תחזית שנתית - לכבוד ראש השנה
שיתוף בפייסבוק
כתבות
תחזית שנתית - לכבוד ראש השנה  15.09.2012

תחזית שנתית תשע"ג - שנה טובה

טלה:
 
טלאים של אור, זוהי שנה משמעותית ביותר בחייכם, אומץ ששגור בלבכם יהיה חייב לשרת אתכם השנה... אתם לפני פריצה גדולה, האמינו בעצמכם, גם מה שנראה לכם בלתי אפשרי, הולך להיות אפשרי. אורנוס המהפכן שמבקר בגזרתכם 7 שנים, יגרום לכם לשינוי מהפכני  (תלוי מאוד באיזה מעלה השמש בגזרתכם, כדאי לבדוק במפה אישית).

קריירה: פלוטו בבית העבודה מחזק אתכם והופך אתכם לבעלי עוצמה והשפעה. אלה מכם שרוצים לשנות מקצוע או לעבור טרנספורמציה וליהנות מהתחדשות, זוהי שנה מתאימה.

אהבה: שנת 2013 תטיב עם בני מזל טלה בתחום האהבה. מאוקטובר יפתח שער לשחרר זוגיות ישנה, ליהנות מזוגיות חדשה ולשדרג זוגיות קיימת. לפנויים בינכם:  בפברואר 2013 תתחיל תקופה חדשה ונמרצת. תקופת יום ההולדת 2013 מטיבה מאוד עם פנויים שרוצים להינשא או שהחליטו על חיים משותפים.

כספים: החל מאוקטובר 2012 תיכנסו לתקופה של התחייבויות פיננסיות, אולי דרך רכישת בית ומשכנתא או כניסה לעסק עצמאי שיגרום לכם להיות מחויבים לטווח ארוך.

טיפ: זמן טוב לנסיעה וקשרים עם חו"ל אפריל 2014

 

שור:

שוורים יקרים, 'עצמאות' היא מילת המפתח בשנה זו, חשוב שתתחברו ל'אני העליון שלכם', לכו אחרי האמת הפנימית. מה שלא נכון עבורכם, לא יעבוד השנה. בנובמבר תקופת הליקוי, אתם עוברים מהפך הקשור בזוגיות ומערכות יחסים, היו קשובים. במאי 2012 תהיו מוכנים ללכת עד הסוף.

אהבה: שנה מורכבת בתחום הזוגיות.  מעברו של שבתאי למזל עקרב באוקטובר 2012 למשך שנתיים וחצי עלול להוות בעיה בקשרים בלתי יציבים. זה נכון, אתם לא בנויים לפרידות וגירושין, אולם השנה נסו להיות החלטיים ולא למשוך כמו מסטיק, בדקו האם הזוגיות מוציאה את הטוב שבכם?!

זמן טוב להיכרויות: ינואר 2013 ואפריל 2013.

קריירה וכספים: זוהי שנה של הזדמנויות פיננסיות, התחלות חדשות בעבודה, במיוחד מיולי 2013.

לימודים או פרויקט שאתם חושבים עליו רבות, יצא לפועל ב-אפריל 2013.

טיפ: אוקטובר זהו זמן טוב להרחבת משפחה. מרץ 2013- הישגים מרשימים בעבודה.

תאומים:

תאומים יקרים, אחרי שנה לא קלה לכוחותיכם, כוכב המזל יופיטר בגזרתכם פותח לכם הזדמנויות עד יוני 2013, השנה אתם עומדים להנות מהזדמנויות של אהבה בשחקים, אהבת נפטון שמתרחשת אולי פעם בחיים.

קריירה וכספים: השנה אתם עשויים להתחבר לשותפות חדשה ולשפר את מצבכם הכלכלי. אוראנוס מעצב לכם את התדמית האישית מחדש, תהפכו לרעיונאים, תתחילו התחלות חדשות ותיקחו יוזמות חדשות.

שהותו של נפטון בבית הקריירה שלכם, יעורר בכם כמיהה להגשמת חלומות ישנים. אולם תזדקקו לסבלנות. ביולי 2013  יופיטר עובר לבית הכספים, מקור הכנסתכם יגדל, ישנו סיכוי לקבלת כספים מירושה/פיצויים או הכנסה אחרת.

בריאות: הימנעו מאכילה מופרזת השנה, כלי הדם שלכם רגישים במיוחד. ישנה נטייה לבעיות כרוניות, מומלץ לדבוק בספורט ולא לוותר לעצמכם.

שנת 2013 מפתיעה במיוחד, שמחות, נסיעות לחו"ל ולימודים.

 

סרטן:

סרטנים יקרים, לאלה מכם העוסקים ביצירה, זוהי שנה של השראה וצמיחה, השקיעו במיוחדות האישית שלכם, אל תוותרו על חלומות ישנים, על אהבות ישנות ותסכימו להעיז. השנה אתם יכולים לבסס את מעמדכם האישי והכלכלי. זכרו -  כל שינוי לטובה חייב לבוא עם שחרור הקיים.

זוגיות: כוכב שבתאי עובר באוקטובר למזל עקרב ומעניק לפנויים שבינכם הזדמנות לקשרים יציבים יותר למשך השנים הקרובות. מעברו של יופיטר ביוני 2013 יהפוך את הזוגיות שלכם לתוססת ורומנטית במיוחד, זהו כמובן זמן טוב לחופה וקידושין, השנה יותר מתמיד!.

כספים: שנה מוצלחת להשקעות ולרכישת בית או נכסים בהזדמנות טובה.

טיפ: ילדים יהפכו להיות האוצר החבוי בכם. יש למה לחכות. ביוני 2013 יופיטר כוכב הזמן, יבקר בגזרכם ויפתח לכם דלתות חדשות למימוש עצמי והתחלות חדשות.

 

אריה:

אריות יקרים, שנת  2013  מעצימה את התא המשפחתי ותומכת במיסוד קשרים. השנה בוער בכם לעשות שינוי במגורים. פברואר – יוני הם בהחלט זמן טוב למעברים.

בחודשים אפריל ומאי 2013 תנו תשומת לב מיוחדת לדמות בוגרת (הורה) שאולי מדאיג אתכם.

צדק במזל תאומים מעצים אתכם בפופולריות חברתית, תהיה הזדמנויות מופלאות לפרסום ויחסי ציבור סביב שמכם.

זוגיות: השנה אתם זורחים מתמיד וזקוקים לקשר חדש שיפתח בעיקר את הצד האינטלקטואלי שבכם, נסו לשמור על נאמנות כלפי עצמכם, ומה שלא עובד פשוט לשחרר, קשרים ישנים שלא עובדים עבורכם יותר, הגיע הזמן לסיימם בינואר -  פברואר 2013.

עבודה וקריירה: מושפע מפלוטו - בחודשים אפריל- מאי 2013 תעברו מהפך, סיום במקום עבודה והתחלת תפקיד חדש, ייתכן אפילו תפקיד הקשור עם חו"ל.

טיפ: שינוי מגורים יטיב אתכם בתחום הפיננסי. בין ינואר ועד יוני 2013.

 
בתולה:

בתולות, השנה הקריירה שלכם מקבלת חיזוק מן הכוכבים, אתם יוצרים קשרים חדשים, חושבים על רעיונות חדשים ומקבלים במה תקשורתית ראויה. זכרו שתקשורת היא שם המשחק, שמרו על סודיות וטקטיקה נכונה.

זוגיות: אתם נוטים להתחבר ללב לעומת שנים קודמות שבהן הקשבתם לצליל הביקורת והשכלתנות, השנה יש לכם יכולת להחזיר קשרים מן העבר. בפברואר, מרץ  וסביב אפריל תוכלו לקחת החלטות חשובות הנוגעות לזוגיות.

כספים: כספי ירושה ועיזבונות יפתיעו אתכם במיוחד באפריל. 

בריאות: יכולת הריפוי שלכם תעזור לכם להתגבר על חולשות ולטפל גם בבני הזוג שלכם. מערכת העצבים זקוקה לריכוך.

טיפ: אחים זקוקים לקרבתכם, אולי עסקים משותפים, אל תמהרו לנתק קשרים, בחנו את כל התמונה.

 

מאזניים:

מאזניים יקרים, כוכב שבתאי עוזב את גזרתכם בחודש אוקטובר ומאפשר לכם להתעצם כלכלית. לחשוב על בנייה, שינויים בתדמית ביתכם והשלמת פרויקטים שאתם עובדים עליהם כבר כמה חודשים. מתח בתוך התא המשפחתי גורם לכם להיות הפכפכים בכל הקשור לשלמותכם.

זוגיות: מתקשה להיות יציבה, אתם נוטים לשנות את דעתכם , לעזוב, להתגרש. נמשכים לאנשים יוצאי דופן ומתהפכים בדעותיכם. מי שהיה לידכם באפריל יזכה לגילויי אהבה מרשימים מצדכם. לפנויים שבינכם, תיהנו מהכרויות חדשות במיוחד בפברואר 2013, תמשכו לאנשים מפתיעים, אל תמהרו להתחתן...

לימודים: זו שנה שתהפוך אתכם ליודעי דבר, תסכימו להשכיל, ללמוד וגם ללמד.

טיפ: נסיעות וקשרים עם חו"ל יהיו השנה מנת חלקכם, למדו שפה נוספת.

 

עקרב:

עקרבים, זוהי שנה בהחלט מורכבת מבחינתכם, אתם נוטים לשינויים מרחיקי לכת, משנים בעיקר את התפיסה וזקוקים למרחב של חופש והתחלה חדשה וחלקה. 13/11/2012 יום של ליקוי -  יום גורלי עבורכם, יש בכם יכולת לפתוח את הלב ולהחליט החלטות הרות גורל בנוגע למערכות יחסים ומימושם שהולך ונבנה. שוב ליקוי גורלי במאי 2013 - הזדמנות למסד.

קריירה: שבתאי שנכנס לגזרתכם בנובמבר מאפשר לכם לבסס את מעמדכם, לעמול קשה על עקרונותיכם ולהיות נחושים יותר מתמיד.

זוגיות: שינויים מהפכניים, אתם בקונפליקט משמעותי בין הלב לבין ההיגיון. הגיע הזמן שתלכו אחרי האמת שלכם ותפסיקו להחביא את המשיכה האמיתית שלכם. בנובמבר 2013 האמת מתגלית.

טיפ: מותר לכם לחלק את אהבתכם, היא לא חייבת להיות טוטאלית.

 

קשת:

קשתים יקרים, יופיטר ממשיך את מסלולו במזל היורד שלכם, אתם עוברים שינויים בחיי הזוגיות שלכם, יש שיפליגו באיים של תשוקה וייהנו מחדוות האהבה, ואלו מכם, שחיו במערכת שמרנית וסגורה, יעברו טרנספורמציה מחודשת וידרשו להתחבר לסגנון חדש. 2013 אינה מסוגלת לחיות בעבר והכל קורה מהר. נסיעות רבות ומפרות יאפיינו את השנה שלכם, שותפויות חדשות ועסקים חובקי עולם, תהיו פתוחים ותלמדו להעיז.

השנה תתעקשו לחיות בשקיפות, מעגל של סודות ייחשף בפניכם, כדאי לכם להאמין בעיקר בעצמכם, לבדוק לעומק כל ממצא שנגלה לעיניכם. 

עבודה: שותפות מומלצת עבורכם השנה, במיוחד עם מזלות המים. אתם הופכים פופולריים, מייחדים את המיתוג שלכם ועוברים שינויים של תדמית. הגיע הזמן לכרטיס ביקור נוסח 2013.

בריאות: הבריאות שהטרידה אתכם בשנתיים האחרונות, תקרא לכם לעשות חיבור בין הגוף והנפש, לפתוח תיבת פנדורה ישנה ולשחרר טראומות מן העבר. בנובמבר כדאי שתערכו בדיקות תקופתיות.

טיפ: מעבר דירה דוחק בכם, אם תדעו לעשות מהלך חכם תזכו בתשואה משמעותית.

 

גדי:

גדיים יקרים, פלוטו ממשיך את מסלולו בגזרתכם, אתם משנים את המעגלים החברתיים שלכם והופכים יותר רציניים וסמכותיים, התדמית שלכם הופכת יוקרתית, אתם מקרינים אצילות נפש וחוכמה. מערכת העצבים שלכם רופפת ואתם נוטים להתרגז, למדו לשלוט בעצמכם ואולי קחו תמצית צמחים מרגיעה.  שימו לב לתקופת נובמבר (זמן ליקוי ונסיגה), כדאי שתשמרו על קור רוח ולא תהיו אמוציונליים ורגשנים מידי.

זוגיות: השנה אתם נוטים לאהוב באופן טוטאלי, לקנא ולהפריז בדרמות מיותרות. זמן טוב להכרות רגשית עמוקה בנובמבר, זמן טוב למסד קשרים במאי 2013. ביוני 2013 יופיטר מבקר במזלכם היורד, אין ספק שהפתעות טובות מחכות לכם בתחום האהבה.

קריירה: תהיה מושפעת מקשרים חדשים עם חו"ל. אל תהססו להשקיע בנדל"ן ולקחת סיכונים, אולם בדקו טוב טוב את הכתובים.

בריאות: אתם לוקחים סיכונים פיזיים וזקוקים להוציא המון אנרגיה על ספורט אתגרי, היו זהירים מפציעות.

טיפ: אחים הופכים לנושא מרכזי בחייכם, שמרו עליהם.

 

דלי:

דליים, השנה יחסי פלוטו אורנוס הופכים אתכם רעיונאים מתמיד, אתם כמו תחנת ממסר, חושבים ומבריקים, רק שימו לב איך אתכם מביאים את הרעיונות לביצוע.  מערכת העצבים שלכם רגישה במיוחד השנה וקל מאוד להדליק אתכם, וכן,זה אומר שקל לכם להתאהב מחדש.

זוגיות: כוכב צדק מחודש יוני במזל תאומים, מבטיח לפנויים שבינכם להכיר ולהתאהב. בקשרים משמעותיים תהיה הזדמנות להריונות וצאצאים חדשים.

קריירה: באוקטובר 2012, עם כניסתו של שבתאי לבית הקריירה שלכם, תהפכו יצירתיים ותעזו להפוך את התחביב שלכם לעבודה, תסכימו לקחת כסף על פועלכם. סביב פברואר 2013 יפתח שער גדול להתחלה חדשה.

טיפ: יופיטר מאפשר לכם ליהנות מזמן איכות עם הילדים, להשקיע בהם ולהפוך אותם לכוכבים קטנים.


דגים:

דגים יקרים, כוכב נפטון בגזרתכם שם דגש על צ'אקרת הלב, יגרום לכם להתמכר לרגש ולוותר על הקפדנות.  בפברואר תתחיל תקופה טובה מבחינה רגשית והזדמנויות ליצירת קשרים.

צדק בבית המגורים והמשפחה, מאפשר לכם לשים דגש על התא המשפחתי ואף לרכוש בית ולפתוח עסק מהבית. מעברו של שבתאי למזל עקרב באוקטובר, מביא הזדמנות להרחבת משפחה.
 
עבודה: מארס-אפריל חלון הזדמנויות חדש בעבודה. למחפשים עבודה, בתחילת מארס ו אפריל ישנה הזדמנות למציאת עבודה בתחום התקשורת. בין סוף יוני לאוקטובר ישתפר מעמדכם.

באוקטובר, עם מעברו של שבתאי לעקרב, אתם נכנסים לתקופה בת שנתיים וחצי של הזדמנות ללמוד וללמד, לעבוד מול אנשים בחו"ל ולהיות בנסיעות רבות.

כסף: חוסר יציבות כספית מנהלת אתכם ואתם לעיתים שוקעים בפחד, נצלו את שהיית הכוכב למחשבה על השקעה מחוץ לקופסה ואולי אף בנדל"ן.

טיפ: פתיחת עסק חדש יכול להפוך אתכם עצמאים ולשחרר אתכם מתלות חיצונית.


 

חזרה לכתבות
צרו קשר :
050-8663028
טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
מסעו של הירח
מסעו של הירח
הירח מטייל בשמים ומשפיע עלינו כאן למטה, הירח הוא המחסן הקוסמי הנשמתי, אחראי על הרגשות ועל ההתרחשויות הארציות בכל רגע וזמן נתון..
21.11.2010
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים