2012 האם סוף העולם?
שיתוף בפייסבוק
כתבות
2012 האם סוף העולם?  08.11.2011
2012סוף העולם?
 
הרצאה מיוחדת במינה על סוד 2012 והפחד שמלווה אותנו סביב תאריך זה.
 
וכמובן תחזית אסטרולוגית לשנת 2012
לפרטים נוספים: 050-8663028
 
אז מהי תעלומת שנת 2012?
 
רבות נכתב על התאריך הזה..
לפי לוח שנה של בני המאיה, סופה של התרבות האנושית יגיע ב-21 בדצמבר, 2012. איומים רבים על כדור הארץ נשמעים מעת לעת: מתקפת מטאוריטים, חורים שחורים, התפרצות קרני גמא, הפיכת הקטבים המגנטיים ועוד.
 
מישל נוֹסטרָדָמוּס (דה נוסטרדם), רוקח ואסטרולוג צרפתי מהמאה ה-16, נחשב לגדול הנביאים של כל הזמנים. הוא כתב בין השאר ספר בשם "הנבואות", שם חזה בצורה מעורפלת שסוף העולם יקרה בשנת 2012.
 
קבוצת נוצרים אמריקנית פרסמה שבתאריך ה-21 במאי 2011 נגיע לסוף העולם. ראש הקבוצה, מהנדס בגמלאות, טוען שהצליח להשתמש בתנ"ך ובברית החדשה מעין לוח שנה עתידני, וחסידיו מפיצים כעת את הבשורה ברחבי העולם.
סוף העולם עדיין לא הגיע אבל אין ספק שהעולם מזדעזע..
 
המון אנשים פונים אלי, מכתבים רבים נשלחים וכולם בדאגה ובחרדה, מה יהיה??
 
אז אני פה בשביל להרגיע וכמובן ידע הוא התרופה הכי טובה.
 
 
ועל קצה המזלג..
 
כאשר לוח מגיע לסוף מחזור, הוא עובר למחזור הבא - נתון קטן וחסר שיוצר בהלה. שנת 2012 מסמלת את סופו של מחזור ומעבר לעידן הבא, עידן הדלי, וסיומו של עידן הגדי – סיום שבקיצו מתעצם ומחולל הרס רב.
 
לא ניתן למנוע או להאט את הקצב מבלי לשנות את הכיוון של האבולוציה האנושית, ומבלי להוקיע את הישן ואת המקובע. האנושות חוותה שנים של מלחמה, הרס, רעידות אדמה, שריפות ואיבוד יסוד האוויר, אותו יסוד של אהבה. דפוסי חשיבה של פחד, שנאה ובזבוז אנרגיה חיובית עומדים בראש התרבות האנושית בת ימינו. המוח האנושי יצר דפוסים של אלימות וכאב שמפלח את הלב. מאחורי הסבל מסתתרים הרגלי חשיבה אוטומטיים, הרסניים ובלתי מודעים.
 
האנושות עומדת לשנות את האבולוציה הבסיסית ולהמיר את האנרגיה הנשלטת לאנרגיה חדשה - דפוסי חשיבה המובילים לצורות חיים המבוססות על שיתוף ואחדות. מערכות יחסים חדשות בין המינים נוצרות ונרקמות, שער חדש נפתח ועידן חדש עומד בפתח, המבוסס על יסוד האוויר (אהבה) ותת יסוד של אש (תנועה). מה שהיה איננו עוד רלוונטי להיום ולעתיד לבוא.
 
 
 
 
במעבר לעידן הבא, הבריאה עוברת תהליך של ריפוי. ממעמקי האדמה נחשף כוח המניע את גלגלי העולם, ומניע לשינוי אל המעבר לעידן הבא. זהו עידן שבו תגובת היקום תהיה מהירה, המעבר בין מחשבה לתוצאה תהיה גם היא מהירה, נאהב ונהיה מאוחדים.
 
 
בשנת 2012 צפוי שיא בפעילות השמש (שימו לב לשינויים בעונות השנה) במקביל לאירועים קוסמיים אחרים, המובילים לשינוי בשדה המגנטי של כדור הארץ. היקום עובר תהליך עצבי, המסמל את התפרצות האש. השילוב של אש ואוויר עשוי להעביר את המוח האנושי לתדר של גלי "אלפא". החיים יעברו לנשימה חדשה, נשימה איטית ומכילה (אוויר). והתפיסה הרוחנית-מנטלית שלנו תקלוט מעל ההיגיון (שוב אוויר).
 
 
שנת 2012 מסמלת את תחילתו של העידן החדש: מתוך הכאוס יפרצו חיים חדשים שישלטו בשדה הכלל-עולמי. המעבר לעידן החדש יהיה מלווה בהפסקות חשמל, רעידות אדמה נוספות והכחדה נוספת של הקלקול האנושי. התדרים החדשים יתנגשו עם הישנים ונחווה אסונות נוספים עד שנגיע לשיא. או אז, יתחולל שינוי מיידי ברחבי העולם.
 
יש שינסו לעצור את ההתחדשות העולמית. נחווה מרד במדינות שבהן החזק שולט, מרד בשלטון שאינו תואם את התדר החדש. כוח האחד, הרודן, לא ישלוט יותר, ונעבור לשינוי של אחדות. נחווה התעוררות, חמלה, עזרה, נקבל את השונה והאחר ונפנה מקום לתקשורת בינאישית טובה. לא עוד הבדלי דת, מין, צבע ולאום. לא עוד אינטרס אישי ללא תועלת חברתית.
 
 
האקולוגיה תעבור התמרה, נחווה סיוע כלל עולמי אחרי אסונות ואנרגיית אש, שעד כה לא ניתן היה לראותה בעולם המתועש, תתפתח. המים יעברו טיהור. נשים יתפסו מקום חדש בבריאה, מקום של עצמאות. הרגישות תתעצם ואילו הכוח האבסולוטי, הגברי והקיצוני יימוג מן העולם. צלילים חדשים יתנגנו ביקום - צלילים נעימים של אותו תדר, תדר של אהבה.
 
 
איך כל זה קשור אלינו ומה אנחנו צריכים לעשות?? שאלות ותשובות.. הכוונות ותחזיות. בהרצאה מרתקת וסוחפת.
 
 
שלכם, שלי רום אסטרולוגית.
 
חזרה לכתבות
צרו קשר :
050-8663028
טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
מסעו של הירח
מסעו של הירח
הירח מטייל בשמים ומשפיע עלינו כאן למטה, הירח הוא המחסן הקוסמי הנשמתי, אחראי על הרגשות ועל ההתרחשויות הארציות בכל רגע וזמן נתון..
21.11.2010
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים