עת להט השמש
שיתוף בפייסבוק
כתבות
עת להט השמש  27.06.2012
עת להט השמש!

חודשי הקיץ - יולי אוגוסט "עת להט השמש", חושפים אותנו לקרינה של שמש בשיא עוצמתה, מצב שיא בו השמש יכולה לשרוף. 
 
השמש מחוברת אל הכוכבים- אורנוס ופלוטו שנמצאים במזלות הקרדינליים ויוצרים קשר דיסהרמוני  ביניהם .

ריבוע/סקוור שמימי שמחבר את המזלות הקרדינליים (היוזמים) אל השמש היוקדת.

המזלות הקרדינליים: טלה (אש), סרטן (מים), מאזניים (אויר) וגדי (אדמה) המזלות הראשונים שפותחים את עונות השנה - אחראים על ההנעה לשינוי.

אותו כוח בלתי מוסבר המניע את גלגלי העולם, שגורם לעץ לפרוץ מתוך האדמה?  ''כוח אינרציה''. המסביר את תנועת היקום, גוף אשר נכנס לתנועה קבועה, ימשיך להתמיד בתנועתו כל עוד לא יפעל עליו כוח אחר.

המזלות הקרדינליים מונעים על ידי השליטים השמימיים  כמו במנוע טורבו, מתוך מעמקי האדמה. אנו עדים לשינויים מרחיקי לכת שהיקום זקוק להם: דחיפה, מרץ, עוצמה, כוח וזעזועים שקשה לצפות אותם.

הצלב הקרדינלי עובד עלינו באופן די אינטנסיבי ודואג להפוך את הפסיבי, התלותי, המקובע, לכיוון התדר של העידן החדש.
השעון מתקתק ואין זמן יותר לעבור את השינוי לאט ובטוח.. 

כל רגע אנחנו חווים שינויים מרחיקי לכת, החיים אינם יכולים להתנהל כתמול שלשום. אנו חווים חוסר שקט, התחבטויות, התלבטויות, הגיע זמן להשקות את הזרעים שאחראים על ההיריון שמתנהל עמוק עמוק בתוך בטנה של אמא אדמה – אותו הריון שבסופו של דבר מוליד לנו את השינוי הנכסף.

שנת 2012 מסמלת את תחילתו של העידן החדש- עידן של קדמה, מחשבה, אור חדש: מתוך הכאוס יפרצו חיים חדשים שישלטו בשדה הכלל-עולמי. המעבר לעידן החדש הוא תהליך ארוך, של כ- 200 שנים, אנחנו חיים ונושמים את התפר בין העידנים..

תהליך ההכחדה של האנרגיות הישנות: יהיה מלווה בהפסקות חשמל, רעידות אדמה נוספות, ספינים תקשורתיים, נפילות של מנהיגים והפגנות והכל מוביל  להכחדה של התדר הישן, הסרה של הקלקול האנושי שמתחולל בתוכנו.

התדרים החדשים יתנגשו עם הישנים ונחווה אסונות נוספים עד שנגיע לשיא. או אז, יתחולל שינוי מידי ברחבי העולם- אין לדעת מה יקרה אז.. כדאי שתעשה משהו כדי שהאור ינצח את החושך. 

הבריאה היא מערכת סגורה הנעה בתוך שדות החושך כמו שחללית נעה בחלל. למרות הגודל העצום של הבריאה היא עדיין נקודה קטנה בתוך מרחבי האין סוף של שדות החושך והדרך היחידה להמשיך במסע אל האור-  מסע אל המאור הגדול.

יש שינסו לעצור את ההתחדשות העולמית. וכן, חווינו כבר מרד במדינות שבהן החזק שולט, מרד בשלטון שאינו תואם את התדר החדש. כוח האחד האבסולוט יורד ומפנה מקום לאחד למען אחדות.
כל עידן שאנו חיים מורכב מיסודות שליטים אשר מכתיבים את הלך הרוח והחיים. לכל עידן יש את השיעור שלו ואת דרך הפעולה שלו. העידנים הקוסמיים מבטאים דרך ארבעת היסודות, את תקופת החוויה שדרכה הבריאה יוצרת את ההתפתחות ואת הסקת המסקנות.

אנחנו נפרדים מעידן שהיסודות ששולטים בו הם אדמה ומים ועוברים לעידן חדש שהיסודות ששולטים בו הם  אוויר ואש.
יסוד המים ממריץ את רמת הרגשות הנעלים והנמוכים של האדם ושל הבריאה.
יסוד האדמה אחראי על החיבור לתחושות ועל החיבור לעולם החומר.
יסוד האש אחראי על הניצוץ, ההשראה וכל נושא ההוצאה לפועל.
יסוד האוויר אחראי על רמת המחשבות והאינטילגנציה.

העידן החדש- מושתת על יסודות עיקריים - אוויר ואש, מחשבה ותוצאה!!

האש מלבה את כוחה על היקום ומניעה לשינוי.
מעבר העידנים סוחף אותנו להבנות חדשות, למיידעים חדשים ולשינוי תדר.

תפיסה חדשה בבריאה מביאה את יכולת מחשבה הממוקדת, יכולת הבנה טלפתית. מחשבה היוצרת מציאות חדשה/שונה ופחות הגיונית. אינטליגנציה כה גבוהה המתקשרת עם עולמות עליונים, מורים חדשים, דרך לימוד מחודשת, ילדים חדשים.

אנו חווים בימים אלו שיא בפעילות השמש (חיבור לאש) במקביל לאירועים קוסמיים אחרים, המובילים לשינוי בשדה המגנטי של כדור הארץ. היקום עובר תהליך עצבי, המסמל את התפרצות האש. השילוב של אש ואוויר עשוי להעביר את המוח האנושי לתדר של גלי "אלפא".
 
החיים יעברו לנשימה חדשה, נשימה איטית שמכילה (אוויר). והתפיסה הרוחנית-מנטלית שלנו תקלוט מעל ההיגיון (שוב אוויר). וכן יהיה לנו קשה לנשום ונצטרך עבודה של התמרה ומודעות לתדר של העידן החדש.
 
השמש המשולה לאל הגדול ביותר ביקום, המאור הגדול. השולטת במזל אריה וכמו האריה היא שולטת ביד רמה על כל מערכת השמים/מערכת השמש. כמו בגוף האדם, כך גם ביקום, מתקיימות שתי  מערכות: המודע ותת המודע, השמש שולטת על המודע והירח שולט על התת מודע.
 
אור השמש מאיר בגבורה, באור מתגלות כל תכונות מלכות, אהבה, עוצמה, שליטה, יופי, שמחה.
 
אש בעוצמה לא נכונה יכולה להפוך לאהבת כבוד, אהבת סמכות, אהבת אגו.
 
השמש מאדירה, מעצימה ומסנוורת על כן עלינו לזכור להתחבר לשמש במינון הנכון, להתחבר לאהבה ללא תנאי, לאהבה מאוזנת, אהבת נקייה שתלבה את חיינו.

זה הזמן לעבור תהליך של התמרה- חיבור אל האור בדרך של אהבה.

ממש כמו בבית הפרטי שלנו כשמגיע זמן שאי אפשר יותר עם 'אי הסדר' מרגישים חנק ואז חייבים לנקות, לזרוק את הישן , להעיף את המקולקל. בתהליך הניקיון אנו מוצאים חפצים ישנים, נזכרים כואבים ומשחררים.. כך גם ביקום שהוא הבית הגדול שלנו, כל אחד מאתנו אחראי על עבודת ניקיון. זהו תהליך של שחרור הטראומות הישנות שמציפות אותנו, שחרור הישן..

זה הזמן לחוות התעוררות, חמלה, עזרה, קבלה, קבלת השונה והאחר, לפנות מקום לתקשורת בינאישית טובה. לא עוד דת כפייתית, לא עוד אינטרס אישי ללא תועלת חברתית.

זה הזמן לאפשר לכוח הנשי לפרוץ(וונוס), לפנות מקום של עצמאות אישית בתוך הקולקטיב.
הכוח האבסולוטי הקיצוני יימוג מן העולם, צלילים חדשים יתנגנו ביקום -
צלילים נעימים של אותו תדר חדש, תדר קל וחופשי, תדר של אהבה חופשית לא תלותית.
 
זה ייתכן וזה אפשרי, השאלה איזה מחיר נשלם כדי להגיע לשם..
 
קבלו בברכה את המעבר אל העידן החדש.. ! 


חזרה לכתבות
צרו קשר :
050-8663028
טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
מסעו של הירח
מסעו של הירח
הירח מטייל בשמים ומשפיע עלינו כאן למטה, הירח הוא המחסן הקוסמי הנשמתי, אחראי על הרגשות ועל ההתרחשויות הארציות בכל רגע וזמן נתון..
21.11.2010
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים