי אחראי על הגשמת החומר. זה לצד זה מובילים אותנו הקשת והגדי לשלמות ולשיא פסגת השאיפות.
חודש טבת מתאפיין בקור גדול, זהו סודו של הטבע ואוצרותיו. הגדי מביא אלינו את אוצרות הטבע ממעמקי האדמה, אל צמרת המציאות. זהו חודש של תובענות, רצון להצליח עם שאיפה מאוד ברורה והחלטית. בחודש זה, לא קיימת המטרה שנציב לעצמינו ולא נגשימה!! זהו חודש של הצלחות והישגים, במיוחד בתחום החומר..

חומר אינו יכול להגשים את עצמו ללא מטרה נעלה, החומר לא יכול יגיע אלינו רק משאיפתנו להצלחה שטחית וחסרת תוכן. הצלחתו של הגדי מחוברת באופן אבסולוטי לקשת, הגדי שואב את האנרגיות שלו מן הרוח.. על כן, נשכיל להבין שלא קיימת הצלחה שאינה משלבת בתוכה גם את הרוח וגם את החומר. השילוב הנעלה ביותר ביקום הוא, השילוב של הקשת והגדי שנמצאים ברום שמים. ההצלחה החומרית תלויה בפילוסופיה הנעלה. כדי להצליח אנחנו חייבים להאמין בעצמינו, להאמין בתהליכי הבריאה ובסיבה שלשמה הגענו ליקום.. ורק אז יגיע אלינו החומר.

בחודש טבת, שולט כוכב שבתאי, זהו כוכב ההגבלה. לכוכב שבאתי יש 7 טבעות שמקיפות אותו, 7 טבעות שמגבילות אותו ומעידות על הסגירות שהגדי זקוק לה. סגירות זו משקפות את המסגרת של האדם, את הדרך בה הוא שומר על ערכיו, כוחו ודרכו הסלולה מראש.  כאשר הגדי מחובר למסגרת, מראש הוא לא פוחד לאבד את עצמו, הוא יודע מראש את צעדיו, מרגיש ביטחון ואינו סוטה מן הישר. הגדי ידוע בנאמנותו, בכוח הנפשי האינסופי ובדבקותו במטרה.

אנו מתחילים להדליק את החנוכייה, (המסמלת את ניצחון האור על החושך) בחודש כסלו ומסיימים להדליקה בחודש טבת. את כל נרות החנוכייה אנו מדליקים בא' בטבת.  משתמע מכך שאת האמונה אנו שואבים מחודש כסלו, ואת השפע אנו מקבלים מחודש טבת.

טבת - מלשון הטבה, תיקון, שיפור. האמונה אומרת שאם הצלחנו להדליק את האור הפנימי שקיים בתוכנו, התחברנו לאמונה.. הצעד הבא הוא חיבור לצד הגשמי של היקום, לשפע וליכולת שלנו להשיג את שאנו רוצים.

חודש טבת  בן 29 יום, סיומו בכ"ט - ראשי תיבות: כל-טוב.

ראש חודש טבת מתחיל בנר שביעי של חנוכה, כוחו של החודש נפתח על ידי נר שביעי של חג החנוכה, המנורה בבית המקדש מורכבת משבעה קנים, המסמלים בין השאר, את שבעת הפתחים שבפנים:
שתי אוזניים, שתי עיניים, שני נחיריים ופה. אלו הם  השערים של הנפש. בחודש זה, עלינו להציב שופטים ושוטרים בכל השערים הללו ולהפכם לשערי קדושה של עולמנו הפנימי. כוכב שבתאי האחראי על ההקבלה, מלמד אותנו לשמור על כוחנו מכל משמר, לשמר את האנרגיות בתוכנו ולא לבזבזם לשווא.

נאמר על חודש טבת, "חודש בו הגוף נהנה מן הגוף", מזל גדי אחראי על גוף האדם. אסתר המלכה שנלקחה לארמון המלך בחודש טבת - בשיא חודשי החורף הקור והחושך, על מנת לחמם את המלך בגופה. המלך הוא הקב"ה, המלכה היא עם ישראל. בחודשי הקור בהם -"החושך כיסה את ארץ וערפל לאומים" עצמות ה' -"גוף המלך, נהנה מ- גוף המלכה. הכוונה היא, בין השאר, שהעשייה הגשמית של החודש יקרה מאוד, הגוף הגשמי מהווה מקדש לה' - ושכנתי בתוכם -בתוך כל אחד ואחד מבני ישראל. הגוף מסמל את הכלי המקודש שבתוכו האדם מכיל את הנפש אשר מחברת אותנו לנשמת האדם.
אין האדם יכול להצליח בלעדי השילוב המקודש בין רוח הקודש ובין העשייה הגשמית.. השילוב של הקשת והגדי, מובילים את האדם אל שיא פסגת השאיפות, שיושבים זה לצד זה בקשרי שכנות מופלאים. המקום הנשגב הזה אליו אנו שואפים להגיע הוא המקום הקרוב ביותר לממלכתו של בורא עולם.

רק אדם שיודע להתכופף תחת הנטל ולעשות את המוטל עליו, יקבל ברכה מבורא עולם. לפי חוק הכלים השלובים, כאשר אדם מתכופף ומוריד קומתו, זוהי הדרך היחידה בה הוא מקבל את האור המגיע מלמעלה, דרך מטה.

מזל החודש הוא גדי האחראי על ברכת הגשמים, זה הזמן בו מתחילים השדות להוריק והגדיים יוצאים למרעה.

הערוצים דרכם עוברת אלינו אנרגיית הכוכבים והמזלות, הם האותיות, אותיות הם ערוצי תקשורת... אשר עוזרות לנו להיות ממוקדים בחיים, להתחבר לדרך הנכונה  מתוך התבוננות ודיוק. על ידי מדיטציה וחיבור לאותיות ניתן להתחבר לתדר הנכון המוביל אותנו למודעות.

אותיות החודש: ע'ב

ע – האות שבראה את מזל גדי, הכוח להגשים לנו את המטרות הנשגבות בחיים.

ב האות שבראה את כוכב שבתאי. שמגבילה את הידע ומתעלת אותו אל נפש האדם.

 

צרו קשר :
050-8663028
טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
מסעו של הירח
מסעו של הירח
הירח מטייל בשמים ומשפיע עלינו כאן למטה, הירח הוא המחסן הקוסמי הנשמתי, אחראי על הרגשות ועל ההתרחשויות הארציות בכל רגע וזמן נתון..
21.11.2010
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים