מודעות חודש אב- אריה
שיתוף בפייסבוק
 
חודש אב- מזל אריה
חודש של אהבה ושחרור האגו!!
א ה ב ה - ואהבת לרעך כמוך

חודש אב הוא החודש שברא את מזל  אריה,
מזל אריה נשלט על ידי הפלנטה העוצמתית ביותר והיא השמש.

בכל חודש מתגלה כוח מודעות,
חודש אב מחזק לנו את היכולת והכוח ללמוד לנתב את האגו למקום מאוזן, מלמד אותנו מהי אהבה, מתוך מקום נקי ואוניברסאלי, מתוך מקום של שיתוף ואהבה ללא תנאי.

 

אב- הוא חודש עוצמתי ביותר, החודש שבו זורחת השמש בעוצמתה המרבית,  האור מאיר בגבורה יתרה. ולכן מתגלות באור  כל תכונות המלכות כנגד בינה, תתארו לעצמכם אור בעוצמה החזקה ביותר, קרני  השמש בעוצמה החזקה ביותר, זהו תדר שקשה להכילו, ורק אם נדע לתעל את האור למקום הנקי ביותר נוכל להפוך את האור, את השמש למלטפת ולא שורפת.

עד כדי כך שהגילוי הזה גורם לשנאת חינם ,  שנאה שגרמה לשבירת בית המקדש הראשון והשני, וגרמה למאורעות שהיו אחר כך בהיסטוריה שלנו .

חורבן בית המקדש הראשון נקרא חורבן על אור דחוכמה - שבירת הכלים על אור דחוכמה.         
 
החורבן השני הוא חורבן בית המקדש השני, שנחרב באור דחסדים. ובית המקדש השלישי שצריך לקום על שלדיהם, יהיה כלול משניהם - גם מחוכמה וגם מחסדים. גם מאור נשמה וגם מאור דחייה. בית המקדש השלישי יהיה באור היחידה, ולכן הוא יגיע מבינה, לחוכמה ולכתר - לפרצוף שלם, עשר ספירות, שיהיה מלא באור אין סוף. לכבוד זה חוגגים את חודש אב, בתקווה שעברנו את כל השבירות והחורבנות לפי מה שהיינו צריכים לעבור מלמעלה למטה, ועכשיו נשאר לנו רק התיקון. שזריזות התיקון תלויה רק בנו.
על פי תורת הקבלה, האחריות על גורלנו, בכל תחום, מוטלת עלינו בלבד. הבורא מספק לנו  את הכוח והכלים, אך בידינו הבחירה אם להשתמש בכוח ובכלים אלו על-מנת לגרום לנס  להתרחש או לא.

התייחסות לחודש מנחם-אב כחודש שלילי משמעותה התייחסות פסיבית
  - פאטאליסטית לקיום האנושי, ללא יכולת לשנות את הדברים, התייחסות אשר מנוגדת לתורת  הקבלה ולמהות האנושית האומרת שנבראנו בצלמו של הבורא.
אנו עומדים בסיומו של  העידן בו אנשים הפקידו את גורלם בידי אחרים. בעידן הדלי, במאה העשרים ואחת, כל אחד  מאתנו ייקח אחריות וינהל את חייו בעצמו, רק כך ניתן לשנות את מהלך ההיסטוריה מרצף  של אירועים כאוטיים לשגשוג והרמוניה.
מחוקי חכמת הקבלה
-
אור וחושך אינם  יכולים להימצא באותו מקום בעת ובעונה אחת.
-
ככל שיש יותר חושך ושליליות, כך  פוטנציאל גילוי האור גדול יותר.

כמו בגוף האדם, כך גם ביקום, מתקיימות שתי
  מערכות: החיים והמוות. שתי מערכות אלה אינן יכולות לפעול בו זמנית, כשהאחת נגלית , השנייה נסתרת. חודש מנחם-אב הוא חודש של קיצונית; חודש של אור מוחלט או של חושך  מוחלט - התוצאה תלויה בנו.

בתשעה באב מתגלה אור גדול המאפשר כניסת מודעות משיח
  לעולם, אותה תובנה שמשמעותה סוף לכאוס בחיי המין האנושי כאשר כל אדם יודע כיצד  לשלוט בגורלו תוך התחברות לאור ולשפע של הבריאה. במקביל, ביום זה יש נוכחות מלאה  ומרוכזת של כל היבטי החושך בחיינו, המנסים להפריע לנו להתחבר אל אור זה במלוא  עוצמתו - חכמת הקבלה מגלה לנו שמאחר והאויב נמצא במקום אחד ניתן להשמיד את כולו בבת  אחת.

הדרך היחידה להתחבר לאור עצום זה באופן מאוזן היא על ידי מודעות רוחנית
  בהפעלת כוח התנגדות, ריסון וצמצום הרצון האנוכי לקבל לעצמנו בלבד. מנהגי האבלות  וחמשת האיסורים הנהוגים ביום זה ובכללם הצום מבטאים את הצד הגשמי של החיבור הנכון  לכוחות הזמינים באותו יום .

ואם נתחבר לפשטות:

אגו משול לאש, כאשר  אש  הבוערת בתוכנו...בוערת במינון הנכון אנחנו מונעים ומתפקדים בדרך חיובית ונכונה, כאשר אנחנו משתמשים באש בדרך לא מבוקרת, מבעירים אותה בשיא עוצמתה, אנחנו עלולים להישרף, לחטוף כוויה, עלינו לזכור להשתמש בכל אנרגיה בדרך מבוקרת במינון נכון ומאוזן, לבקש עבור עצמנו אהבה, אהבת חינם שתלבה ותלטף את חיינו, אש בעוצמה לא נכונה יכולה להפוך לאהבת כבוד, אהבת סמכות, אהבת אגו...

אותיות החודש הם: כ ט
כ- בראה את החיבור לכוח והחיבור לשמש. כ- כלייה וכ- הכלי של המלכות שלנו.
ט- בראה את החיבור למזל אריה.. לחיבור לאש הפנימית.
חשוב להתחבר לאותיות כדי לאזן את האנרגיות, ולהתחבר לאור ממקום נקי, להתמיר את הכוח לעוצמת האהבה.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

צרו קשר :
050-8663028
טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
מסעו של הירח
מסעו של הירח
הירח מטייל בשמים ומשפיע עלינו כאן למטה, הירח הוא המחסן הקוסמי הנשמתי, אחראי על הרגשות ועל ההתרחשויות הארציות בכל רגע וזמן נתון..
21.11.2010
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים