נסיגת מרקורי 2015 עד 2016
שיתוף בפייסבוק
כתבות
נסיגת מרקורי 2015 עד 2016  20.09.2015
נסיגת מרקורי 2016
 
נסיגות מרקורי הקרובות:

מרקורי מתחיל נסיגה ב-17 לספט'  2016 במזל מאזניים עד ה-9 לאוקטובר 2015

מרקורי מתחיל נסיגה ב-5 לינואר 2016 במזל דלי  עד ה- 25 לינואר 2016

מרקורי מתחיל נסיגה ב-28 באפריל 2016 במזל שור עד ה-22 למאי 2016

מרקורי מתחיל נסיגה  ב- 28 לאוגוסט במזל בתולה עד ה-22 לספטמבר 2016

לנסיגה יש אפקט של השפעה לפני ואחרי כ- שבועיים ימים. 

הנסיגה הנוכחית היא נסיגה משמעותית ביותר עבור מערכות היחסים שלנו, עבור השותפויות של חיינו ועבור דרכי התקשורת עם האחר. המעגלים מתרחבים והאפקט הופך להיות גדול יותר. וכמו האדוות בים כך הכוח של התקשורת הופך להיות משפיע כמו בתיבת תהודה עוצמתית. אולם לכוח יש שני פנים שמחולקים לפנים שלי והפנים של האחר, כשאני עושה לך פרצוף אתה מחזיר לי חזרה וכשאני מחייכת סביר להניח שתחייך לי חזרה. אז שימו לב באיזה שפה אתם מדברים עם היקום, אלו קולות אתם משמיעים ואילו ציוצים אתם מצייצים ואיזו אנרגיה תרצו שתחזור אליכם חזרה. קחו אחריות גדולה יותר על כל מילה שיוצאת מגרונכם, עם האפקט של מזל בתולה שמתחיל את התפר אל האנרגיה המנותבת לשם (דרך ראש הדרקון ודרך יופיטר שבמזל בתולה) הכל הופך יותר מועצם והביקורת הופכת הרבה יותר נוקבת. החוכמה היא להעצים את החוזקה של האחר ולדעת את גבולות היכולת של עצמינו. יש לנו יכולת לפתוח מעגלים רחבים יותר של תקשורת, להכיר אנשים אחרים, להיות פחות שמרניים ולנצל את התקשורת שמתאפשרת בעידן חדש שהוא גלובלי ואינסופי. 

הנסיגות של כוכב מרקורי בשנת 2016 , ילמדו אותנו להתחבר להניע את דרכי התקשורת מאזור הנוחות שהורגלנו אליהם. לפרוץ את המקומות הצרים שיש בהם יציבות וביטחון ולעתים חונקים וכולאים את היכולת של מעבר. אם אנו מורגלים לפעול מתוך אוטומט נוח, מרקורי יאפשר לנו להתחבר לתודעה הגבוהה, לאובייקטיביות שאיננה שמרנית. מרקורי מבצע את נסיגותיו ומפעיל אצלנו בכל נסיגה קוד אחר במוח, פותח עוד פאזה, עוד מימד ומוביל אותנו לתיבת תהודה עוצמתית יותר, שמהדהדת רחוק יותר וגבוה יותר. 

כשמרקורי יבקר במזלות הבאים בשנת 2016
במזל דלי, נתקן את דרכי התקשורת מול החברה כולה. בארגון, במסגרת הרחבה, מול הקבוצות שאליהם אנו משתייכים. ננפץ את הנורמלי ונטמיע אידאלים חדשים ונדרוש צדק חברתי. 
במזל שור, נסגל לעצמינו אפיקי השקעות ושכר חדשים ונתקן את הישנים. נבצע תיקונים בבית, נדייק את הקול שאנו משמיעים ונזין את הגוף שלנו בתזונה יותר בריאה ואיכותית. 
במזל בתולה, המזל שמוביל את ציר ההתפתחות השנה, נמשיך לדייק יותר ויותר את הדרך שלנו, נתקן את דרכי העבודה ומתן השירות לקהל שלנו. נלמד להורות ולבצע חידוד ומיקוד אנרגטי בחיינו. נבדוק את הגוף הפיזי שלנו ואת הבריאות שלנו, נבצע בדיקות תקופתיות, ניתוחים קטנים גם אם הם אסתטיים. נרד לפרטים הכי קטנים ונבדוק במיקרוסקופ את התוצר. 

במירוץ החיים מאוד קל לנו לסטות מהנתיב שלנו מתוך הקשבה לקולות חיצוניים, תקשורת שאיננה מהימנה, גירויים חיצוניים, שמועות, פחדים ועוד ואילו מרקורי בנתיב האווירי שלו, מביא אתו את היכולת לנטרל את החוץ ולהיכנס פנימה. הוא יביא אתו תובנות חדשות ופרספקטיבה ממקום יותר ניטרלי ואובייקטיבי, עם מבט על ויכולת ניתוח חדשים. מרקורי מאפשר לנו להתרחק מהתמונה ולקלוט אינפורמציה מתוך פרספקטיבה אחרת. 


מרקורי מחבר אותנו לידע ותודעה

כוכב מרקורי, הקוסם, 'שליח האלים', הנער הנצחי, הג'י פי אס השמימי,
נקרא על שמו של הרמס, בנם של זאוס והפליאדה
מאיה.
כוכב קטן זריז וחמקן, מקושר לעולם העסקים וידוע כאל הסוחרים, הגנבים והמניפולטיביים הגדולים. ולא פחות חשוב הלוויין ותחנת הממסר, שמקשר בין הכדור שלנו לעולם החיצון ולכוכבים האחרים. 

מרקורי אחראי על רמת האינטליגנציה והשפה שבה אנו מתקשרים. הוא דוחף אותנו לנוע קדימה, לחקור לקבל תשובות ולא לוותר על התפתחות. מרקורי שולט במזלות תאומים ובתולה.

תאומים אחראי על התקשורת. בתולה הקפדנית בוחנת לעומק, צוברת ידע ומעבירה את הידע הלאה ומורה על סדרים חדשים.

תחום שליטתו של מרקורי:
מרקורי הוא סמל של טרנספורמציה מחזורית, תהליך של הובלה והעברה. במיתולוגיות העתיקות סופר שמרקורי אחראי על הובלת הנשמות לעולמות עליונים,
במפת לידה הוא שולט על אחים תאומים ועל יחסים בין אחים. הוא אמון על כל סוגי התקשורת, שפות, לימודים ותעודות. נסיעות, פגישות, הובלה ודרכים, תחבורה וקשרים בינלאומיים. הוצאה לאור, מסמכים, חוזים, מכירות, טלפונים, מיילים, מחשבים ומכשירים ניידים. מרקורי אחראי על השאלות והתשובות שאנו מקבלים, על תרגומים, ספרים, מפות, מכתבים, כתיבה, קריאה, אדרנלין ושאר ריגושים שהמוח מפריש לנו דרכו. 

מבחינה פיזית, תחום שליטתו של מרקורי היא גם כל הידיים ועל האצבעות וצ'אקרת הגרון. אנשים שמרקורי הוא שליט מפתם יהפכו לנגנים, רקדנים, מורים, מרצים, ציירים, מעצבים, ישרטטו מפות וידברו שפות רבות ויזדקקו לגירויים ומידעים מגוונים בחייהם. 

מרקורי בנסיגה

מרקורי הוא הכוכב הקרוב ביותר לשמש, ומסלולו אליפטי. דרושים לו 88 ימים לבצע את הילוכו סביב השמש והוא לעולם לא ירחק מן השמש יותר מ- 28 מעלות. בנקודה הקרובה ביותר שלו לשמש הוא מרוחק ממנה רק 46 מיליון קילומטרים ואילו בנקודה הרחוקה ביותר, 70 מיליון קילומטרים. וכן, במונחי כוכבים זה ממש קרוב. בשל האינטימיות הנ"ל פועל על מרקורי כוח כבידה חזק יחסית, ולכן הוא פועל כמו מגנט ומשפיע על קצב החיים. התנועה של מרקורי כמו כל פלנטה היא תנועה אליפטית ולכן המהירות משתנה לאורך הסיבוב סביב השמש, כשמרקורי מגיע למקום בו הכי קרוב לשמש כוח המשיכה של השמש משנה את מהירות התנועה של מרקורי ולכן נראה מהכדור כאילו הוא הולך לאחור. נקודת זמן זאת מכונה רטרו, בזמן זה נראה כאילו מרקורי נע אחורה בשמים, למרות שמבחינה אסטרונומית עדיין נע קדימה, זוהי אשליה אופטית.

מרקורי מבצע נסיגה בין שלוש לארבע פעמים בשנה, למשך שלושה שבועות כל פעם. במהלך הנסיגה כוכב מרקורי משנה את קצב החיים וגורם לנו לשיבושים, שינויים בכוח המשיכה משבשים את המגעים החשמליים וקצב הזמן מאבד את חוש הכיוון. קשה לקבוע ולדייק בלוחות זמנים, אולם כשם שהזמן עוצר מלכת כך התודעה מפנה מקום חדש ומתחברת לספק כוח חדש. תחשבו שזה בלתי אפשרי אם לא נטעין את המכשירים הניידים וזה גם בלתי אפשרי לא להחליף אותם כל כמה שנים. 

שינוי הקצב של הכוכב עלול ליצור שיבושים בכל כלי התקשורת והעברת המסרים. השפעת הנסיגה של כוכב מרקורי תורגש כשבועיים לפני הנסיגה עצמה. כשמרקורי נעצר, נוכל להרגיש מיד. הקצב יהפוך מהיר ובלתי יציב, ושיבושים במהלך העניינים יצוצו ויקח לנו זמן עד שנסתנכרן שוב.

מאחר ותפקידו של מרקורי הוא למצוא את האמת ולהתחבר לדעת, בזמן נסיגה הוא נתקל בערבוביה באמת ובשקר, בשחור ובלבן. הידע עובר לפעמים בדרכים עקלקלות, בשקרים, בגידות, דברנות יתר ובלבול. ומתישהו הוא גורם לנו להבין שלמטבע יש אמנם שני צדדים, אך זה עדיין אותו מטבע. לאמת יש צד אחד, ככל שמרקורי יברח ממנה, כך הוא יתקל בקשיים ובלקויים בתקשורת ובמערכות יחסים. אנחנו בעולם של קטבים אז סביר להניח שהגילויים הכי גדולים נוצרים מתוך ליקוי בתקשורת ומידע שאיננו אמין. אז ראו הוזהרתם כל אותם חכמולוגים ומתחכמים ובמיוחד אלו שבמודע משקרים. 

מה עושים כשמרקורי בנסיגה?

לנסיגה יש תפקיד מאד מסוים בחיינו והוא פרספקטיבה מחודשת. כאשר הקצב הוא קצב רגיל קשה לנו לעיתים לראות את כל התמונה, אבל כשמאיטים או מגבירים את הקצב אנחנו נאלצים לעצור כדי לבחון מחדש את ההתקדמות שלנו. נסיגת מרקורי היא בדיוק הזמן לעשות את זה- לתקן ואולי אף להשתהות, לאבד תחושת זמן ובחלל שנוצר- לחשוב ולאתחל מחדש. זו הסיבה שבזמן נסיגת מרקורי קיים הסיכוי לבחון קשרים מחדש, או שיופיעו בחיינו דמויות מן העבר כדי לתקן את המעוות. מרקורי מאט את הקצב- מי שרץ קדימה, ייתקל בחסימות, מאחר והפסקת הפעילות דרושה לצורך תיקונים וחיבור מחדש.

זה לא כזה מפחיד כמו שזה נשמע.

כשמרקורי בנסיגה אנו עשויים לחוש ניצוצות באוויר. מאחר ומרקורי אחראי על התקשורת והדיבור, המחסומים שבדרך כלל עוצרים אותנו מלומר את כל אשר על ליבנו, מתפוגגים, ואנחנו חווים הארות ורגעים מכוננים.

פתרונות לתעלומות ישנות מתגלות לפתע. זהו גם הזמן לטפל בדוחות חניה, ובכלל בתקלות של מכוניות וכשלים בתעבורה, כמו גם למצוא אבדות.

מרקורי אחראי גם על הבית והחפצים. בנסיגה הרבה פעמים מכשירים חשמליים מתקלקלים, מערכת האינסטלציה משתבשת. נסיעות שתוכננו לא יוצאות לפועל, ואתם נתקלים בעיכובים ובמכשולים כמו אובדן מפתחות המכונית, הדירה והמשרד. תעודות וכספים שהולכים לאיבוד, פריצות, גנבות ושיבושים כאלה ואחרים. בתקופה זו לא מומלץ לחתום על חוזים, להתחיל התחלות חדשות או לקבל החלטות חשובות. לא מומלץ לקנות דברים כמו מכשירי חשמל, מכוניות, או דירות. מצד שני, למכור דברים גדולים שלא הצלחתם להיפטר מהם מזה זמן זה רעיון מצוין. הפעם זה ילך חלק. אם התחלתם בתהליך של קניה שנכשל בעבר ואתם חוזרים אליו בנסיגה, זה בסדר- זוהי ההזדמנות לתיקון. זה הזמן לעשות גיבויים, לשמור מסמכים, להחליף חלקים פגומים ולבדוק את הניאגרה בשירותים. קשרים חדשים עלולים לעלות על שרטון ואילו באורח פלא אנשים מן העבר יופיעו מחדש ופערים ישנים ייסגרו.

זהו הזמן לטפל בפצעים ובמכאובים, לרדת לשורש המחלה, ולהגיע לתובנות באמצעות מחקר. טיפולים פסיכולוגים מגיעים לפריצות דרך, ואנשי מכירות שחוזרים לטפל בקשרים עסקיים ישנים עושים חיל. זהו זמן מצוין לסיים משימות שלא הצלחתם להגיע אליהן במשך זמן רב.

העבודה תושלם הפעם ובצורה טובה יותר מתמיד, כשמרקורי בנסיגה קל יותר לרדת לפרטים שקשה לראות בזמנים רגילים. כתבו מחדש מאמרים, נקו את שולחן העבודה, עשו סדר בניירת ובמסמכים וטפלו בכל מה שזקוק לסידור מחדש.

עקבו אחר הנסיגות: 
 
בכל פעם שמרקורי נסוג הוא מבצע את נסיגתו במיקום אחר במפה, ולכך גם ההשפעה שלו היא שונה. כשם שהשפעת המזלות שונה על חיינו כך גם נסיגת מרקורי משפיע על הגזרות השונות. אנו מחשבים מסלול מחודש בחיינו ולא נצמדים למסלול שאולי באמצע הדרך זקוק לתיקון. אך אחד הדברים החשובים בהגעה ליעד שלנו זה לגלות את מיקומנו בדרך, מהי דרך המוצא שלנו? באיזה מצב אנחנו נמצאים שם? האם יש לנו דלק? האם הרכב תקין ? האם אנו מעדיפים את הדרך הארוכה? או אולי את זו שיש בה נוף ואפשרות לעצור בדרך? שאלות רבות ככל שנשאל כך נגיע לתוצאה הרבה יותר מדויקת. 

טיפ קטן, כל המידע קיים בתוכנו, טוב או רע, ישר או עקום, שחור או לבן, צריך לבחור את הצד בו אנו נעים בו ובתוך הצד בו אנו שוהים נעים אנשים דומים לנו באנרגיות שמונעים מתוך אנרגיה דומה לשלנו, החכמה היא ליצור קשר אם אותם אנשים, ליצור חיבורים מטיבים וכוח שמאחד למען מטרה אחת משותפת. 

חזרה לכתבות
צרו קשר :
050-8663028
טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
מסעו של הירח
מסעו של הירח
הירח מטייל בשמים ומשפיע עלינו כאן למטה, הירח הוא המחסן הקוסמי הנשמתי, אחראי על הרגשות ועל ההתרחשויות הארציות בכל רגע וזמן נתון..
21.11.2010
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים